Opinie o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

xxx

Pani lider Czerwona chyba szybko zapomniała jak to jest pracować jako zwykły pracownik? Drze się po nas o byle co a z Panią E to teraz najlepsze przyjaciółki. Pani E nie jest gorsza pod tym względem. Tak się ostatnio na nas wydarła na 2 zmianie i to nie raz że myślałyśmy o tym żeby iść do domu. Poza tym jak można kogoś wyzywać od ślepców? Jeszcze dużo starszą od siebie osobę. Gdzie tu szacunek do drugiego człowieka? A jak zgłaszasz to Pani Czerwonej to zamiata to pod dywan? Dlaczego? Przecież nie będzie donosić na swoją psiapsiułkę bo trzeba wchodzić jej głęboko do tyłka... żal na to patrzeć

Zuza Nowy wpis

Hej. ;) pisaliście, że magazynierów zawsze jest za mało a mnie nie wyświetlały się oferty z teraz. chłopak teraz na wakacje będzie sobie pracy szukał i zastanawiam się czy na taki okres ten magazyn można podzielić? Ogólnie to biorą na sezon?

Mirka Nowy wpis

Hejka, a jako Młodsza Specjalistka ds. Produkcji ile będę w stanie zarabiać po roku stażu? nie ma żadnych widełek teraz podanych i zastanawiam się szczerze czy od minimalnej się nie rusza i czy potem po prostu podwyżek nie dają. któraś z was pracowała i może polecić?

Zadowolony prqcownik Nowy wpis
@Mirka

Jak chcesz startować z najniższej krajowej to musisz zacząć od produkcji. W biurze dostaniesz trochę więcej ale nie licz na kokosy. Jak na branżę Automotive stosunek zarobków do ilości obowiązków jest niewspółmierny. Musisz się liczyć z sporą ilością stresu i problemów.

Kolo Nowy wpis
@Mirka

Co roku są podwyżki więc na pewno będziesz zarabiać więcej niż w roku poprzednim

Co jest powodem tego, że magazynierów jest za mało. Przynajmniej ktoś tak stwierdził w ostatnim wątku. Zastanawiam się czy to może przez jakieś odejścia czy po prostu nie biorą więcej osób? Ile jest a ile docelowo powinno być? Można dzięki temu ponabijać nadgodziny?

Piękna

Szybciej i więcej. Żadnego wsparcia. Kiedyś pomagali. Był taki jeden kierownik co chodził i pytał co potrzeba . Teraz nikogo. Firma nie do polecenia .

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Rozwoju

Gdzie są jakieś tegoroczne opinie? interesuje mnie sytuacja na magazynie, czy możecie ją opisać? kiedyś na necie wystawiane były oferty, a teraz cos pusto jest i zastanawia mnie przyczyna. nie ma praktycznie rotacji? nie będą nikogo dodatkowego szukać?

Sytuacja na magazynie? Zawsze taka sama, czyli - magazynierów jest zawsze za mało. :-)

Swego czasu było ogłoszenie na olx. Może jeszcze jest.

Borsucza łapka

Jest możliwość awansu.

Frania
@Borsucza łapka

Dobrze wiedzieć a czy jesteś w stanie nieco rozwinąć ten temat? po jakim praktycznym okresie czasu na jakie stanowiska i za jaką kasę? Czy ludzie mają możliwość na przechodzenie pomiędzy działami?

Borsucza łapka
@Frania

O jaki dział pytasz?

Ciekaw

Co tu taka cisza? Nic się nie dzieje ciekawego w firmie?

Ciekawość jest zła.
@Ciekaw

Ciągle coś się dzieje. Każdy dzień to nowe ploteczki. :)

Woobotech Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Ja.

Problemu nie ma skoro to wszystko dalej trwa i trwa. Sądzę, że gdyby to powyższe zdanie przeczytała większa część ludzi z tego zakładu to bez problemu wskazaliby osoby, które okupują powyższe miejsca. A jaki wniosek z tego? Najwidoczniej im wolno, a gdyby zrobiły to osoby X, Y czy Z to osoby przesiadujące w szatni, na palarni czy toaletach miałyby najwięcej "ale" do powiedzenia. Zamiast tępić takie zachowania to lepiej przyzwalać na to i udawać, że się tego nie widzi.

@Ja.

trochę to wyrwane z kontekstu i nie wiem za bardzo o co może chodzić, ale jesli występują jakieś wątpliwości / problemy podczas pracy to do kogo się idzie żeby ewentualnie z kimś o nich pogadać? jakie w ostatnim czasie były zgłaszane i pomyślnie rozwiązane?

Yzx
@Dominika

Tobie ktoś płaci za te bezsensowne komentarze? Jak cię tak interesuje ta firma to się tu zatrudnij, będziesz wszystko wiedzieć.

Fajny ten zakład - skoro więcej czasu, który powinien być poświęcony na pracę Ci sami ludzie, z tych samych działów spędzają na palarni. Jakiś aneks do umowy jest umożliwiający coś takiego? Coraz ładniejsza pogoda jest i na pewno więcej osób chętnie skorzystałoby z takich wielu wyjść na "dymek" czy po prostu przewietrzyć się. :-) Fajnie byłoby być w końcu traktowanym na równi, ale to raczej mało prawdopodobne. Coraz cieplej to pewnych osób coraz trudniej będzie uświadczyć na hali, bo po co być z resztą ludzi skoro można wyjść "bo im wolno". :-)

Dominika

Ja nikogo nie namawiam ale gdy osoba, która akurat nie korzysta z tej opcji nagle zaczynie to również nie będzie z tym wtedy problemu? Chyba nikt nie weryfikuje kto faktycznie zapali czy też nie? A jak to na wynikach teoretycznie może się odbijać? Nie jest to w żaden sposób znaczące skoro pozostaje bez reakcji?

xxx

Dyskfalifikacja

Ten sam temat znów ! Tylko lepsi mogą !!!! Pani lider ( lubiana przez P.Witk....) może w swoich spodeneczkach ???? A my w grubych nieoddychajacych...Tak jak ta Pani co mierzy temperaturę rano. Nie ma jej ! Kolejek nie ma i nadal nikt nic !!! Poprostu jesteś lepszy to możesz !!!

Kisiel
@Dyskfalifikacja

Tej pani wolno wszystko a nic jej nie zrobia...

Tak tak
@Kisiel

Pani E nawet do pracy chodzi w kratkę a i tak dalej pracuje...

Ona
@Tak tak

+ dodajmy wieczne stanie z telefonem w ręku. Tak to można pracować

Bywa
@Tak tak

Nikt nie dostał urlopu tylko Pani E. Można? Można... Bo kto jej zabroni. Jednym wolno wszystko innym njc

Szczesliwi
@Bywa

Cisza spokój bez pani E. Każdy pracuje a Artur pilnuje. Pracuje A jak każdy inny lider tylko E stoi z tel cała zm ! Jak ma dobry dzień to pogada obgada obrobi (usunięte przez administratora) a jak nie to się mści dogaduje straszy zwolnieniem. Taki lider nie powinien byc. Może by tak ktoś pomyślał o zmianie lidera hi zresztą jest Ar... Nie szkoda zajmować miejsce przez nieroba ?

Abc
@Szczesliwi

Rozumiem że E to produkcja a A kontrola czyli w tej firmie nic się nie zmienia trzeba być pi..... ale to trzeba mieć wredny charakter żeby ..... A co stanowisko nie robi z człowiekiem największe piz... dodając była S sory trmpaki

Armani
@Abc

kontrola pozjadała wszystkie rozumy w tej firmie. Ten dział uważa się za wyższa formę życia. Najlepiej to im rozłożyć czerwony dywan. Tylko oni nie mają normy. Mogą stać i plotkować w grupie. Kupować dresy w trakcie pracy i jeszcze mówią, że robią wszystko w tej firmie. A przy okazji będą twierdzić, że nawet do WC nie miały okazji wyjść bo są tak zapracowane jak koreańskie mrówki.

Qc
@Armani

Jak nam tak zazdrościsz to się do nas przenieś.

@Qc

A to z takimi przenosinami nie byłoby żadnego problemu? Ludzie tak tu robią?

Xyz
@Dominika

Nie, nie mogą, ale może to i dobrze bo nie warto. Atmosfera niezbyt fajna, lepiej być niebieską.

@Xyz

Niebieską? Coś konkretnego tu jest, że taka niefajna czy całokształt podsumowujesz?

gta
@Dyskfalifikacja

Czy pani E można wszystko? Każdy wie że tak. Ale nikt nie wie dlaczego tak jest. Względy u pana Wiadomo którego robią swoje. Pani E nie ma argumentów żebyś coś zrobił? To od razu straszy człowieka Wiadomo kim. Bo sama nie umie. Urlopu na żądanie ma więcej niż ustawa przewiduje. A już nie wspomnę co robi na drugich zmianach z Panią S z magazynu. To jest dopiero hit. A może by tak te oto panie rozdzielić na inne zmiany? Może by się obie roboty chwyciły a nie siedziały piły kawkę i patrzyły w telefon?

Joł Joł
@gta

Tu nawet zamiana lenia do roboty nie zmusi ????. Szukanie pracy od lat też jest nudne ????. Nikt jej nie chce no ale jak co to oferty dobrej jej nie proponują ????. Bo gdzie można tak w (usunięte przez administratora) ciąć i tel mieć gorący ????.

rudaś#
@Dyskfalifikacja

Kiedyś pracowałam w tej firmie. Nigdy nie mogłam zrozumieć jak taka osoba jak Pani E dalej się tam utrzymuje. Szacunek i poczucie wartości przy tej Pani spadała do zera. Nie szanowała swoich a obcokrajowców traktowała jak (usunięte przez administratora) Miała tak (usunięte przez administratora) na pracę że dali jej asystenta który wszystko za nią robił. Do pracy chodziła jak się jej chciało. Po innych liderach jechała równo tak że nie dało się tego słuchać. Ale jak masz odpowiednie plecy to wolno ci wszystko. Nawet przesiedzieć całą zmianę na telefonie. A wynagrodzenie wpadało za poczucie bycia królowa życia.

Królowa życia E
@Dyskfalifikacja

Każda z pań ma na (usunięte przez administratora) co lubi ale i tak o spodenki do Pana z bhp się upomina, a prawda taka że lepiej mieć I nie dyskutować bo w lato nowe spodenki nie pomogą , a jeśli któraś z byłych bądź obecnych pracownic chce zapytać jak zostałam liderem i co robię na drugiej zmianie zapraszam face to face a nie pisać i obrażać bo każdego ręce bolą, ale proszę o szczerość ja lubię szczerych ludzi pani A obie wiemy kto odszedł ......Ruda pamiętajcie o tym że po adresie ID obraźliwe teksty można wykorzystać w sądzie tutaj się pisze o zarobkach a nie obraża ludzi

Ufo

Czy są obecnie przyjęcia na produkcję

Paulina
@Ufo

Też się właśnie zastanawiam, a nie widzę żadnych ofert. Wiesz może chociaż gdzie firma takie wstawia?

Operator
@Ufo

Jak masz ukraiński paszport to cię jeszcze w rączkę pocałują i zatrudnia.

@Operator

I do dziś jest tutaj dalej to samo podejście? A napiszesz jak teraz zatrudnienie tutaj wygląda a raczej jak proporcje się rozkładają jeśli o narodowość chodzi? były większe rotacje?

Tymek rozdymek
@Dominika

Narodowość ???? ukraińska a inaczej zanik polski ????. Niedługo firma będzie ukraińsko -koreańska. Jeden plus to że pozbyli się alkoholika nr 1 w końcu. ????

@Tymek rozdymek

a tego to nie wiem ale jakoś konkretnie to poprawiło warunki zatrudnienia u innych, tak? to jak pozostali polscy współpracownicy odnoszą się do tego, że w niektórych działach będą mniej liczni? w biurze nie ma tego typu sytuacji? orientujesz się jak tam stoją z atmosferą i organizacją pracy?

Ciekawy

Co słychać w firmie? Jakieś nowości, ploteczki :D

Ciekawy

A coś się dzieje ciekawego? :D

Alicja

Co wiecie o pracy jako Kontroler Jakości - praca w biurze? Czy jest opcja elastycznych godzin pracy? Można sobie samemu ustalać grafik pracy?

Łobo
@Alicja

Odradzam. Nie tylko pracę w biurze, ale tę firmę w ogóle.

@Łobo

hej a rozwiniesz nieco temat biura? czemu je tak odradzasz? opowiesz coś o pracy w nim tak dla jasności? jak jest zorganizowana, czego oczekują itp? byłabym wdzięczna

Woobotech Żory

Uczciwą prawdę, że Ukraińcom płaci się po prostu za ich obecność.Ci Ukraińcy, którzy pracują przez długi czas, są wychwalani jako idole,nikt inny nie umie pracować, tylko oni, bo mogą pracować siedem dni w tygodniu po 12 godzin

@Woobotech Żory

co to znaczy, że mogą po tyle robić? chodzi o aspekty wydolnościowe czy jakieś prawne? bo teraz się zastanawiam czy nie należy im się dzień odpoczynku czy coś? dlaczego to nie jest tu praktykowane?

Zenon.
@Woobotech Żory

Państwo polskie dopłaca do nich z twoich podatków, już wiesz dlaczego pracują nadgodziny, bo są tańsi w utrzymaniu, a taki polski Janusz biznesu woli mieć taniego parobka niż droższego Polaka.

Polacy

Ale beka Ukraina może mieć zorganizowane wszystkie nadgodziny? A dla Polaka nie. Ty siedź cicho bo jesteś tylko ozdobą tego zakładu. Nawet dla polskiego kierownictwa jesteś nikim. Bo dla ukrainy wszystko. Co oni chcą to mają. Dla nich jesteśmy polaczkami jak to sami określają którzy nie mają rachunków i życia. Obrażają śmieja się z nas na każdym kroku. Ale przecież Ty Polaku siedź cicho bo to jest dyskryminacja. Dyskryminacja jest to że im wszystko wolno i mają co tylko sobie zażyczą. I do tego jeszcze ich po główkach głaskają. Mogą robić puste nadgodziny a Ty Polaku nawet po (usunięte przez administratora) nie możesz się podrapać...

Bywa
@Polacy

Sytuacja z tego tygodnia daje wiele do myślenia. Bo mówią nam że nie będzie nadgodzin a tu się dowiadujemy że ukraina będzie mieć możliwość każdej soboty i nas to nie dotyczy. Serio? Nawet pan mechanik z ukrainy może po nas ryczeć na pół hali i nic z tym nie zrobili. Bo co? Bo on jest z ukrainy jemu wolno. Tak wolno. Tylko nie Polakowi. Wiele osób ma złożone papiery do innych firm. Także spokojna głowa dla naszej kadry pozbędziecie się nas Polaków.

...

100% prawdy

Hahaha
@Bywa

Akurat. Nie raz słyszałam ile to się was nie zwalnia, a dalej siedzicie na (usunięte przez administratora) i dajecie sobą pomiatać. Jak wam źle to marsz z wypowiedzeniem na piętro, a nie gorzkie żale na goworku albo w pracy po kątach.

Coś co było
@Hahaha

Spokojnie każdy chce odzyskać co mu zabierają miesięcznie! Porozmawiajmy w styczniu ile osób będzie

Tadek

Słabo

Konfa
@Polacy

Głosuj dalej na (usunięte przez administratora) a później płacz, sprowadzają do kraju rezunów to teraz masz.

Zenon.
@Bywa

Nie dajcie sobie wejść na głowę ukrom. Masowe wypowiedzenia z roboty, w innych firmach, próbują zastąpić Polaków jakimś uchodźcami ze wschodu. Gdzie my żyjemy to jakiś ukropolin.

Firma Woobotech Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko brak na brak. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 5500 PLN to dobra oferta?

Areg

Świetne stanowisko, polecam.

Tadek

Teraz widać jak wygląda atmosfera w tej firmie. Jaka impreza? Nikt z nikim nie chcę się bawić. Brawo Korea. Powodzenia

Lolek
@Tadek

To jest chyba ewenement na skalę kraju że pracownicy nie chcą imprezy , nie bój się Korea na tym nie straci.

Zbigniew
@Lolek

Jak to nie chcą imprezy? Proponowali i nikt się nie garnie? To ma być gwiazdkowe spotkanie czy po prostu chcą wydać kasę z funduszu socjalnego na pracowników?

kasia
@Zbigniew

gwiazdkowe , ale roszczeniowe towarzystwo je rozbiło.

Kris

Ja powiem tak na magazynie jest 6 ludzi na zmianę z czego 2 robi na okrągło , 2 udaje ze robi 1 jedna ciągle znika no i lider. Lider to nic nie robi zrobi papiery do wysyłki i idzie siedzieć i pachnieć. Nie raz przygotowanie wysyłki kończy sie na robieniu jej we 2 bo reszcie se nie chce. Zgłaszasz coś do specjalistów z góry to cię olewają bo koleśiostwo działa. Nie raz musisz zostać nadgodziny bo nikt nie chce jak i robić czyjaś robotę bo mu się nie chce. Ja nie polecam bo praktycznie robisz czyjąś robotę lub sam robisz wszystko.

@Kris

A o jakim liderze mowa? :)

Denzel

O każdym z magazynu. Góra albo nie widzi albo nie chce widzieć, bo ciężko kimś zastąpić tych "liderów" jak tam nikt nie chce robić. Jeden chyba dorabia jako telemarketer bo ciągle wisi na telefonie. Drugi gra ciągle w jakieś gry na telefonie albo gra w ping ponga u góry że "specjalistą". Potem chodzą i donoszą i skarżą na wszystko i wszystkich odwracając od siebie uwagę. Dlaczego wszyscy którzy zostali zwolnieni to sprawka jednej i tej samej osoby, która ciągle marudzi i narzeka. Przypadek? Ale i tak największy hit to jak dwóch liderów się przestało się do siebie odzywać bo się obrazili. Przedszkole xD

Dawid
@Denzel

A który to telemarketer? Lipne zarobki w Woobo to trzeba dorobić ????

Lechhhhh
@Denzel

Niektórzy potrafią nawet mecz w trakcie pracy oglądać. A o serialach typu zdrady, pamiętniki z wakacji itp. to już wstyd wspominać. a do tego disco polo na całą hale

OmKi
@Kris

A jest tam tak dlatego, bo już dawno zatarła się granica między specjalista, lider a magazynier. Każdy tam czuje się na równi a jedyne co mają równe to średnie wykształcenie ( W najlepszym przypadku ).

@OmKi

Mówisz? A co nierównego w takiej sytuacji tu mają? Generalnie luzy widzę, że są im to pewnie dobrze się pracuje?

Yoo
@Kris

Co wam dadzą takie opinie? I tak dalej będą robić jak chcą i co tylko chcą. Norm nie mają, oglądają mecze, słuchają muzyki tak że słychać na pół hali szczególnie na 2 zmianie bo się echo niesie. Grają w gry, siedzą na palarni, wychodza 15 minut przed końcem pracy. A inne działy szykanują że wyjdą 2 min wcześniej albo chwilę oderwą się od pracy. A na magazynie można wszystko. Nawet być być pod wpływem nie wiadomo jakich substancji. Z tym nigdy nic nie zrobią bo im wolno wszystko. A jeden to nawet walczy o tytuł telemalketera roku

Hehe
@Yoo

Dowiemy się w końcu kto jest tym telemarketerem i dlaczego tak uważacie? ;)

OmKi
@Hehe

A co Ty w piwnicy siedzisz że nie widzisz kto się z fonem buja po firmie cały czas ? A co do Tego że nic z tym nie zrobią to sprawa jest prosta, trzeba zacząć porządki od samej góry i te pionki tam poustawiać.

Hehe
@OmKi

Tak, siedzę w piwnicy ;). Może nie obserwuje innych pracowników tak jak Wy ? Może nie zwracam uwagi na innych bo zajmuje się soba a nie innymi ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Woobotech Poland Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woobotech Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woobotech Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 677 ocen.
  • Bielska 41
    43-378 Rybarzowice

Woobotech Poland Sp. z o.o.