Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

były pracowni

chyba nie pracowałeś tam żeby jeździć za swoje? a wypłaty ile dostałeś? :)wyrobiłes plan spotkań? jak nie to dostałes wielkie nic.

zorro

? a nie lepiej byłoby po prostu dać ludziom zaroić za uczciwą pracę? postarać się o jakieś wsparcie ( choćby tele) - Wymagać 40 spotkań - no i cenę nieco "wygładzić"? może i zyski mniejsze ale stabilne - a tak- kicha. Macie rywala w Warszawie i to potężnego - uczcie się.ale nieee, lepiej edfem jechać A kolega powyżej ma rację - jak ktoś chce dwa miechy pobawić się sparkiem i tabletką - to niech startuje. Ale to jest bez sensu.

Jesli chodzi o kwestie finansowe to nie gadają że nie płacą, bo mi nawet zwrócili za paliwo które tankowałem aby oddać samochód i jak miałem samochód zastepczy, odnosnie pracy to tylko i wyłaącznie twoja wola czy dasz radę czy nie, czemu tyle osób odeszło? bo te plany jakie oni mają (60 spotkań) są nie dowyrobienia skoro zjeździłeś juz swój teren w okolicy, chyba że jesteś nowy to może Ci się uda jak masz szczeście. jeśli chcecie sobie pojeździć sparkiem i pobawić się tabletem bez mozliwości utrzymania rodziny, to polecam ^^ pozdro !

do polski błąd

polski błąd ma racje. a zarząd nie ma pracy ma tyle czasu żeby siedzieć na forum i wysyłać wnioski do goworka w celu usuwania komentarzy :) proste każdy kto przyjdzie się przekona ale lepiej ich ostrzegać bo stracą swój czas i pieniądze. ciągła rekrutacja i rotacja PH jak w akwizycji mówi coś za siebie. jednego brakuje tańca do nosorożca

Polski Błąd SA
@do polski błąd

Ale ty masz tupet.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Dyrektor

Do Polskiego Błędu. Człowieku weź się w końcu do pracy. Zakładam, że wyleciałeś ponieważ nic nie robiłeś. Liczyłeś, że naciągniesz kolejną firmę. Nie słyszałem o żadnym przypadku żeby ktoś nie dostał wynagrodzenia za pracę. Przymusu nie ma. Każdy wie co podpisuje i w każdej chwili może zrezygnować z pracy. A jeżeli masz jakieś uwagi to idź z tym do sądu albo do psychiatry - może on ci coś przepisze i przestaniesz wypisywać bzdury.

Tom

Jeszcze niedawno biuro miało chyba ponad 800 metrów. widać tendencja spadkowa

Janek

Przynajmniej dostajesz wszystkie narzędzia pracy i podstawę wiec to jest dużym plusem.

nikodem
@Janek

nie dostaniesz żadnej podstawy bo i tak nie wyrobisz minimalnej normy :)))

cesiek

Ludzie,macie do wyboru: praca na 40% prowizji bez żadnego wsparcia, albo w firmach takich ja PP i EDF ze stałką,targetem, samochodem i paliwem - wasz wybór. Dostając stałkę, samochód, paliwo i tablet - trzeba na to zarobić - stąd wyższe ceny prądu - proste !

do dyrektora

piszesz nie prawdę. ludzie sami odchodzą bo piszą umowy ale nie na tyle żeby zrobić plany co za tym idzie nie płacą im za to. wywalają tylko tych co nic nie spiszą ale jak coś piszą to zostawiacie ich bo za darmo pozyskają kilku klientów. zrobią 59 nowych spotkań zamiast 60 w miesiącu potwierdzonych przez firmę :)dostają wielkie 0 zł podstawy. wolontariat a nie praca!!!!

Dyrektor

Nikt sam nie odchodzi. Nie ma wyników to do widzenia. Ile można płacić za bezrobocie. Zasiłek dla nierobów na pośredniaku jest niższy. Niech idą tam jeżeli nie chcą pracować lub oszukują. Najwięcej krzyczą Ci którzy zostali wyrzuceni ponieważ nie chciało im się pracować. Tak jest w każdej firmie. Takie życie a jeżeli ktoś nie potrafi się przystosować do życia w kapitalizmie i marzy mu się przez cały czas powrót do starych czasów to pozostaje mu daleka podróż. Musi tylko na nią zarobić co widać nie jest proste po jego wpisach.

do PH

na pewno :):)

do PH

tak na pewno heheh :) tylko czemu nikt nie dostał podstawy :) nie mówmy o prowizji :) skoro jest tak pięknie to czemu wszyscy odchodzą z tej firmy

izka
@do PH

praca w sprzedazy do altwychnie nalezy i nie kazdy sie nadaje, ale jak sie ktos decyduje i chce zarobic, to musi wiedziec jak i isc do przodu a nie narzekac, takie ja mam zdanie na ten temat

Ph

Jak pracujesz uczciwie i robisz spotkania to masz podstawe i prowizje, ja co miesiąc realizuje plan ...

darek

Szkoda czasu. Nic nie zarobisz w marcu nikt nie zrobil wymaganych spotkan i nawet podsaty nikt nie dostal

nowy

słuchajcie napiszcie jak się zaczyna bo mam jechać na szkolenie , najpierw jako nowicjusz tydzień , później jako ph normalna płatna praca czy cięzko podpisaĆ NA 350 , I CZY KONKURENCYJNE CENY

jaro
@nowy

W pierwszym pełnym miesiącu pracy plan 175 MWh, potem 350 MWh, czy ciężko? zależy jak pracujesz, wszystko zależy od Ciebie, ja pracuję tu od marca i sobie radzę

kasia
@jaro

Moim zdaniem problem polega na tym, że większości ludzi wydaje się, zę coś się należy a tu trzeba pracować. Jak nic nie robisz nie zarabiasz co dla mnei jest oczywiste ale jak się okazuje nie dla każdego/ Ja z pracy jestem zadowolona, bo praca w terenie jest jak najbardziej dla mnie.

cenzura

widze ze znowu zaczynają znikać negatywne opinie :) tej firmy zaraz nie bedzie ludzi nie maja do pracy wiec biznes się konczy. no chyba ze prezes sam bedzie w terenie sprzedawał :)

usmiech

tego uczą na NBA :):):)

nik
@usmiech

chyba na MBA :)))

nikodem

sama prawda, wyjątkowa firma :)jak ktoś ma chociaż resztkę rozumu to niech lepiej unika bo nie zarobi a dołoży prezesom do kieszeni

kajtek
@nikodem

a ja na przekor sprobuje, lubie tego typu prace i chce sie sam przekonac co i jak wyglada w tej firmie

super firma :)

to proste. poprzedni po pierwszych 2 m-c sami odchodzą bo nic nie zarobią. przychodzą nowi spiszą kilka małych umów nie zrobią planu nie zarobią a dla firmy wpadają mali klienci i nie musza nikomu za to płacić :)):) dobra polityka... nie dajcie się wkręcić w ten proces bo nikt wam nie zapłaci.....teraz to nawet podstawy nie ma!!!! trzeba zrobić 60 spotkań jak zrobisz 59 to nie zarobisz ani grosza a zus trzeba płacić i jesteś w plecy 1000 zł

niki

jeszcze pracują bo nowo przyjęci ale menagerowie nic nie mówią co się stało z poprzednikami

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A