Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

tomek

czytam te opinie bo myślę o pracy w pp i jedno co mi się rzuca w oczy to to,że strasznie dużo w nich goryczy i żalu. tak jakby ktoś miał pretensje,że mu nie wyszło a przecież wyniki w tego typu pracy zależą od nas. więc jestem dobrej myśli. z reguły wiem,że tam gdzie dużo złego gadania, jest ono na wyrost.

@tomek

Więc współpracuj z nimi, a po 3 miesiącach napisz nam jak Ci dobrze. Może te kilkadziesiąt osób, co tu pisze faktycznie nie ma racji.

michu

nie ma co gadać, tylko trzeba robić. po co wylewać żale że jest źle? takie typowo polskie narzekanie. jak widać są ludzie, którzy z pp współpracują i są zadowoleni.i na nic gadanie,że się przekonają jak to fatalnie na tym wyjdą ;)

migdał

atmosfera znów się zwiesiła widzę, bez jaj. można kulturalnie chyba. nie kumam ocb z tym syfem w pp i skąd ludzie którzy tam teraz nie pracują mają dane i info. wszyscy pracowaliście tam parę miesięcy temu to skąd możecie wiedzieć jak jest teraz? nikt nie mówi,że jest łatwo bo duża konkurencja na rynku ale jest z czym iść do klienta i zarabiać. trzeba mieć charakter do takiej pracy.

@migdał

A gdzie jest napisane,ze wszyscy wypowiadajacy sie na forum pracowali w pp pare miesiecy temy??? Wlasnie wiec nie udfzielaj sie na forum jak nie wiesz jak sie pracuje w tej firmie bo tylko probujesz tworzyc ich pozytywnyt wizerunek. Nigdy nikomu niee polece pracy w pp..jedynee co jest tam pewne to ,ze Cie oszukaja.

Ciekawy
@migdał

Źle się pracuje, nie podoba się, zdarza się. Zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy. Ale nie siedzę i nie klepię jacy źli i niedobrzy byli. Po co wypisywać takie rzeczy? Nie lepiej gdzie indziej spożytkować energię niż wypisywać takie ogólniki?

Zeus

Z oferta pp to można spisać kiosk z gazetami , ponieważ z żadną poważną firmą nie spiszesz umowy na stawkach oferowanych przez PP. Kazda firma na rynku ma atrakcyjniejsza ofertę dla klienta niz pp. Branża jest specyficzna a z oferta PP nie wykonalne jest zarobienie godziwych pieniędzy. Klient ma 10 lepszych ofert od PP, wiec bardzo trudno z ich cenami przebić sie do klientów. Dlatego nie warto wchodzic z nimi w biznes.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
Heniek

Jeżeli ktos szuka pracy na 3 miesiace max. to bardzo dobre miejsce. Pozna sposoby oszukiwania klientów i PH, wykształtuje sobie troche charakter ;) Na własnej skórze pozna co to jest mobbing oraz wolontariat. Jezeli zostanie tam powyżej 3 miesiecy to od razu rzuca sie w oczy ze cos jest z nim nie tak i na normalna prace nie ma na co liczyc.

Life

Nie firma tworzy ludzi ale ludzie tworzą firmę...wiecej Szacunku panowie. Rozumiem ,że w każdym miejscu znajdą się idioci z dyplomem, ignoranci z dyplomem i lizusy karierowicze i przychodząc do pp natkniecie się na całe dobrodziejstwo inwentarza ..jeżeli ktos sie skusi na te złote gory to życzę z całego serca odporności na ludzką głupotę bo jest w tej firmie wszechobecna :) ... i pozostaje tylko się nią pogodzić i żyć... żyć po swojemu:)

Firma sięga dna... Wszystko naciągane..W tej firmie mozna spotkac wszelkie bledy w zarzadzaniu i polityce kadrowej. Brak szacunku do ludzi, naginanie prawa pracy, to tylko te rzeczy, ktore sa najmniej rażące. Polska firemka, polskie metody, jednym slowem wielkie (usunięte przez administratora)

Arni

Prawda jest taka że jesteśmy pracowitymi mrówkami, wszystkie takie same jak coś to do wymiany.... tylko jest jeden problem nikt nie chce już pracować w pp i nie ma na kogo wymieniać.

Warto zaznaczyć ,że rotacja w firmę jest na spektakularnie wysokim poziomie… staż pracy można liczyć w miesiącach … wszyscy rezygnowali albo były zwolnienia grupowe bo firma upadała to jest dopiero fenomen pp…. Taka sama sytuacja była z managerami i dyrektorami. Za nim ktoś podejmie ryzyko rozpoczęcia z nimi współpracy naprawdę bardzo proszę niech się zastanowi bardzo mocno, ponieważ te wszystkie osoby tu piszące zostały OSZUKANE i tak oni postępują ,z każdym kto wejdzie do tej firmy. Naprawdę wiele rzeczy w tej firmie po prostu NIE DZIAŁA. Już nie będę rozwijał tematu oszukiwania PH przy różnych rozliczeniach(prowizji, paliwa) przy sprzedazy. Naprawdę jak tyle osób odradza współprace to musi cos w tym być. Ostrzegam przed ta firma.

Kurczak
@Paweł

Jeżeli ktoś pracuje jako handlowiec i liczy, że klient sam do niego przyjdzie, to przegra z lepszą i skuteczniejszą konkurencją. Pójdzie po tych 3 miesiącach szukać gdzie indziej szczęścia. Dobry handlowiec zostanie, bo zarabia dużo. W PPSA na terenie kraju pracuje 30 handlowców. Wiesz ile osób pracuje prawie od początku istnienia firmy? Około 20 osób.

@Kurczak

Kurczak, coś ci w KFC naopowiadali chyba. Jakie to 20 osób pracuje w tej firmie od roku? Nie ściemniaj.

brednie
@Kurczak

brednie!!!! obecnie jest 8 handlowców i najdłużej staz to 3 m-c

Ta firma to niestety bardzo nieudany projekt. Rozmawiałem z byłymi pracownikami, których jest pełno na rynku zarówno PH jak i Managerowie i wiecie nikt nie poleca tej firmy. Porównując oferty to naprawdę słabo wyglądają w stosunku do konkurencji. Na pewno nie nawiąże z nimi współpracy. Wszyscy mnie przestrzegali przed pp i wiem ze można tu tylko stracić.

eee

Do wpisów pozytywnych dla pp mam ogólne pytanie: czy rybak zdadza miejsce gdzie najbardziej biorą ryby?

ALe

Praca w tej firmie to wielka strata czasu , pieniędzy i Klientów. W tej firmie zarabia się niewiele …każda inna firma na rynku ma niższe ceny bazowe i pp wymięka ..nigdy nie przebija oferty konkurencji. Nic tu nie zarobicie... Zastanówcie się …. Tylu ludzi ta firma oszukała i każdemu tak zrobią!!! Ta firma upada..szukają kasy w innych firmach żeby sprzedać baze klientów. Nie warto się z nimi wiązać.

Niekonkurenc y jne warunki w polskim pradzie... hahaha 45% prowizji za sprzedaz po bazowce 219... trzeba byc frajerem zeby dac sie (usunięte przez administratora) sprzedajac prad u jakiegos posrednika... pozdrawiam szanowna konkurencje. Wszystkie firmy partnerskie zwijaja sie jak im sie noga powinie, peacowac to trzeba u sprzedawcy bezposrednio

Grześ
@ja

45% ale ile masy marży musisz wyrobić żeby tyle mieć no pochwal się ?:)) W innych firmach masz nawet 50% za 25 tys a w pp za tyle masz 25% - ja widze tu różnice. A wam jakoś analiza idzie kiepsko. Warto pracowac w uczciwej firmie ,która bedzie wam płaciła a nie w firmie , która nie szanuje ludzi, która nie wypłaca należnej prowizji i nie daje żadnego wsparcia. Inne firmy z branży inwestują w swoich ludzi i doceniaja ich a tu co masz ....NIC tylko brak szacunku!!! Odradzam !!

zarobiony

e tam, widać że te wszystkie negatywne opinie wypisują jacyś studenci z akademika - zero konkretu, powtarzają się te same ogólnikowe zarzuty. Polski Prąd w pierwszym roku swojej działalności sprzeda prądu za 40 milionów złotych, obsługując kilka tysięcy klientów. Która konkurencyjna firma może się pochwalić takim wynikiem na starcie? No i faktycznie, na pewno, to wynika z ogólnej niekompetencji, bałaganu i oszukiwania wszystkich naokoło :) panowie studenci, na wakacje a nie głupoty wypisywać :)

@zarobiony

Załóżmy, że piszesz prawdę. Dlaczego w sądzie nie jest złożone sprawozdanie finansowe z tych świetnych wyników?

Boss

Nie wiem czy sie zdążyłeś zorientować ale fora internetowe zostały po to stworzone aby móc wyrazić swoja opinie i właśnie każdy wypowiadający sie na tym forum to robi. Jak Ciebie tak to boli to nie czytaj...to chyba nie jest trudne do zrealizowania. :)

gogo

Tygodniówki a to dobre hahahah tak im malo płaca ze ludziom nie starcza kasy od 1 do 1 kolejnego miesiąca,że musza płacić tygodniówki bo ludzie nie maja za co żyć. Mhmm to dopiero zaszczyt i powód do dumy:) ludzie otwórzcie oczy to co tam sie dzieje to jest jakaś tragedia kto świadomie decyduje sie na prace u nich to musi naprawdę mieć duży zapas gotówki na koncie lub chce świadczyć wolontariat. NIc tu nie zarobicie. Nie polecam nikomu.

migdał

każda opinia negatywna brzmi tak samo, czyli widać że piszą je te same osoby/osoba. ktoś wyżej napisał o prowizjach i o ofercie dla klienta, jak nie jesteście na bieżąco to się nie wypowiadajcie. oferta jest bardzo konkurencyjna. w pp zaszło trochę zmian ostatnio i wydaje mi się,że na lepsze. dla mnie praca poważna, i szanuję że ją mam, zwłaszcza że dzięki niej mogę zarobić. a co sobie ludzie pomyślą, to nie moja sprawa. jak się chce pracować to się pracuje i za to są pieniądze- same z nieba nie spadają.

gosc
@migdał

Negatywne opinie wg Ciebie sa pisane przez 1 osobę a pozytywne na pewno przez rzesze zadowolonych pracowników....hahhahahha bardzo zabawne szkoda tylko ,ze takich osób nie ma ;)a po Twojej opinii widać,ze nic nie wiesz o tej firmie nic kompletnie...ponieważ nic sie tam nie zmieniło cały czas zachowują sie jak dzieci we mgle i wydaje im sie ze potrafią prowadzić biznes..ale nic z tego to te jest koleja firma, która doprowadza do bankructwa.

Pracownik lojalny

Witam wszystkich :) zaczynacie Mnie powoli irytować .. tym co piszą złe opinie zapraszam na spotkanie i powiedzcie mi to w oczy bo w (usunięte przez administratora) byliście i (usunięte przez administratora) widzieliście.. oferta : Mamy jedną z niższych ofert na rynku ! proszę sprawdzić , prowizja : wypłacana tygodniowo ( w żadnej firmie tak nie ma ) , procent prowizji porównywalny do innych firm : PGE 32 %, Duon 30% , Enea 35 % etc. u nas jest wyższy a do tego po kwartale wskakujecie na wyższy procent .. Narzędzia : trzeba zasłużyć nieroby !!! , atmosfera : ja przyszedłem do pracy zarabiać kasę a nie siedzieć pić kawkę i pieprzyć o głupotach ,na koniec coś dla pisaczy : dla mnie jesteście nierobami !! leniami !! kasztanami !! etc.. brak słów .. Nie pozdrawiam ...... PS pewnie w każdej firmie was wyrzucona bo przyszliście nic nie robić , tylko gadać głupoty ...

@Pracownik lojalny

I Ty sie niedługo przekonasz jaką firmą jest pp ..tylko to jest kwesta czasu ,pewnie pracujesz od dwóch miesięcy ....naobiecywali Ci złote góry a zobaczysz jeszcze trochę i wyjdziesz z niczym !!! Sam sie o tym przekonasz jeszcze chwila... jeszcze bedziesz załował ze im zaufaleś. -Rozbawiłeś mnie prowizja wypłacana tygodniowo tylko w praktyce jakoś jej nie widać choć umowy podpisane trafiły do firmy i wiem to od osób, które pracują w dziale sprzedazy - % prowizji wyższy niz w innych w firmach :)))) ŻENADA !!! mam bardzo dobre rozeznanie o rynku i tak nie jest ....PLANY sa niższe np. w pp za 25 tys masy marzy masz niby 25% a w innych firmach za 15 tys a za 25% masz juz 40% a to jest róznica, w PGE masz najlepsze ceny i dużo wyższe prowizje a pp oszukuje klientów...i jest NAJDROŻSZY NA RYNKU. Patrz w przyszłosc oszukasz klientów w pp i nagle zmienisz prace i już nikt nie bedzie chciał z Toba rozmawiac bo go oszukałeś wiec zastanów sie czy warto swoje nazwisko tak narazać... - hahah na narzedzia trzeba zasluzyc oczywiscie po 2/3 miesiacach w innych firmach wszyscy dostaja wszystkie narzedzie pracy a w pp powiedzieli Ci tak na pewno dostaniesz narzedzia jak wyrobisz XYZ plan a wiesz co się okaże ....ZERO ( amnezja ..my tak mówiliśmy oj naprawde wybacz ale jednak jeszcze troche musisz zarobic na siebie) i tak Cie beda zwodzić. Ludzie uczcie sie na błedach jak tylu ludzi a mianowicie jakies 300 PH zrezygnowało z pracy tutaj, managerowie, dyrektorzy sprzedażny ..dlaczego bo ich pp OSZUKIWAŁO. Nikomu nie polecam pracy z nimi

Lojalny
@Pracownik lojalny

A Ty jak widac nie masz nic do powiedzenia najlepiej to obrażać...nie wyzywaj innych od nierobów jak nie znasz sytuacji sam nie wiesz jak ta firma potraktowała ludzi, osoby z którymi pracowali po kilkanaście lat...wszystkich oszukali bez wyjątku. A co do nierobów to co myślisz ze ktos nie ma rachunków i innych zobowiązań i przyszedł zeby sie poobijać...zdecydowanie nie. Kazdy pracuje dla kasy..i kazdy chce zarobić i kazdy wiazał duze nadzieje z ta firma.Firma zatrudniała osoby z doświadczeniem w sprzedazy wiec kazdy z nas pokazywala co potrafi ..szkoda tylko ,ze oni nasz wszystkich traktowali jak smieci i jak wolontariuuszy. Niestety ten zarzad nie nadaje sie do prowadzenia biznesu , poniewaz niszy juz kolejna z kolei firmę. A co do samochodu to czemu ty płakałes zeby dostac auto od pierwszego dnia pracy ,a nie pokazałes czy na nie zasługujesz? Jakos nie mogłes tak sie poswiecic i pokazac firmie jaki jestes super... Spójrzcie na siebie później oceniajcie innych

pracownik lojalny
@Lojalny

Logicznie : jeżeli nie piszesz umów to jak chcesz zarabiać ??? widzisz płakałem i dostałem :) więc nie są tacy zli.. ciekawe co ty musiałem zrobić żeby dostać narzędzia :D:D:D:D:D każdy z nas ma rachunki i nie neguję tego , tylko wytłumacz mi czemu są Przedstawiciele którzy pracują od początku i zarabiają i mają w (usunięte przez administratora) wasze opinie.... Standardowo Nie pozdrawiam

krzak

Właśnie ja w przeciwieństwie do Ciebie patrze realnie a Ty jestes oczarowany obietnicami , które sie nie spełnią ale spokojnie wkrótce sam sie o tym przekonasz ;))) Co do sprawy w sadzie to oczywoście tak zrobiłem przeciez to moja cięzko zarobiona kasa..a oszusci jak zwykle próbuja oszukiwać wiec bede walczyc o to co moje. Hahahah a to tez zabawne tak te 300 pracowników nie sprzedawało i Ci managerowie i dyrektorzy też nie...wszyscy przyszli wykorzystac biedny polski prad, ochhhh jaka ta firma pechowa na takich slabych ludzi ciegle trafiała. Człowieku przejrzyj na oczy jak Ci tyle osób mówi ,że bedziesz tego załował to wierz mi ze tak bedzie . Ty sie niczym nie róznisz od tamych wcześniejszych PH , oprócz tego ze niedawno zaczałes prace i poprostu wierzysz w te bajki. :) Ludzie sprzedawali ale okazywało sie ze ppp ich oszukuje porozmawiaj z innymi firmami i zobaczysz sam jakie warunki oferują....

Lojalny
@pracownik lojalny

Jesteś bardzo zabawny naprawde aż miło sie czyta. Widac ,ze ewidentnie wchodzisz w (usunięte przez administratora),zarzadowi i muyslisz ze cos z tego bedziesz miał wiesz mi ,ze jedno wielkie zero. Oczywiscie pisalem umowy tylko dowiedziałem sie ile na tym stracilem poniewaz w innych firmach tak nie oszukuja jak tutaj.... ta firma to dno ..dorabiaja sie na złodziejstwie. A Tobie Pajacu jeszcze wyjdzie bokiem to lizanie worów zarzadowi ...sam sie przekonasz :)

Koleś

Czyli widzę po powyższych opiniach, że nic się nie zmieniło tylko brną w tę ściemę nadal... Mobbing, nie umiejętne zarządzanie, obwinianie pracownika, cięcie kosztów, totalny wyzysk... To są Ci sami zarządzający firmami Energia dla Firm, Energetyczne Centrum z Radomia, którzy oszukiwali i nadal oszukują starsze, nieświadome osoby, aż żal patrzeć, że nic nikt z tym nie zrobi.... Tylko zmieniają nazwę firmy, by nadal móc oszukiwać Takie tam kolejne AMBER GOLD!!! Uważajcie

Aldo

Zgadzam się z opiniami powyżej , niestety praca w pp niczego dobrego wam nie przyniesie... Zrezygnowałem ze współpracy poniewaz ta firma jedynie wykorzystuje ludzi, inne firmy daja zdecydowanie lepsze warunki pracy min. podstawa, narzedzia pracy, wysokie prowizje, wsparcie callcenter, bardzo dobra oferte dla klienta....pp niczego nie daje nawet po okresie próbnym nie daja zadnych zwrotów za paliwo....w tej firmie brakuje organizacji i procedur. Bałagan widac od samego poczatku....decyzje zmieniaja sie bardzo szybko... Nie dzieje sie tam dobrze...ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A