Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

FRED

Firma szuka ludzi którzy będą latali po okolicy i sprzedawali najdroższy prąd na rynku. Coś w rodzaju akwizytora z różnicą że ci za to nie płacą. W przypadku kiedy uda ci się kogoś namówić należą ci się niby jakieś teoretyczne pieniądze. Niestety ja się nie doczekałem ani złotówki. Więce straciłem na tym własne pieniądze na dojazdy.

Ajajaj

ta firma to naprawde bardzo kiepski twór ....nie polecam wam współpracy..wystarczy popytac na rynku byłych pracowników co to za firma..i wszystko wam powiedzą. Myslicie ze tych 300 pracowników, którzy stad odeszli to byli slabi...o niee to pp ich nie szanował: nie płacil kasy, obcinał wolumeny ....nie warto z nimi współpracować. Uważajcie na ta firme

QQQ

W tej firmie rotacja jest dużo bardziej intensywniejsza niz w kazdej innej firmie na rynku.... Nikt w tej firmie nie chce pracować ponieważ to sie nie opłaca, dział sprzedazy liczy 8 osób po ponad rocznej działalności firmy...dlaczego...wiele rzeczy nie działa w tej firmie szczególnie porywczość zarzadu i ich nieprzemyślane decyzje...widza tylko swój czubek nosa a tak naprawde nie potrafia zbudować firmy. firme tworza ludzie pamiętajcie o tym a nie firma ludzi ale przez wasze działania to zostaniecie niedługo z niczym...

Mariusz

Niestety praca w tej firmie jeszcze nikomu niczego dobrego nie przyniosła, ta firma wyróznia sie na rynku wieloma kwestiami: - Nie wypłacają należnej kasy - Nie szanuja ludzi - Szukaja wolontariuszy -Maja najdroższa ofertę - Totalny balagan panuje w tej firmie A kryzys ze nie ma inwestora i kasy jest na porzadku dziennym.....porażka. Ostrzegam wszystkich nie warto z nimi pracować.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ph

Pracowałam kilka miesięcy na początku pięknie ,ładnie.. a potem nagle w połowie kolejnego msc sprzedażowego zmiana warunków płacowych , zmiana planów sprzedażowego, zmiana kadry... Dodatkowo szkolenie wstępne pozostawia wiele do życzenia - nic się z niego nie wyniosło...przedstawione jest tak chaotycznie ze az żenujące .... Ta firma wiecznie przechodzi kryzys...ciagle tniemy koszta, ciagle cos sie sypie ,ciagle szukaja inwestorów bo nie maja kasy...i ciagle zarzad cwaniakuje ...a tak naprawde nie potrafia prowadzic biznesu, wszystko sie sypie przez nich, a brak szacunku wobec ludzi jest na porzadku dziennym.

Kombi

W dzisiejszych czasach gdzie jest taka konkurencja na rynku ta firma nie ma nic do zaoferowania....ani swoja oferta dla klienta ani dla PH.... Ta firma stawia na wyzysk..nie inwestują w pracowników , nie daja podstawy, brak podstawowych narzedzi pracy, nie zwracaja kasy za paliwo...Ta firma to totalna ściema,wszystko tam to wielka gra pozorów, obłuda...i oszustwo

Daro

Byłem na rozmowie, prezes zrobił jak najgorsze wrażenie, chciał płacić minimalne pieniądze, umowa o współprace, swoje narzedzia itp. Uwazam ze cwaniaki szukaja naiwnych , którzy za darmo beda z nimi pracowac.

hner

Odradzam pracę w tej firmie. Nic tam się nie dzieje....firma świeci pustkami w sprzedaży 8 osób wszyscy odeszli poniewaz nie chcą pracowac w takiej firmie bez perspektyw. Oferta jest bardzo słaba PH niczego nie dostaje ma byc na samej prowizji a inne firmy na rynku daja podstawe i wszystkie narzedzie i o wiiele wyzsze prowizje. W pp nic nie zarobisz...do tego sa najdrożsi na rynku. Generalnie atmosfera kiepska, kto może to niech szuka pracy gdzie indziej.

Gugu

Nie polecam pracy w PP a właściwie najmocniej ją odradzam. Umowy śmieciowe ... brak podstawowych narzędzi pracy , kiepska organizacja, kierownictwo słabo przygotowane do wszystkiego, czerpią pomysły od Handlowców .... Organizacja słabo przygotowana do prowadzenia biznesu ogólnokrajowego.... Jest "ściana" między Handlowcami a Reszta w firmie , brak identyfikacji z firmą , ale to zrozumiałe z takimi umowami i na takich warunkach trudno o spójność i przynależność. Ludzie wmawiają sobie " jeszcze trochę na sukces trzeba poczekać"....KŁAMSTWO. Wielka Rotacja jest w firmie... Odradzam współpracy w tej organizacji szkoda Waszego nazwiska i danych osobowych.....ja sie wstydze ,ze tam pracowałem...;/

Lulek

Niestety zaufalem im i podjąłem prace w PP.... pracowałam u nich 3 miesiące.Nie wierzcie w obietnice chodzi im o wykorzystanie ludzi. Tam nie zarobicie ,nie ma tam dla was miejsca.Tam wygrywa pycha i wykorzystanie człowieka.Wszyscy uciekają .Nie dajcie się. Oni wkrótce sprzedadzą ten badziew a wy zostanienie z niczym. Nie pakujcie sie w to (usunięte przez administratora) Cześc

kopik

Koszmarna firma!banda fałszywych i niekulturalnych ludzi!!

fatalny blad

Opinie na forach od poczatku sa negatywne a dlaczego...odpowiedź jest banalna..Nigdy nikt w tej firmie nie szanowal ludzi... Managerowie , dyrektorzy wszyscy pracowali po 3 miesiące i odchodzili poniewaz ktos im cos naobiecywał a w konsekwencji nie dostali ani kasy ani niczego..Pozostało wielkie rozczarowanie. A niezrównoważone decyzje zarzadu .. to niestety wpływa no to ,że juz nikt im nie ufa, nikt juz nie chce z nimi pracowac, a oszukiwanie innych to jest misja tej firmy...

Karak

Coś w tym jest, nie stać ich nawet na umieszczenie ogłoszeń na pracuj/pl tylko na jakiś podrzędnych portalach. Widać, że nie mają albo żałują kasy.

Koper
@Karak

To dlaczego wchodzisz szukać ogłoszeń na podrzędnych portalach? I w jaki sposób stwierdziłeś że są podrzędne? Zastanów się co piszesz. Co do PP to zasady są proste na wstępie wiesz co i jak, nie ma żadnych niedomówień, pewnie nie dałeś rady i stąd twój żal.

@Koper

ja się zgadzam. no i co ma wystawianie ofert pracy na jakimś portalu do tego co firma oferuje i daje? dziwne, że jakoś wcześniej tych negatywnych opinii o pp nie było tyle, teraz się zrobiła jakaś hurtowa ilość. nie ma jak przekonać niektórych,że ktoś może być zadowolony z tej współpracy, bo sobie wbili do głów,że nie i koniec.

@michu

Zgadzasz się, bo Koper i michu to jedna i ta sama osoba. Odpowiadasz na swój post. Jak to negatywnych opinii nie było wiele? Przecież to kłamstwo. Zapomnieliście może ile już ich usunęliście? Ostatnio gowork ich nie usuwa. Podejrzewam, że im też przestaliście płacić.

@Polski Błąd SA

ja za nic nie płacę, chyba by mnie nie było stać ;) nie znam też kopra ale wnioski wyciągasz niezłe, aż się ubawiłem. opinii było mniej negatywnych- wystarczy przejrzeć wątek od początku, od paru stron jest ich znacznie więcej. nie zgadzam się z tymi opiniami i tyle. nie będę pisać że mi źle w pp, skoro jest dokładnie na odwrót. nie zmuszam nikogo do zmiany stanowiska. niestety te negatywne opinie brzmią jakby były pisane przez jedną/kilka tych samych osób..na brak szacunku nie narzekam, na kasę też nie. może się po prostu dobrze odnajduję w tym co mi pp oferuje?

ceo
@michu

Tak jak lubisz prace jako wolontariusz i chcesz inwestować własna kase dla swojego pracodawcy to na pewno tam sie odnajdziesz ;) Ta firma to dnoooo...totalna porażka, nikomu nie polecam współpracy z nimi ponieważ niczego dobrego wam to nie przyniesie. Nie polecam nikomu. Uwazajcie na ta firme oszukuje zarówno PH jak i klientów.

trąd

Proszę się zastanowić jak często będąc w pełni zadowolonym z pracy pisaliście komentarze na takim forum? Ile razy? Zero? Zero? czy Wielkie Zero? Ludzie piszą tylko negatywne komentarz jeśli coś nie działa jak powinno tym bardziej te PSEUDO-POZYTYWNE komentarze są śmieszne, żałosne i pisząca osoba ma chyba niepełne podstawowe. Język i styl pozytywnych wypowiedzi powinien dać do myślenia. Chcielibyście pracować z takim kimś? Pamiętajmy, że w biurze pracuje już tylko garstka osób, może 5 może 8 na ponad 800 metrowe biuro w centrum Warszawy. Oszukanych tak jak mnie jest na prawdę ogromna ilość osób. Poza tym warunki płacowe i pozapłacowe nie istnieją, firma nie jest wypłacalna, sprawdźcie w krs.

Robert
@trąd

Twoja wypowiedź się kupy nie trzyma, skąd jeśli na każdego pracodawcę ludzie pisaliby tylko negatywnie to nikt by nie poszedł do takiej pracy. Na forum ludzie wchodzą z ciekawości itp. a jak się widzi takie wypowiedzi to ręce opadają i od razu pisze się komentarz.

migdał

a tu ciągle fatalna atmosfera. nie wiem dlaczego piszący zakładają,że ci co piszą o pp negatywnie podają prawdziwe info a ci co dobrze- to jakieś wydumane farmazony. nie wiem kiedy pracowaliście czy co słyszeliście,ale w pp wszystko gra ;) ludzie pracują, dostają kasę i nie narzekają na forach jak im źle ;)

Miłek
@migdał

A skąd wiesz że to nie konkurencja? Dlatego takie negatywne wypowiedzi. Jak nie wiadomo o co chodzi to...

michu

nie wiem o jakiej wojnie mówisz, ale ja się nie czuję oszukiwany. w pp mi wszystko pasuje,i tyle. a kto tu wypisuje to ciężko stwierdzić bo wydaje się jakby to pisała jedna osoba.niech sobie każdy sprawdzi na własnej skórze, bo bardzo łatwo wpłynąć na czyjąś decyzję całkiem niesłusznie.

@michu

Przecież na tym forum masz opinie od ludzi, którzy tu przyszli i przekonali się na własnej skórze czym jest współpraca z pp. Jakoś nie polecają tego innym.

Grafii

Ci co przychodzą to sa zupełnie nowe osoby z rynku , które jeszcze żyją w tej pięknej niewiedzy ale to kwestia czasu niedługo otworzą oczy i zobaczą ze nie warto tracić czasu. A niestety pracownicy ,odchodzą tabunami.Nie dziwnie sie kto by chciał pracować z tak niekompetentnymi ludźmi..na stanowiskach managerów sa osoby kompletnie nie mające pojecia co robić...Bardzo nieprofesjonalna firma. Nie polecam

bono

W ostatnim czasie zaczałem interesować sie ta branża i rzeczywiście oferta PP jest bardzo kiepska: - prowizje wyjatkowo słabe....a wrecz najslabsze na rynku - brak narzedzi pracy - oferta dla klienta malo ciekawa Opinia na rynku o nich rowniez nie jest najlepsza. Zdecyduje sie na wspólprace z innną firmą.

Gosc

Uważajcie na tą firmę tutaj nie dzieje sie dobrze i cos nie działa w tej firmie. Wielu ludz stad odeszło poniewaz zostali oszukani, brak narzedzi pracy..a poza tym nie szanuje sie tutaj ludzi. Ostrzegam ta firma upada.....

michu

pracuję już jakiś czas w pp, i albo się umiem dopasować albo się zwalniam i nie pracuję. przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę. warunki są jasne i nie każdy się musi na nie godzić. mi pasuje taka forma współpracy, dostaję kasę za to ile wyrobię i premie są wypłacane ;) najlepiej niech każdy sam spróbuje i tyle.

Bono
@michu

Jasne decydujesz sie na pewne warunki tylko w umowie nie mam napisane ,że bedziesz oszukiwany, ze nie bada Ci płacic , ze beda zarzadzac Toba impulsywni frajerzy i ze nikt nie bedzie cie szanował. Nie ma informacji ze jest bałagan, ze na prowizje czekasz nie wiadomo ile czasu i ze cie wszyscy olewaja.

@michu

Oj michu kłamiesz i tyle. PH to ty nie jesteś na pewno. Oszukaliście tyle osób i dalej szukacie naiwnych do pracy za darmo. Poczytaj opinie o tej firmie i zobacz ilu macie przeciwników. Co byście powiedzieli na to, że poczuję się jak Jacek Soplica, zwołam 300 szabel (forumowiczów) i ruszę z wami do sądu na wojnę? Przyłożymy wam i będziecie płacić.Na razie piszemy tylko na forum i opisujemy postępowanie pp. Jednak zauważ, że jest tu już mała armia ludzi, którym zawiniliście. Na waszym miejscu nie powiększałbym jej.

robert
@Polski Błąd SA

Oni nie potrafią inaczej z ludźmi pracować...wszystkich tak traktują, czy znali kogoś 5,4,2, czy pare miesiecy nikogo nie szanowali. To jest taki typ człowieka, który widzi tylko swój czubek nosa a nie liczy sie z ludżmi...a teraz uwazaja ze swoich PH zatrzymaja zastraszaniem....PORAZKA co to za firma żeby zatrzymywała pracowników poprzez zastraszanie ich....Uwazajcie

Dyrektor
@Polski Błąd SA

Weź się w końcu w garść. Ciągle wypisujesz jak ci było źle i jak cię oszukał PP. Piszesz że poszedłbyś do sądu i wygrał. Piszesz bzdury i nic więcej. Już ci pisałem żebyś zmienił zioło. Czas który poświęciłeś na pisanie tych bzdur według mojej wiedzy już dawno wystarczyłby ci na wygranie sprawy w sądzie. Ty jednak nie pójdziesz do żadnego sądu ponieważ PP za wszystko ci zapłacił nawet za to czego nie zrobiłeś. A to że nie nadajesz się do pracy jako PH potwierdzasz sam na tym forum. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. podaj konkrety. Skoro masz dowody to nikt nie oskarży cię o pomówienia. Nawet na tym zarobisz. Zmień lekarza. Oszukuje cię.

Benjamin Guzik
@Dyrektor

A Ty skąd się urwałeś? Nowy giermek e-prezesa czy sam pseudo prezes? Kazali Ci się pokazać na forum czy Twój diler podmienił saszetki? Jeśli jesteś nowy to uważaj i miej się na baczności a nie fikasz jak wesoła małpka koko w zoo, widząc podążającego z bananem następnego gapia. Jeśli pracujesz ponad miesiąc to zacząłeś już krakać jak pozostałe skąpe nawet nie wrony a sępy. Jeśli pracujesz ponad 3 miesiące, to już nawet nie masz po co iść do swojego lekarza...

@Dyrektor

Wiedzy to ty żadnej nie masz. Jakie masz wykształcenie? Pracuję jako PH do dziś, tylko uważam, żeby prąd mnie nie kopnął. Na forum ostrzegam też przed tym innych. Zwłaszcza, że jest to polski prąd.

Dyrektor
@Benjamin Guzik

Chłopie i nadal brak konkretów. Twoje życie musi być koszmarem. Tylko żale pretensje do innych. Poza tym widzę że jednak powinieneś zmienić nie tylko lekarza ale i zioło. Z tobą nie ma sensu dyskutować. twoja małpa już zapewne to zrozumiała. Nie musisz odpisywać ponieważ i tak nie masz nic sensownego do napisania.

Benjamin Guzik
@Dyrektor

Koszmar to Polski Trąd. A Ty jedyne co w życiu konkretnego otrzymałeś to pewnie(usunięte przez administratora). Kolejny błazen największego nieudacznika w branży! Nie chce mi się z Tobą gadać!

@Dyrektor

Jaki brak konkretów? Przecież ludzie tu piszą, że pp oszukuje handlowców i klientów, ma najdroższą ofertę na rynku, nie daje narzędzi pracy. O jakie jeszcze konkrety pytasz? Koszmarem to jest twoje życie, skoro jedynym pomysłem na nie jest właśnie pp, a nie uczciwa praca. Wez się za robotę i nie obrażaj innych, szczególnie jeżeli piszą prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A