Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

alina

rotacja jak w kazdej firmie, czasy ze sie cale zycie pracowalo w jednym miejscu juz dawno minely, nie wszyscy si enadaja, rezygnuja, nic dziwnego

Tadek

Rotacja ani mniejsza ani większa, jak ktoś jest zaangażowany w pracę, to będzie ją miał. ja wszędzie.

@Tadek

Ekspresja Twej wypowiedzi, plus merytoryczna jej część budzi szacunek. Wniosłeś świeżość zgniłego jaja. Tak trzymaj! Widać, że z PP ludzie na poziomie poodchodzili sami, a rekrutacja lemingów wciąż trwa, efekt jest całkiem niezły. Polityka e-prezesa jest arcy konsekwentna. Oby tak dalej!

mea

mogę się tylko pod tym podpisać, co napisano powyżej. jak się pracuje to są efekty, trzeba się czasem postarać, coś poświęcić ale tak jest w każdej pracy. jeśli komuś odpowiada taki rodzaj zarobkowania to w pp powinien się odnaleźć.

michał

Polecam Polski Prąd jako pracodawcę. Wypłata zawsze na czas, praca wymaga kreatywności i zaangażowania i za to ją lubię

alina

pracaw takiej branzy wymaga wielu poswiecen, dobrej organizacji i sporo czasu, jak widac nie kazdemu to odpowiada

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Daniel

Dość gorąca dyskusja i chyba będzie najlepiej gdy się każdy przekona na własnej skórze. Nie nastawiałem się sceptycznie i nie żałują. Praca trudna, ale jak każda inna.

Cyper

Zawsze staram się wyrobić opinię na jakiś temat dopiero gdy mam z tym do czynienia. Widzę że są tu różne opinie dlatego zweryfikuje je osobiście. Od nowego tygodnia startuję, strach ma tylko wielkie oczy.

@Cyper

no to powodzenia, napisz jak było i jakby co to pytaj. mi się w pp dobrze pracuje, choć czasem dużo tej pracy, ale to norma w dzisiejszych czasach.

@michu

Prawda! Pracy dużo, ale jeszcze więcej satysfakcji. Ja lubię swoją pracę w PP.

@Cyper

Tak jest zazwyczaj. Zadko piszą ludzie, którzy są zadowoleni a krzyczą ci którym się nie powidło. Ja tam lubię wyzwania dlatego na szkolenie już jestem umówiony

wey
@michu

MI mobilność jak najbardziej odpowiada więc zdecydowałem się na próbę. Idzie mi całkiem dobrze wiec mam nadzieję że utrzymam się jak najdłużej

Kamil
@tomek

Napisz czy warto, sam się zastanawiam nad pracą w PP.

Kurczak
@tomek

Bo to Polska proszę Pana. Narzekanie jest zawsze w modzie.

@wey

Też nie lubię stacjonarnej pracy, gdy się przemieszczasz czas szybko leci, wystarczy wyrobić normy i wszystko idzie jak trzeba.

@Marek

Dokładanie. A przecież nie jest tak trudno spróbować samodzielnie- iść na rozmoę, na szkolenie i sprawdzić się w praktyce

@wey

no to powodzenia stary. jak się będziesz przykładał będą efekty. najważniejsze, że się w tym odnajdujesz i Ci się praca podoba.

Benjamin Guzik

Niestety większość opinii śmierdzi tandetną chińską gumą, niczym bazarowe tenisówki. Wypowiedzi, na zasadzie spróbujcie, to nic nie kosztuje, może się odnajdziesz i inne pierdzi bąki, są jak wczesno letnie wkurzające komary. Panie e-prezesie, sabo - opamiętajcie się. Dramat w jednym akcie, sieczka i kiszonka w jednym. Szkoda czasu i energii w jednym. Przestańcie już mieszać ludziom w czaszkach, i nie obiecujcie gruszek pod sklepieniem niebieskim. Kto pracuje poza e-prezesem dłużej niż 3 miesiące? Nawet sprzątaczka na Taśmowej 7a, pewnie takiego stażu nie zaliczyła. Wspomnicie mnie jeszcze...

Benek
@Benjamin Guzik

A skąd wiesz ile kto pracuje, twoje opinie nijak się mają do rzeczywistości. To że ty nie dałeś rady i spasowałeś nie oznacza że inni dobrze sobie w tej pracy radzą.

@Benjamin Guzik

Ja pracuje dłużej niż 3 miesiące, ba, nawet dłużej niż rok! Praca do łatwych nie należy, ale jak człowiek się ogarnie i nastawi na efekt a nie na ściemę to ten efekt przychodzi, a wraz z efektem premie. Dlatego polecam PP jako pracodawcę

@Waldek

Waldek - pracujesz chyba na stanowisku biurowym, a sprzedałeś pewnie nie prąd a chłopaków z osiedla. Ponad rok - firma od czerwca 2013 i Ty pracujesz ponad rok :-) Kończ Waść, wstydu oszczędź. Kalendarz służy temu, by nie kłamać. No chyba, że ma się e-plecaczek...

@Benjamin Guzik

Komentarz napisałem 1 czerwca, firma działa od czerwca, więc napisałem ponad rok, Chyba ktoś tu się czepia słów, miałem napisać roki i jeden dzień?!

@Waldek

To pewnie swój jubileusz obchodziłeś w szczególny sposób. Jaki dział reprezentujesz? Z takim stażem to na pewno nie sprzedaż. Jak prace biurowe to być może uwierzę...

@Benek

przecież tacy malkontenci są wszędzie, nie ma co ich nawracać. z reguły lądują w towarzystwie podobnych im osób. pewnie coś tam słyszał, gdzieś przeczytał i tak gada. dopóki jednak się nie wie ze sprawdzonego źródła nie powinno się wypowiadać. każdy się może przekonać jak się w pp pracuje i wyrobić sobie opinię.

@michu

Wszędzie tak jest, że najpierw trzeba nauczyć się produktu, poczuć się w miarę pewnie a potem dopiero idzie łatwiej.

ninaa
@tomek

zgadzam sie, jeszcze sie chyba taki nei urodzil, co przyszedl do nowej pracy i nowych obowiazkow i wiedzial od razu wszystko

Moichin

To nie jest praca dla ludzi którzy myślą że pieniądze same zlecą, ten kto aktywnie działa osiąga cele i pieniądze, tak to działa.

karola

ja lubie jak moje zarobki zaleza od mojej pracy, nie chcialabym isc na stanowisko, gdzie co miesiac dostaje marna kase i nic nie moge z tym zrobic

ada

a moze ktos powiedziec cos jaka tam jest atmosfera w pracy? bo dla mnie to rowniez wazna sprawa

mea
@ada

atmosfera jest ok :) jedne dni lepsze, inne gorsze ale ogólnie spoko. ja do tego nie przywiązuję aż takiej uwagi, bo się skupiam na tym co mam zrobić, ale jeśli ma to dla Ciebie znaczenie to wszystko gra pod tym względem.

JAdam
@ada

Jak każdy zajmuje się swoimi sprawami, to i atmosfera dobra, zresztą przy tej specyfice współpracy nie jest to aż tak ważna sprawa.

kamil

ide na rozmowe, zobaczymy co mi tam powiedza, ale poki co z tego co wiem, taki system pracy by mi odpowiadal

Zyzek

Nie lubię zmian. A lubię jasno określone co, ile i za ile. No i odpowiada mi taki styl pracy.

if

A gdzie na początku dają inną. Czasy nieokreślonych chyba bezpowrotnie się skończyły a zresztą jak liczy się to ile wypracujesz to co to za różnica?

michu

nie wiem kto pracuje w pp za darmo,ale na pewno nie ja. z kasą nie ma żadnych kłopotów, system prowizyjny działa bez zarzutu. komentarze mówiące,że jest źle nic nie wnoszą do sprawy. ja dziękuję za ostrzeżenia ale na razie się one nie sprawdzają.

basia

no jak dla mnie plusem jest ciekawa praca, bo tutaj nudzic sie nie ma jak, ale minusem stres, ale w takim rodzaju pracy to normalne

Polski Błąd SA
@basia

Umowa zlecenie pewnie też jest dla ciebie dużym plusem.

Gabi

Może pan Prezes przeczyta to Były dyrektor handlowy (usunięte przez administratora) dzwoni do wszystkich którzy pracowali(usunięte przez administratora)

Benjamin Guzik

Solidny energetyczny biznes polega w dużym stopniu na szanowaniu swoich współpracowników,traktowaniu ich jak ludzi a nie jak(usunięte przez administratora)Piszemy byście nie obudzili sie z ręką wiadomo gdzie(usunięte przez administratora)

zorro
@Benjamin Guzik

usuwają wpisy mówiące prawdę , więc nie dajcie się naciąć

wer

Ja szukałem pracy w której nie będę musiał siedzieć za biurkiem tylko będę mobilny i ta mi to daje. DO tego ile wy;racuję tyle zarobię a to bardzo mnei motywuje/

Polski Błąd SA
@wer

Ten sam styl pisania. Może sie wysilisz i wymyślisz coś innego, zamiast pisać te same głupoty pod różnymi nickami.

igor
@wer

No ale jak pracujesz to pensję dostajesz więc nie wiem za bardzo oc o chodzi. Grunt to się postarać i nastukać, wtedy konto fajnie się zapełnia.

igor
@Polski Błąd SA

Ja jestem jeszcze przed szkoleniem więc śledzę opinie, które są w większości pozytywne więc mam nadzieję że i ja się zahaczę.

@igor

spróbuj, nic nie tracisz. jak się nie odnajdziesz to trudno, ale jeśli jesteś pracowity i lubisz wyzwania to polecam. mi się praca podoba, także mogę zachęcić.kasa jest na czas, wszystkie dodatki wg tego co mówią. no i limity do wyrobienia też ;)

michu

wygląda na to,że ktoś chce zniechęcić ludzi związanych z pp do pracy tam, ciekawe czemu. to,że komuś nie wyszło nie znaczy że innym ta praca nie pasuje.jak ktoś napisał, handel to dość specyficzna gałąź i trzeba mieć predyspozycje żeby się w niej odnaleźć.jednym się udaje, innym nie. na razie nie widzę przeszkód,żeby tam dalej nie pracować.

Benjamin Guzik

Stoi na stacji lokomotywa, w niej pan e-prezes za głowę się trzyma. Gdzie ci handlowcy, gdzie dyrektorzy, toż nie możliwe, że wszyscy są chorzy. Ależ ja przecież, sam ich zwolniłem, to ja te redukcje sam ustaliłem - tłusta oliwa. A po co, a komu - no jak to dla kogo? Sam się nachapię, sprzedawać sam będę, rozbujam tę firmę, jak nie - to następne! Rozdam koleżkom, obłupię tych małych, i tak im za dużo podstawy dawałem. I tak ta migrena, nasila i łupie, aż czkawka z nerwami znalazła się w .... Te nerwy, ta trwoga, ci inwestorzy, a gdzie by tu czmychnąć by upadek umorzyć? Zwykle w bajeczkach, morał być musi, więc sprawiedliwość nadejdzie, i jak bumerang wróci...

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A