Adres: Spółdzielcza 45, 58-500 Jelenia góra

Opinie o DWS Draexlmaier

Filtruj opinie po kryteriach:

Nowy pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy w firmie soboty są dodatkowo płatne?

@Nowy pracownik

@Kong

Chyba żartujesz! Po tych zmianach gowni.anych? Sam se pracuj

Bezel
@Hhessek

2600 na początku praca 8 godzin jedna sobota w miesiącu dodatkowe 180zl zorka jest spoko polecam przynajmniej na ten czas

Tak2Nie6
Hhessek
@Bezel

chyba ty, bo nie każdy tak dostał..

Zorka

@Kong

kogo?!!!!

Zainteresowany
@Bezel

A są przyjęcia i do której zorki? Umowa o prace czy zlecenie?

Nazwa działu: Magazyn
@Zainteresowany

Umowa o pracę na start soboty nie obowiązkowe dodatkowo płatne. A przyjęcia są cały rok nie to co w drexie-birkenau.

Nazwa działu: IT

Wiecznie lamenicarze jak ktoś na forum szuka pomocy to nikt nie pomaga taka to natura polaka

Robert

Tez dostaliście troszkę większa pensje w tym miesiącu ??czym to jest spowodowane ? Podwyżka podstawy. ?

Stella
@Robert

Dostałam niższą.

@Robert

Kolego w lipcu były 23 dni robocze stąd wyższa pensja

Nazwa działu: Produkcja

Jak to jest że w tym zakładzie ukraińce są lepiej traktowani od nas Polaków? Brygadzisci i kierownictwo ma nas za nic, a ukraińcowi wolno wszystko i nikt mu złego słowa nie powie. Nawet na L405 (usunięte przez administratora)sobie nie radzi ze swoimi ukraińcami lub celowo to robi że oni mogą robić połowę normy, a Polacy mają zrobic swoją normę i jeszcze robić za nich.... Jakiś zakład pracy chronionej czy coś....

Karol
@Pracownik

To prawda,robia co chca, na 12 stkach nic nie robia,patrza zeby tylko godziny minely a brygadzisci maja to gdzies,polak na 12 stkach 4 godziny pracuje i dlatego nie jest tak chetny by zostawac. Ukraincy nic nie robia wiec maja sile,proste i bardzo niesprawiedliwe ????

Rado
@Karol

Co Wy za głupoty wypisujecie {połowa z Nich jest dobrze wykształcona; i jest w obcym kraju i sobie dają rade. A wy tylko narzekacie } wyjedzie do obcego kraju popracujcie tam, wtedy pogadamy. ] ]

Tak1Nie1
LOLO
@Rado

W (usunięte przez administratora) BILI I (usunięte przez administratora) WIDZIELI . Przecież CI TAK PISZĄ TO BARANY, NIEUKI ,I ZAZDROŚNICY

TakNie2

Do zarządu,może kierownictwo by się zainteresowało swoimi pracownikami z magazynu na nowej hali,którzy siedzą godzinami przy biurku i nic nie robią, siedzą w telefonach na nockach i na drugiej zmianie zastawią się skrzyniami i śpią na nockach.Pracownicy chodzą do toalety i widzą tą sytuację,a ludzie ciężko pracują.A brakuje ludzi do pracy w zakładzie.

Tak8Nie6
Black
@pracownik

Od kiedy tu pracuje śmieszy mnie ten ból du** odnośnie magazynu. Proste pytanie co stoi na przeszkodzie by taka osoba "ciężko pracująca" ukończyła kurs, zdała egzamin i aplikowała na magazyn skoro tutaj jest taki luz blues, z tego co mi wiadomo to ciągle są przyjęcia więc skoro tak bardzo odczuwa się zazdrość to może warto ruszyc 4 litery i zrobić coś w tym kierunku a nie tylko wylewac żale na forum :) A wgl paradoks tego wszystkiego jest taki że to właśnie najczęściej osoby które przenoszą się z produkcji na magazyn najbardziej czują się jak Pan i władza który tylko leży i pachnie :) Serdecznie pozdrawiam :)

Tak11Nie
Pracownica
@pracownik

Co to za postac pisze,wez sie stara repolo do roboty,a jak masz problemy z pecherzem to do lelakarza zapraszam.

Tak7Nie3
brodacz
@Black

ja również to widzę !!

@Black

Ja również widzę jak godzinami siedzą pracowniki z magazynu na nowej hali na drugiej i trzeciej zmianie.Siedzi ich po dwóch lub trzech i patrzą w telefony nogi na krzesełku wyciągnięte,mogą też pomagać innym wózkowym między czasie na punktach.A chyba jesteś jednym z nich bo tak się boisz o tą (usunięte przez administratora) cztery litery.

Tak2Nie4
Pracowniki
@pracownik

Hahaha uwielbiam taka zazdrość. Kacapy z produkcji jeśli macie taki problem z magazynem to wybierajcie inną toaletę. Polecam maść na ból (usunięte przez administratora) :D

@pracownik

Zwykła zazdrość i żal dupy, nie podoba się na produkcji to się zwolnij i idź tam gdzie będzie Ci lepiej

projektor
@brodacz

Ciebie tez dobrze widać uwierz mi!

Krysia
@pracownik

Witaj! Uwielbiam ssać wielki (usunięte przez administratora) Pieprz mnie dzisiaj przystojny! Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji http://s4f.net/go/kwejk

Wtch
@pracownik

Ale nie ładnie tak być konfidentem... boli dupka, że ktoś może mieć lżej? To zmienić pracę!! Ja nie pracuję na magazynie i jakoś mnie nie boli, że ktoś śpi czy odpoczywa na nockach, może to korzysta, co w tym dziwnego?

@Pracownica

Lepiej niech siedzą ,bo znowu coś rozwalą jak gruby Pawcio.

Pracownik roku
@Krysia

Gruby brodaty nie skorzystasz z oferty ?? Ponoc Ty nikomu nie przepuścisz hahaha Słyszałem ze na miescie to nawet chłopem nie pogardzisz, byle by tylko wetknac ten swoj interesik haha

@Pracownik roku

Nawet mi za to płacą i mnie wożą,do zobaczenia na imprezie

Nazwa działu: Produkcja

Czemu z hal znika ostatnio tyle maszyn

Uggg

Jakaś propaganda konkurencji.. glupota

ROBIĄ MIEJSCE DLA BANÓW

Żal
Nazwa działu: Produkcja

Aż żal czytać to formum kipi od analfabetów.

zombie
Nazwa działu: Produkcja

A ja sie tam cieszym jak cygan dronem, miejsce nowe nie ma krzakow przynajmniej te latawice nie beda sie mia,y gdzie chowac. widac ze jest postep tak trzymac!

Kaszana
Nazwa działu: Produkcja

Ja tam stawiam na wiejskie smaki , kiełbachę bym opierniczył kaszanę przytulił do policzka skwara usmażył na brudnej patelni jak za startych dobrych czasów przy akompaniamencie czerwonych gitar ahhhh stare dobre czasy

Party Rock
Nazwa działu: Produkcja

Zbliża się impresa zakładowa, już się doczekać nie mogę. Grzeje bimber w piwnicy bo chcem napić się z gwiazdą wieczoru. Liczę na to że lubi rym cym cym z dupki dym:)

TakNie1

Kierownik wykrawania to niezły babiasz tak być nie powinno ! Co róż widac jak się ślini na dziewczyny a później mają lepiej czy to jest normalne ?!

Pracownik produkcji
@Pracownik

No a co to pierwsza pogłoska ?

Piękny
@Pracownik

Paskudy głosu nie mają więc wracaj do nory????????

Edek

Szczególnie na te po 50 bo na projekcie nie ma innych buaaahaha

nowy

Co sądzicie o tym beneficie My Benefit.

@nowy

Temat zastępczy

Jeremi

Generalnie to firma jest dobrym pracodawcą. Wystarczy dobrze pracować to i zarobek będzie dobry!

Tak5Nie1
Ona

Zastanawiam się nad złożeniem CV do draexlmaier. Moze mi ktoś opisać jak wygląda praca u was, jak wypłaty itd, czy trzeba pracować w weekendy bo u mnie to raczej odpada....

@Ona

Zależy na jaki projekt trafisz bo jak na porsche to możesz mieć nie źle i weekendy rzadko pracujące. Na Land Roverze i Mercedesie to raczej niewesoło i weekendy często pracujące. Wypłata na start ze 2200 netto potem więcej. Mogę Ciebie zarekomendować jak napiszesz na maila: noweotoczenie@gmail.com

TakNie3
Ona
@pracownik

A weekendy są obowiązkowe czy idzie kto chce?

Karolinka
@Ona

Rekomenduję zatrudnienie się w Dr. Schneider Radomierz 1D mili i pomocni ludzie i wypłata zawsze na czas. Wystarczy poczytać opinie: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15920

Tak2Nie2
Pracownik Qs
@Karolinka

Patrząc na opinie, taki sam cyrk, jak i tu????

Pp
@Ona

Praca jak praca. To jest podukcja. Zależy gdzie trafisz. Weekendy to raczej norma że się pracuje na produkcji - ale mają też niektórzy wolne to zależy gdzie trafisz. Są różne projekty i różne rzeczy się tutaj robi klejenie, szycie, montaż itp...

Pp
@Ona

Niby kto chce ale jak idą wszyscy z twojej załogi bo jest zapotrzebowanie i produkcja musi iść to co jedyna się wylamiesz.... I kto przyjdzie za ciebie ? Bywa że soboty nawet na popołudniu.

Greg
@Ona

Jak nie przyjdziesz w weekend do pracy to Ci premie zabiorą. Nie ma tak ze jej chcesz to idziesz jak nie to nie idziesz. Musisz iść i tyle jak nie chcesz stracić premii.

Pracowniczka
Nazwa działu: Produkcja

Czemu tyle maszyn ostatnio zniknęło z kaszerowni. Pytam no chciałam się tam przenieść ale nie wiem czy jest sens

Tak3Nie

(usunięte przez administratora) Co to za wpis?

On

Wiadomo już coś na temat imprezy zakładowej w tym roku?

Pracownik QS

Pracownik QS
@On

07.09

land rower l 405/494

wypowiedzenie.Witajcie wlasnie wczoraj zostalam zwolniona z pracy za 14 lat charowki w tej firmie przez lejdi Katarzyne Matkowska bo w ciagu trzech lat bylam na zwolnieniu lekarskim ,a uwarzam ze jestem bardzo dobrym pracownikiem a ona potraktowala mnie jak smiecia ktorego mozna sie pozbyc,i juz zastrasza innych pracownikow ze ich bedzie zwalniac jak pujda na zwolnienie.Dziwie sie zarzadowi ze nic z tym nie zrobi a tak sie oglaszaja w radiu ze potrzebuja pracownikow a starych wykfalifikowanych sie wyrzuca bo sa niewygodni bo zawsze maja cos do powiedzenia tylko zeby ja taka krzywda nie spotkala bo nie zasluguje byc na tym stanowisku bo kierownik powinien rozmawiac z swoimi ludzmi i obstawac za nimi, a nie ich zastraszac

Tak9Nie2
@land rower l 405/494

Pani (usunięte przez administratora), proszę trzymać się faktów i nie oczerniać mnie bezpodstawnie ani nie straszyć pracowników zwolnieniami z pracy za nieobecności w moim imieniu bo nie przypominam sobie byśmy taka kwestie poruszały, by była pani do takich wypowiedzi w moim imieniu upoważniona tym bardziej ze są dalekie od prawdy a każdy przypadek długotrwałych absencji pracownika jest rozpatrywany indywidualnie. W Pani przypadku zarząd spółki przeanalizował pani regularne i coroczne oraz kilkumiesięczne nieobecności po zgłoszeniu jednego z członków tego zarządu, iż spotkał panią w długi weekend majowy na campingu we Włoszech a była pani w tym czasie od 3 miesięcy na L4 trwającym następnie do końca maja. W tym czasie pani współpracownicy byli zmuszeni wyrównywać brak pani osoby, swoją bardziej wytężona również w nadgodzinach praca. Proszę najpierw dokonać oceny uczciwości swojej postawy zanim zacznie pani zniesławiać kogokolwiek w wyniku własnego niezadowolenia a przede wszystkim proszę trzymać się faktów.

Tak7Nie3
@anonim

Jak ktoś jest tak długo nieobecny to firma powinna zatrudnić kogoś na zastępstwo a nie wykorzystywać tych co pracują na maksa jak to ma miejsce na wszystkich projektach . Jest coś takiego jak umowa na zastępstwo drogi zarządzie

Tak15Nie
Lulu
Nazwa działu: Finanse
@land rower l 405/494

A dlaczego nie pójdziesz do dyrektora?

W-213

Czy naprawdę nikt tego nie widzi że (usunięte przez administratora) reper nic nie robi.zarabia takie same pieniądze jak inni a obowiązki to ma żadne albo siedzi du... Na krześle albo chodzi po projekcie i zbiera plotki.Hmmm tyle prób awansu i każda to nie wypal bo nawet kierownicy wiedzą jaki to jest leser i nie rob.to chyba czas najwyższy coś z tym zrobić tyle brakuje ludzi a taka sobie przebimba 8 godzin za te same pieniądze co inni ludzie na projekcie a na kaszerce wiecznie kogoś brakuje

Robol

Fakt jest taki ze tych chorob nabawilam sie w dreksiec,a po drugie to ja z kolezanka szkolilam Agnieszke jakby ktoras z nas zachorowala ,a na landku zawsze jest dla was zamalo ludzi i wiecznie ukraincy robia nadgodziny ,ktorych ja nie musze bo mam grupe ,a jest wiele ludzi co pracuja krotko i czesto chodza na zwolnienie i nikt sie ich nie czepia wiem bo troche tam robie i nie traktoje sie pracownika ktory pracowal tyle czasu jak smiecia ludzie robia gorsze rzeczy i nikt ich tak nie traktoje jak potraktowaliscie mnie pan bog nie rychliwy ale sprawiedliwy

Pracownik HSK
@Robol

Z tym chodzeniem na wolne to masa ludzi przesadza bo kto to słyszał żeby pracowało np 7 osób na części i co tydzień ktoś wolne brał a koledzy za takich zapier... ! Albo traktujesz pracę poważnie albo wcale się nie zatrudniaj . Jest system taki ze nie ma osób rezerwowych . Zarząd nie wie że co to jest umowa na zastępstwo to się nie bierze wolnego co tydzień !

Tak5Nie
Sialla
@Robol

Monika błąd ortograficzny błędem pogania

Haras

Do ZORKI ZAPRASZAM jest lepiej

Tak1Nie1
BMW

Pracuje na innym projekcie, u kierowniczki ktora jest wymagajaca ale rozumie ze oprocz tego ze jestesmy pracownikami to rowniez jestesmy ludzmi, matkami/ojcami, dziecmi itd a kazdy ma swoje zycie i obowiazki poza praca, oczywoscie wszystko w granicach rozsadku i tego czy jest się fair w stosunku do pracy. Pani Katarzyno- jest Pani zla wizytowla Dws, raz z Pania rozmawialam i po 3minutach wiedzialam ze to co mowia o fioletowym potworze to prawda ! Prostota w zlym znaczeniu tego slowa, az zastanawiam sie jak to mozliwe ze ktos mial tak male wymagania co do kierownika. Zastanow się kobieto bo ze stolka spasc latwo, a te robole przy maszynach to LUDZIE! Czas na dymisje ! Zly czlowieku !

Tak21Nie

Żal patrzeć co się dzieje na landku wczesniej zwolniła dwóch klejarzy ,a teraz bardzo dobrą pracownice jeszcze trochę to nie Bedzie komu robić .Czy tam w zarządzie ktoś jest ślepy co ta kobieta robi.

Gość
@Pracownik

To teraz nie można zachorować bo zostaniemy zwolnieni

Dawid

Ktoś wie ile się dostaje za tydzień dwunastek dziennych na produkcji netto ??

Rados
@Dawid

Około 300 zł netto

L405/494

Witam pani Katarzyno bzdury pani pisze ,a tak wogule to już mi przeszło i zrozumiałam że nie muszę wracać do tego (usunięte przez administratora) bo stać mnie na coś lepszego ,tylko zmarnowalam tam kawał czasu,powodzenia życzę innym pracownikom wytrwałości z pani osobą

Tak9Nie

Dziewczyna ma rację zawsze pani się nie podobało że miała coś do powiedzenia i była (usunięte przez administratora) pracownikiem poprostu chciała jej się pani pozbyć,a co do zastraszania ludzi to prawda

Kolo
@Pracownik

Dokladnie wieczne zastraszanie brakiem premii za wzięcie choćby jednej wolnej soboty w miesiącu. Zero zrozumienia dla pracowników...

Tak7Nie
Nazwa działu: Finanse

Witam. Czy ktoś wie kiedy będzie wypłacana urlopówka ?. Pozdrawiam.

Pracownik 2
@Pracownik

Uropowka niby ma być w następnym tygodniu

Soruk

Co sądzicie o Kafeterii MyBenefit???

Tak10Nie2
***
@Soruk

Fajna sprawa tylko duzo za dojazdy potrącaja w sumie nie sa darmowe

Tak8Nie2
@***

W sumie są, bo dostajesz to wszystko za darmo

Tak3Nie3
Nick
Nazwa działu: Magazyn
@Lkl

Jak za darmo jak płacę za to podatek .

Tak5Nie
@Nick

Nie za to. Od tego, dokładnie tak jak wcześniej.

Nick
Nazwa działu: Handlowy
@Lkl

Dojazdy do podatku . Na fiszce jak byk napisane. To chyba płacę podatek za dojazdy .

Tak2Nie2
Benefity

Zauważyłem że sporo osób nie chce korzystać z MyBenefit w Drexie. Skoro tak to chętnie odkupie punkty za połowę ceny. Czyli jak ktoś ma 300 punktów to kupie za 150 zł.

TakNie

Jak wam się podoba przeniesienie części premii do podstawy? Możliwe że jest to chytre zagranie zrobione po to żeby nie dać nam podwyżki po nowym roku albo i przez 2 lata

Tak8Nie1
***
@Pracownik

idziesz na zwolnienie mbie premii to mniej tracisz ????????????

@Pracownik

Najgłupsze co można wymyślić..

Zostaw opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

Chcę opublikować: