Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Klon

10lat pracy minie w czerwcu na rękę w lutym dostalam2940 do reki

Guliwer
@Klon

No zachęta do pracy idealna,a ile oni na Tobie zarobili, ile zdrowia straciłeś/aś

Eee
@Klon

Jak to mozliwe, ja za pierwszy miesiac dostalem 3468 na reke, (usunięte przez administratora)fest ale jak ktos z nie jednego pieca chleb jadl, to jest traktowany z szacunkiem. Co by nie bylo zwijam zagle i lece robic za lepsza kase, bo sa miejsca gdzie za mniej daja wiecej, i szacunek okazują nawet laikowi.

Agata

Ja byłam przyjęta do biedronki na miesiąc jako pracownik zewnętrzny miałam pracować miesiąc a pracowałam 7 dni po tym jak przyjechał jakiś prezes i zdecydował że nie może pracować pracownik zewnętrzny to było w Biedronce w Tarłowie trochę nie fer się zachowali pracownik to nie towar że by go wyrzucać a teraz ciekawe kiedy dostanę przelew za 7 dni.

Mariola

Czesc. Mam pytanie. Jestem zastępca kierownika od 3 lat , chcą mnie przenieść na inny market . Kto decyduje o tym, ze akurat ja mam iść na ten market ? Kierownik czy rejonowi?

@Mariola

Taj naprawdę oni to robią bez pytania bardziej o tym decydują rejonowi

Czy Jeronimo Martins Biedronka ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik nowy

Nie. Każda biedornka ustala swoje godizny pracy. I każdy przychodzi wg grafiku. Np na 4:15,5:45,6,7,7:15,8 czasami nawet na 11 zlaezy też jakie osoby są w zespole i jaki etat.

@Pracownik nowy

Z tymi godzinami to jest jeden wielki chaos i co chwile zmiany. Jeden wielki bałagan.

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Agat

Czytam te opinie i niestety są prawdziwe.Przepracowałam 20 lat w Biedronce. Straciłam zdrowie "zajeżdżając się" dla dobra firmy. Minął mi 3 miesiąc świadczenia rehabilitacyjnego i otrzymałam listem wypowiedzenie. Innymi słowy "wyciśnęliśmy z ciebie już wszystko przez te 20lat, jesteś już niepotrzebna, radź sobie sama". Nie mam nic więcej do dodania, poza tym ,że potrzebuję jeszcze ok 6 m-cy rehabilitacji, żeby kręgosłup i biodra doszły w miarę do sprawności.. NIE POLECAM NAWET WROGOM.

Tk
@Agat

Masz umowę na stałe , po trzech miesiącach L4 nie mogą dać ci wypowiedzenia kurcze walcz

Emi
@Tk

Niestety mogą zwolnić ta pani nie jest jedną osobą z którą tak postąpili ale proszę walczyć może coś pani wskura

@Tk

Świadczenie rehabilitacyjne dostaje się po zakończeniu L4 (max 180 dni). I niestety nie chroni przed wypowiedzeniem.

Opinie
@Agat

Jak najbardziej prawdziwe , wczoraj w kolejce do kasy mięsnej słuchałam rozmowę dwóch pracownic ,że ma przyjść nowa i dadzą jej po (usunięte przez administratora) stare pracownice a potem się dziwią że nie ma ludzi do pracy ,jak już kółko wzajemnej adoracji i nowe traktują jak zło konieczne ,Biedronka Wojkowice .Z Grodźca też potrafi pogonić Agnieszka .Szel....

Daria
@Opinie

Markety zatrudnienia do pracy każda (usunięte przez administratora) Kryminalistów Alkocholików tylko żeby pracowali Szczególnie biedronka zatrudnienia takich ludzi

Inferno
@Agat

Ja także przebywam na zasiłku rehabilitacyjnym. Chciałem wrócić. Wręczyli mi wypowiedzenie pomimo, że kierownikowi narazie nie przeszkadzało. Chciał abym się wyleczył i wrócił. Niestety decyzją chyba pani rejonowej zostałem zwolniony. Mimo otwartego etatu i przysługującego prawa powrotu nie zgodziła się. Zajechałem sobie kolano i tak mi podziękowano. Mimo to lubiłem z niektórymi osobami pracować bo robili różnicę. Traktują pracowników jak maszyny. Jak się zepsujesz nie masz prawa chorować. (usunięte przez administratora) się po uszy i wtedy jest ok. Gratuluję empatii wśród rejonowych. W dużej większości mają pracowników w (usunięte przez administratora)

Borys Makarenko

Trzy miesiące szukają Polaków do pracy na pełen etat i nikt się nie zgłasza. Żadnych konkretnych pieniędzy nie oferują. Taka jest prawda. Obecnie ludzie z Ukrainy też nie chcą pracować w Biedronce. Roboty za trzy osoby chcą ci napchać. Kasy, rozkładanie towaru, piekarnia, sprzątanie, kartonowanie. Jedna wypłata. Nic w tej sieci się już nie zmieni na lepsze.

Przerażona

Byłam w biedronce wczoraj na zakupach starsza pani w okularach zaczęła mi mówić że mamy 21 wiek że są karty płatnicze wogulr jakim prawem pracownik ma mi mówić co mam robić i w obecności klijenntow którzy stali za mne byli oburzeni to nie piersza sytulacjia z te kobiete nie spotkałam się jeszcze z take beszczelne kobieta...

mieszkaniec

Witam jestem klientem biedronki w Lidzbarku welskim, zaopatrzenie sklepu porażka. Produkty, które są w gazetce na promocji zazwyczaj brak na półkach, chyba że się pójdzie zaraz po otwarciu. poszykuję mleka dla dziecka i sprawdzam codziennie i oczywiście brak, a nawet nikomu się nie chce sprawdzić na magazynie czy w nowym towarze dostarczono.

Jan

OSTRZEGAM......firma z tradycjami i super opiniami PRACODAWCY......informuje że jeżeli ODDAJESZ KREW A JESTES NA OKRESIE PROBNYM ....TO ci nie przedłuża!!!!!! Strasznie nie mogą przeżyć ze NALEZY CI SIE 2 DNI USTAWOWO PLATNE ZA ODDAWANIE KRWI.... więc tylko informuje!!!!! .....Generalnie PRACA ZA GROSZE ,CIEZKA ,WYZYSK... masz możliwość UCIEKAJ !!!! ......NATYRASZ SIE ....I ZDROWIE STRACISZ A NIE ZAROBISZ....omijac!!!!!

@Jan

Przede wszystkim brak czasu na prywatne życie...........

Nikoś

Przyszła nowa Pani kierowniczka do sklepu mowie tu o biedronce w 63-500 Ostrzeszów ulica Zamkowa 52 ,jest jakaś maskra my pracownice jesteśmy (usunięte przez administratora), za chwile nie bedzie miał kto pracować w tym sklepie ,niech się w końcu ktoś tym zajmie bo bedzie wielki bałagan na sklepie dziewczyny już wysiadają nie mają sił czy Ta kierowniczka dąży do tego aby ten sklep zamknieto czy co ,bo jeszcze troche bo albo sie pozwalniamy albo pojdziemy na chorobowe albo opiekę pozdrawiam kadrę.Ps.zróbcie coś z tym

Mirosława

W dni, kiedy zaczynają się nowe promocje, nowe gazetki, tj. poniedziałek, czwartek o godzinie 8-ej puste półki, a już jak jest np. promocja od poniedziałku do środy, to we środę zapomnij, że dostaniesz tę rzecz!!!! Wielokrotnie, kilkadziesiąt krotnie, albo i setki krotnie, aby kupić jakąś rzecz z promocji, to trzeba ją sobie wyciąć z gazetki!!!! NAJGORSZY, NAJBARDZIEJ NIERZETELNY Z OPÓŹNIONYM ZAPŁONEM pod względem udostępniania nowych gazetek w internecie, w swojej aplikacji od poniedziałku i czwartku market w Polsce to Jeronimo Matrins!!!!!!!!!!!!!!!! My już we wtorek robimy listy zakupów do Kauflandu, Delikatesów Centrum i Lidla i mamy głęboko w (usunięte przez administratora) Biedronki, gdzie na gazetkę czeka się niejednokrotnie do późnych godzin wieczornych!!!!

d2d

Witam Szkoda że pracownicy są wykorzystywani a klient ma stac do jednej kasy jego czas się nie liczy (usunięte przez administratora)

Ona32

Witam, byłam dziś na rozmowie w biedronce, Co mnie zdziwiło to wynagrodzenie na 3/4 etatu całość 2000zl. Premia po roku Praca na sklepie, na kasie. Pracować trzeba po więcej niż po 6 godzin później się ma wolne za nadgodziny. Czy ktoś może powiedzieć czy faktycznie tyle zarabia nowy pracownik za taką pracę.

Tk
@Ona32

Tak, mała pensja niestety ale co zrobić . Mi robią grafik po 8-9 godzin ale za to pracuje może 15-16 dni w miesiącu . Ogólnie jest ok

@Ona32

Tak to wygląda. Pracuje 2 miesiące na 3/4 mam 2100. A praca na okrągło.

Henia

Przyjęłam się na umowę zlecenie żeby dorobić do domowego budżetu, na początku zaznaczyłam że to tylko dorobienie, Pani kierownik jednak chyba nie rozumie takich słów ponieważ wrzuca mi godzin ile tylko wejdzie. Dziś noc jutro popołudnie a na trzeci dzień rano, śmiechu warte najlepiej żebyś tam nocował . Nowy pracownik traktowany jest jak śmieć ma do ogarnięcia najcięższe rzeczy i najwięcej gdzie stare pracownice mają czas na wspólne palenie papierosów i wspólne przerwy o które ja musiałam prosić czasem. Nie polecam, tragedia szkoda zdrowia dla takiego sklepu.

@Klient

Dziś w promocji potrząśnij miałam 2szt sosu bolonez lub do spaghetti po 12 godz.poszlam do swojej biedronki w Wejherowie przy ul.Strzeleckiej okazało się że nie ma tych sosów były tylko trzy kartony sosów słodko-kwasnych i meksykańskich. Pytam się po co ta promocja jak w sklepie nie ma? I to nie pierwszy raz się tak zdarzyło.

Nie robalowi

Biedronka to zbiór przypadkowych ludzi do pracy w sklepie oraz do ochrony. Selekcja negatywna. Kolejki i traktowanie jak w obozie. Ochrona to najczęściej prymitywne osobniki pełne nienawiści do ludzi i mający się za królów życia. Zamiast pilnować sklepu jak na woźnego i woźna przystało, dokuczają klientom wykładającym swoje pieniądze. Mam nadzieje ze ludzie zrozumieją jak są traktowani i będą omijać biedronki szerokim łukiem.

Mariusz

Dzień dobry Moje Pytanie Brzmi czy Biedronka Zatrudnia Osoby z Grupą Inwalidzką w Stopniu Umiarkowanym.

Wojtek

Jak wygląda praca w Biedronce na stanowisku PRACOWNIK SKLEPU ? Czy na tym stanowisku siedzi się na kasie ?

Wojtek

Dzięki za odpowiedzi, ale czy na tym stanowisku siedzi się na kasie ?

Wojtek

Dzięki za odpowiedzi, ale czy na tym stanowisku siedzi się na kasie ?

ktoś
@Wojtek

Jeśli przyjmujesz się tylko na pracownika sklepu do wykładania towaru to nie obowiązuje cię kasa, wypiek i te sprawy

Lilith
@Wojtek

Nie, nie siedzisz na kasie. Zazwyczaj rozkładasz nabiał i wędliny. Szybko, szybko! Potem rozkładasz miksy. Szybko, szybko!

Rozczarowna

1 dzień w pracy tragedia zero bhp chociarz kazali mi podpisać że było pracownicy wredni zero szkoleń podobno jest jakiś podrecznik nawet go nie dostałam w sklepie pracuje rodzina kierowniczki jestes z zewnątrz traktujemy cie jak śmiecia.....umowa na 3 4 etatu za minimum tylko szybciej szybciej nie idzie tam pracować

Chiq

Czytając te opinię co są, niestety trzeba przyznać, że wiele osób trafiło po prostu na kiepskich przełożonych i do(usunięte przez administratora)sklepy... Sam pracuje już 4 msc, i faktem jest, że są premie które nie są uznaniowe, tylko trzeba spełnić odpowiednie warunki jak np obecność w pracy, wyrobienie danej puli budżetowej czy przejście audytów - czyli w sumie jak wszędzie w handlu - i to nie jest na zasadach uznaniowych tylko jeśli to jest to faktycznie dostajesz daną pulę pieniędzy, która składa się na całość wypłaty, ale też nie ma sytuacji że jak brakuje jakiegoś elementu to nic nie dostaniesz bo zawsze możesz dostać coś z pozostałych premii jeśli jedna z jakiegoś powodu Ci nie przysługuje. Faktem jest że praca jest ciężka, ludzi zawsze jest za mało na zmianie, roboty jest ogrom, w tym obsługa klientów, odpiek, wykładanie towaru itp. ale coś za coś benefity również są i to faktycznie z tym co są podane. Ale jednak bardzo dużo zależy od kadry zarządzającej i ludzi z którymi się pracuję - no widać mi udało się trafić idealnie, wiadomo zdarzają się spiny itd. ale nie ma zmian grafiku bez mojej wiedzy i zgody - a jeśli mi nie pasuje nikt mi nie robi problemów, że nie mogę przyjść czy nie mogę zamienić godzin, mogę w miarę możliwości dostosować grafik z dniami wolnymi do swoich potrzeb, czy zaplanować urlop jak potrzebuję. Plusem jest umowa na rok, która pozwala faktycznie pokazać co się umie niż mieć co 3 msc że może zostawią może wywalą jak w niektórych firmach. Ale jak piszę wszystko zależy od tego na jaki sklep się trafi i jakich ma się przełożonych i współpracowników - a dla tych co źle trafili - pamiętajcie jeżeli macie taką możliwość (większe miasta itp) że zawsze można się przenieść do innego sklepu - u nas to działa bo znowu to jest czynnik ludzki, więc no mogę pisać tylko z tej strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka