Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Arek

Dla mnie kluczem podczas jakiejkolwiek rozmowy jest przede wszystkim odpowiadać zgodnie z prawdą i szczerze nt. swoich umiejętności, dobrych stron, zalet. No i nie stresować się i wtedy wszystko wychodzi

karolina

moja rozmowa przebiegala bardzo przyjemnie, nie zadawali durnych pytan, na kotre nie wieadomo jak odpowiedziec, sporo pytali o doswiadczenie i moje oczekiwania

olek
@karolina

No ja jestem jeszcze przed i się trochę stresuję no ale to pewnie dlatgo, ze naprawdę mi zależy

migdał
@olek

nie denerwuj się, dasz radę. przygotuj się dobrze, jak jesteś dobra to Cię wezmą. nerwy nie pomagają raczej ;) ogólnie atmosfera jest spoko, nie ma ciśnienia, więc o tym w ogóle zapomnij. i pytaj o warunki jeśli coś nie będzie jasne :)

andrzej

właśnie dostałem propozycję rozmowy o pracę w polskim prądzie, przyznam, ze sie nakręciłem na nią, widzę, ze trzeba być dobrym w sprzedaży, żeby zarabiać :) jutro ide na rozmowę, trzymajcie kciuki

Zyzek
@andrzej

Powodzenia! Taka specyfika pracy handlowca jesteś dobry dużo zarabiasz, warto spróbować swoich sił.

Misio

Bazowka jest 219, prowizja 45%

marek
@Misio

takiej ceny to nawet grupy zakupowe nie maja wiec kolejna ściema PP

zorro
@Misio

A gdzie tam - bazówka jest 190 i to we wszystkich taryfach. A prowizja 150 % ! Tak tu dobrze ! (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla Muszkieterów :)

JAdam
@zorro

Nie wiem jak będzie w 2015, ale cena na 2014 wynosi 219 zł za megawatogodzinę.

zorro
@JAdam

?? nie wiesz jak będzie w 2015? sprzedajesz tylko 2014? qpe sprzedajesz nie energię i tyle samo wiesz na temat sprzedaży. Ile kolorów w tym 219 ? Wiesz w ogóle o czym mówię?

michu

Ktos poda cene bazowa i ile jest procent od marzy????

@michu

Oni ci tego nie powiedzą, bo nie sprzedają.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Czarek

Ale miło jest gdy wiesz że masz konkretna kasę za klienta. Jeśli prężnie działasz to dobrze zarobisz a przecież o to tu chodzi.

@Czarek

No i faktycznie chyba to jest kluczowe w pracy. Działasz, pracujesz i jesteś za to doceniany i premiowany.

iga

praca na prowizji nie jest prosta, ale jak sie czlowiek stara i dobrze zmoetywuje moze byc bardzo oplacalna

sdf

Byłem na szkoleniu i nieukrywam że bardzo mnie cieszy wysokość prowizji. Mam nadzieję że szybko uda mi się kilka umów podpisać.

Kamil
@sdf

A jak wyglądało szkolenie? Warto było? Dużo się nuczyłeś? Wcześniej wyczytałem, że pod koniec szkolenia jest egzamin. Trudny?

migdał
@Kamil

szkolenie spoko, można się paru ciekawych rzeczy dowiedzieć. mi się przydało i teraz korzystam z tego co na nim było. egzamin nie jest trudny,ale coś trzeba wiedzieć ;) no i potem mieć odpowiednie predyspozycje do takiego rodzaju pracy, i jak to poskładasz do kupy to będzie dobrze i z efektami.

Kurczak
@Kamil

Przed szkoleniem otrzymasz kompendium wiedzy, z którego będzie egzamin. A na koniec egzamin praktyczny - scenka sprzedażowa. Oczywiście trzeba zdać oba egzaminy.

Tymon

Moja mama mówi że krowa która dużo ryczy mało mleka daje i chyba jest tak w przypadku tych narzekaczy. Są ludzie co tylko narzekają bo to ich napędza, a efekty mizerne. Niestety zamiast skupić się na tym gdzie popełniają błędy wolą brnąć dalej w ciemność.

mea
@Tymon

dobry tekst ;) stary, ale jary. faktycznie tak jest. nie ma co gadać tylko trzeba pracować, a szukanie wymówek czemu jest źle jest naszym sportem narodowym. mi tam pasuje taki system pracy, wolę prowizję bo to zmusza człowieka do działania. a jak są efekty jak to cieszy!

Toudi

Moim zdaniem to uczciwe podejście, teraz nie będzie miejsca dla łazików co tylko narzekają bo za mało zarabiają, a tak na prawdę nic nie robią. Działasz masz nie działasz nie masz.

bolek
@Toudi

Mnie system prowizyjny bardzo motywuje. Nie znoszę siedzenia za biurkiem, bo mnie nosi więc mam nadzieję że w tej pracy się odnajdę.

@bolek

No dokładnie, ja równiez lubię osiągać sukcesy w pracy, a premia zawsze motywuje

michu

to jaka macie bazową cenę na 2015 w taryfie np.c11 i ile % od narzutu?

alina

no i tak powinno byc, jak sie jest wynagradzanym za swoja prace to wszystko jest ok

Polski Błąd SA

Jakiś czas temu pytałem o wolumen sprzedaży. Do chwili obecnej nie doczekałem się odpowiedzi. Sądzę zatem, że w ogóle nie sprzedajecie tej "mocno konkurencyjnej oferty".

Mikołaj

Czy nadal premie i prowizje tylko za 100% wyrobionego planu, bo coś mi się wydaje, że gdzieś słyszałem, że są jakieś zmiany.

Portos
@Mikołaj

Rzeczywiście trochę się zmieniło teraz jest premia za aktywność po prostu liczy się wynik im więcej zrobisz tym więcej masz.

@Portos

No dokładnie, im bardziej się przykładasz tym większą masz premie. To motywuje do pracy i działania.

Oferta Polskiego Prądu jest konkurencyjna na rynku...i naprawdę klienci sa zadowoleni , ponieważ rzeczywiście mozna zaproponować im duże oszczędności.

@Adam

w tej chwili oferta pp jest mocno konkurencyjna. i klientów nie brakuje,więc nie ma się co sugerować wypowiedziami niezadowolonych osób.jeśli ktoś się waha niech sam spróbuje i zobaczy, że współpraca z pp to dobry pomysł.

@michu

Ha ha ha. Jeśli zatem 306 jest bardziej konkurencyjne od 230 to gratuluję logiki myślenia. Pewnie miałeś dobre stopnie z matematyki.

Jack

A negatywne opinie to sa tak błyskotliwe i niepowtarzalne ,że naprawdę aż żal na to patrzeć.... tylko piszecie jaka zła oferta, działalność, ludzie, zusy itp. To tez pewnie pisze jeden , któremu sie nie udało... Najlepsze jest to ,ze sam sie zdecydował na wszystkie warunki a ,ze on nie sprzedawał a inni tak to juz nie napisze.

Baca
@Jack

Każdy orze jak może skoro brak argumentów to idzie jak zdarta płyta. Ale co zrobić. Krytyka nie jest zła nawet powinna być, tylko każdy powinien przeczytać i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

mea

nie wiem kto tu się powtarza ale negatywne opinie też są ciągle takie same ;) warto poznać bieżącą ofertę pp a potem pisać że jest zła czy dobra. ale skoro wiecie lepiej to dalej piszcie że Mwh wynosi tyle i tyle ;) ci którzy pracują wiedzą jaka jest to kwota.

mnb

A jak wyglądają te prowizje? Z tego co kolega mi powiedział pieniądze jak się człowiek wyrabia są naprawdę spore!

lukas
@mnb

jak wszedzie , handlowiec ktory sprzedaje zarabia, taka praca

Dobry handlowiec potrafi wzbudzać w ludziach emocje, które sprawiają, że ludzie chcą kupować. To moim zdaniem jest najistotniejsza umiejętność. I tym samym klucz do sukcesu.

Polski Błąd SA

jaki największy wolumen zrobiliście jednorazowo?

Regina

A czy w Polskim Prądzie kobieta handlowiec ma szansę się utrzymać dłużej. Waham się czy próbować swoich sił, doświadczenie w handlu mam, ale w innym sektorze.

ola
@Regina

jak jestes pracowita i dobra, to nie widze problemu

Praca
@Regina

Jak ktoś posiada umiejetności sprzedażowe to nie ma znaczenia czy jest kobiet meżczyzną i czy sprzedaję prąd/ubezpieczenia/czy jakikolwiek inny produkt czy usługę. Jeżeli posiadasz beze klientów to niewątpliwie bedzie Twój atut. Warto spróbowac swoich sił.

Regina
@Praca

Też wychodzę z takiego założenia, ale dobrze zasięgnąć opinii osób pracujących w PP.

@Regina

Tu się akurat zgadzam. Od osób współpracujących jako PH w terazniejszości lub przeszłości. (usunięte przez administratora)Takich opinii jest tu bardzo wiele- och, ach jest super, ach, och wiem co mam robić itd.

art
@Polski Błąd SA

a czmu tak od razu zakladasz, nie kazdy musi byc niezadowolony ze swojej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A