Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Błąd SA

Polski prąd to nawet sprawozdań finansowych nie składa, choć to przecież spółka prawa handlowego i ma taki obowiązek. Miło widzieć dużo opinii, które odsłaniają prawdę o tej firmie i zasadach prowadzenia przez nich interesów (czyli naciąganiu innych). Nowi się zastanowią, zanim tu cv przyślą. Taka ilość negatywnych wypowiedzi nie jest przypadkiem. Zachęcam do pisania innych- jeżeli Cię przekręcili, lub chociaż próbowali napisz o tym na tym forum. Nie pozwólmy im dalej prowadzić takiej działalności. Najlepiej niech się sami wezmą do roboty- przecież wielokrotnie pisali, że dziś bez ciężkiej pracy nie ma nic za darmo. Dlaczego zatem uważają, że to powiedzenie ma się odnosić do wszystkich osób, tylko nie do nich??? Niech pan e-prezes wsiada w alto i pokaże, jako przodownik pracy, jak się szuka (powtarzam szuka nie oszukuje) klientów. AAA zapomniałem- wypożyczalnia też nie chciała z nimi współpracować i wypowiedziała umowę. W sumie to jak ona śmiała to zrobić? Pewnie im nie szło i postanowili wiadro pomyj na polski prąd wylać. No cóż zawsze pan e-prezes i inni mogą z buta do klientów uderzyć, albo się złożyć i kupić malucha na gaz.

marek

Gwarantujemy narzędzia pracy za najlepsze wyniki sprzedażowe- hehehehehehe śmiech na sali w nagrodę dają narzędzia do pracy komedia!!!

pp

Dołączając do nas zyskujesz: Profesjonalny i kompleksowy proces wdrożenia (zapewniamy szkolenia oraz niezbędne wsparcie Doradcy na całym etapie wprowadzenia do pracy) Szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe oraz wiedzę o rynku energetycznym Wysokie wynagrodzenie w atrakcyjnym i przejrzystym systemie prowizyjnym Gwarantujemy narzędzia pracy za najlepsze wyniki sprzedażowe Udział w konkursach i wyjazdach integracyjnych Przyjazną atmosferę pracy Wpływ na swoją karierę, ponieważ jest ona dostosowywana do Twoich aspiracji (możliwość zbudowania własnego zespołu) Stałą współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy cywilnoprawnej (zlecenia)

asd

Ja auto dostałem, wypłata zawsze na czas więc nie wiem o co chodzi w tych komentarzach

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
bdbdb

Nie ma żadnych narzedzi pracy taka inf jest w ogloszeniu i wszyscy o tym wiedza. Ta firma to porażka. :)

Tomasz

Oferta jest słaba konkurencja daje ceny na których mozecie zrobic fajna marze a tu...zarobicie 300 zł a w konkurencji 3000 tys a to jest róznica :) Zdecydowanie ta firma oszukuje i nikomu nie polecam wspólpracy.

bajera

Ta firma nie dajeżadnych narzedzi pracy o aucie możecie pomarzyć. To bedzie porazka waszego zycia. Nie wypłacaja kasy. Oszuści.

michu

nie wiem kto auta nie dostaje, ja mam i inne rzeczy też ;) prowizja działa na moją korzyść, bo mam mobilizację do sprzedawania i tyle. co by nie napisać, to i tak niektórzy zdania nie zmienią nt pp. takie życie. ja jestem zadowolony więc dalej będę z nimi współpracował.

Kamil
@michu

Oooo też bym chciał auto służbowe :) właśnie szukam pracy, może faktycznie Polski Prąd. Opinie widzę są różne, ale człowiek musi się przekonać sam na własnej skórze co i jak

:):):):
@Kamil

krzyż na drogę :) nie ma żadnych samochodów- mieli kiedy umowę z wypożyczalnią samochodów express ale nie płacili i koniec z samochodami :)

antek

ceny jak ceny, kazdy jakas ma, uwazam ze ich nie jest zla, a czy da sie ich produkt sprzedac, to tak jak z kazdym, zalezy to od dobrego handlowca

wzx

Jak się człowiek nie wyrabia, to oznacza, ze nie jest to prca dla niego i nie trzeba oczerniać pracodawcy. Ja jeszcze kokosów też nie zarabiam ale z miesiąca na miesiąc idzie mi zdecydownaie lepiej

John

Zastanówcie sie przez tą firmę przewinęło sie z 300 PH i z 30 Managerów i kilku dyrektorów sprzedaży... i co z tego wynika czy wszyscy byli za słabi dla tak 'cudownej firmy' jaka jest pp. Wiadomo,że trafiły sie osoby, które nie poczuły tego biznesu ale bez przesady te cyfry pokazuja ,że ludzie byli oszukiwani i nie chcieli z nimi pracować. Ta firma nie szanuje pracowników...dorabia sie na oszustwach i dlatego nikt nie chce z nimi pracować. W tej firmie panuje totalny bałagan pod kazdym wzgledem i brak organizacji. Nie warto tracic czas na nich.

Łukasz
@John

Mnie mój kumpel namawiał na pracę w Polskim Prądzie, złożyłem CV i czekam na telefon. Kolega sobie chali, a do tego polecił tą firmę mnie, więc chyba firma jest jednak ok

Mike
@Łukasz

No to daj znać jak Ci poszło i czy Cię przyjeli. No i pochwal się po miesiącu pracy w PP. Ja po miesiącu pracy w PP byłem zmęczony, ale dumny z siebie

Jakiś czas temu byłem na spotkaniu rekrutacyjny, spotkanie bylo interesujące dostałem inf, że wszystko jest pięknie, kasa duża itp. Aczkolwiek troche zasięgnąłem wiedzy u kolegów z branży i jednak nie skorzystam. Praca w sprzedaży rozumiem trzeba sie na biegać za klientami normalka ale atmosfera słaba, ciśnienie straszne,bałagan, brak organizacji itp. Wiele osób mi odradzało. Zdecydowałem,że nie skorzystam z współpracy.

@007

Ja współpracuję z PP i pracuję z fajnymi ludzmi, faktycznie spore ciśnienie, dużo pracy, czasem ludzie są nerwowi, ale po pracy idziemy razem na bro. Trzeba umieć rodzielić pracę i życie po pracy

:):):):
@Marek

hehehehehe :)kolejny wariat

New

Po spotkaniu rekrutacyjnym zbierałem opinie na tem firmy i otrzymałem strasznie kiepskie rekomendacje...Ludzie sie stamtąd sami zwalniaja...poniewaz sa oszukiwani. W zwiazku z tym nie zaryzykowałem dalszej współpracy. I z tego co słyszałem rozmawiajac z byłymi pH nie mam czego zalowac.

buuuu

Na tym forum sa przekazywane prawdziwe informacje o tej firmie, to nie jest przypadek ,że tak wielu ludzi tu pisze o tym samym. Skoro tak wielu ludzi wypowiada sie na tym forum piszac iż zostali oszukani, ktos im kasy nie wyplacił itp. to znaczy ,że cos w tym jest... I warto wziąc pod uwage takie opinie. Oczywiście wiadomo,że komus mogło sie nie udac sie i może wylewać żale ale w tej sytuacji ewidentnie widac ,że w tej "firmie" wiele rzeczy NIE DZIAŁA, ponieważ jest tu tak wielu ludzi , którzy zostali oszukani.

Bono

(usunięte przez administratora)br /> 2. dział sprzedaży liczy 10 osób gdzie najstarszy PH pracuje 3 miesiace :)))ale oni za chwile sie przekonają gdzie pracują..ich tez wydymają 3. Firma tnie koszta na kazdym kroku...tylko oszczędności 4. Oszukuja starszych ludzi i podpisuja z nimi umowy podajac sie za pge lub rwe, czyli standard dorabianie sie na oszustwach. 5. Nie szanuja swoich ludzi obrażanie jest na porządku dziennym 6. Nie ma podstaw dla, ph i żadnych innych narzedziii...szukaja naiwnych, którzy zbuduja im baze zeby moli sprzedac ta firme. 7. Szkolenie trwa 1 dzień jest chaotyczne i niewiele z niego wynika jezeli uczestniczy w nim osoba spoza branzy. 8. Oferta nie jest konurencyjna sa NAJDROŻSZĄ FIRMA na rynku i klienci o tym wiedza. 9. Prowizje najniższe na rynku!!!!! 10. Firma istnieje ponad rok w sprzedazy jest 10 osób - coś TU NIE GRA 11. CAly dział sprzedazy sam się zwolnił...dlaczego poniewaz oszukuja i daja obietnice , których nigdy nie spełnili. W tym momencie prawie każda firma ma dział sprzedaży wiec z taka oferta nie maja szans na rynku. Inne firmy daja: podstawe, samochody i inne narzedzia, porzadny system wdrozenia, wysokie prowizje i dobre ceny dla klientów. Jak zapoznałem sie z ofertami innych firm od razu zmieniłem prace...w tym krzaku nikt jeszcze nie zarobił godziwych pieniedzy. Jedyne co wam pozostanie po wspólpracy to ROZCZAROWANIE i jeszcze bedziesz z kasa do tyłu

glegola

za chwile 3 muszkieterów dostanie rozdwojenia jaźni, bo widzę, ze trójca poprzez pączkowanie się rozmnaża. Wczorajsza poranna kawa w kilku osobach - majstersztyk - tylko kto sie na to nabierze, ze od 7 rano ludzie nie mają co robić tylko siedza na goworku żeby sobie o PP porozmawiać ;) Człowieku, skończ Waść i Ty, bo to juz nudne, rozumiem, że czasem nie idzie cos po myśli i człowiek ma żal, ale takie plucie jadem to normalne jednak nie jest. Szczególnie, że mocno ubarwione te opowieści (są handlowcy pracujący od poczatku, mają auta i karty, najwyraźniej z zarabianych prowizji zyją) I dla jasności, nie to nie eprezes napisał, tylko pracujący pracownik, który ma dość czytania tych pomyj

asd

Frustratów wszędzie jest sporo, ludzi, którym nie chce się pracować też. Szkoda że wylewają pomyje, bo to co piszą po prostu nei jest prawdą

msmsm
@asd

Wiesz widocznie nie czytasz opinii ze zrozumieniem .... Ci ludzie pisza o FAKTACH o tym jak ich potraktowano w PP. To nie jest frustracja...tylko wielkie rozczarowanie spowodowane tym ,że czuje sie oszukany: dośc ze wykładałem kase na paliwo, korzystałem z walsnego auta to jeszcze mnie oszukano z prowizjami. Tu nie szanuje sie ludzi , ta forma jedyne co potrafi to (usunięte przez administratora) i nych na kase.. i tak sie próbuja dorabiac ale kwestia czasu jest ich upadek.

marek
@asd

tak tyle ludzi sie nie nadawalo ??? ciagła rekrutacja to jest typowy D2D biegasz robisz baze a oni obdzwaniaja a ty (usunięte przez administratora)dostaniesz po 3 m-c odejdziesz bo nic nie zarobisz i tak to sie kreci. teraz maja problem bo nie moga juz nikogo sciagnac do pracy

iga

bardzo ostre slowa padaja na forum, co niektorzy pewnie przesadzaja i to bardzo, nie wiem bo tam nie pracuje, ale chce sie sprawdzic

vvvvv
@iga

To sa FAKTY...wiesz jak tylu ludzi pisze to samo to zdecydowanie trzeba jednak zaufac opinią , które tu są bo to nie jest przypadek,że wszyscy po wspolpracy z nimi sa rozczarowani . A ten kto nadal chce spróbować jest naprawde niepoważny...bo ewidentnie widać ,że w tej firmie wiele rzeczy nie działa.Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy z nimi.

michu
@vvvvv

najgorszemu wrogowi? to co tam się takiego działo? nie ogarniam tego co piszecie. jedna osoba napisała tylko czego pp wg niej nie spełnił i tyle. a to dziwne, bo każdy dostaje auto, jest szkolony itd. ;) da się wyrobić plany, jest kasa. może Wam się nie chciało, nie udało się?

@michu

Wracają do poprzednich opinii znajdzie sie wiele osób, których pp źle potraktował, chociażby NIE WYPŁACANIE KASY. I takich opini jest zdecydowanie wiecej wiec jesli ktoś zapozna sie z formu szczegółowiej znajdzie takie informacje. Hhahahh kazdy dostaje auto smiecha na sali ABSOLUTNIE NIKT NIE DOSTAJE NARZEDZI PRACY..a AUTO to juz w ogóle jest warunek nie do spełniania, juz dawno wspolpraca z firma , która wynajmowała auta jest zamknieta, kolejnym dowodem na to jest fakt iż w ogłoszeniu tez nie ma inf ze sa jakiekolwiek narzedzia pracy. Hmm i to jestb kolejny dowód na to ,że nie wiesz o czy piszesz i jestem gościem, który próbóje tworzyc pozytywny pijar temu krzakowi. Wynagrodzenie jest oparte w 100% o prowizje wiec wiesz oczywiscie ze mi sie chiało musiałem z czegoś zyć....ale pp dorabia sie tylko na oszustwach i nawet KASY NIE WYPŁACA. Cały czas tna koszta wszedzie...ta 'firma"ma się ku upadkowi.

Krzysiek
@Gość

A Tobie konkurencja płaci chyba za czarny pr. Ja współpracuję z PP i nigdy nie było problemów z wypłatami na czas. Tak, są prowizje, czyli im więcej z siebie dajesz tym więcej zarabiasz. Jak się komuś pracować nie chce to i na kasę narzeka

pp
@Krzysiek

polski prad do nie jest konkurencja z tymi cenami nie maja nawet co robic. chyba ze teraz na indywidualnych beda robic kase hehehe

Tolek

Ta firma nie ma nic do zaoferowania ani dla klientów ani dla PH. Absolutnie nie polecam wspólpracy..cały dział sprzedazy odszedł ponieważ nie chciał byc oszukiwany. W tej firmie próbują dorobic się jedynie na przekrętach. Oszuści!!!!

Manago

Niestety pozostało mi wielkie rozczarowanie..najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Żałuje ze dałem się wkrecić w te bajeczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A