Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Jestem bardzo rozczarowany ta firma podjalem sie pracy...ale po 3 miesiacach mowie dość...mam juz dosc bycia oszukiwanym, oczernianym na kazdym kroku, tu sie nie szanuje ludzi...bałagan totalny, zero procedur , zero trzymania sie terminów.....jedyne co potrafia to oszukiwac innych i na tym chca sie dorobic.

Dominik

Pracuję dłużej niż trzy miesiące i problemów nie widzę. Normalnie się wyrabiam, rozliczają się ze wszystkiego. Sporo postów od osób które słyszały od kogoś że coś tam, w ten sposób wynikają późniejsze nieporozumienia i fałszywe wypowiedzi.

Gabrys
@Dominik

Wszystkie posty sa od były pracowników tego "krzaka" i niestety takie sa fakt ta firma nie daje zadnego wsparcia w postaci narzedzie a do tego ma sleba oferte, najniższe prowizje na rynku i jeszcze nie wypłacaja kasy!!!! Uwazajce na PP to najbardziej nieuczciwa firma na rynku.

perfeckt

Akurat jako ph pracy jest dużo...i kazda firma na rynku da wam o niebo lepsza oferta niż ta firma. Oni portafia tylko wykorzystać. NAjdłuzszy taz pracy w dziale sprzedazy to 3 miesiace..uwazajcie na nich.... NIKOMU NIE POLECAM.

bgb

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Niestety zostałem oszukany..:( ta firma to porazka.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Polski Błąd SA

Przyłączam się do powyższych postów. Ludzie uważajcie na nich. Niczego z nimi nie podpisujcie. Wiem, że w tej naszej Polsce pracy nie ma, ale do pp nawet cv nie wysyłajcie. Oni wykorzystują sytuację na rynku pracy i obiecają Wam złote góry- nigdy słowa nie dotrzymają. Liczą zwłaszcza na młodych, z chęciami do pracy i bez doświadczenia (tacy nie znają rynku i nie wiedzą często, co oferuje konkurencja). Lepiej być bezrobotnym, niż współpracownikiem pp.

Cat

Poszukuje pracy jako PH i rozmawiam z kilkoma firmami z energetyki to PP wypada najsłabiej. Ta firma nic nie daje PH a prowizje i oferte dla klienta niestety równiez ma bardzo nieatrakcyjną. Zapoznajac sie z ofertami inncyh firm , w których jest umowa o prace, podstawa i prowizje 2 lub 3 razy wieksze niż w PP a do tego w innych firmach daja narzedzia pracy. Co do PP niestety musze przyznac ,ze analizując to wszystko ta firma szuka naiwnych ,ktorzy nie znaja rynku i , których bedzie mozna oszukać. Bardzo prosze zastanówcie sie poprzadnie za nim przyjmiecie oferte tef firmy.

Pl

Prowizje NAJNIŻSZE na rynku!!!!!!! Uwaga nie dajci sie wkrecić. OFerta najdroższa..i jeszcze was oszukaja...nikt tu jeszcze porzadnej kasy n ie zaribił i nie zarobi.

Bruno

W tej firmie cos zdecydowanie nie działa..przewineło sie przez nia tylu PH z 300 , wielu MAnagerów i dyrektorów sprzedazy i ze wszystkimi ta firma rozstała sie w bardzo negatywnych stosunkach...poprzez swoje (usunięte przez administratora) Nikt z nimi nie chciał pracowac ..nie wyplacali ludziom pieniedzy, oszukiwali ich, składali obietnice bez pokrycia. zastanówcie się ... tylu ludz..dla mnie wniosek jest jeden nikt nie chce pracować z ludzi , ktorzy ich nie szanują i okłamuja na kazdym kroku. Przestrzegam wszystkich przed praca z nimi, i nikomu nie polecam pracy w tej firme.

ph

Ta firma jest totalnie niewypłacalna , absolutnie nikomu nie polecam wspólpracy. Oszukuja PH na kazdym kroku.

Byłem na rozmowie jakiś czas temu , rozmawiałem z Manangerem regionu i to prawda co tu ludzie napisali: - narzedzia masz swoje, paliwo swoje - umowa o współprace - prowizje 25% a konkurencja ma 40 i wiecej poniewaz rozeznałeś sie na rynku - oferta dla klienta wyjatkowo slaba , kazda inna firma energtyczna ich przebije cenami KAZDA - popytałem kolegów o pp - nikt nie poleca, kazdy został oszukany Zdecydowanie nie anwiaze z nimi wspólpracy.

Bartek

W dziale sprzedazy jest pare osób ..a najstarszy zn ich pracuje od 3 miesiecy a to o czym świadczy. Ta firma to najwiekszy bład.....a ma sie ku uapdkowi... powoli sie rospadają :)

gogogo

Pracowałem w pp i bardzo tego żałuje, najgorsza decyzja mojego zycia. Jedynce co wam zostanie po wspolpracy z nimi to rozczarowanie, z kasa bedziesz do tyłu. Nie polecam NIKOMU pracy u nich.

ccccc

Ta firma wykorzystała tak wielu ludzi i ich oszukała ,ze wszyscy chca przestrzec przed nimi.

buła

Zastanówcie się ... tyle opini i wszyscy maja identyczne zdanie To Nie jest PRZYPADEK... Ta firma dorabia sie na oszukiwaniu

Polski Błąd SA

Hahaha z konkurencji? Takiej żenady jak ta firma robi nie ma nigdzie. Konkurencja nie musi nic pisać, bo mają dużo taniej. My tu piszemy prawdę. Koniec z naciąganiem ludzi.

Jarek

A skąd wiesz że to nie ktoś z konkurencji? Chce namieszać i głupoty pisze.

Misiek
@Jarek

Też mi się tak wydaje. Jak ktoś tylko śmie powiedzieć, że współpraca z PP jest ok, to za chwilkę ktoś to neguje i mówi, że wcale nie, że PP to naciągacze itd. masakra

Jarek
@Misiek

Nie bardzo kumam o co chodzi z naciąganiem ludzi?! Że ludzie piszą o PP pozytywnie to naciąganie i kłamstwo?! Ktoś ma takie zdanie, takie doświdczenia, chce się z tym podzielić i koniec

Alex

Najgorzej że na forum padnie od czasu do czasu osoba nie związana z pp z nierzetelnymi informacjami i sieje ferment.

Ludzie szkoda tylko nerwów na takie trolowe wypowiedzi. Wpadnie jedna osoba która nigdy nie miała styczności z pracą w polskim prądzie i pisze bajki.

ddddd

Ta firma to nieszczescie.....najwiekasz porazka zyciowa. Nie maja nic ani audytów ani nic wiecej. Brak kasy nikomu nie płaca..jedyne co potrafia to oszukiwać. Nikmunne polecam.

Romek
@ddddd

Nic się kupy nie trzyma z tego co piszesz, nie wiem sąd takie informacje bierzesz. Jakoś nie zauważyłem by się ze mną nie rozliczali.

@ddddd

Ja jakoś zawsze wypłatę mam na czas i nigdy mnie jakoś nie oszukano. Ale jak chce się siać hejt to na takim formum najlepiej

Misiek
@Adam

No dokładnie, mnie też nigdy na kasie Polski Prąd nie oszukał, zawsze wypłata jest na czas

V
@Misiek

W takim razie pracujesz w zupełnie innej firmie :) Bo pracujesz w PP masz tak co miesiąc!!!!

migdał

widzę trochę niezadowolonych głosów, ale część osób jest z tej pracy usatysfakcjonowana. robią plany, dostają kasę. nie wiem skąd info,że oferta pp nie jest konkurencyjna.

@migdał

Ja nie mam zastrzeżeń do współpracy z PP, robie swoje, zarabiam, sam zastanawiałem się jeszcze 3 miesiące temu nad współpracą z PP, czytałem to forum i było dużo sprzecznych komentarzy, ale sprawdziłem tego pracodawcę na własnej skórze i nie żałuję, bo jest ok

pp
@Marcin

kolejna ściema:) PP zatrudniła firmę do pisania dobrych opinii ale im to już nic nie da....NIK u was nie będzie chciał pracować!!!!! Ludzie nie dajcie się nabrać w te bzdury ze PP jest taki super bylem u klienta gdzie byli z PP i od 4 m-c nikt nie przyjechał zrobić audytu!!!!!

Nie kłam.

zorro

pinokio

Karol
@pp

A świstak siedzi i zawija sreberka. Tu nie Ameryka że każdy widzi spiski na każdym kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A