Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Klient Ozimek

W Biedronce przy Orlenie w Ozimku nieuprzejma i opryskliwa obsługa żeby nie użyć słowa bezczelna. Młoda blondynka w okularach zwróciła mi uwagę że odłożyłem towar na niewłaściwej półce. Poinformowałem, że wózek jest niesprawny i nie dopcham go do kasy i muszę odciążyć a nie mam czasu żeby wracać z towarem. Porosiłem o interwencje i pomoc w dopchaniu wózka do kasy. Pani opryskliwie obrąknęła, że to nie należy do niej i że zgłoszono już firmie, że wózki są niesprawne i to do tej firmy mam zgłaszać reklamacje.Poprosiłem o oznaczenie tego wózka żeby inni nie mieli takiego samego problemu. Pani ta odbrąknęła, że mam odłożyć towary na właściwe półki a ona nie jest od pomagania i muszę sobie sam poradzić. Odłożyłem więc te 3 cięższe towary na właściwe półki. Jak wróciłem Pani tan nadal stała niedaleko mojego koszyka i rozmawiała przez telefon jak i wcześniej. Poprosiłem ponownie o pomoc w dopchaniu niesprawnego załadowanego wózka do kasy skoro takich wózków nie odkładają, ponownie uzyskałem odpowiedź, że to nie jej obowiązek i dodatkowo postraszyła mnie ochroną. Odpuściłem więc sobie tą bezradną obsługę. W tym momencie obsługiwana była tylko 1 kasa. Kolejka do połowy sklepu, godz ok. 13:10. Jednak co najmniej 3 panie kręcą się po sklepie i zwracają uwagę aby klienci odkładali towary na właściwe półki by Panie nie miały roboty. Poprosiłem inną Panią chodzącą po sklepie aby otworzyli drugą kasę bo kolejka do pół sklepu. Na szczęście ta Pani zareagowała i druga kasa została otwarta. W kasie nr jeden poprosiłem ponownie kasjerkę aby oznaczyła lub odłożyła ten niesprawny wózek bo cudem dopchałem go do kasy. Odp.: sprawa niesprawnych wózków została zgłoszona firmie zewnętrznej i to ta firma musi się sama tym zająć. Po dopchaniu blokującego się wózka do auta i rozładowaniu towaru odłożyłem więc grzecznie wózek zgodnie z zaleceniami obsługi Biedronki do użytku następnych klientów, aby dostarczyć ich na polecienie obsługi Biedronki dodatkowych wrażeń. Współczuję starszym ludziom robić zakupy w takim sklepie gdzie obsługa nie pomoże i nie robi nic dla dobra klienta poza zwracaniem uwagi. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie.

Klient

Pracownik w Biedronce są jak małpy skakają z kasy do kas samoobsługowych Pracodawca chyba myśli że jeszcze jest (usunięte przez administratora) w tych czasach A te biedne kobiety pracują bo chcą wyżywić rodzinę i się zgadzają na takie (usunięte przez administratora) Gdzie są związki zakładowe

Viola

genaralnie tak chciaĹabym opisaÄ ten totalny cyrk ktĂłry chyba od nastu lat nie zmieniĹ siÄ a nawet mogÄ powiedzieÄ Ĺźe w porĂłwnaniu z dzisiajszymi czasami to jest chyba stan umysĹu. ale po kolei. ogĹoszenie na zastÄpcÄ, w ogĹoszeniu wideĹki wynagrodzeĹ od 4450 i najbogatszy socjal w polsce po wysĹaniu ogĹoszenia na drugi dzieĹ umĂłwione spotkanie rekrutacyjne, no powiedzmy rekrutacyjne rekruter dziwiony Ĺźe przyszlam bo "nikt nie przychodzi", po 2 min rozmowy decyzja "wiatmy w zespole", skierowanie na badania i ogieĹ na pytanie skÄd taka rozbieĹźnoĹÄ miÄdzy wynagrodzeniami dowiadujÄ siÄ Ĺźe gĂłrna granica to jest coĹ do osiÄgniÄcia po latach pracy, no w sumie chyba kilkunastu, ale ok idziemy dalej socjal, najbogatszy w Polsce, chyba 20 punktĂłw zawiera, powaĹźnie wyglÄda na solidny pakiet. opieka medyczna, ubezpieczenie, poĹźyczki, ppk, infolinia pracownicza, bony, nagrody, jajca generalnie. za chwilke uzasadniÄ ale to tak jakby napisaÄ Ĺźe najcudowniejsza firma oferuje: zus, urlop, l4, grafik, wynagrodzenie na czas, ppk, podatek, skladki, grafik, mozliwosc pracy na 4 zmiany, szansÄ na pracÄ na kasie, moĹźliwoĹÄ rozkĹadania palet, koszulkÄ, identyfikator, moĹźliwoĹÄ otrzymywania wynagrodzenia na rachunek bankowy.... No firma Ĺźycia. Tyle benefitĂłw:) Pakiet medyczny to kpina, na 290 pln moĹźna sobie opĹacaÄ jakieĹ Ĺmieszne pzu, tak dokĹadnie pzu, dla kierownika ta dzdura za 1 pln. Serio. nie ma luxmedu lub innego pakietu. Lipa taka jakÄ kupicie sobie z ulicy dla kaĹźdego klienta. Ubezpieczenie grupowe teĹź bez szaĹu. Normalna polisa za 60 pln jak wszÄdzie. No a co z resztÄ zapytacie? no nic, swiadczenia socjalne za ktĂłre pĹaci siÄ skĹadki, reszta to najzwyklajszy wymĂłg prawa. Ale wracamy do poczÄtku. W badaniach na zks nie masz wpisanego "komputera" i to byĹa pierwsza czerwona flaga. Badania w 3 minuty i to nie w rzeczonych topowych przychodniach. Sorry ale to juĹź byĹ znak Ĺźe luxmed to nie jest:) Badania zrobione, Ĺwiadectw pracy nikt nie chce. Druga czerwona flaga. Ok majÄ zaufanie do ludzi. Badania dostarczasz do kierownika sklepu i dostajesz termin rozpoczecia pracy. Pierwszy dzieĹ czytasz bhp i inne tematy. MyĹlisz lekko bÄdzie:) Grafik dostajesz. To jest opowieĹÄ na osobnÄ ksiÄĹźkÄ. coĹ tam masz zaznaczone z info Ĺźe siÄ moĹźe zmieniÄ. A zmienia siÄ 50 razy w miesiÄcu. Ci co majÄ widzieÄ to wiedzÄ Ĺźe tak jest. no wiec dostaĹam grafik.... a tu same nocki i uwaga magiczna zmiana 00:15 Tak wiÄc czar juĹź totalnie prysĹ. Nocka to parodia westernu. 2 osoby na zmianie, dwie osoby. Kierownik zmiany, czyli ten co przynajmniej z nazwy kieruje hehehe i 1 pracownik. tak dwie osoby na zmianie. no nie wiem jak to sĹownie napisaÄ. dwie. Do zrobienia tak Ĺrednio, 4 palety warzyw / oczywiĹcie zmiana ekspozycji, przebieranie, wykĹadanie, straty itp / 3 trzy kontenery miÄsa, 3 palety chĹodni i tak Ĺrednio 7 mixĂłw. Ludzie, to jest kpina. nie mĂłwiÄ Ĺźe trzeba jeszcze zrbiÄ odpiek, umyÄ sklep i zmieniÄ ceny. Dobra, ktoĹ powie co to wielkiego. To jest masakra. I gdzie te normy podnoszenia ktĂłre to niby sÄ w pytaniach na kolejnym etapie szkolenia? I to jest dopiro 1 dzieĹ, a potem kolejny etap szkolenia kasjerskiego, a etap szkolenia ks i sklep szkoleniowy to dopiero opowieĹci. Szkolenia na wĂłzki, sklepy szkoleniowe, grafik, ukĹady. Dopiero zaczynamy.

Czy jesteś tutaj i czytasz opinie o pracy w Biedronce bo chcesz tam pracować ? Kobieto/mężczyzno tylko nie rób tego ! Najgorsza praca w życiu ! Nie licz na premie albo te ich śmieszne 13-nastki. Tam zarabiasz najniższą krajową a praca jest cholernie ciężka. Do tego obrabianie (usunięte przez administratora), wiecznie robisz wszystko za wolno. Za słabo się starasz a i najlepsze, jest źle jeżeli nie masz wobec nich żadnych oczekiwań. Nigdy nie uzyskasz żadnej podwyżki bo znajdą jeden twój mały błąd aby tylko ci jej nie dać. Jak znajdzie się kierownik/czka z sercem to od razu ich wywalają na inny sklep. A najgorsze ma*py zostają i tylko się mszczą doszukując się wszelkich błędów . Uważają że robią wszystko perfekcyjnie i wszystko im się należy a tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Dużo by to pisać co to za (usunięte przez administratora). Nigdy ale to nigdy nie chciej tam pracować ! Albo spróbuj a potem znajdzie się tutaj również twoja negatywna opinia !

Bogdan

A w ogłoszeniu dla kasjera-sprzedawcy jest napisane, że proponują konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe. To, jak tu w końcu jest z pieniędzmi, z podstawą i premią?

Bo tak jest wszędzie nawet u nas na naszym sklepie nie jest łatwo i ta gonitwa masakra

Daria

Nigdy w życiu Pracowałam w Biedronce Jest (usunięte przez administratora)i dyskryminacja ludzi przez kierownika i pracowników.

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Klaudia

Hej. Od razu powiem tyle - nie polecam. No chyba, że lubicie jak się po was jeździ i wykorzystuje. Dostałam się na zce kierownika. Szkolenie za szkoleniem.. a przeprowadzane są na odwal. Nic nie jest tłumaczone. Lokalizacja ostatniego szkolenia ciągle zmieniana oraz przekładana. Ponieważ jestem na szkoleniu, podejście jest następujące: przynieś, wynieś, pozamiataj. Każdy się wysługuje. Oraz nikt nie słucha tego co mam do powiedzenia bo przecież "JESTEŚ NA SZKOLENIU" lub "JA PRACUJE DŁUŻEJ W HANDLU" . Nie mam komentarza na rzeczy takie jak temperatura panująca w sklepie czy inne awarie (np. popsute półki na pieczywie, na których można sobie pociąć dłonie. Przy każdym upomnieniu się kierownikowi i zgłoszenie problemu jest olewka. Ja jako jestem na szkoleniu i jest to ciągle podkreślane, żebym czasem nie zapomniała gdzie jest moje miejsce nie mogę tego zgłosić). Na przeciągu miesiąca byłam już dwa razy na antybiotyku z powodu podkręconej na maxa klimy a mamy jeszcze okres zimowy. Nadal nie otrzymałam drugiej koszulki, nożyka, butów, kurtki. Ganiana jestem do albo najcięższej pracy albo siedzenia na kasie głównej albo sprzątania. Nie tak dawno jedna z dziewczyn, ktora jest na szkoleniu i ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, darła się na mnie przy klientach i bluzgała, ponieważ musiała na kasie dochodzącej (do której była przypisana) obsłużyć czterech klientów, ja nastomiast byłam trzymana na magazynie przez rejonową, która nadal nie potrafiła określić co i jak z tym kolejnym etapem szkolenia. Nie wiem czy nazywać to (usunięte przez administratora)czy jak inaczej. Podczas swojego drugiego dnia w pracy, kiedy zapoznawałam się z robieniem inwentaryzacji dziennych itd usłyszałam od Pani prowadzacej, że jestem ciemna, ponieważ zapytałam z czym to się je. Dodam tyle, że wcześniej nie pracowałam w handlu. Ogólnie panuje obgadywanie, lizusostwo i zazdrość ze strony Polek, Ukrainki są ok. Nie była to jedyna sytuacja, podczas której w moim kierunku były rzucane chamskie teksty oraz obelgi. Na ten moment przygotowuję wypowiedzenie, ponieważ nie jestem zdesperowana, a pracę podjęłam, ponieważ była na miejscu. Na szczęście dostałam ofertę pracy adekwatną do swojego wykształcenia i modlę się aby nie trafić na takich cha. mów i pro. staków ponownie. Osoby z dłuższym stażem notorycznie zwracają się do mnie jak do, za przeproszeniem, (usunięte przez administratora) . Zapomnijcie o przyjściu do pracy ubranym w lepsze ciuchy lub przyjechaniu autem, które się nie rozsypuje. Ja byłam z takiego tytułu obgadywana całą zmianę jak nie lepiej i ignorowana przez polskich współpracowników. Nie można mieć swojego zdania ani zaoferować lepszych rozwiązań na pojawiające się problemy różnych pochodzeń, ponieważ spotykam się z olewem za każdym razem. Nie jestem osobą, która wchodzi innym w (usunięte przez administratora) i wychodzi powoli, że tylko ci co w (usunięte przez administratora) dobrze potrafią wejść są uwielbiani i wolno im robic wszystko - od latania co chwilę na fajkę z kierownikiem lub prowadzącymi zmianę lub koleżankami, z ktorymi obgaduje się innych - do poniżania innych. Pojawiły sie również pogróżki, że mój dzień wolny nie musi być wolny, bo pani kierownik nie będzie z ukrainkami cen rozwieszać lub że wniesie o zrobienie zmian od 4 rano i wtedy zobaczę do oklepanych tekstówna temat zwolnienia. Raz jeszcze: NIE POLECAM.

Leosia
@Klaudia

Dziewczyno trafiłaś najzwyczajniej w świecie na sklep gdzie ludzie mają o sobie zbyt wysokie mniemanie, wyżej (usunięte przez administratora) mają,a fakt że przyszlaś z zewnątrz jeszcze bardziej ich podkręcał żeby Ci pokazać, nie tak to powinno wyglądać i nie na wszystkich sklepach jest (usunięte przez administratora),pracuję już jakiś czas i i co nieco wiem na temat tej pracy i zawsze powtarzam że chcąc pracować w biedrze trzeba mieć silny kręgosłup,psyche i twardą (usunięte przez administratora)!!! Ta praca jest dla ludzi o stalowych nerwach,życzę powodzenia.

@Klaudia

Pracowałam w Biedronce praca ciężka ludzie Okropni W tej pracy trzeba mieć d...twarda być głuchy ???? ślepym udawać że wszystko gra jak są jakieś kontrolę.

Chciałam tylko napisać, że moja ciocia pracuje całe życie w Biedronce, bo miała dzieci na utrzymaniu i musiała sobie sama jakoś radzić. Dzieci urosły i dalej pracuje w Biedronce i nie narzeka. Ciocia zawsze ciężko pracowała i nie narzeka. Myślę, że jak komuś nie chce się pracować to niepotrzebnie zajmuje miejsce osobom, które chcą pracować i które muszą pracować, żeby za coś wykarmić rodzinę. Poza tym jak widzę te błędy ortograficzne, to aż szok. Może i lepiej, że ludzie odchodzą z takiego miejsca pracy. W sklepach tak jest niestety i to jest bardzo trudna i ciężka praca i nie dość, że trzeba robić wiele czynności jednoczenie, to jeszcze trzeba użerać się z klientami i to wykańcza psychicznie, w Biedronce trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora) i mocną psychikę, jak ktoś czegoś takiego nie ma i nie ma zobowiązań wobec domu i rodziny, to będzie się non stop zwalniał.

@Monika

To nie prawda że ludzie odchodzą z pracy tylko dlatego że im się nie chcę pracować. Pamiętaj praca to Ludzie!!!! Jak jesteś źle traktowany w pracy przez kierownictwo i innych pracowników to spier .... Jak naj dalej

gość

nie podobają mi się kasy a dokładniej lady na których poukładane są różne towary które są proponowane przy kasie ,a na towary ktore się kupiło brak miejsca trzeba szybko zabierać z lady na torby z zakupami brak miejsca trzeba je odkładać na posadzkę

JJJ

Czytam opinie i potwierdzam, że zło panuje w Biedronce. Tani asortyment nie może być wymiernikiem pozwolenia sobie na krytykowanie klientów przez pracownika np. na (usunięte przez administratora). Nie tylko w Biedronce są tanie towary i ten dyskont nie jest pępkiem świata jako jedyny. W KAŻDEJ BIEDRONCE SĄ OOOOOOOOOOOOOOOOGROMNE KOLEJKI DO JEDNEJ GÓRA DWÓCH DZIAŁAJĄCYCH KAS. KASY SAMOOBSŁUGOWE POWINNY BYĆ TAKIE JAK MÓWI ICH NAZWA. NIESTETY TE KASY TO MASAKRA. CO SEKUNDA SIĘ ZAWIESZAJĄ A KASJERKA Z KASY ZDALNEJ JEST WZYWANA BY JĄ URUCHOMIĆ PRZY CZYM ZOSTAWIA SWOJEGO KLIENTA, KTÓREGO POWINNA OBSŁUŻYĆ.

Johny

Czy na Wielkanoc pracownicy dostają jakieś paczki lub ekody? Jeśli tak to ile trzeba przepracować żeby dostać??

Kiedy się spodziewać?

LenaLena
@Johny

Nie na Wielkanoc. Do 7/04/2023 zasilany jest e-kod, najwyższa kwota to 260zł.

@LenaLena

Z ciekawości zapytam kiedy ten tysiąc i kiedy paczki świąteczne na które święta??

LenaLena
@Johny

Na Boże Narodzenie są paczki,zasilenie e-kodu,i od 2020r. było 1000zł voucherami po 100zł.w związku z korona wirusem i w 2022r. wysoka inflacja. W kwietniu są e-kody.i nagroda specjalna.

To (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora). Przez 20 lat nic się nie zmieniło. Na początku wszystko wygląda super. Wszyscy są mili, dostajesz podręcznik do przeczytania. Potem idziesz wykładać towar. Po tygodniu siadasz na kasie. Gdzie szkolenie na kasie trwa ok 15 minut. I wysłuchujesz od klientów i kierownictwa, że robisz to za wolno. A także pretensji, jak możesz nie znać kodów na pieczywo. Trudno pierwszego dnia znać wszystkie jeśli jest kilkanaście rodzajów bułek. Podobnie jest z wykładaniem towaru i tzw fejsowaniem. Kierowniczka z zegarkiem w ręku wyliczała mi czas w jakim mam wyfejsowac cały sklep. Gdy przekroczyłam czas zaczęła na mnie wrzeszczeć. Zaraz potem wjechało kilka palet z nowej dostawy i cała moja robota poszła na marne... Liczyła mi również ile towarów na minutę skanuje. Wg niej robiłam to za wolno i przeze mnie były kolejki. Nie obchodziło ją, że była tylko jedna kasa otwarta, mnóstwo ludzi- było to przed świętami Bożego Narodzenia, a ja jeszcze musiałam co chwilę biegać na samoobsługę. No, ale po co otwierać dwie pozostałe kasy. O wyjście do toalety i na przerwę musiałam prosić kierowniczkę o pozwolenie, ale gdy ona ze swoimi psiapsiolami co godzinę latała na papierosa na pół godziny to było ok. Nie ma mowy o elastycznym grafiku. Zmieniał się jak w kalejdoskopie. 10 dni pracy pod rząd po 10 godzin, lub 6 dni pracy w tygodniu i tylko niedzielę wolne były norma. Gdy szykowały się zwolnienia grupowe, Kierowniczka nagle zaczęła się czepiać o każdy szczegół mojej pracy. Bez przerwy miała jakieś uwagi krytyczne i wpisywała je do specjalnego zeszyciku. Wrzeszcząc i wyzywając mnie. Pójście do pracy powodowało u mnie potężny stres. Po przyjściu z pracy płakałam. Pewnego dnia kierownik regionalny wręczył mi wypowiedzenie. Nie podpisałam tego świstka. Wykrzyczałam mu w twarz co myślę o tym kołchozie i kierowniczce. Na wypowiedzeniu wzięłam L4 od psychiatry, w końcu nabawiłam się ciężkiej nerwicy. Zamierzam złożyć sprawę o (usunięte przez administratora).

Lena
@Karolina

Ja dzięki swojej byłej kierowniczce nie dostałam ani 1000 na święta ani teraz nie dostanę 13 premii miałam problem i wstawiła mi nn mało tego świetna firma zapomogi też nie dostałam wyjaśnienie brak formalności a niektórzy pracownicy wnioskowali o 2500 dostali 500 ciśnienie o budżet dziękować że teraz mam super kierownictwo ale niesmak pozostał no i e kody od 100 do 280zl masakra ale w internecie huczy że w Biedronce to miliony dostajemy czas najwyższy chyba z honorem odejsc

Jh
@Lena

Zapomogi to są ZFSS ,wiec kierownictwo nie ma nic do tego ale niektórych myślenie boli

@Karolina

Dokladnie jak piszesz sama prawda we Wrocławiu jest to samo Rejonowymy porobili ludzi którzy nie mają pojęcia o pracy dla nich tabelki i słupki się liczą nie pracownicy.Dysstrykt we Wrocławiu powinien być natychmiast zwolniony dyscyplinarnie.Sklepy zasypywane towarem który nie jest zamawiany Potem pretensje KR że palety stoją na sklepie Wyzysk i (usunięte przez administratora)na porządku dziennym.Ukraincy którzy pracują na sklepach to z reguły figuranci z których nie ma żadnej pomocy.Ta firma wróciła do starych dobrych lat (usunięte przez administratora).Ja kończę po 6 latach pracę w tym bagnie ide do konkurencji do L.....Tam normalne warunki pracy

Nie polecam. 1. Praca za najniższą krajową, obowiązki jak za dwie osoby. Przykład? Kasa nr 2, kasy samoobsługowe, wykładanie towaru, sprzątanie codziennie. Pracownik średnio 5 razy w ciągu godziny jest wołany na kasę ma też wykładać towar, pilnować klientów na kasach samoobsługowych i od 21 sprzątać sklep. 2. Zatrudnianie ukraińców którzy nie nadają się do pracy. Brak znajomości języka, wykładanie towaru gdzie popadnie, nieprzestrzeganie fifo, a obrywa się stałym pracownikom bo Ukrainki i tak nie rozumieją, a to stali pracownicy mają po nich poprawiać 3. Brak komunikacji między pracownikami i kierownictwem. O szkoleniu pracownik się wcale nie dowiaduje, a jak nie przyjdzie, bo nie dostał żadnej informacji że je ma, a według grafiku ma dzień wolny, to dostaje (usunięte przez administratora) i zabierają mu premie i dodatkowo musi odrobić ten dzień 4. Zmiany w grafiku. Grafik jest notorycznie zmieniany, pracownik dowiaduje się że np następnego dnia zamiast planowo mieć wolne musi przyjść do pracy na 4:45 bo tak. Zmiany nie są uzgadniane, ale narzucane i częste. 5. Ogromne i bezsensowne dostawy. Dostawy momentami po 50 palet i brak miejsca na magazynie aby je tam trzymać. Dodatkowo dostawa musi być rozłożona w ciągu jednego lub dwóch dni bo po tym czasie wjeżdża następna taka sama. Magazyn pęka od resztek a ciągle jest dowożony nowy towar. 6. Ochrona mająca grupy inwalidzkie, w większości osoby starsze, które nie reagują na agresywnych klientów czy kradzieże A to wszystko za 3700 BRUTTO na umowę o pracę w ciągu pierwszego roku LUB 22,8 na umowę zlecenie

Minister Rolnictwa

Mam pytanie ! Dlaczego biedronka mimo że kupuje mega tanio produkty typu nabił pieczywo od jakiegoś czasu jak pojawiły się produkty ukraińskie typu mleko zboża - to ceny ma cały czas wysokie??? Chciwość nie zna granic ? Udawanie że jest się super poprzez żerowanie na polskim rolniku szantażując go ze dasz cenę jak za darmo albo spadaj ! A w sklepie na półce już inna baja ... bo inflacja bo drożyzna bo zusy itd !!!! (usunięte przez administratora) !!!

WYDAJE ZE W ZWIAZKU Z NADCHODZACYMI SWIETAMI TO ZARZAD NAS ZALOGE WESPRZE....tj.ponoc całą DYREKCJA,Zarzad i Kierownictwo ma zmobilizować rodziny i w okresie przedświątecznym WESPRA ZALOGE...poprostu po ludzku przyjdą,pomogą....POPROSTU LUDZIOM BRAKUJE WPADNAL DOROBIC,NAWET GORA BO IM CODZIENNIE MALO TP wpadną grosza dorobić.....BARDZO FAJNA INCJATYWA,MAM NADZIEJE ZE ZARZAD UTRWALI TEN POMYSL NA STALE ....I o ile będą lepsze wyniki.....BRAWO ,TAKZE RODZINKI +ZARZAD NA KASY PO KASE!!!!

Johny

Ile się zarabia na początku w Biedronce na rękę??

Nina
@Johny

2 tysiące z groszami na 3/4 etatu, bo taki dostaniesz na początek. (usunięte przez administratora) i wodorosty.

@Nina

Po jakim czasie dają cały etat ?

LenaLENA
@Johny

Odrazu dostajesz etat jaki zaznaczasz w formularzu, a nie że dają etat po jakimś czasie.Dają umowę na pół roku potem na rok, i po roku na czas nieokreślony

@LenaLENA

Ja zaznaczyłem dowolny lecz szukali na 3/4 i taki dostałem umowę pierwszą mam na rok i mówione było że następna na rok i następna stała

@Johny

Jeśli chcesz pracować na cały etat to dostaniesz cały etat. Pierwsza umowa jest na rok- tzw okres próbny. Potem dostajesz umowę na czas nieokreślony.

LenaLENA
@Johny

Ja odrazu zaznaczyłam cały etat. A że jestem obcokrajowcem to dostałam pierwszą umowę na pół roku.

Sławomir

Ostatnia pseudo promocja Konserwy rybne były do niedawna po 3:70 zł za puszkę. Teraz są po 6.49zl za puszkę a przy zakupie dwóch trzecia jest gratis Czyli w są droższe niż były tydzień temu Nie wstyd ci biedronka

Jarosław

Chciałem przeprosic za swój donos na Pani Kierownik w Biedronce na Kozielskiej 33 w Gliwicach. Pani Kierownik jest bardzo uczynna i merytoryczan, kupilem jej kwiaty przyzanlem sie, ze donioslem i poprosilem o wybaczenie i je dostalem. Jest mi bardzo za siebie wstyd. Gratuluje zalogi mega tylko w kazdej Biedrze takich!

Nie polecam

Zrazić pracownika w tydzień mistrzostwo!!! (usunięte przez administratora) Nigdy więcej, a i też nigdy nie zrobię zakupów w waszych sklepach.

Janek

Ile zarabia kasjer sprzedawca na 3/4 etatu i jak wygląda taki harmonogram ile godz w tygodniu??

Janek

Jak wygląda praca w Biedronce na 3/4 etatu ? Ile dni w tygodniu po ile godzin i jak z grafikiem czy jest możliwość dnia wolnego jeśli potrzeba itd ?

AK72

Klient Mam tylko nadzieję że ludzie przestaną kupować jedzenie w której jest mnóstwo chemii i innego paskudztwa. Masakra zwracajcie uwagę zawsze na skład. I koniecznie myjcie owoce nie pod wodą tylko soda lub ocet jabłkowy. Wiadomo dlaczego chorujemy. Powinni tego zabronić sprzedawać. Zdaje sobie sprawę że jest teraz bardzo drogo i ktoś powie że przestań nie przesadzaj. I jeszcze jedna rzecz nigdy nie rozumiem gdy jest promocja na coś przekreślają cenę bardzo zawyżoną na niższą oczywiście przed promocją cena ta była niższa. Powinni takie praktyki tępić. A jedzenie i napoje z chemią wyrzucać lub palić. Przestańcie zabijać ludzi.

Bieda
@AK72

Ostrów Wlkp.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka