logo Jeronimo Martins Biedronka

Jeronimo Martins Biedronka

Kostrzyn

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

mpaula 2017-01-05 21:26
Masz rację najgorsza jest tam atmosfera i to co wyrabiają pseudo kierowniczki.Pracuję to wiem z własnego doświadczenia.No i nie ma przerwy tylko na papierze.Wszystko co piszą o pracy w dyskoncie biedronka to niestety prawda.
milki08 2017-01-10 18:23
Co z kartami przedpłacowymi z biedronki.Jakie pieniadze na nia wplywaja i co jaki czas.Bo u mnie nic na ten temat nie moge sie dowiedziec
Wsciekla 2017-01-12 13:03
Witam! Serdecznie nie polecam pracy w Poznańskich biedronkach.... Mobing jeszcze raz mobing.... Personalny kilka razy przyjedzal na glownego ks ale kr ma to gdzies i dalej trzyma kierownika bo nie ma ludzi. Zenada poprostu a jak juz sie odezwalam na temat glownego kierownika sklepu a jestem zastepca to kr powiedziala mi ze mam interesowac sie soba a nie innymi... Kasjerzy przychodza do pracy zmeczeni fizycznie jak i psychicznie. Po 3 miesiacach nocek nie z mojej woli tylko z nacisku kierowniczki sklepu na wysokoobrotowej biedronce z jednym kasjerem mam przepukline w rece... Kazdy ma zlew totalny na ciebie... A musisz zapieprzac jak motorek bo wiecznie cos jest nie tak
stonka 2017-01-12 13:06
to te stare baby ze wsi tak mobingują.
bo mają tak nudne życie że im się zwyczajnie nudzi.
Wsciekla 2017-01-12 13:32
mpaula 2017-01-12 17:33
Pieniądze wpływają :w grudniu "bon świąteczny" max 450zł- zależy od dochodu, potem-"do szkoły z biedronką".Jeżeli masz małe dochody to możesz ubiegać się o zapomogę w kwocie do 2500 lub pożyczkę i nie ma tu zasady jak długo pracujesz. Potrzebne są dochody z poprzedniego roku. A i jeszcze będzie bon na Wielkanoc.
Klara 2017-01-17 17:33
Dokladnie słońce dokładnie
Ktoś 2017-01-17 19:35
Nie polecam pracowałam 2 lata na 3/4 etatu ciągle popołudniowe godziny i wyjście równo o czasie rzadko się zdarzało zamiast wyjść o 20 wychodziłam o 0:00 koszmar. Zarobki małe, brak poszanowania że strony kierownictwa, ciągłe zmiany grafiku. Jeśli komuś zależy na rodzinie to odradzam tą firmę, zastanówcie się kilka razy zanim złozycie tam podanie
Mamka 2017-01-18 09:40
Mam pytanie czy aktualna jest jeszcze oferta pracy specjalisty ds administracyjnych? Czy sa jakieś konkretne wymagania i ile można zarobić na początek?
daria 2017-01-19 19:57
W biedronce nie jest tak zle wiadomo trzeba sie napracowac ale tak jest wszedzie ludzie narzekaja na ta biedronke niech sie ciesza ze maja prace bo ja w poprzedniej firmie to wyplaty nie dostswalem a w biedronce pracuje juz pol roku i wyplata jest na czas i zawsze z usmiechem przychodze do pracy i u mnie jest fajna atmosfera
daria 2017-01-19 19:57
JAREKNIEOGAREK 2017-01-19 20:38
Walic promocje kochani Utarlem sobie dzis marchewke kupiona w Biedronce i nieetety smakowala jak karnister ropy naftowej KARTUSKA GDANSK
W 2017-01-21 11:48
Nie jest tak zle?? Kaufland na wesjciu 2600 brutto lidl dzisiaj na wejscii od marca daje 2550 po pol roku 2700 brutto ..
A biedra ile dajd na.wejsciu?? Haha pracownik ze stazem w biedrze nie ma tyle co nowy w lidlu czy kauflandzie. A jeszcze premie daja tak samo jak w biedrze... Poki co biedra zostala z tylu..
nadia 2017-01-23 14:02
Pracowałam w Biedronce i uważam ,że obowiązki pomiędzy pracownikami powinny być podzielone tak jak np:w Tesco ,1 siedzą na kasie,1 są odpowiedzialni za piekarnię 1 za magazyn i wykładanie towaru,potem ludzie narzekają,że towar nie wyłożony bo nie szło zejść z kasy.
NETTO 2017-01-23 23:22
A W NETTO NIE MAJĄ TYLE CO W BIEDRONCE NA START KASJER ZERO PREMII A JAK JUŻ JEST TO OKOŁO 50ZŁ. FIRMA NETTO POD WZGLĘDEM WYNAGRODZENIA JEST BARDZO DALEKO OD INNY DYSKONTÓW A ILOŚĆ PRACOWNIKÓW NA ZMIANIE ŻENADA
Biedroneczka 2017-01-24 18:55
Praca w markecie typu Biedronka nie należy do lekkich, nikt tego nie ukrywa. Zarobki pracowników są jednak całkiem przyzwoite, chociaż uzależnione od obrotów. Załoga jak się dobierze to jest super . Zawsze można pracować w innej firmie ale nie jest źle.
pracownik kauflandu 2017-01-29 11:15
w kauflandzie nie ma żadnych premii
mpaula 2017-01-31 22:23
Też jestem za tym aby był podział pracy,może być tydzień na kasie a potem tydzień na wykładanie towaru żeby było sprawiedliwie
mpaula 2017-01-31 22:27
Ciekawe czemu "zjadło" połowę mojego wpisu!!!!
kiki 2017-01-31 23:03
Biedra to dno i wodorosty!!!!!!!!
Gonzo 2017-02-01 11:18
Gdzie podwyzki??? Lidl dal kaufland dal!! W ogole ludzie zauwazcie jedna rzecz b wazna i zfalszowana. Biedra podaal ze pracownik ze stazem bedzie mial 2600 brutto a na kwicie mam 2400 doliczyli sobie premie za obecnosc podajac wmediach?? Haha a jak idziesz na urlop to ci z oremi potracaja z obecnosci haha od kiedy tak sie dzieje ?? Przeciez caly rok pracujesz na urlop !! Jaja i zasada jest i byla jedna jezeli jestes na urlopie to masz 100 % wyplaty nie okrojona o co kolwiek. Jezeli macie kierownika dziada to drugi urlop rozbije wam ze no styczen dwa dni luty dwa dni marzec i przez te miesiace nie bedziecie mieli pelnej wyplaty premi bo oni wtedy odtracaja sobie. Jest biznes jest... Na skale polski sa to miliony !!! Nasze wypracowane miliony
Martusia 2017-02-01 12:44
Mam uprawnienia BHP i słyszałem, że Biedronka potrzebuje takiego pracownika. Chciałbym tu pracować. Czy ktoś się orientuje jakie zarobki mogę dostać, od tego uzależniam ewentualną zmianę firmy? Mam nadzieję , że do pensji są dodatki ? Jakiś socjal? Dzięki.
magdaga 2017-02-01 14:06
Biedronka to najlepszy pracodawca w Polsce......zasuwasz za 4 osoby a dają 1 marną pensję!!!!!!!
Więc biegiem tam do pracy żebyście dostali pełny etat.........
magdaga 2017-02-01 14:07
Więc biegiem tam do pracy żebyście dostali pełny etat.........
lico 2017-02-02 11:48
biedra-bieda to syf traktuja pracownika jak smiecia wykozystaja cie do ostatniego tchnienia a jak ci sie przydaży wypadek w pracy to powiedzą że twoja wina a przypominam ze tam kręgosłupy łamia sie jak zapałki
czarnolka 2017-02-05 11:25
Sklep Biedronka w Budyniu to istny skandal bród , smród ,brak towaru przez długi czas nie można się kasjerkom doprosić aby zamowily wstyd przynajmniej w Chodzieży nie brakuje towaru tam zawsze jest towar i porządek to wstyd aby trzeba było z Budzynia jechać towar kupić do Chodzieży skandal
Łodzianka 2017-02-05 17:12
Uważajcie na Sklep w Łodzi przy ul. Kowalskiej. kasjerzy dublują produkty, nabijaja na kase kilkakrotnie. Nie ważne czy celowo czy przez przypadek. Kiedy złożyłam reklamację i kierowniczka sklepu nie przemawiał chęci żeby wyjaśnić sprawę. Widocznie zależy im na kliencie... Z pewnością takie traktowanie klientów spowoduje, że pójdą tam gdzie będą czuli się traktowani z szacunkiem !!!
W 2017-02-07 17:35
Drodzy klienci . Jak sama nazwa wskazuje "work" z angielskiego praca. Wiec nie rozumiem waszych wypocin tutaj... Macie infolinie macie e-mail za kasami na plakcie w kazdej biedronce. Wiec darujcie sobie swoje uwagi . Tj forum o tum jak pracuje sie na biedronkach . I tutaj wylewamy swoje zale my pracownicy a nie klienci . Tak jak powiedzialem powyzej ZAPRASZAMY NA E-MAIL na IMFOLINIE p.s praktycznie kazde zazalenie skargi docieraja na dany sklep gdzie kierownik rejonu je porusza jezeli oczywiscie sa one pisane e mailem badz przez kontakt telefoniczny . Pozdrawiam
biedronka 282 2017-02-07 17:47
W każdej biedronce jest mobing zapierdlasz aż padniesz na pysk a kierowniczki siedzą w biurze i pierdola na pracowników.Powiem tak jest w biedronce za dużo osób do rządzenia.Nie polecam nikomu pracy w biedronce bo się zajebiesz.
Mania 2017-02-07 18:41
Praca w handlu nie należy do najlżejszych. Jak ktoś decyduje się zatrudnić to po co tak użalać się? Lekko nigdzie nie jest, nikt nie będzie płacił za leżenie!! Poza tym wiele zależy od atmosfery w poszczególnym sklepie!!
Q 2017-02-08 07:56
A czemu tak sie dzieje? Co do mobingu? Szczegoonie on sie udziela gdzid zaloga nie jest wymieniana. Np ks jest sasiadem z zastepca irzadza od 10 lat. A jak mozna bylo zatrudniac to w ciagu miesiaca przewinelo sie 5 chetnych ktorzy wszsycy sie sami zwolnili. Jak zastepca czuje sie kierownikiem siedzi w biurze klika w pulpit zeby ma kamerach bylo widac ze niby cos waznefo robi nosz kur... . Wiecie jakie uklady ukladziki sa jak ze soba pracuja od itwarcia sklepu 10 rok idzie?? Psychicznie nie wytrzymuje . Pomimi ze statyki nie klamia jestem jednym z lepszyxh pracownikow... Towar towar i obrot a gdzie czlowiek?? Jak wezmiesz l4 to wracajac to taki grafik ci dowala ze masz non stop drugie zmiany... Nazywam to odpokutowaniem winy ze zachorowalam tj normalne?? A ks zks robia tak grafik ze kur... Samw ranki tyraja a dwiw inne zastepczynie na zmiane . Wiele rzeczy mozna wyczytac z monitoringu jak kto pracuje jaka atmosfera to mozs pooazac chocby impreza zakaldowa gdzie na nia ida tylko te dwie zks i ks . Co oni tego nie widza?? Widza tylko obrot akcja promocyjna sie dla nich liczy kasa kasa kasa. System premiowy masakra nie osiagalny!!! Tak wymyslili ze jest nie osiagalny !!! I mizerny . W biedronce dzieje sie to co kiedys czyki przypuszczam ze tak jak w tym filmie o biedronce ... Ktos by zawal mial umarl to i tak by handlowali obok trupa. Tak sie dzieje. Do czego ten zarzad zmierza?? Biora hu... Po 20 tys na reke i rzadza mlodzi. A portugalczyk pozaluje ze dopuscil do zaezadu polakow bo jeszcze jak rzadzil portugal to jako yako bylo a teraz ?? Polak polakowi zle robi bo polacy to swienie nie na zarte i czlowiek sie nie liczy gdy wchodzi pieniadz. Mobing mobing i jeszcze raz mobing .
Marta 2017-02-19 17:20
Pracuję w jednym ze sklepów i nie mogę już spokojnie czytać tych wypocin. Praca w handlu nie jest lekka i jeśli ktoś idzie do sklepu poleżeć to jest niemożliwe!! Może lepiej poszukać czego innego a tracić czas na pisanie tych bredni? Lubię swoją pracę i firma dba o nas.
Pan od produktów 2017-02-28 18:11
Mają słabe produkty.Niech sprowadzą coś USA
Agnieszka 2017-03-01 12:43
Też pracuję w handlu i wiem, że dbanie o klienta jest bardzo ważne, ale do cholery co mnie obchodzą problemy pracowników?! I to jakie pani o wadze +90kg ma problemy ze zmarzniętymi stopami i że musi wziąć cieplejsze skarpety?! Na pogaduszki z koleżankami jest czas na przerwie, a nie jak się siedzi na kasie, gdzie w kolejce stoi masa ludzi.
Oprócz tego bajzel w cenach. Z każdą rzeczą trzeba iść do czytnika by zobaczyć ile w ogóle kosztuje.
Towary nie są na swoim miejscu. Kupujesz rogale z nadzieniem malinowym, a otrzymujesz rogala z nadzieniem na które masz alergię. Polecam zadbać o porządek na sklepie!
Problem dotyczy - Biedronka, Bydgoszcz ul.Kaliskiego

Marcin Miarka 2017-03-02 12:58
Pracowałem w Jeronimo z 10 lat temu. Syf i wyzysk na potęgę. Z tego co czytam to nic się nie zmieniło to już taka portugalska tradycja. PIP nic nie zrobi bo firma jest liderem zatrudnienia.
megi 2017-03-05 15:19
Pracowałam w jednej z biedronek w powiecie niżańskim. Wynagrodzenie nie najgorsze, zaplecze socjalne dość dobre ale praca ciężka, grafik zmienia się co chwilę, przerwy na posiłek praktycznie nie ma, kierowniczka swoje frustracje domowe przenosi na pracowników, widać kogo lubi a kogo nie znosi, pracownicy boją się odezwać, bo potem mają problem. Jedna niedziela w miesiącu wolna...Ponadto za mało osób jest zatrudnionych. Kolejki są od rana do wieczora. Zwolniłam się, szkoda zdrowia.
Pisarka 2017-03-06 08:20
Przekręt? Śmiech na sali... A może za Ciebie kasjer jeszcze zaniesie Ci zakupy, zrobi pranie, wyprowadzi psa, itd. Równie dobrze- zamiast wylewać wiadro pomyj w necie- można wejść na stronę biedry i tam są aktualne gazetki. Trudno też pominąć fakt, że gazetki są na samym wejściu i na kasach, a dodatkowo na plakatach. Lol
Robert 2017-03-09 08:20
Czy facetów przyjmują na stanowisko kasjer sprzedawca? Bo jedna kasjerka mi mówiła że to zależy od kierownika regionalnego czy mu sie spodobam czy nie. Ja sie roboty nie boję tylko niestety nie jestem zbyt przystojny a podobno wolą osoby z miłą aparycją bo jest bezpośredni kontakt z klientami.
kapuś 2017-03-13 13:58
Drogi Robercie, owszem przyjmują, ale niestety bardzo mało jest chętnych panów do pracy na kasie.
Powiem tyle, u nas chłopak bez jedynki z przodu dostał od razu cały etat, a nie 3/4 jak cała reszta nowoprzyjęta..
Karolina 2017-03-14 18:06
@Robert Myślę, że takie pytanie najlepiej skierować do Jeronimo Martins Biedronka na ich adres e-mail bok@biedronka.eu:
nieznajomy 2017-03-17 23:01
Wszystko co tutaj piszą na temat biedronki ze jest syf i wyzysk człowieka w biały dzien to najszczersza prawda
Anna 2017-03-18 12:25
No i mamy promocję schabu bez kości 9,85za kg ,ale jak kasujemy za 360g zapłaciłam ponad 7 zł.
cukieriek 2017-03-19 19:33
droga biedrono "Trufle premium" tym razem masz chyba jakies przeterminowane bo są twarde i kruche. zupełnie inne niż poprzednio. wiec gdzie ta jakosc sie podziała ? mowie o sklepie na pradze poludnie.
N 2017-03-19 21:06
Sklep '' Biedronka '' to totalny syf ! Zero poszanowania pracownika, a jedynie wyzysk!
Obiecują kartę '' multisport '' , prywatną opiekę, a w rzeczywistości ***uj jest !!!
Pracujesz na nieregularne godziny ( 10 - 22) ( 9-19 ) itp.. kij prawda,że 8h jak na umowie.
Wysyłają na delegacje, gdzie zwrot kosztów dostajesz po pół roku od dnia delegacji ( przy tym jak się upomnisz o zapłatę ), nie dostajesz kartek z wypłaty, no chyba,że się upomnisz..
Chcąc sie zwolnić,kładą kłody pod nogi !! Jak się uda zwolnić, to jest to najszczęśliwszy dzień !!!!!
NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!
N 2017-03-22 09:37
Oho,mam to samo! W lutym mieli wydawać WSZYSTKIM ŚWIEŻAKI, połowie klientów wydali, a ja na swojego brokuła i śliwkę, czekam i czekam! !!!!!!!!! i ( usunięte przez administratora )z tego będzie !!!
Biedronka do ścierwo i tyle ! Polecam LIDL I TESCO !
filipinka 2017-03-25 17:42
Podobno już z zewnętrznych firm tak jak np: w Tesco zatrudniają w Biedronce ludzi bo nie ma kto robić,wcale się nie dziwię.
Robol 2017-03-25 19:00
Nie polecam pracy w biedronce Poznań rzeczpospolitej 2 pracowników na zmianie i pełen sklep ludzi a kierownik goni bo musi się wykazać od remontu jeden wielki bajzel zawyżone wymagania ciesz się że możesz txrać za 1600 tyle na początek na ręke bez premi za obecność ale co tam tutaj klient jest dodatkiem bo dwóch się nie rozdwoi a kierowniczka na kase nie usiądzie bo kodów nie zna paranoja grafika to abstrakcja pani kierownik układa jak jemj pasi bo ty jesteś Mało ważny ludzie po tygodniu odchodzą no ale najważniejsza jest piaśnicka przecież tam mieszka nowy dyrektor więc z txch dwóch jeden idzie tyrać tam bo trzech to jeden za dużo
koko 2017-03-25 23:48
Jednym słowy totalny syf ! ahahahhah !
m. 2017-03-26 19:24
Może i ciężka ,ale i stresująca.
Moim zdaniem... 2017-03-28 11:05
Praca w Biedronce nie byłaby taka zła gdyby nie presja wywierana na pracownikach,nawet kierownicy nie wytrzymują.
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka