Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

pasja

Wszystkie negatywne wpisy są kłamliwe, najlepsi handlowcy utrzymują swoją pozycję w firmie. Przykładem jest to że z prezesem jakiś czas temu byliśmy na jachtach nad morzem śródziemnym. I co? Głupio wam kalumniarze ?

ola

Ja nie rozumiem skąd są te opinie o premiach. Ja nigdy nie miałąm problemów z ich dostaniem, zawsze są na czas i nie słyszałam od nikogo z kim pracuję o jakiś trudnościach

Dziubek

A ja to chyba jakiś lewy jestem. Pomimo wieloletniego doświadczenia jako PH i zadaniu bardzo wielu , rzeczowych jak mi się wydawało , pytań na rozmowie kwalifikacyjnej - nie zostałem przyjęty. Zapłaczę się chyba.

Janek

Na emeryturę można samemu sobie odłożyć, wierzysz w to że ZUS da ci godną emeryturę? Na działalności gospodarczej pracuje wiele osób, twoja wypowiedź może ich obrazić. Każdy a prawo przekonać się jak jest naprawdę, pracuję i nie narzekam. Każda praca to wyzwanie albo podołasz albo nie. Mi jak na razie jest dobrze i nie narzekam.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
magda

pracowalam w wielu firmach sprzedazowych i naprawde bywa roznie, tutaj podoba mi sie to, ze wiem co mam robic i jakie wynagrodzenie za to dostane, nie pracuje za pietruche

@magda

Śmieszni jesteście pisząc te opinie. Może podyskutujmy bardziej rzeczowo. Rozwiń temat, co takiego Ci się podoba, jakieś konkrety, zamiast pisać jest super, wiem co mam robić.

JAdam
@magda

Od początku każdy ma jasno określony plan sprzedaży w pierwszym pełnym miesiącu pracy plan 175 MWh, potem 350 MWh. Im wyższe stanowisko tym wyższe plany.

Zarosniety Bober

Dalej co miesiac wszystkich zwalniaja zeby nie placic prowizji a rekrutacja trwa bez przerwy od czerwca??

Zyzek
@Zarosniety Bober

Rekrutacja trwa nieprzerwanie, bo firma rozwija się i otwiera kolejne zespoły sprzedażowe, potrzeby rekrutacyjne są duże.

kamila
@Zarosniety Bober

u mnie jedna dziewczyna sama sie zwolnila, ale dlatego, ze sie nie nadawala, doszla do wniosku ze woli prace stacjonarna

I stąd jest właśnie ruch w kadrach, część osób odchodzi bo to nie jest ich klimat zostają ci którym praca pasuje. Najgorsze są początki później idzie już lepiej bo i doświadczenie większe.

mea
@Marcin

no dokładnie, ale tak jest w każdej firmie, więc nie widzę w tym nic dziwnego.raczej bym się zdziwiła gdyby każda przyjęta osoba była strzałem w dziesiątkę, to statycznie niemożliwe ;) początki są trudne ale to też standard- kwestia wdrożenia się, ułożenia sobie pracy itd. ale jak już człowiek to zrobi, to idzie jak z płatka.

Daniel

Po komentarzach widać że ostro idzie, pracuję od niedawna i wiele słyszałem ale każdy kij ma dwa końce. Jestem pozytywnie nastawiony, teraz wszędzie są wymagania i targety. W końcu to sprzedaż, a nie wakacje na Bahama.

karol
@Daniel

No kto nie ryzykuje ten nei pije szampana. Jak jesteś przygotowany na ciężką pracę to i pieniądze fajne dostaniesz. MI po 3 miesiacach naprawdę dobrze udaje się wychodzić.

migdał

zamierzam się dopiero przekonać jak jest u nich. doświadczenia trochę mam więc o to się nie boję, a to co oferują brzmi dobrze (auto, telefon,netbook, niezły limit na paliwo w zależności od stanowiska i to już po tygodniu okresu próbnego). zobaczymy jak to będzie ale jestem dobrej myśli.

Edyta

Ja pracuję w Polskim Prądzie od 3 miesięcy. Mam doświadczenie w sprzedaży i nie jest to moja pierwsza praca w sprzedaży. Póki co nie mogę narzekać, bo praca jest pełna wyzwań, pieniądze na czas.

kalka

ja tam nie bardzo sugerowałam się innymi, a opinie w necie to niestety czasem są na wyrost. ale tak to już jest, że zza ekranu monitora łatwo cwaniakować, a jak przychodzi do ciężkiej pracy to już nie każdy taki mądry. warunki pracy są super, firma działa zgodnie z tym co mówi kandydatom, nie widzę powodów, żeby rozpuszczać ploty nie sprawdzając samemu o co chodzi.

@kalka

Możesz napisać bardziej precyzyjnie co takiego jest super w tych warunkach? Brak umowy o pracę? Oświeć mnie proszę i napisz.

karol
@Polski Błąd SA

dla mnie dobre jest to ze od poczatku wiem co mam robic i mam do tego narzedzia, reszta juz zalezy od zaangazowania i predyspozycji do tego typu pracya

malwina

widze za na forum az wrze, ide na rozmowe i szczze jestem zaciekawiona co bedzie, jednak postanowilam sama sprawdzic, nei wydaje opinii po komentarzach, bo w sieci zazwyczaj wylewaja zolc ci, ktorym sie nie udalo, wiec sama sprawdze o co chodzi

Kurczak
@malwina

I to jest słuszna postawa. Warto samemu się przekonać, bo wiadomo każda opinia jest subiektywna. Każdemu pasuje co innego, a praca handlowca nie jest dla wszystkich. Ale jak ktoś czuje się dobrze w sprzedaży, to na pewno w tej pracy się odnajdzie.

@malwina

I zrobisz najlepiej, niektórzy myślą że łapią pana Boga za stopy za piękne oczy. Sprzedaż do łatwej pracy nie należy i nie każdy się do tego nadaje. Ale warto się wziąć w garść bo można zarobić i mieć jeszcze kilka profitów z pracy w Polskim Prądzie.

@Adam

Rozwiń temat proszę i napisz coś więcej o tych profitach.

oszukany

Ostrzegam przed współpracą z firmą Polski Prąd. Nie jest to wiarygodny partner do rozmów i współpracy. Piszę to, żeby zaoszczędzić komuś nerwów, czasu i nadziei. Wszystkim proponuję zdecydowanie umijać tę firmę szerokim łukiem.

bartik
@oszukany

a dlaczego jakies szczegoly? zero, dlatego ze nie masz co napisac, ponarzekac kazdy sobie moze

kinga

teraz trafiłam na to forum i trochę jestem zdziwiona. rekrutacja była, szkolenie też, przeszłam okres próbny, dostałam telefon i auto. co prawda liczyłam na większy limit na paliwo ale 1000 zł też nie jest źle ;) i tak wychodzę na plus.

KKowal
@kinga

Limit na paliwo zależny od stanowiska handlowca od 1000 do 2000 pln. Na telefon limitu nie ma.

Polski Błąd SA

I jeszcze jedno- to nie jest żadna praca. To współpraca.

Joanna

Opinie o Polskim Prądzie bardzo różne. Ja dostałam propozycje pracy w tej firmie czy ktoś się może podzielić opinią na temat zarobków. Czy prowizje płacone są na czas?

marek
@Joanna

tak na czas w wysokości 0 zł :)

kasia

Ja dopiero zaczynam ale zachęciła mnie koleżanka, ktora jest bardzo zadowolona i twierdzi że nigdy nie miała problemów z dostaniem pieniędzy.

jaro

od marca pracuję w PP, przeszedłem szkolenie, zdałem egzaminy, warunki pracy są jasno określone od samego początku, zarówno plany sprzedażowe, jak i profity typu samochód, telefon, a wynagrodzenie wypłacane, nie rozumiem tych negatywnych opinii, rozmawiałem z innymi pracownikami każdy dostaje pensje i premie na czas, warto się przekonać samemu, jak wygląda praca w PP

dorota

ja mam dobra opinie o nich, pracowałam w różnych firmach i tutaj przynajmniej wiem co mam robic, w innych działach handlowych byl burdel jak nie wiem co, a tutaj mam narzedzie do pracy i jasne cele, a to jest naprawde wazne

karolina

hmmm, wiele widze negatywnych opinii, ale moze sie wylamie, ja mam pozytywna, pracuje 2 miesiace, wszystko jest na czas i tak jak mowili podczas rekrutacji, prace w takim charakterzelubie, wiec ja nie narzekam

magda

pracuje u nich od jakiegos czasu i wlasciwie nie mam sie czego czepic, uwazam , ze warunki jak na rynek polski maja naprawde dobre

Bogdan

Praca w tej firmie była dla mnie pasmem ciągłych rozczarowań... Człowiek jest warty tylko tyle ile mwh sprzeda .... Płaca w terminie (usunięte przez administratora). Do klienta trudno dotrzeć bo trzeba latać po kosmetyczkach , spożywczakach , warzywniakach żeby fv zdobyć bo nawet podstawy nie będzie. Managerowie to ludzie którzy starają sie zrobić z ciebie(usunięte przez administratora)większego niż sami są....AKWIZYCJA NIE POLECAM !! REALNE ZAROBKI MARNE !!! 90 % ŻE PODSTAWY NIE WEŹMIESZ, FIRMA ISTNIEJE ROK PRZEWINĘŁO SIĘ PRZEZ NIĄ SETKI SPRZEDAWCÓW... Nawet jeden handlowiec nie pracuje tam od początku założenia tej firmy ... Coś tu jest nie tak ...!!! Helloł

max
@Bogdan

ile ludzi tyle opinii, jednak dla mnie jedno jest pewne, jak sie umie sprzedawac, to firma jest niezla, daja warunki do pracy, narzedzie, telefon plus samochod, a reszta tojuz zalezy od ciebie

kasia
@Bogdan

A ja jestem zadowolona, bo ciężka praca zostaje wynagradzana. Kontrola musi być, ale jest to normalne w każdej firmie więc nie wiem dlaczego się dziwisz.

@kasia

Taaa? Pod jakim jeszcze nickiem wystąpisz? Był już jaro, max, izka, a teraz kasia. Wszystko smaruje ta sama osoba. Popatrzcie tylko na godziny dodawania postów. Jaro- 14:59 i 15:06 Izka- 15:21 Max- 15:26. Dziwne, że troje zadowolonych pisze na tym forum w odstępie zaledwie kilkuminutowym.

witek
@kasia

nie wiem czym się zajmujesz w firmie ale napewno nie sprzedażą prądu :)

jaro
@Polski Błąd SA

jaki detektyw z Ciebie, ciekawe, ze jak sa opinie negatywne, to jest w porządku, a jak zaczynają się pojawiać pozytywne, to już nie jest dobrze... jeżeli ktoś szuka pracy, a nie siedzenia za biurkiem, to ja polecam PP

waldek

jasne ze tak. po pierwsze nie maja już tam żadnych handlowców z doświadczeniem. sa tylko z ostaniej łapanki. reszta im juz dawno podziękowała za współprace bo nie jest to praca tylko współpraca. zawsze można sie przekonać na własnej skórze ale szkoda czasu i kasy.

@jaro

Po co zabierasz głos, skoro nie jesteś PH? O 11:37 handlowiec jest w terenie, a nie wypowiada się na forum. To jeszcze jeden dowód na to, że nagły wysyp pozytywnych opinii w czasie ostatnich dni jest przejawem wyrachowania i cwaniactwa polskiego prądu, a nie rzeczywistymi opiniami handlowców-współpracowników. To nie są opinie handlowców.

mariusz

Odradzam. (usunięte przez administratora). Ciagla kontraola i jeszcze system wynagrodzenia fatalny na maxa. Nie polecam i odradzam. Strata czasu i kasy

radek
@mariusz

kontrola to dobrze dla tych, ktorzy nie maja samodyscypliny, a jak sie umie zdobywac klientow, to i zarabia sie niezle

@radek

Co ty powiesz?

nina
@radek

ja osobiscie tez wole wiecej swobody i sama sobie plan pracy ukladam, nie lubie miec wszystkiego pod dyktando, wiec praca na takim stanowisku jest dla mnie dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A