Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Benjamin Guzik

A co tu się wyprawia? co to za afera? co to za niezadowolenie? Panie e-prezesie? sił w palcach już brakuje na pisanie pozytywnych opinii o Polskim Trądzie? ilu Was tam jeszcze zostało? Czemu usuwasz Pan moje prawdziwe wpisy?Czyżby wysyp prawdziwych a nie sztucznych jak e-papieros postów zaczął dawać popalić? Ta Wasza improwizacja niczym z Dziadów powoli chyba traci na sile...Pełzniecie panie, dalej w tych kłamstwach, czas chyba kończyć Waść, wstydu oszczędź...

mnb

Te ostatnie opinie nijak się mają do poprzednich więc nie za bardzo wiem o co chodzi. Może o to, ze jak komuś się nie udaje to wylewa brudy.

Maciek
@mnb

Wszystkie opinie są bardzo spójne jeżeli ktoś przejrzy to formu to sie o tym przekona. A tych kilka pozytywny wpisów , które sa sztuczne i brzmią jakby je pisało 10-lenie dziecko.

Bruno

Jedyne co mi pozostało po tej firmie ...to rozczarowanie...Oferta absolutnie nie jest konkurencyjna, a prowizje najniższe na rynku!!!!! Nie Polecam!! Strata czasu , pieniędzy i nerwów.... W tej firmie nie szanuje sie pracowników!!!

hania

dostalam to co powiedzieli na rozmowie, wiec powyzszej opinie nie podzielam

Loko
@hania

I tu jest to co najlepsze ..jakby na rozmowie mówili o wszystkich szczególach nikt by nie podpisał z nimi umowy. :))) Ta firma jedyne co sprzedaje to kłamstwa....sprzedaz jest na poziomie ZERO wiec kwestia czasu jest upadek tego"krzaka"

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
Tom

Żałuje że tu pracowałem jako PH... przedstawili mi na rozmowie piekną wizje pracy i zarabiania itp. Umowa zupełnie inna niż wcześniejsze ustalenia... ale nic spróbowalem...Jak juz na poczatku widac ,że firma to przekret to nie ma co wchodzić w to bagno...wielkie rozczarowanie

bbbb

(usunięte przez administratora)...nikomu nie polecam współpracy. Nic sie w tej firmie nie zmieniło nadal nie szanuje sie ludzi, nadal składa sie obietnice bez pokrycia.

Kurczak
@bbbb

Jakieś konkrety? Co to znaczy nie szanuje się ludzi? Podziel się z jakich obietnic PP się nie wywiązał?

PH
@Kurczak

Przychodząc do PP szanowny"zarzad" wytacza Ci wspaniała wizje przyszłosci i rozwoju. Obietnice nie spełnione: - obiecany awans po zrealizowaniu planu( w czasie gdy był), plan zrobiony i oczywiscie brak awansu brak obiecanych korzysci z tego tytułu - kolejna obietnica ..prowizje pójda w góre jak bedziecie pisac po okreslony wolumen...oczywiscie było tak hmmm ale jednak ktoś zapomniał i wykrecil sie innymi rzeczami

Mistrz

Szkolenia ..jakie szkolenia tu nie ma szkoleń od wielu miesięcy , poniewaz nie ma ludzi ,którzy chcieliby z nimi pracować. Nie dajcie sie wrobic w prace z nimi...dołożycie tylko do interesu.

michu

to się ktoś wysilił i napisał milion opinii ;) prawie cała strona wyszła, szacun :D nie wiem kiedy mieliście do czynienia z pp, ale pomijacie to co się pisze i czytacie wybiórczo, nie pierwszy raz zresztą. zmiany były niedawno ale jakie już nie wiecie bo wtedy Was tam nie było. gdyby oferta była zła to by nie było chętnych do współpracy z pp, a tacy są.

wielki Brat
@michu

Pracowałem w tej firmie bardzo niedawno i absolutnie wiem co tam sie dzieje lepiej od Ciebie :) Chetnych do pracy nie ma....z oszustami nikt nie chce pracowac. A oferta dla PH jest najgorsza na rynu...żenująco niska.

vbvbvb

Ostrzega osoby, które aplikują jak również klientów ....współpraca z nimi to bedzie PORAŻKA. Szkoda czasu na ta firme...absolutnie NIE POLECAM NIKOMU.

Firma nie jest lojalna wobec nikogo.... Jedyne co potrafia to oszukiwać...ale chyba sami siebie oszukują,że na kłamstwach dorobia się fortuny. Spokojnie Panowie taka opinia za wami krąży ,że jeszcze troche a nikt nie bedzie chcial z wami pracować. Teraz w sprzedazy sa tylko Ci , którzy uwierzyli w piekne zapewnienia PO ale i oni sie przekonają kim jest ten czlowiek i jak traktuje innych.

Ta " firma" to jeden wielki przekręt....jeszcze troche i to bedzie kolejna firma , która zniszczył PO. Wszystko co mówią kończy sie na obietnicach.... jedyne co potrafia to pieknie opowiadać, a ww praktyce później wychodzi jak ludzie zostaja oszukani. Nie warto próbować ..szkoda waszego czasu . W tej firmie jeszcze nik nie zarobił godziwych pieniedzy oprócz kadry zarządzającej , która dorabia sie na oszustwie.

Francuz

Absolutnie nie warto z ta firmą współpracować..strata czasu i pieniędzy. Oferta tak słaba dla klienta , a podejście firmy żenujące. Nikt tu nie chce pracować..tu sie nie szanuje pracowników...najstarszy pracownik w dziale sprzedaży pracuje od 3 miesięcy

zorro

...a to się porobiło, " autobusy jakieś popodstawiali, czy cós" ? :) sie okazało że muszkieterzy rację mieli. pozdrawiam Benjamina i PolskiSwąd - oraz wszystkich prawdęopowiadaczy - trzeba walczyć z takimi firmami.

ksdkdjk

Ta firma to totalna porażka......Nie warto absolutni podejmowac z nimi jakakolwiek wspólpracę.... Praca w PP to blad mojego zycia..... jeszcze nik mnie tak nie oszukał jak w tej firmie....

amamamma

Ta firma to jedna wielka pomyłka mojego zycia.... - prowizje tak niskie ze po 3 miesiacach odszedłem do konurencji tam przynajmniej płaca solidnie za prace - jeżdzisz swoim autem , za swoja kase bez żadnych zwrotów w innych firmach masz wszystko - kasa nigdy nie jest na czas - czuje sie oszukany !!!!!!!

Jarek

Niestety fakty sa takie ,ze ta firma ma sie ku upadkowi..... jedyna wartością jaka ta firma sie kieruje jest " oszustwo" i "brak szacunku". Uważajcie naprawde...

Janek

Na rozmowach beda wam "bajki" opowiadać jak jest cudownie, jaka oferta super oraz prowizje. To wszystko sa kłamstwa. Wszyscy byli pracownicy PP pracuja w branzach energetycznych sprzedaja i zarabiaja. NIkt nie POLECI wam tutaj pracy...to jest nieopłacalna inwestycja.

"firma" w wielkim cudzysłowie...banda oszustów tak nalezy o nich mówić. Ilość spraw pracowniczych za niewypłacenie wynagrodzenia jest ogromna.... Nikt nie chce pracowac z osobami, ktore oszukuja i nie szanuja pracowników. Ostrzegam wszystkich. Warto uwierzyc w te opinie..nie pisze ich pojedyncza osoba tylko wielu były pracowników i wspólpracowników i uwazam ,że w pewnych kwestach warto zaufac opinią niż próbowac i zalowac stracongo czasu i pieniedzy.

Absynt

Strata czasu i pieniędzy, nic nie zarobicie...szukają naiwnych którzy beda pracowali za: - najnizsze prowizje na rynku, marne stawki dla klienta oni maja 260 a konkurencja 209 hmm to jest roznica, jeździsz na swoim paliwie i swoim samochodem...ciecia kosztów na kazdym kroku a to sie rowna z tym ,ze firma jest bankrutem.... Nie dajcie sie oszukac tylu ludzi próbowało sprzedawac ale z takim podejsciem do PH ..nikogo tu sie nie szanuje ..potrafia was tylko obrażać. A ta firma to KRZAK juz wielkrotnie miala upać..ciagle brakuje kasy poniewaz kady inwestor sie wycofuje.... SZKODA CZASU

PH

Najlepsze jest to że firma istnieje od roku a dział sprzedazy liczy 10 osób...czy to nie sugeruje wam czegoś....

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A