logo Jeronimo Martins Biedronka

Jeronimo Martins Biedronka

Kostrzyn

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

klaudia 2016-10-29 20:17
Pracowalam, bardzo ciezko wytrzymac chamstwo,wlazenie kierowniczce w d....... bo jak nie wlazisz to odpadasz poza tym mydlenie o przywilejach tpu : paczki ,kolonie ,cuda-wianki-------bzdura!!!!!!! tak jak w innych zakladach ,nic innego.....................chamstwo,Zebrzydowice to najwieksze chamstwo swiata ..................LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABRAC NA BIEDRONKE WOLALABYM MIESZKAC POD MOSTEM NIZ TAM PRACOWAC wytrzymalam MIESIAC!!!!!!!!!!
Janusz 2016-11-02 12:06
zgadzam się
asia 2016-11-15 14:36
W Biedronce w Trzebnicy nie wydają naklejek nie można też otrzymać "darmowego" świerzaka a przecież akcja promocyjna ciągle trwa. Nie można absolutnie się skontaktować ani z konkretnym sklepem ani z nr kontaktowym. Biedronka pracuje na fatalną opinię.
papaya28 2016-11-20 21:16
Praca w Biedronce, przynajmniej na Górnym śląsku - Cieszyn, Wisła, Ustroń, Goleszów, Trójwieś, Skoczów to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na większych punktach po 2-3 pracownice, z czego dwie na kasie, jedna, czasem dwie do rozładunku towaru. Z niczy nie daje się rady wyrobić !!! Na takie powierzchnie sklepowe, jak Biedronki należałoby po pierwsze przyjąć odpowiednią ilość pracowników a nie zajeżdżać jednego robotą na trzy osoby !! Świeżaków nie ma bo trzeba było wydać je klientom, firma nie zadbała o kontrolę i sprawdzanie uzbieranych punktów na karcie a uznała sobie, że do wydania maskotek wystarczy zaklejony katalog. Masy rolek widnieją na portalach sprzedażowych - po super promocyjnych cenach, lokalizacje - Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, cwaniaki handlują naklejkami, maskotki masowo poszły na punkty w większych miastach, u nas brakuje, klienci są wściekli - my też bo nic za to nie poradzimy !!! Nadmiar obowiązków i pracy na jedną osobę, niemożność korzystania z 15to minutowej przerwy z powodu nawału roboty, z którą i tak nie wyrabiamy, przychodzimy do domu i nerwowo pracownicy nie wytrzymują, z miesiąca na miesiąc zwalniają się u nas ludzie, bo zwyczajnie nie wytrzymują presji w tych nieludzkich warunkach. Rejonowi specjalnie olewają sprawę, nie starają się wyżej o zatrudnianie u nas dodatkowych ludzi, zwyczajnie się tym nie interesują i tyle !!!! Gdzie jest PIP ????? W godzinach szczytu ludzie wrzeszczą w kolejkach o kasjerów - jak zwyczajnie nie ma nas więcej na sklepie !!!! W końcu wjadą kontrole i problem, który powrócił sprzed lat będzie musiał wrócić do normalnego stanu bo tak zwyczajnie być nie może. Portugalczycy wyciskają nas jak cytryny a polski zarząd im na to pozwala. Stanowczo sprawa powinna jak najszybciej trafić do mediów i PIPu, koniec bo ludzie są ludźmi, chcemy pracować w ludzkich warunkach a nie być traktowanymi w taki sposób!!!!
Polak 2016-11-27 07:41
Płatności kartą są dobre ale w Biedronkach np. Bytom nie podoba mi się sposób montażu tych czytników bo raz są wysoko na tych pleksowych półkach i nie widać kwoty a dwa każdy widzi kto i jaki pin podaje
BYŁA 2016-12-05 18:31
A co powiecie na temat Kórnika? Chodzi mi o traktowanie personelu przez kierowniczkę
Moni123 2016-12-06 23:00
Pracowałam w biedronce całe 4 dni, w tym 2 byłam na szkoleniu i powiem jedno, to że stamtąd uciekłam to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Błędem było, że w ogole zdecydowałam się tam pracować ale zasugerowałam się socjalem i opinią jednej z kasjerek, która tak zachwalała tą pracę chociaż naprawdę nie wiem co w niej jest takiego fajnego. Dla mnie to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i najgorsza praca na jaką trafiłam.
agata 2016-12-07 13:42
jak pracownicy pracuja to trzeba zrobic zakupy, a jak pracodawca traktuje klientow wystarczy poczytac gazetke i isc na zakupy. polowy towaru w promocji nie ma, kasjerka to śpiąca krolewna ktora w niczym sie nie orientuje i nie zwroci klientowi uwagi ze jest jakas promocja. gazetki falszywe-towaru brak, cena na kasie inna niz w gazetce, brak info o promocji przy produkcie na polce-dzis 07-12-2106-promocja kup 4 soki zaplac za 3, kupilam 3 soki, bo nie wiedzialam o promocji i czuje sie oszukana. powinnam dostac 1 sok gratis. -taka powinna byc promocja. a tak biedronka zaoszczedzila 2 złote. BRAVO!!! taki mały przekręt, a moze klient nie orientuje sie a na pewno jest wiecej takich ja ja. tak, jedyny sklep w Toruniu, ktory nie dostarcza gazetek do mieszkan. sklep na Fałata, coraz gorzej.
tom 2016-12-14 23:31
Jedzie gówna z Biedronki niskiej jakości produkty a potem się dziwicie na raka chorujecie.
Markety nie płacą podatków i z tego nie ma na drogi, przedszkola, szkoły, i kolejki przez to DO LEKARZY SĄ 2letnie a będą jeszcze dłuższe bo BIAŁO-CZERWONI frajerzy robią tam zakupy a branie paragonu nic nie daje. MYŚLEĆ CO SIĘ ROBI a nie lecieć
Marian1957 2016-12-20 16:26
Droga Biedronko jestem waszym klientem od lat w ramach oczekiwania na świeżaka przysłaliście mi sms że mogę skorzystać z rabatu 10 zł na zakup art. przemysłowych,zabawek,ubrań dziecinnych chciałem w sklepie Gdyni skorzystać w/w rabatu niestety jest to niemożliwe bo personel o takiej akcji nic nie wie,jedno pytanie po co wysyłać głupie sms skoro i tak nie można ich zrealizować.klient
Marian1957 2016-12-20 16:27
ddffg 2016-12-28 21:33
uwaga na najnowsza promocje "kup 2 dowolne opakowania za drugie zaplac 50 %". jeżeli kupicie wiele roznych produktów (po 2 opakowania) z tej promocji na jednym paragonie to da wam znizke tylko na najtańszy. natomiast jeśli weźmiecie każdy rodzaj produktu (po dwa opakowania) na oddzielnym paragonie to macie znizke na drugi produkt z tego samego rodzaju. uwierzcie ze jest różnica w cenie na korzyść klienta.
milki08 2016-12-29 16:30
Prace w biedronce zaczełam niedawno,w okresie przedświątecznym wykładanie towaru i nic więcej.Ostatnio dostałam kasetke i wysłali mnie na kase bez żadnego przeszkolenia,bez znajomości kodów dosłownie nic.Jezeli tak wyglada szkolenie pracownika (siadaj i rób) to brak mi słów.Żałuje tego dnia jak składałam tam CV.Żaden z pracowników nie powie co i jak masz zrobić a zrobione ma być i już.Czy wasze szkolenia tez tak wygladaly?
mpaula 2016-12-31 19:36
Tak to już jest w biedronce.Przygotuj się na to,że nie zawsze puszczą na przerwę.Praca ma być wykonana biegiem,trzeba latać roznosząc towar i jednocześnie lecieć na kasę i obsłużyć klientów brudnymi rękami. Ciągle są jakieś egzaminy, grafik ulega zmianie co 2 dni.To najgorsze miejsce do pracy.Spróbuj w Tesco tam spokojniej, nie robisz za 4 ludzi.cóż z tego że biedra ma socjal-to żadna rewelacja przy takiej harówce jak tam. Szukaj normalnej pracy bo tam to szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego. Po pół roku siądzie ci kręgosłup i firma zastąpi cię kolejną ofiarą gotową dla nich harować za psie pieniądze.
aaaa 2017-01-01 09:48
Nie ma gorszego pracodawcy niż Jeronimo Martins Biedronka
milki08 2017-01-01 13:47
Mam pytanie,czy jest mozliwosc poprosic kierownika regionalnego o zmiane miejsca pracy na inny sklep czy lepiej sie nie wychylac?
mpaula 2017-01-02 09:34
Możesz spróbować bo jeżeli masz wredną kierowniczkę to będzie cię gnębić i wszystko co zrobisz i tak będzie źle.Wiem to z własnego doświadczenia i jeżeli masz mocną psychikę to dasz radę. Rób co do ciebie należy i olewaj resztę.
Martyna 2017-01-03 22:31
Praca w markecie pewnie jest ciężka ale tak naprawdę to jest wiele zakładów gdzie trzeba nieźle zasuwać. Ważna jest atmosfera bo wtedy ludzie pracują wspólnie i pomagają sobie. Praca daje nam środki na życie i poczucie wolności.
mpaula 2017-01-05 21:26
Masz rację najgorsza jest tam atmosfera i to co wyrabiają pseudo kierowniczki.Pracuję to wiem z własnego doświadczenia.No i nie ma przerwy tylko na papierze.Wszystko co piszą o pracy w dyskoncie biedronka to niestety prawda.
milki08 2017-01-10 18:23
Co z kartami przedpłacowymi z biedronki.Jakie pieniadze na nia wplywaja i co jaki czas.Bo u mnie nic na ten temat nie moge sie dowiedziec
Wsciekla 2017-01-12 13:03
Witam! Serdecznie nie polecam pracy w Poznańskich biedronkach.... Mobing jeszcze raz mobing.... Personalny kilka razy przyjedzal na glownego ks ale kr ma to gdzies i dalej trzyma kierownika bo nie ma ludzi. Zenada poprostu a jak juz sie odezwalam na temat glownego kierownika sklepu a jestem zastepca to kr powiedziala mi ze mam interesowac sie soba a nie innymi... Kasjerzy przychodza do pracy zmeczeni fizycznie jak i psychicznie. Po 3 miesiacach nocek nie z mojej woli tylko z nacisku kierowniczki sklepu na wysokoobrotowej biedronce z jednym kasjerem mam przepukline w rece... Kazdy ma zlew totalny na ciebie... A musisz zapieprzac jak motorek bo wiecznie cos jest nie tak
stonka 2017-01-12 13:06
to te stare baby ze wsi tak mobingują.
bo mają tak nudne życie że im się zwyczajnie nudzi.
Wsciekla 2017-01-12 13:32
mpaula 2017-01-12 17:33
Pieniądze wpływają :w grudniu "bon świąteczny" max 450zł- zależy od dochodu, potem-"do szkoły z biedronką".Jeżeli masz małe dochody to możesz ubiegać się o zapomogę w kwocie do 2500 lub pożyczkę i nie ma tu zasady jak długo pracujesz. Potrzebne są dochody z poprzedniego roku. A i jeszcze będzie bon na Wielkanoc.
Klara 2017-01-17 17:33
Dokladnie słońce dokładnie
Ktoś 2017-01-17 19:35
Nie polecam pracowałam 2 lata na 3/4 etatu ciągle popołudniowe godziny i wyjście równo o czasie rzadko się zdarzało zamiast wyjść o 20 wychodziłam o 0:00 koszmar. Zarobki małe, brak poszanowania że strony kierownictwa, ciągłe zmiany grafiku. Jeśli komuś zależy na rodzinie to odradzam tą firmę, zastanówcie się kilka razy zanim złozycie tam podanie
Mamka 2017-01-18 09:40
Mam pytanie czy aktualna jest jeszcze oferta pracy specjalisty ds administracyjnych? Czy sa jakieś konkretne wymagania i ile można zarobić na początek?
daria 2017-01-19 19:57
W biedronce nie jest tak zle wiadomo trzeba sie napracowac ale tak jest wszedzie ludzie narzekaja na ta biedronke niech sie ciesza ze maja prace bo ja w poprzedniej firmie to wyplaty nie dostswalem a w biedronce pracuje juz pol roku i wyplata jest na czas i zawsze z usmiechem przychodze do pracy i u mnie jest fajna atmosfera
daria 2017-01-19 19:57
JAREKNIEOGAREK 2017-01-19 20:38
Walic promocje kochani Utarlem sobie dzis marchewke kupiona w Biedronce i nieetety smakowala jak karnister ropy naftowej KARTUSKA GDANSK
W 2017-01-21 11:48
Nie jest tak zle?? Kaufland na wesjciu 2600 brutto lidl dzisiaj na wejscii od marca daje 2550 po pol roku 2700 brutto ..
A biedra ile dajd na.wejsciu?? Haha pracownik ze stazem w biedrze nie ma tyle co nowy w lidlu czy kauflandzie. A jeszcze premie daja tak samo jak w biedrze... Poki co biedra zostala z tylu..
nadia 2017-01-23 14:02
Pracowałam w Biedronce i uważam ,że obowiązki pomiędzy pracownikami powinny być podzielone tak jak np:w Tesco ,1 siedzą na kasie,1 są odpowiedzialni za piekarnię 1 za magazyn i wykładanie towaru,potem ludzie narzekają,że towar nie wyłożony bo nie szło zejść z kasy.
NETTO 2017-01-23 23:22
A W NETTO NIE MAJĄ TYLE CO W BIEDRONCE NA START KASJER ZERO PREMII A JAK JUŻ JEST TO OKOŁO 50ZŁ. FIRMA NETTO POD WZGLĘDEM WYNAGRODZENIA JEST BARDZO DALEKO OD INNY DYSKONTÓW A ILOŚĆ PRACOWNIKÓW NA ZMIANIE ŻENADA
Biedroneczka 2017-01-24 18:55
Praca w markecie typu Biedronka nie należy do lekkich, nikt tego nie ukrywa. Zarobki pracowników są jednak całkiem przyzwoite, chociaż uzależnione od obrotów. Załoga jak się dobierze to jest super . Zawsze można pracować w innej firmie ale nie jest źle.
pracownik kauflandu 2017-01-29 11:15
w kauflandzie nie ma żadnych premii
mpaula 2017-01-31 22:23
Też jestem za tym aby był podział pracy,może być tydzień na kasie a potem tydzień na wykładanie towaru żeby było sprawiedliwie
mpaula 2017-01-31 22:27
Ciekawe czemu "zjadło" połowę mojego wpisu!!!!
kiki 2017-01-31 23:03
Biedra to dno i wodorosty!!!!!!!!
Gonzo 2017-02-01 11:18
Gdzie podwyzki??? Lidl dal kaufland dal!! W ogole ludzie zauwazcie jedna rzecz b wazna i zfalszowana. Biedra podaal ze pracownik ze stazem bedzie mial 2600 brutto a na kwicie mam 2400 doliczyli sobie premie za obecnosc podajac wmediach?? Haha a jak idziesz na urlop to ci z oremi potracaja z obecnosci haha od kiedy tak sie dzieje ?? Przeciez caly rok pracujesz na urlop !! Jaja i zasada jest i byla jedna jezeli jestes na urlopie to masz 100 % wyplaty nie okrojona o co kolwiek. Jezeli macie kierownika dziada to drugi urlop rozbije wam ze no styczen dwa dni luty dwa dni marzec i przez te miesiace nie bedziecie mieli pelnej wyplaty premi bo oni wtedy odtracaja sobie. Jest biznes jest... Na skale polski sa to miliony !!! Nasze wypracowane miliony
Martusia 2017-02-01 12:44
Mam uprawnienia BHP i słyszałem, że Biedronka potrzebuje takiego pracownika. Chciałbym tu pracować. Czy ktoś się orientuje jakie zarobki mogę dostać, od tego uzależniam ewentualną zmianę firmy? Mam nadzieję , że do pensji są dodatki ? Jakiś socjal? Dzięki.
magdaga 2017-02-01 14:06
Biedronka to najlepszy pracodawca w Polsce......zasuwasz za 4 osoby a dają 1 marną pensję!!!!!!!
Więc biegiem tam do pracy żebyście dostali pełny etat.........
magdaga 2017-02-01 14:07
Więc biegiem tam do pracy żebyście dostali pełny etat.........
lico 2017-02-02 11:48
biedra-bieda to syf traktuja pracownika jak smiecia wykozystaja cie do ostatniego tchnienia a jak ci sie przydaży wypadek w pracy to powiedzą że twoja wina a przypominam ze tam kręgosłupy łamia sie jak zapałki
czarnolka 2017-02-05 11:25
Sklep Biedronka w Budyniu to istny skandal bród , smród ,brak towaru przez długi czas nie można się kasjerkom doprosić aby zamowily wstyd przynajmniej w Chodzieży nie brakuje towaru tam zawsze jest towar i porządek to wstyd aby trzeba było z Budzynia jechać towar kupić do Chodzieży skandal
Łodzianka 2017-02-05 17:12
Uważajcie na Sklep w Łodzi przy ul. Kowalskiej. kasjerzy dublują produkty, nabijaja na kase kilkakrotnie. Nie ważne czy celowo czy przez przypadek. Kiedy złożyłam reklamację i kierowniczka sklepu nie przemawiał chęci żeby wyjaśnić sprawę. Widocznie zależy im na kliencie... Z pewnością takie traktowanie klientów spowoduje, że pójdą tam gdzie będą czuli się traktowani z szacunkiem !!!
W 2017-02-07 17:35
Drodzy klienci . Jak sama nazwa wskazuje "work" z angielskiego praca. Wiec nie rozumiem waszych wypocin tutaj... Macie infolinie macie e-mail za kasami na plakcie w kazdej biedronce. Wiec darujcie sobie swoje uwagi . Tj forum o tum jak pracuje sie na biedronkach . I tutaj wylewamy swoje zale my pracownicy a nie klienci . Tak jak powiedzialem powyzej ZAPRASZAMY NA E-MAIL na IMFOLINIE p.s praktycznie kazde zazalenie skargi docieraja na dany sklep gdzie kierownik rejonu je porusza jezeli oczywiscie sa one pisane e mailem badz przez kontakt telefoniczny . Pozdrawiam
biedronka 282 2017-02-07 17:47
W każdej biedronce jest mobing zapierdlasz aż padniesz na pysk a kierowniczki siedzą w biurze i pierdola na pracowników.Powiem tak jest w biedronce za dużo osób do rządzenia.Nie polecam nikomu pracy w biedronce bo się zajebiesz.
Mania 2017-02-07 18:41
Praca w handlu nie należy do najlżejszych. Jak ktoś decyduje się zatrudnić to po co tak użalać się? Lekko nigdzie nie jest, nikt nie będzie płacił za leżenie!! Poza tym wiele zależy od atmosfery w poszczególnym sklepie!!
Q 2017-02-08 07:56
A czemu tak sie dzieje? Co do mobingu? Szczegoonie on sie udziela gdzid zaloga nie jest wymieniana. Np ks jest sasiadem z zastepca irzadza od 10 lat. A jak mozna bylo zatrudniac to w ciagu miesiaca przewinelo sie 5 chetnych ktorzy wszsycy sie sami zwolnili. Jak zastepca czuje sie kierownikiem siedzi w biurze klika w pulpit zeby ma kamerach bylo widac ze niby cos waznefo robi nosz kur... . Wiecie jakie uklady ukladziki sa jak ze soba pracuja od itwarcia sklepu 10 rok idzie?? Psychicznie nie wytrzymuje . Pomimi ze statyki nie klamia jestem jednym z lepszyxh pracownikow... Towar towar i obrot a gdzie czlowiek?? Jak wezmiesz l4 to wracajac to taki grafik ci dowala ze masz non stop drugie zmiany... Nazywam to odpokutowaniem winy ze zachorowalam tj normalne?? A ks zks robia tak grafik ze kur... Samw ranki tyraja a dwiw inne zastepczynie na zmiane . Wiele rzeczy mozna wyczytac z monitoringu jak kto pracuje jaka atmosfera to mozs pooazac chocby impreza zakaldowa gdzie na nia ida tylko te dwie zks i ks . Co oni tego nie widza?? Widza tylko obrot akcja promocyjna sie dla nich liczy kasa kasa kasa. System premiowy masakra nie osiagalny!!! Tak wymyslili ze jest nie osiagalny !!! I mizerny . W biedronce dzieje sie to co kiedys czyki przypuszczam ze tak jak w tym filmie o biedronce ... Ktos by zawal mial umarl to i tak by handlowali obok trupa. Tak sie dzieje. Do czego ten zarzad zmierza?? Biora hu... Po 20 tys na reke i rzadza mlodzi. A portugalczyk pozaluje ze dopuscil do zaezadu polakow bo jeszcze jak rzadzil portugal to jako yako bylo a teraz ?? Polak polakowi zle robi bo polacy to swienie nie na zarte i czlowiek sie nie liczy gdy wchodzi pieniadz. Mobing mobing i jeszcze raz mobing .
Marta 2017-02-19 17:20
Pracuję w jednym ze sklepów i nie mogę już spokojnie czytać tych wypocin. Praca w handlu nie jest lekka i jeśli ktoś idzie do sklepu poleżeć to jest niemożliwe!! Może lepiej poszukać czego innego a tracić czas na pisanie tych bredni? Lubię swoją pracę i firma dba o nas.
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka