Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Witajcie, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko kierownika,mam prawie 20 letni staż w handlu, możecie napisać jakie są średnie zarobki kierowników na Śląsku i jak wygląda grafik? Dzięki wielkie.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Jeronimo Martins Biedronka jako Sprzedawca? Jakie macie wrażenia?

Sea

Popieram. Najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim wytrzymałam 3 miesiące. I to uważam za długo. Harówa ponad sily za troje. Dźwiganie ponad normę. Wielki pracodawca tak skrupulatnie pilnuje godzin pracy a że kobiety dźwigają wiecej niż powinny to jest w porządku . Wstyd . Moja noga tam więcej nie postoi jako klient

Tak za ochroniarza. Miałam taką sytuację. Do kasy podchodzą facet i kobitka. Wyciągają towar na taśmę. Wszystko zeskanowałam. Pytam się czy płacą gotówką czy kartą. Facet wyciąga jakąś legitymację i macha mi nią przed oczami. Nawet nie zdążyłam przeczytać kto on jest i skąd jest. Mówi mi, że przepuściłam towar przez kasę, bo w koszyku schowali jedną butelkę wódki, a na taśmę wyłożyli drugą. Dostałam wpis do akt. Na szczęście kierowniczka była wyrozumiała i nie zrobiła o to przypału, bo jak sama powiedziała pracowałam tam od niedawna- 1 miesiąc. Ale ja i tak się zdenerwowałam tą sytuacją. Wcześniej pracowałam w innym dużym sklepie i takich sytuacji nie było.

Orientuje się ktoś jaki jest zakres obowiązków na stanowisku Wsparcie pracy sklepu? Czy do obowiązków należy również pieczenie bułek itd?

Dramat

Pracuje kilkanaście lat w centrum Grudziądz i nigdy nie było sytuacji żeby przychodzić do pracy 1 Listopada. A jednak dyrektor i dyrektor operacyjny mają nas za nic traktują nas jak własność tak jak byśmy nie mieli rodzin .To co się zaczyna wyrabiać to jakiś dramat

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Klient

Witam pisze bo chce się podzielić opinią o kierowniczce w sklepie biedronka Poznań ul sokoła nie chodzić do tej kobiety bo wypisuje reklamację według swojego uznania to kobieta nie nadaje się na kierownika sklepu

KLIENT

Ja bym chciał powiedzieć że obserwując pracowników biedronki można ich podzielić na tych którzy naprawdę ciężko pracują i na tych którzy urządzają sobie spacerki po sklepie udając że pracują , ogólnie rzecz biorąc ja jestem w miarę zadowolony z obsługi , są kolejki ale i są kasy samoobsługowe . Towar wykładany w miarę możliwości ( przecież to ludzie nie roboty ) tylko raz zdarzyło mi się nie dostać towaru z promocji , wyroby z lady świeże i obsługa na ladzie zawsze uśmiechnięta i zawsze coś doradzą. Polecam biedronkę na Okrzei.

biedra

Witam, dostałam pierwsza umowę na 5 miesięcy, niedługo kończy mi się umowa i chce przejść na cały etat. Na jaki okres przedłużają drugą umowę ?

Zawiedziona3266

Byłam na rozmowie. Kasjer-sprzedawca, Toruń. Pani Kierownik miła i rzeczowa bardzo. Na tym koniec. 3700 brutto + 450 absencyjnego i wirtualna premia. Kasa, wykładanie towaru, porządki i czasem inne rzeczy. To "czasem" to w "" weź! Wirtualne, jak grafik i co zobaczyłem? Kupa ludzi do kas, jedna Kasa czynna, na półkach bajzel, na paletach bajzel. By była jasność: robiony przez te staruchy (usunięte przez administratora). Co do Pań, bo tylko Je widziałem, nie mogę powiedzieć , były Ok. Chodziły na przerwę! Więc nie kłamcie, że przerw nie ma!!! Ogólnie wychodziłam z rozmowy zbudowana postawa Pani Kierownik. Otwarte drzwi i widzę znowu te tłumy staruchów ,(usunięte przez administratora). Rezygnuje. Nigdy wiecej

Customer

W sklepach bałagan i brud, mają czasem dobre promocje, ale aby dostać produkt promocyjny trzebaby stać o świcie już. Po co mi promo w gazecie jak w sklepie nie mam towaru promocyjnego.

Ktoś

Hej, zacznę pracę w Biedronce w listopadzie czy na święta dostanę paczki oraz bony na zakupy ?

Klient

(usunięte przez administratora) Na Biedronka home w gazetce widnieje promocja na gadżety od do i jeden za 1 zł. Czy to jest jakieś (usunięte przez administratora) ? Pisze że chwilowo niedostępny a od początku promocji pisze że niedostępny chwilowo to jest przecież fałsz i nabijanie ludzi w butelkę . Nie godziwe zachowanie równe (usunięte przez administratora) Już chyba nie będę robił tam zakupów wcale

Klient stały
@Klient

Tak to prawda nabijają robią z ludzi klientów w konia nie można kupić na Biedronka home produktu asortymentu w promocji w danym czasie bo jest napis chwilowo niedostępny cały czas to tylko fałszywa promocja jakaś jest. Byle zwabić klientów. Już nie będę też tam robił zakupów odchodzę ani w Biedronce też nie będę robił zakupów za takie chwyty fałszywej promocji która niby jest a jej naprawdę niema czyli wpuszczają ludzi klientów w las na zgubę.

Już były klient
@Klient stały

Niestety też się z tym spotkałem nie pierwszy raz na stronie Biedronka home jakieś i jakaś nieistniejąca promocja która nie istnieje a w gazetce jest i jeszcze ważna i nie tylko ta nie warto tam patrzeć i nie warto robić zakupów. Ani na stronie a ni w markecie stacjonarnym.. skoro tak lądują ludzi pod szpic

Nieznany

Ludzie są fałszywi pupilki kierowniczki które robią zdiecia kabluja atmosfera (usunięte przez administratora). Patrzą nas wykorzystać wyciorac.zabrali nam premie za obecność.dali kierownika za pracę naszymi rękami. Jaka dla nas jest to motywacja. Żadna.premi co miesiąc nie idzie dostać bo jest tak wygórowana.

Klaudia
@Nieznany

Pracuje 4 miesiąc w Biedronce i niestety muszę zgodzić się z przedmówca. Pupilki kierowniczki kabluja, na drugi dzień ta mimo że nie mam z nią wspólnej zmiany wszystko wie i ma do mnie pretensje o Bóg wie co. Jedna z pupilek kierowniczki mi zazdrości albo inaczej czuje się zagrożona faktem że mogę być od niej lepsza mimo że ona pracuje ponad 5 lat Większość grona to (usunięte przez administratora), co drugie słowo k, h itp.Nie mogę spać po nocach , boje się iść do pracy bo zastanawiam się czy mnie znów ktoras żmija nie zakazuje. Wstyd czuje się jak (usunięte przez administratora)

Omijać, nawet jeśli trafi się na całkiem ok kierownika w sklepie to i tak "góra" zrobi wszystko byś poczuł się jak .... Pracuje już w drugiej Biedronce i na początku myślałam, że jest lepiej ale teraz już wiem, że nie.

Jestem przerażona zakupami w Biedronce jeden Wielki burd .. rano godx.6.20 zamknięty dział że świerza lada porażka kompletna od pewnego czasu przestałam tam chodzić bo zawsze zero organizacji pracy ale chciałam dać szansę po zmianach jakie nastąpiły jest gorzej dużo gorzej niż rok temu obsługa masakra zero pomocy odpowiedzi na pytania wolałam starą biedronkę zmieńcie ito bo tracicie klientów Lidl jest lepiej ogarnięty

roksa
@Kasia

Przestac pisac głupoty , wchodzisz do sklepu samoobslugowego i na pewno jestes trzy razy na dzien , królowa marketów , co ci jeszcze pomóc , do domu zanieśc ?

Chcę wszystkich przestrzec przed podjęciem pracy w Biedronce w Gliwicach na ul .Dworcowej chamstwo pracowników i brak wiarygodności ze strony kierownictwa!!!!!!

Ostrzegam wszystkich przed podjeciem pracy w Biedronce w Szczecinie na Mieszka 1go. Kierowniczką sklepu jest kobieta z UA. 80% personelu to jej krajanie których delikatnie mówiąc faworyzuje. My Polacy jesteśmy tam od najgorszych zadań. Zadania zlecane przez polskich funkcyjnych są ignorowane. Odp typu "nie bede tego robila" albo udają że nie pamiętają co sie donich mówiło. Bardzo często rozmawiają na magazynie przez telefon bo np. mama z Ukrainy dzwoniła Są aroganckie i chamskie dla polskich funkcyjnych. Natomiast kierowniczka sklepu (usunięte przez administratora) pracowników z Polski na godzinach pracy a co za tym idzie na wypłacie. Nie zna Kodeksu pracy. Zrobiła sobie w tym sklepie "Państwo w państwie", a najlepsze jest to że regionalny o tym wie i daje przyzwolenie. Dziwię się że kierownictwo Biedronki nic z tym nie robi, pomimo tego że sprawa była zgłoszona do PIPu. Polacy są tam dyskryminowani, a kierownictwo o tym wie i nic z tym nie robi, mimo, ze z powodu dyskryminowania i złego traktowania przez tę osobę zwolniło sie w ostatnim czasie 6 osób. Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne i jestes Polakiem omijaj to miejsce szerokim łukiem.

Gosiaczek
@Kasia

Zgadzam się z twoją opinią! Pracowałam tam 2 miesiące. Chamskie odzywki ukrainskich pracowników do polskich to norma. Mało tego. Wstyd przed klientami którzy chcą coś zapytać a te są aroganckie i odpowiadają po rosyjsku albo w ogóle ignorują. Tragedia ten sklep. Widać że Ukraińska brać ma sie tam dobrze. Kierowniczka też z ukrainy ustawia im najlepsze zmiany. Wszyscy dobrzy pracownicy z polski się pozwalniali bo nie można tam wytrzymać.

Zawiedziony!

Jedno wielkie kłamstwo. Za zakupy w wys. 69 zł. miała być książka. Zakupy były książka nie. (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak się pracuje na ladzie tradycyjnej,ile osób tam pracuje ,

Też jestem tego samego zdania zero zrozumienia do człowieka wykorzystywanie na każdym kroku

@armii krajowej

Praca ponad siły, praca bez przerw w pracy. Zero organizacji pracy, Atmosfera tworzona przez kierowniczkę podobna do (usunięte przez administratora). Krzyki wrzaski to sposób na motywację do pracy. (usunięte przez administratora) w szerokim spektrum, zero szacunku do pracownika.

@@armii krajowej

Wysysk na maksa robić wszystkich i za marne grosze odradzam!!!!nawet najgorszemu wrogowi

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka