Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

olek

Już z kilkma ludźmi pracowałam i faktycznie nie wszystcy się do tego nadają. na szczęście w pp trafiłem na bardzo fajnego mentora

zorro

te kilka rzetelnych ocen pisanych przez garstkę ludzi - w tym Trzech Muszkieterów są po to - by wam wałom PoPrdlć plany nabijania ludzi w bambus.Gdyby nie negaty moglibyście słodko prdzć w stołki i tylko od wielkiego dzwona udawać zadowolonych handlowców.A Takiego Wała - jeśli choć kilka osób się mocniej zastanowi i nie podpisze z wami umowy to będzie to kilka osób uratowanych przed waszą bryndzą - i na nich nie zarobicie. Oczywiście , że wiemy o was sporo - bo choć się nie znamy to pewnie każdy z nas został przez was wdmny - tak jak wszyscy którzy dali się nabrać.Nie chce mi się pisać - żadnemu z nas się nie chce - ale sami zmuszacie. bez odbioru klakierzy i pseudo-handlowcy.

@zorro

Wiesz bardzo się ciesze,że piszecie swoje opinie i bardzo nam pomagacie, ponieważ przynajmniej wszyscy od razu wiedzą, jakie osoby nie powinny pracować w sprzedaży a mianowicie nie potrzebujemy: wiecznych narzekaczy i osób, które nie do końce odnajdują się w sprzedaży tak więc Panowie Wielkie Dzięki :)

@PH

mam takie samo zdanie. w końcu każdy się może wypowiedzieć więc droga wolna. ja tam zdania nie zmienię, nie mam powodów. wiem jak mi się pracuje i tyle. wyzysku nie ma, za to praca ciężka a i owszem. ale wynagrodzenie za taką pracę odpowiednie.

zorro

te kilka rzetelnych ocen pisanych przez garstkę ludzi - w tym Trzech Muszkieterów są po to - by wam wałom PoPrdlć plany nabijania ludzi w bambus.Gdyby nie negaty moglibyście słodko prdzć w stołki i tylko od wielkiego dzwona udawać zadowolonych handlowców.A Takiego Wała - jeśli choć kilka osób się mocniej zastanowi i nie podpisze z wami umowy to będzie to kilka osób uratowanych przed waszą bryndzą - i na nich nie zarobicie. Oczywiście , że wiemy o was sporo - bo choć się nie znamy to pewnie każdy z nas został przez was wdmny - tak jak wszyscy którzy dali się nabrać.Nie chce mi się pisać - żadnemu z nas się nie chce - ale sami zmuszacie. bez odbioru klakierzy i pseudohandlowcy.

Jacek
@zorro

Serio? Naprawdę wierzysz, że ktoś szuka pracy i pod wpływem kilku negatywnych opinii świadomie z niej zrezygnuje? Nie podejmie wyzwania i sam nie wyrobi sobie zdania o pracodawcy?

Jacek

To jest firma, w której sie sprzedaje wiec zarabiają Ci , którzy realizują wynik. Jak ktos pisze ,że nie zarobił to znaczy ,że swój czas nie poświęcał na realizacje celów tylko widocznie zajmował sie innymi sprawami. A poza tym nikt nie pracuje dla idei tylko dla kasy wiec myślicie ze co cala sprzedaż PPSA pracuje za free..oczywiście ze nie. A powiem wiecej zarabiają.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
migdał

jedno wielkie narzekanie, nawet zabawnie się to czyta ;) ale mi by się nie chciało, zwłaszcza że do niczego to nie prowadzi. nie widzę tu też zachwytów nad pp, po prostu normalna ocena/opis tego jak się współpracuje z pp. jest ok i tyle. paca handlowca nie jest łatwa ale jak ktoś to lubi to się odnajdzie.

prawda

prawda jest taka ze firma szuka taniej siły roboczej, oferta jest wysoko marzowa i nastawiona tylko na wysokie marze nie ma szansy spisać dużego klienta a co za tym idzie narobisz się a guzik zarobisz. grupowe zwolnienia to normalka w tej firmie.dobzi handlowcy szybko orirntuja się że to wielka sciema. chciał bys wkrecac klientowi ze PP to super firma i ma drogi prad ale warto z nimi spisac umowe bo maja kase z unii która wydali zanim ja dostali....

mik
@prawda

dziwnie rozumujesz, dla mnie to wygodniejsza forma, pracuje tak od lat i jest ok, a tutaj mam wyznaczony cel i zamierzam go osiagnac

kk

ja właśnie zaczynam pracę a Polskim Prądem, czytając te opinie nie wiedziałem co myśleć, ale najlepiej przekonać się samemu, co i jak...myślę, że się tutaj sprawdzę, zobaczymy

totalne bzdury

Ktoś wspomniał o rotacji i powiedział że jest to naturalna kolej rzecz i jest , ale co powiecie na to że w firmie w której niby tak dobrze się zarabia , niby takie możliwości są , taka wspaniała oferta itd. ( same superlatywy), nie pracuje ani jeden handlowiec dłużej niż rok ,a przewiniło się ich z 200 szt. Wszyscy uciekają po 3 do 6 miesięcy. Podobnie jest z kadrą managerską . Zastanówcie się zanim podejmiecie ryzyko współpracy z tą firmą. Coś tu jest nie tak.Dużo mógłbym tu napisać o sprzedaży , rozliczeniach , podejściu do PH ze strony zarządu ale nie warto. Pójdziecie to na własnej skórze sprawdzicie. Ps. a w te wpisy typu jak tu dobrze , jak mi tu odpowiada to nie wierzcie - śmiechu warte.

@totalne bzdury

może i nie jest to taka naturalna kolej rzeczy, ale nic dziwnego, ludziom sie wdaje, że każda praca jest łatwa, można robić nic i dostawać kasę, no niestety, za ładne oczy nikt Ci nie będzie płacił, nie każdy może być PH, totalne bzdury, a dlaczego Twoje opinie są prawdziwe, a inne nie? hmmm...

@totalne bzdury

Firma działa od roku więc zdziwiłbym sie jakby ktos pracował dłużej niż rok. ;) Wszędzie jest rotacja jedni odchodzą inni przychodzą ..normalna sprawa.

igor
@totalne bzdury

Ja już od dłuższego czasu na niej pracuję i to nie tylko w polskim prądzie. Trzeba być elastycznym bo taki własńei jest teraz rynek

antek

zgadzam się z Tobą, ale...w dzisiejszych czasach możesz siedzieć i czekać az Cię ktoś zatrudni, ale możesz się nie doczekać, a trzeba płacić rachunki i coś jeść...no chyba, ze możesz liczyć na jakąś pomoc finansową (rodzice itp.)to czekaj, albo możesz wziąć sprawy w swoje ręce i założyć działalność, wydaje mi się, że teraz już coraz częściej i więcej firm tak właśnie działa, to nic nowego i nic strasznego

Polski Błąd SA

Gotuje się we mnie, jak czytam takie pochlebne opinie o tej niby firmie. Ludzie co tu jest super? Własna działalność gospodarcza? Przecież oni nic nie dają i niczym nie błyszczą. Napiszcie więcej konkretów.

@Polski Błąd SA

A dlaczego Tobie tak trudno jest zrozumieć fakt, ze komuś odpowiada taka forma zatrudnienia, oferta firmy, system wynagradzania, ludzie którzy pracują w tej firmie, szkolenia...wsparcie innych działów, atmosfera jak tu panuje. Wiesz dla mnie to sa aspekty, które powodują ,że naprawdę chce mi sie tutaj pracować i czuję satysfakcje ze swojej pracy. Polski Bład mnie dziwi fakt pisania negatywnych wypowiedzi o rzeczach, na które sam sie zdecydowałeś, zaakceptowałeś formę zatrudnienia itd. Jak zostałeś zatrudniony w PPSA i byles zadowolony z pracy to nie pisałeś na forum a teraz jak wasze drogi sie rozeszły to jesteś taki aktywny.

@Polski Błąd SA

Polski Błąd co chcesz wiedzieć? zresztą z Twoich wypowiedzi wynika, ze pracowałeś w PP, ciągle narzekasz na działalność, przecież to jest sprawa jasna od początku, nikt Cię nie ściemnia, ze będziesz zatrudniony, więc nie wiem o co te krzyki?

Benjamin Guzik
@antek

Nie widzę żeby muszkieter Polski Błąd narzekał na działalność - tylko na działalność Polskiego Swądu. Jak czytam te niektóre wazelinopodobne wpisy to ze śmiechu mi się piwo z kufla wylewa. Współczuje co poniektórym, przymusu pisania tych farmazonów, pewnie e-Hans z pepeszą przebrany za spadochroniarza z LuftWafe stoi i dyktuje co macie smarować. Ratujcie się kto może a i tak prędzej czy później wspomnicie słowa Trzech Muszkieterów...

@PH

też tego nie kumam. tak jakby ktoś komu to pasuje nie miał do tego prawa, no bez jaj. jest to działalność zgadza się ale przecież każdy wie jak wygląda taki rodzaj pracy zanim ją zacznie. poza tym pp nie rzuca człowieka na ulice i nie mówi-idź sprzedawaj i oddawaj mi wszystko bo jak nie to pożałujesz. a taki obraz parę osób stara się nakreślić. są szkolenia, jest sprzęt, więc się da z tym pracować i mieć wyniki.

PH

Wiecie z moich doświadczeń wynika,że każda firma jest dobra ale wszedzie moga wystąpić jakieś problemy..teraz narzekacie na PPSa a za chwilkę będziecie obrzucać błotem inna firmę. Jak widać są tu 2 czy 3 osoby, które maja jakiś problem. Najlepsze jest to ,że wiedzieliście do jakiej firmy przychodzicie, znaliście ofertę, znaliście Prezesa, sprzedawaliście w tej firmie a teraz zachowujecie sie "nieco" nietaktowanie. Nikt was nie zmuszał do podpisania umowy z PPSA to jest wasza decyzja , zakończyliście współprace z PPSA wiec moim zdaniem dojrzała osoba dałaby sobie spokój a małolat, który "gwiazdorzy" czuje sie urażony wypisuje te bzdury.

@PH

zgadzam się. z reguły jak nam nie wyjdzie z pracą to narzekamy, ale czasem nie ma sensu wylewać swoich żali publicznie,bo to do niczego nie prowadzi. w pp wszystko jest wyjaśnione od początku więc jeśli ktoś się decyduje zostać to wie jak to będzie wyglądało.

handlowiec_energetyczne_centrum

jaką macie stawke za kwita (umowe) ??:) podaje swojego maila patrykosmenago@gmail.com pozdro stalowa wola:)

Kenzo

Staram się nie podchodzić negatywnie do tematu póki sam się nie przekonam, moim zdaniem głupotą jest się nastawić do pracy negatywnie bo tylko skutek odwrotny przyniesie. Chcę pracować w PP i przekonać się samemu o wszystkim. Każdy ma do tego prawo. Wiadomo że początki bywają trudne lecz nie boję się wyzwań.

@Kenzo

no i masz rację, spróbuj, zobacz a potem może się podzielisz opinią. sporo osób jest zadowolonych jeśli chodzi o pp, natomiast jeśli coś się nie podoba albo nie dają rady, czy się nie wpasowali w system pracy, to po prostu odchodzą, ale to normalne, tak się dzieje wszędzie :)

michu

no jak się wychodzi z założenia,że będzie do kitu to pewnie tak się stanie. w tej pracy trzeba być otwartym i się nie zrażać, bo się nigdzie nie zajdzie. pp dało mi narzędzia, które teraz wykorzystuję ale nastawienie to już moja broszka.

izka
@michu

ja wlansie nastawilam sie pozytywnie, tak juz mam z natury, pracuje 3 miesiace i mi sie podoba

michu

jasne, że nie jest łatwa. to tylko fajnie brzmi. ale z drugiej strony nie ma co demonizować czy odstraszać. zwłaszcza jeśli ktoś pracował jako handlowiec to wie czym to się je i jeśli uważa,że da radę to powinien spróbować w pp. warunki pracy dobre, określone od początku więc sytuacja jest jasna.

radek

praca o tym charakterze nie jest prosta, ale ja lubie, zawsze cos sie dzieje nowego i na nude narzekac nie mozna

pamietajacy grzechy

jak zyc? a jak chcialabys zyc? a jak nie chcialabys zyc? no jak OWCA?

migdał

na razie wyrabiam plany, może za jakiś czas pojawi się problem, to wtedy się będę martwić. póki co nie narzekam. nie wypowiadam się na temat tego co się dzieje wyżej bo nie widzę żeby to miało wpływ na moją pracę. z pp mi po drodze i tyle.

totalne bzdury

Jak czytam opinie typu: jak tu dobrze , jak to pieniążki na czas , jaką mam sprzedaż w PP - to mi się flaki wywracają! Pracowałem w tej firmie i wierzcie mi gorzej zorganizowanej organizacji nie spotkałem w całej swojej zawodowej karierze. Bałagan jest przede wszystkim w zarządzie: organizacje, zmiany, przetasowania , redukcja etatów. To wszystko jest wina jednej osoby Pana Prezesa który ludzi ma za nic- DOSŁOWNIE . NIC / ZERO / NULL. Moim zdaniem firma prawie sięgnęła dna i tonie ba utonęła trzymając się kurczowo skalpela którym podcina ostatni palec . Nie polecam pracy w tej firmie. Jest ciężko bo firma poza telefonem nie da Ci nic, znaczy da teczkę , ulotkę i wygoni cię w trasę po klientach a ty baranie przynoś umowy. Nie wierzcie na szkoleniach że umowy podpisuje sie w 5 minut - to bzdura!!! Przed tobą było już tam 15 innych handlowców z lepszymi ofertami !!! Z ofertą takich firm jak PP, EDF , AMB ENERGIA i im podobnym nie wejdziesz do dużych firm bo po prostu sa za drodzy!!! Tak wiec niech wam się nie śni po nocach że wejdziecie powiedzmy do firmy zużywającej 2gwh i podpiszecie tam umowę ba, nawet 100mwh będzie bardzo ciężko wam znaleźć.. Pomijając już to że wszędzie jesteś traktowany jak akwizytor.

prawda
@totalne bzdury

dokładnie tak jest jak piszesz.... z ta oferta można spisać kiosk z gazetami jeśli nie został jeszcze spisany. z żadna poważna firma nie spiszesz umowy na stawkach oferowanych przez PP. z dużo lepszymi ofertami jest ciężko spisać bo OSD zachodzi klientowi bardzo nisko tylko żeby go zachować, branża jest bardzo ciężka a z oferta PP nie wykonalne jest zarobienie dobrych pieniędzy. klient ma 10 lepszych ofert od PP to nie wiem co byście musieli zrobić żeby go przekonać :) powodzenia

@prawda

Zgadzam się z przedmówcą. Te wszystkie radki i aśki w życiu nie sprzedawały energii. Wypowiadają się natomiast, jakby co miesiąc po 1 GWH spisywali. Plany to oni wyrabiają, ale na ściemnianie. Polskiemu prądowi wystawiam ocenę niedostateczną. Uważajcie na tą firmę i się nie dajcie.

@Polski Błąd SA

Jeśli się nie mylę to na tym forum mowa jest o pracodawcy, a nie metodach sprzedaży, każdy wypowiada swoje zdanie i opinię, mi praca w PP odpowiada. Jeśli chcesz pogadać o sprzedaży to znajdź inne forum tematyczne i nie mieszaj ludziom w głowach. P.S. skoro czepiasz się o każdą rzecz to zapamiętaj, że nie ma takiej jednostki jak GWH tylko GWh w fizyce (układ SI) liczy się również wielkość liter. Np. KM koń mechaniczny, a km kilometr.

@Marcin

Co ty powiesz? To ty nie mieszaj ludziom w głowach. PP cały czas kłamie począwszy od rozmowy rekrutacyjnej po szkolenia, ile tu się nie zarabia. Czarują, jak to łatwo cały plan 1 umową zrobić, jakie mają super ceny. Cały proces sprzedaży można zamknąć w 5 minut. Człowieku, a która duża firma, ba nawet mała podpisze z tobą umowę po takich stawkach? Nawet tradycyjni, duzi dostawcy energii oferują ją w niższych cenach od polskiej ściemy. I jeszcze jedno- nie nazywaj tej śmiesznej firmy pracodawcą, bo ona nim nie jest. Naprawdę nie widzisz różnicy między pracą a współpracą?

magda
@Polski Błąd SA

no wiesz, ze tobie sie nie udalo, nie oznacza jednak, ze inni nie daja rady

@magda

Skąd w ogóle taki pomysł, że mnie się nie udało? Gdybym ci powiedział, że byłem jednym z lepszych to co?

@Polski Błąd SA

Skoro byłeś jednym z lepszych to znaczy że jednak da się wyrobić normy a nawet więcej i adekwatnie do tego zarobić. Z tego wynika, że potwierdzasz moje słowa. To chciałem usłyszeć.

@Marcin

Nie potwierdzam twoich słów. Ta firma to totalna ściema, która powinna zniknąć z rynku. Wierzę, że tak się stanie za jakiś czas.

kamil
@Polski Błąd SA

przechwalki z ktorych nic nie wynika, skoro byles jednym, z lepszych to czemu juz nie pracyjesz?

@kamil

Gdybyś czytał wszystkie posty uważnie, to byś wiedział. Współpraca z pp nie popłaca. Przestrzegam przed podpisaniem umowy z tą firmą innych, aby się nie dali i nie byli darmową siłą roboczą.

Robert
@Polski Błąd SA

Nie współpracujesz już z PP, byłeś dobry, więc jak mniemam rozstałeś się z nimi z własnej inicjatywy. Nie pasowała Ci forma współpracy, ale nadal bardzo dużo czasu poświęcasz firmie PP, napisz mi w jakim celu. Mi by się nie chciało.

Zyzek
@Polski Błąd SA

Bez przesady jaka tania siła robocza. Nie znam nikogo, kto współpracuje z PP za przysłowiowe "dziękuję". Natomiast znam wiele osób, które za swoją prace otrzymują adekwatne wynagrodzenie.

arlet
@Zyzek

ja sie tez nie czuje jako tania sila robocza, pracuje, dostaje kase z ktorej jestem zadowolona i na pewno nie czuje sie wykorzystywana

@arlet

no ja bynajmniej nie jak tania siła robocza. nie jestem bogaczem ale na brak kasy z tej pracy nie narzekam. z pp mi się dobrze pracuje i na razie tu zostaję. dobra oferta jeśli chodzi o ten sektor i o warunki.

@migdał

PP ma dobre warunki jeśli chodzi o sektor energetyczny? Co ty opowiadasz. Jeżeli zatem konkurencja sprzedaje energię po 230 złotych za MWh, a pp za 306 to ma dobre warunki? Tylko kłamiecie na tym forum i udajecie zadowolonych handlowców. Kto tu kiedykolwiek zarobił dobre pieniądze? Komu sprzedasz po takiej cenie? Tylko nieświadomemu. Duży klient tego nie kupi, a przecież na szkoleniu ciągle powtarzacie, że plan 350 MWh można spisać 1 umową. To kłamstwo.

@Polski Błąd SA

Ty nic nie wiesz o warunkach pracy w PPSA. Zweryfikuj informacje... Wiesz ,zeby sprzedać trzeba wierzyć w produkt, miec wiedze , umiejętności i osobowość. Osoby, kóre nie posiadają tych cech niestety nigdy nie zrobią kariery w sprzedaży B2B.

@PH

też nie wiem skąd takie info ale może kolega ma inne źródła. i czemu tak usilnie broni przed współpracą z pp, może jest w tym jakiś interes? ludzie czytają, myślą i wysnuwają wnioski, jak ktoś będzie chciał to i tak się zdecyduje. serio, nawet mimo tych paru negatywów.

ulka
@Polski Błąd SA

latwo nie jest to prawda, targety sa wysokie, ale to dobrze, lubie wyzwania

Grunwald
@ulka

Bo praca nie ma być łatwa i przyjemna, bo byłaby nudna. A chyba nie o to chodzi. W PP sporo wyzwań to fakt, no i żeby zarobić trzeba włożyć trochę wysiłku, ale się opłaca.

@Grunwald

w pracy się pracuje i tyle. to jest jedyne co się powinno w niej robić. a jak ktoś szuka przyjemności to powinien wybrać inny kierunek. albo inną pracę. jest sporo zajęć gdzie można lepiej spędzić czas a być może jakieś pieniądze się za to dostanie. osobiście wolę mieć wpływ na to ile zarabiam. współpracując z pp tak właśnie jest.

jolka
@migdał

zgadzam sie, nie wyobrazam sobie inaczej pracowac niz tutaj, gdzie wiele zalezy ode mnie, moich wynikow i zaangazowania

Robert

PP to sprawdzony pracodawca, wypłatę, na którą zasługuję, mam zawsze na czas.

migdał

pewnie dla niektórych normalne, dla innych widać nie. mi się też z pp dobrze współpracuje więc nie wiem skąd te złe opinie. zgadza się to co mówili i na rozmowie i na szkoleniu. ale pracować trzeba ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A