DWS Draexlmaier
counter
3 777 4865 5 1
Nieznajomy

Ta co zbiera na operację, tylko się ośmiesza . Żałosna typiara ,Są bardziej potrzebujący... Wcale nie wygląda na taką co by jej brakowało..a się błazni przed innymi.i myśli, że ktoś głupi na to poleci..a dookoła chodzi uśmiechnięta jakby jej nic nie było. Taka ładna a taka (usunięte przez administratora) i naiwna. Jak można robić z siebie taką idiotkę...a niby taka lubiana- lecz pusta jak widać .

Tak17Nie12
Malgorzata
@Nieznajomy

Widać że jej nie lubisz ale to normalne na tym projekcie jednak takiej choroby Ci nie życzę oraz Twoim bliskim dziewczyna i tak się trzyma wśród takich "przyjaciół"

@Malgorzata

nie dość, że (usunięte przez administratora) to jeszcze brzydka...operacje twarzy chyba powinna przejść.

Tak4Nie4
Iwcia
@On

No wcale piękna nie jest za jaką się uważa.. Więc ,czy to taka pięknisia...to nie sądzę.

Tak4Nie2
Anulka
@Iwcia

Może niech zmieni prace to sobie zarobi ????a nie robi z siebie ofiarę ..biedactwo

Tak3Nie3
@Iwcia

Ja bym ją nawet nie dotknął...chodzi dumna po produkcji odpier....uśmiechnięta wielce chora..myśli że jest gwiazdą. Nawet po niej nic nie widać.. zebraczka

Tak3Nie2
Kamilek
@Anulka

No właśnie widziałem jak dama jechała na miotle sprzątając przed biurem, a płacze że jej mało kasy..

Obserwujący
@Malgorzata

I to napewno osoby po których by się najmniej spodziewala..

Tak2Nie2
@Kamilek

Żałosne

Bbbmams
@Nieznajomy

No ma dziewczyna tupet i nie ma wstydu ..ale żeby aż do takiego stopnia.

Obcy
@Obserwujący

Otóż to.. to są właśnie znajomi ,na których można zawsze "liczyć".

Agma

A czego się spodziewała?

Milusia
@Anulka

Ciekawe na co później będzie zbierała? Laleczka

@Nieznajomy

Niech sprzeda swoje wszystkie ciuchy na vinted i dobierze kredyt mama jeszcze dołoży i starczy niezla tupeciara jak ta co papierosy pali i miała guza mózgu Cwaniary w tym dreksie

Tak3Nie3
@.

Pani gosia jak potrzebowała kasy i pewnie nadal potrzebuje bo miała w ciul długów to też sobie poradzila zeby posplacac komorników ha ha no nieźle Cwaniary ludzie nie bądźcie naiwni

Ryś
@Nieznajomy

Wielu poleciało i wpłaciło kasę i połowę na operację M ma i dajcie jej spokój,a choroby nikt nie wybiera I w odróżnieniu od swojej matki W nie jest pusta,pewnie dla Was powinna założyć worek pokutny na głowę,a ona Was ma gdzieś i zaliczyła wczasy nad morzem i ma fajne ciuchy,mieszkanie,auto i to Was boli i chodzi uśmiechnięta i jest lubiana przez tych,którzy ją bliżej znają a reszta jest nie ważna i niech się goni

Tak6Nie4
Obserwator
@On

Co wy za bzdury wypisujecie,wcale nie jest pusta,a tymbardziej brzydka..wręcz przeciwnie-nie jedna może zazdrościć to jaka jest . Ci vo znają to wiedzą..A co niektórym to chyba na mózg siadło. Jak można być takimi ludźmi .W dodatku podłymi. Choroba nie wybiera,ale czy to oznacza że ktoś odrazu ma być pozbawiony życia, nie może się uśmiechnąć czy dbać o siebie ?? Nikt nikomu nie broni ale jak widać to właśnie co niektórzy jak wstaną tak idą. Znam osobiście tą dziewczynę kilka lat i akurat takich jak ona ludzi jest bardzo mało.

Tak7Nie2
Ja

Mówisz o sobie?może nie mierz wszystkich jedną miarą..a Ci co nie mają mózgu to dopiero dwulicowi

Marek
@Obserwator

No właśnie jej matka jak wstanie tak idzie chyba,że coś się teraz zmieniło tylko ciuchy zmieniała,ale rodziców się nie wybiera,całe szczęście po jej matce zostały mi tylko wspomnienia zmieniłem pracę i pracuję z zadbanymi ludźmi,a M to bym chętnie mniam,mniam,pozdrawiam ale wiem,że ktoś inny ją mniam,mniam

@Marek

Jakie wspomnienia? Chyba nie wiesz ci mówisz chyba zapach spod pachy fu

Syl
@.

My pracownicy miko niestety musimy się męczyć z zawartością pachy W,może zakład powinien ten zapach podciągnąć pod szkodliwe i dać nam parę groszy więcej,przy niej i w tym upale jaki jest normy na bank są zawyżone

@Obserwator

Ludzie dajcie dziewczynie spokój i przestańcie się obrażać cały czas po co to wszystko w jakim celu? Czemu jesteście dla siebie tacy okrutni mało się narobimy w tej pracy ..blagam

Tak7Nie
Ktoś
@Ryś

Ja trzymam za nią kciuki, bo co niektórzy to wg chyba nie wiedzą z czym to się wiąże a bredzą. Moze warto czasem się zastanowić. Ta dziewczyna i tak jest silna mimo tych wszystkich obelg wokół niej. To nie ona powinna się wstydzić, tylko Wy wszyscy dookoła. Mimo tego jacy "życzliwi "potrafią być dookoła .

Pan

Jpr co Wy chcecie od tej dziewczyny? Zajmijcie się sobą a nie wiecznym obgadywaniem.

Kk
@Malgorzata

Ohhh biedactwo, no tak bardzo jej szkoda że aż śmiać się chcę.. Lepiej niech idzie sobie zarobić gdzieś indziej a nie zebrać. I naciągac ludzi, wielce ona chora.. masakra . (usunięte przez administratora)

Ktosik

Bo się blazni i robi z siebie ofiarę. Zero wstydu nie ma

Bads

Inne Panie jak chcą sobie zarobić to wiedzą gdzie iść i co robić:) haha

Inny
@Bads

Wstyd tak pisać..a co Wy myslicie że wszyscy tacy są... to że Ty w takim kregu się obracasz to nie znaczy,że każdy musi. Może Ty tak zarabiasz?

Ah
@Inny

ale za to jak szybko by uzbierała:)

Ona
@Bads

Ludzie wstyd !! Żeby do takiego stopnia. Nie chcecie nie dawajcie..czy ktoś zmusza...oby kiedykolwiek Was nic takiego nie spotkało bądź coś gorszego. I dajcie jej żyć...chyba wystarczająco co niektórzy pokazali jakimi są fałszywymi osobami.

Tak5Nie3
Zainteresowana
@Iwcia

A ten z magazynu zonaty co oni tam ze soba na kawki na kantynke na noce i popoludniu chodzili to jak on ma bo zapomniałam ?

Tak5Nie4
Do ja

Jaka ciezka choroba? Ciezka to sa raki albo choroby smiertelne. Ta chorobe ma co 3 dziewczyna... moja kobieta ja miala normalnien na nfz . Fakt faktem odbyły sie dwa zabiegi w ciagu 3 lat a po urodzeniu dziecka wszystkie dolegliwosci minęły.. ale nie usprawiedliwiam tych brzydkich komentarzy. Ludzie dajcie spokój to jej sprawa. Nie chcesz nie dawaj !!!

Tak9Nie
@.

Akurat Tobie nic do tego pustaku..

Obserwator
@Nieznajomy

Jesteście podli,dajcie jej spokój i zajmijcie się sobą i własnym czubkiem nosa.. bo chyba piszą tylko Ci co mają kompleksy ..jest bardzo wartościową osobą..i nie jeden człowiek jej nie dorównuje..

@Do ja

Jaka to choroba?

inny

Sraka..

Nostradamus Nowy wpis
@inny

Cóż za kultura, typowa dla wyborców KO.

Piotrek Nowy wpis

Bo inaczej nie zrozumiesz. I zajmij się swoim życiem. Tym nudnym. Ha ha

Ktoś Nowy wpis
@Piotrek

Jak się nie ma swojego życia to wiecznie patrzy się ma kogoś i szuka sensacji do obgadywania. Karma wraca do tych zawistnych ludzi też w końcu wróci..a puści i falszywi jak widać są.

Matt Nowy wpis
@Malgorzata

Ta dziewczyna jest akurat bardzo lubiana i jest naprawdę w porządku osobą, więc bardzo dużo osób mimo wszystko jest za nią i 3ma kciuki. A co niektórzy to chyba tylko zazdrośnicy...na szczęście tych z drugiej puli akurat jest mniej..

Zorro

Witam wszystkich,co tam nowego na magazynie 02 ,nie da się nie zauważyć że pewne osoby z pewnej zmiany zostały przeniesione ,czy brygadzista robi czystki . Ciekawe kto jest jeszcze na celowniku,może C.D .

Tak3Nie2
Ale o co chodzi
@Zorro

Ciekawe, rozwiniesz się bardziej?

Patryk

Hmmm, nie wiem, czy to na pewno o mnie, bo leserka z Insignii się zgadza, ale co ja mam wspólnego z magazynem 02? Poza tym koleżko niezły poziom wypowiedzi, taki nie za wysoki ;) Podejrzewam, że IQ również w podobnym zakresie, ale nie martw się. Podobno człowiek mądrzeje z czasem, więc być może kiedyś nauczysz się przynajmniej pisać :) Trzymam kciuki i dzięki za poprawę humoru, uśmiałem się :D Uwielbiam wpisy z GoWork'a, zawsze mam z tego bekę :D

Tak7Nie
Patryk
@Patryk

No i gdzie się podział komentarz kolegi "ROBERT 05"? Taki był śmieszny, szkoda, że usunięty :/

Kandydat

Witam mam pytanie czy ktoś by mógł wytłumaczyć na czym polegają testy w drexie

XD123
@Zainteresowanie

Idziesz na dane stanowisko. Gość pokazuje Ci jak się robi dany element. Następnie samemu próbujesz ogarnąć i stwierdzasz czy się nadajesz czy nie.

@Zainteresowanie

To teraz są jakieś testy. Nie wiedziałem, a czemu służą?

@Pytanie

Tak są testy przychodzisz na dane stanowisko dają ci instruktaż a później to próbujesz powtórzyć

Dziękuję za odpowiedź

TakNie

Jak tam Porsche przygotowane na jutrzejszy powrót, zrobiona lepsza wentylacja czy jutro na macanie się tam upieczemy? Wypranym mózgom z długim stażem to oczywiście nic nie przeszkadza

@Pracownik

Jest fajnie cieplutko ja idę właśnie na urlop lubię Jak Jest 30 stopni uwielbiam

Tak2Nie1
Lola
@.

Wiem ze dyrektor jeden i drugi czyta to forum. Prosze zrobcie cos z klimatyzacja,nie da sie robic dobrze swoja prace w takiej temperaturze,PROSZE!!!

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zainteresowanie

Witam. Mam pytanie odnośnie hali która ma powstać. Czy ktoś wie kiedy ewentualnie rusza pracę a może i praca tam. Z góry dziękuję

Zorro.
@Zainteresowanie

Już się szykują na nową halę brygadziści ,(leserzy)pewnie kierownik jakiś . Jeden to już nawet z magazynu na wyjście poszedł się "rozwijać".

Tak1Nie3
Kierownik
@Zorro.

Zazdroscisz?

Tak1Nie2
Stella

Na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć.

Niedziela

Ma ktoś jakieś info czy benefity wrócą do 300pkt miesięcznie czy już zobaczyli że to duże oszczędności i zostanie już po 150….?

Tak6Nie1

Muszą? a kto im każe?

Tak5Nie
Dobry
@Niedziela

Ja jestem zadowolony ze w ogóle powrócił Benefit

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Podobno na Macanie w sierpniu po urlopie maja podnieść i tak już wygórowane normy? Czy ktoś coś o tym słyszał?Tutaj piszą że zamówienia zmniejszone ,produkcja spadła a na macanie normy jakich jeszcze nigdy nie było. Niedługo pewnie posypią się wymówienia i to nie tylko przez normy ale też przez niektóre wredne osoby np u Katarzyny?

TakNie5
Ja

Znam jej mamę i Ją też. Naprawdę jestem w szoku co Wy (usunięte przez administratora) wypisujecie. Spojzscie sobie w oczy w lustrze i powiedzcie sobie czy jesteście lepsi

Tomek
@Ja

Wielka to sztuka umieć prosić o pomoc, czy to na zdrowie czy inne rzeczy. Problemem jest często duma, a to co patologiczne innym wydaje się normalne. Potem to przekładają na inne dziedziny życia, nawet pracę!

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Tak1Nie4
Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Dzień dobry. Czy obecnie jest rekrutacja na stanowiska produkcyjne?

Grubson

Czy to prawda ze ta kaske z kontroli jakości chyba zwolnili? Szukam jej i podobno zwolniona.

Tak7Nie5
qwerty
@Grubson

Jak jej szukasz to ją znasz, zadzwoń do niej - proste

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Soboty są u płatne w DWS czy za darmo robota?

Jaro

w obecnej sytuacji rynkowej i braku zamowien powinnismy liczyc sie ze zwolnieniami. Konstrukcja ma podobno byc sredykowana o 30% i czesc przeniesiona do Tunezji. tylko dlaczego u nas? niech Gliwice zredukuja.

Tak9Nie1
@Jaro

Interesujące. Jak będziesz miał coś więcej to napisz.

Tak6Nie
@Nostradamus

Szykuje się fala zwolnień?

@Nostradamus

Ja bym raczej stawiał na przyjęcia w niedługim czasie bo już i Land Rover pracuje po 4 dni w tygodniu i na Macanie zaczyna ludzi brakować więc powoli wraca chyba wszystko do normy . No ale najprędzej to w pełni wrócimy od września bo za 2 tygodnie zaczynają się urlopy

zagrożony ?
@Pracownik

A jak jest z kończącymi się umowami ? Kończy mi się 20 sierpnia - możliwe że nie przedłużą ?

TakNie2
Ktoś
@zagrożony ?

Na bank, jest zakaz przedłużania umów

@Ktoś

Kolega z Land Rovera mówił że mu teraz przedłużyli umowę

Po powrocie
@Ktoś

Umowy przedłużają, z dużym wyprzedzeniem do końca obecnej umowy

@Jaro

Już nawet zaczynają przyjmować na produkcje . Znalazłem ogłoszenie w PUP wstawione 11 dni temu

Jaro
@Nostradamus

Tunezja własnie buduje swoją markę, coraz więcej projektów, ze względu na koszty tam trafia i będzie trafiać. Powoli w PL utrzymujemy status quo a stąd tylko krok do redukcji. Zresztą poczekamy na drugi turnus wirusa. wtedy sie zacznie. Automotive w Niemczech krwawi bardzo. Widać to po zredukowanej liczbie projektów. A przekonamy sie dopiero kiedy ludzie ustawią sie po podwyżki i zmianę stanowiska pracy.

Tak2Nie3

TakNie5
...

Desperat w 100% została ręczna robota męczenie fujary

Tak8Nie

Witam mam pytanie jak jest rozliczana kantyna? Z benefitów czy z wyplaty.

Odp
@Pracownik

No na pewno to z czego skorzystasz zostanie Ci odjete z wynagrodzenia

@Pracownik

Kantyna jest rozliczana z wypłaty a punkty nie są pobierane za kantynę czyli jak dawniej

Malgorzata
@Pracownik

Zapomniales dodac że punktow jest o połowę mniej

Gaga

Miały być punkty benefit na urlop i co nie ma

TakNie4
W-213
@Gaga

A skąd wiadomo że mają być punkty na urlop

Pracownik Macana
@Gaga

My zaczęliśmy właśnie urlop a o punktach nic nie słyszałem jakoby coś miało być

W 213
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam mam pytanie czy to prawda że na Mecenasie znieśli nadgodziny? Słyszałem, że na dolnym mercedesie tak a co z góra?

Zenekmartyniuk

Czy ktoś wie kiedy płacą urlopowe?

xxx
@Zenekmartyniuk

A co już wypłate przejebałes ?

Tak10Nie6
Żyleta
@Zenekmartyniuk

Jakby ktoś nie wiedział to 16 wpłynęła już urlopówka na konto????

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam czy są już przyjęcia do Drexsa na produkcję

TakNie2

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DWS Draexlmaier