Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Ewan

Reklamują się, że oferują darmowe dojazdy teraz podwyżki i będziemy płacić wyższy podatek od dojazdów. Było by ok gdybyśmy mieli chociaż dobre warunki w busie. A bus to gasnący w czasie jazdy trup z zepsutym ogrzewaniem i odstępami między siedzeniami do przedszkolaków. Trzeba siedzieć w bok bo nogi się nie mieszczą.

Sprawdzanie temperatury
@Szymon

Szef, właściciel czy jak go tam zwą. To niezły kombinator. Bus ma za słabe ogrzewanie i jeździmy w kurtkach, dopiero w autobusach ogrzewanie wyrabia przy minusowych temp. A cwaniak poczekał, aż temperatura poszła do góry na zewnątrz i przyjechał mierzyć, że wszystko jest ok. To jest bezczelne!

Patryk

Przeniosłem się do QS i bylo spoko chodź plany przeniosły mnie do innej firmy. Jak umiesz się zakręcić, to bez problemu można w pracy grać i oglądać filmy na netflixie. Chodź u nas był słaby zasieg. A czego nie zrobisz ogarnie kolejna zmiana. Ostatecznie wszystko zrobione. Wszyscy zadowoleni.

Nowa
@Sprawiedliwosc?

Trafione w punkt.Naprawdę dziwne sytuacje się tutaj obserwuje,niektórzy potrzebują pomocy brygadzisty w bierzącej produkcji po czym kilka razy wychodzą na fajkę.Śmiechu warte,a sprawiedliwości tutaj się nie doczekamy niestety.

Bolek

To prawda, że mają wziąć się za tych zjeb*w z magazynu (i nie tylko), którzy na 2 zmianach wychodzą, aby przeparkować swoje zardzewiałe złomy bliżej portierni w (usunięte przez administratora) wie jakim celu? (Ponoć, aby szybciej wyjechać po 22 i móc szybko jechać do swoich melin, aby napić się harnasia ze swoimi Grażynami). Ponoć ma być jakaś akcja. Dostaną po premii to im się odechce Harnasi te 2 minuty wcześniej.

Heh
@Art

Gościu malinowy skoro tak cię to boli że magazyn zarabia więcej to nic nie stoi na przeszkodzie wyłożyć tysiąc złoty z tej biedackiej produkcyjnej wypłaty zrobić kurs i przenieść się na magazyn :*

Nowy

Super praca. Dodatki premie itp. Już kupiłem mieszkanie, a wszystko dzięki super premii. Dają umowę na stałe już po 6 miesiącach pracy.

Gabi
@Paweł

Święte słowa. Niestety przyjęła się opinia że tego typu praca na produkcji to nic innego tylko odbić kartę na dzień dobry, 8h tępo powtarzać te same ruchy i znowu odbicie karty. I czyta się potem opinie że praca prymitywna,nudna dla ludzi bez ambicji. A taki (w)uj. Ambitniejsze osoby robią, pytają, słuchają. I co najważniejsze myślą.

Paweł

Czasami trzeba wziąć kredyt na 20-30lat na budowę domu. Albo na 30lat na mieszkanie gdy nasze ambicje kończą się na produkcji na 3 zmianach i umiemy tylko gadać jak nam źle, jak to nas (usunięte przez administratora) i wykorzystują. A naszym mottem jest: ja nie umiem, jak mam to robić, niech mi ktoś pokaże, mi za to nie płacą itp. Zero chęci rozwoju, zero samodzielności, a podjęcie decyzji nas przerasta. Wtedy pozostaje nam tylko użalać się nad sobą.

Antonio

To chyba jesteś tym 1 z 10 z samej góry co najlepiej zarabiają jak spłacasz taką ratę bo pracownik produkcyjny to nie wiem czy 4 tyś netto od nowego roku wyciągnie a powinien

Pawel

Po pierwsze też pracowałem na produkcji, bo od tego zaczynałem. Tak jestem cwaniak, bo w przeciwieństwie do was nikt mnie nie musi prowadzić za rękę. Potrafię być samodzielny i się rozwijać. A nie tylko narzekać jak jest źle na produkcji i tam siedzieć. Nie podoba mi się, to się rozwijam i aplikuje na inne stanowiska. A czy Ty próbowałaś kiedyś przejść na inne stanowisko? Czy Ci dobrze i lubisz marudzić jak Ci źle? Zarabiam lepiej, ale to tylko moja zasługa nikt mi tego nie dał. Sam na to zapracowałem wiele razy próbowałem dostać się na inne stanowiska, aż się udało. I jest sporo pracowników co zarabiają więcej ode mnie i mają wyższe stanowiska. Więc z pretensjami tylko do siebie. Życzę samych sukcesów zawodowych.

Monia
@Nowy

Tak super praca ale tylko dla magazynow którzy tak cieszko pracują że w nocy spis pracy

Nowy

moge go tobie wsadzic w c..pke

Krzyś

Co prawda boli

Gabi Nowy wpis
@Paweł

Landek
Kandydat

W tym zakładzie coraz gorzej Stich przegina 1. Już totalnie nie można pracować nawet w 1 słuchawce 2. Telefonu też nie można mieć na stanowisku pracy bo mu przeszkadza 3. Już masakryczne rozliczanie z przerwy minuta spóźnienia Już (usunięte przez administratora) W tym zakładzie co roku coraz gorzej Już nie wspomnę że premie zabierają na 3 miesiące do przodu i tak się zastanawiam czy jest to zgodne z prawem ?

Ikaha nuuudzi
@Landek

Albo pracujesz albo przechodzisz słuchać muzyki. Czego nie rozumiesz nierbie?

Antonio Nowy wpis
@Landek

Mam nadzieję że na landku nie ma żadnych sobót pracujących ani dwunastek?

460 Nowy wpis
@Antonio

Uważaj bo mamy taką kierowniczkę wieśniaczkę ze liże (usunięte przez administratora) Krzysiowi to co on powie to ona robi więc może nie długo się to zmienić manipulantka kto wziął ja wogole na kierowniczkę ręką rękę myje wszystko po koleżeńsku może za to wziął by też się rozwalić to kolesiostwo a nie do zwykłych pracowników się przyczepił

Antonio Nowy wpis
@460

Ale to nie jest fioletowa?

Tomek
Inne

Cały czas się gorzej robi(usunięte przez administratora) chyba w główce się po przewracało zaczyna robić się tako (usunięte przez administratora) tylko straszą kamery zakaz palenia zaraz do kibla nie będzie można wyjść i wydajność kim robić jak ludzi po zabierał trzeba będzie to wszystko zgłaszać bo za nie długo nie będzie komu pracować człowiek zestresowany przychodzi do tego (usunięte przez administratora) który zrobił jeden człowiek...

Piotrek

Dokładnie w szczególności na zmianie CCC tam same kapusie jeden drugiego wali z ucha kombajny śpią na nockach chodzą na kawki co chwilę i co nic nie będziemy się tym przejmować bo i tak nic nam nie zrobią pozdrawiam

Karol
@Piotrek

To prawda spanie na nickach ma już opanowane magazynier Tomek M

Supermen
@Piotrek

Trzeba było się uczyć baranie to też byś spał.

Na macanie tragery zawsze są. Ja pracuję ja Miko

Krzyś

Na magazynie w nocy to albo się śpi taka jak Tomek M lub ogląda filmy na telefonie i i za to mają płacone dziwnie to jest

W223

No jestem dumny z tego że jestem magazynierem na nockach będę was nagrywał i dawał odpowiednim ludzia takie nagrania jak wasza praca wygląda

Szyderca
@Krzyś

Jak ja uwielbiam to polskie piekiełko,standard ponarzekać na innych samemu sobie się nie przyglądając,zajmijcie się sobą a reszta sama się ułoży,a nie starajcie się ma siłę układać życia innym

@Szyderca

Przecież to góra układa życie innym chociaż czasem robi to całkiem dobrze

Antonio

Bycie dyrektorem to także nie jest powód do dumy a tam wolę być człowiekiem

DU
Inne

Tak mniej więcej przeczytałem wasze ostatnie opinie, no i chyba jako kierowcy nie macie w firmie lekko, co? :/ Czy na pozostałych stanowiskach jest podobnie? Szukają Automatyka i tak się zastanawiam, czy jest sens złożyć cv? Widełek nie podali, przybliżycie mi zarobki? Czy znajomość języków jakoś wpływa na wynagrodzenie? Bo niby piszą, że to atut. Chwalą się wyjątkowo bogaty pakiet benefitów i szerokimi możliwościami rozwoju. Zgadza się to wszystko?:D

Ikaha nuuudzilul
@DU

Bierz co jest, q dyktatorze rudego niedługo będzie bezrobocie 20 jak nie 30 procent

@DU

Podobno jak chcesz robić karierę wyżej to musisz znać niemiecki no ale być na najwyższym stanowisku to nie wszystko bo jeszcze trzeba być człowiekiem

Technolog produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

Pytania

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
PIP
Inne

Pracodawca nie może wykorzystywać kamer w firmie do monitoringu swojego pracownika. Przede wszystkim firmy poprzez monitoring nie mogą kontrolować zachowania pracowników, weryfikować efektywności lub sprawdzać czasu pracy. To co się obecnie dzieje w tym zakładzie przechodzi ludzkie pojęcie ,na szczęście są na to paragrafy kadro zarządzająca .

@PIP

To ogromny zbyteczny wydatek a firma oszczędza jak się tylko da i niepotrzebne pogorszenie warunków pracy

Inspektor
@PIP

A zgłosiłeś do odpowiednich organów ?

Zaczep

Jeżeli komuś nie pasuje DWS to polecam Matherson (dawny Dr. Schneider) i projekt Tiguan gdzie każdy się odnajdzie na Kaszerowaniu i Unbungu a robiony jest tylko FS, Szpalta i BFS. Praca w miłej i życzliwej atmosferze gdzie tylko kierownictwo umie płynie mówić po polsku i ciągle straszyć (poszukiwaniem innej pracy) bo 95% załogi projektu to Ukraina która szkoli tylko swoich ziomków a Polacy są marginalizowani a nawet bardzo szybko wydalani z pracy przez brak odpowiedniego wyszkolenia w odpowiednim czasie.

Ewan

Do Ewana
@Ewan

Chyba jeździmy ta sama linia. Nie da się siedzieć normalnie.

?
@Ewan

Ale płacz troszkę wyszy podatek ,ale cały czas jeździsz zadarmo. A reszta z Jeleniej Góry płaci krocie za bilet miesięczny.

Krocie?
@?

To jak im drogo to proponuję się przeprowadzić. Wstaję o 3.30 po 4 wychodzę z domu na rankę. Prawie 4h w drodze. Chwilę przed 16 jestem w domu. Zamienimy się? Jeszcze nie dawno zabierali 100pkt z benefitow i podatek. U mnie też narzekają i zazdroszczą, że jeżdżę za darmo. Po spojrzeniu na mój świat wola dojeżdżać i być w 20 minut w domu, bo życie ma większą wartość niż 200zl co wydadzą na paliwo.

melodyjna

Spodziewaj się odpowiedzi w stylu, że no tak tylko praca gorzej płatna. Może się nie znam ale tyle dojazdów to wychodzi prawie jak dwunastki przez większość miesiąca i do tego bezpłatne.

Pasażer
@Ewan

Nasz autobus nie ma klimatyzacji tylko nawiew i nie było przyjemnie w upały. Podczas deszczu można się zdziwić bo w paru miejscach kapie na głowę i bywają wilgotne siedzenia. Nie jest nas dużo to można tam nie siadać. Jest trochę sztywno, bo są zablokowane guziki od odchylania siedzeń. Zdecydowanie gorsza flota od poprzedniej firmy.

Dojezdny.
@?

Za darmo dojeżdżamy haha. Widzę, że matematyka kuleje. Mi przez 3 lata zabierali po 100pkt i około 70zl podatku od dojazdów czyli około 170zl, a to ponad 2tys. zł rocznie.To taniej, albo podobnie wychodziło tym co mieszkają w Jeleniej, ale nie marnują codziennie ponad 3h na dojazdy. Prawdziwe za darmo to tylko w Polsce. Teraz jest lepiej, bo został tylko podatek który trochę się zwiększył, bo podrożały ceny przejazdów, ale z benefitów już nie potrącają

melodyjna
@Dojezdny.

Kilka złotych zapalać i jeszcze mu źle. Możesz samochodem dojeżdżać albo zmienić pracę na taką bez dojazdów.

Wieś
@melodyjna

Mieszkam w małej miejscowości bez większych zakładów. Nie ma pracy większość dojeżdża. Ostatnio była oferta pracy za 3650zl brutto bez żadnych premii, dodatków itp. Albo muszę dojeżdżać 3h, albo nie i zastanawiać się jak związać koniec z końcem. Łatwo powiedzieć jak się nie jest w takiej sytuacji.

Przewozy regularne
@Ewan

Niestety, ale ta firma nie za wiele sobą reprezentuje. W ciągu tygodnia dwa razy podstawiali nam inne busy, bo nie dojechaliśmy. Już po opiniach na google widać z kim mamy doczynienia. Aż dziwne, że drex wziął taką firme. Widać, że liczy się tylko kasa, a czy kapie na głowę bądź siadamy na mokrych siedzeniach to nie ma żadnego znaczenia. W końcu szef ma swoje auto z salonu. Na innych liniach, albo nie mają ogrzewania, albo klimatyzacji. To kierowcy narzekają, że nic nie widzą, bo światła słabo świeca. To się drzwi nie otwierają lub nie domykają. Może kiedyś wróci poprzednia firma. Bo jak słucham dojezdnych z innych linii i sam widzę jak to wygląda to brakuje słów.

Zniesmaczony
@Przewozy regularne

A do tego wszystkiego kierowcy obgadujący pasażerów i właścicieli firmy w której pracują,oczywiście nie wszyscy,kto ma trochę kultury to potrafi się zachować.Pasażerowie również biorą w tych dyskusjach udział,jak dla mnie żenujące i słabe,za grosz kultury i szacunku do innych,a przez to i do samych siebie.

Antoni
@Zniesmaczony

Trochę masz racji, a zarazem trochę się mylisz. Kierowcy nas wożą i za nas odpowiadają w razie kolizji itp. Więc nie wydaje mi się, że źle robią mówiąc, że jest problem z autobusem, że jeżdżą jakby nie do końca sprawnym autobusem np. chociażby problem ze światłami gdzie po zmroku mało co widzą. Pracodawca nie reaguje na ich zgłoszenia to szukają pomocy przez podróżnych. Ja bym nie chciał jeździć nie sprawnym autobusem i odpowiadać za ludzi, a Ty?

Nina
@Antoni

W zeszłym tygodniu przyjeżdżał bus na nockę z Bolkowa bez ogrzewania, a popołudniówka wracała. Zimno na maxa, że ciężko wytrzymać. Kierowca ponoć miał wybór jeździć na letnich albo bez ogrzewania. Po prostu ręce opadają. @Pracodawca jak zwykle nic z tym nie robi. Po prostu firma transportowa musi się dorobić, a że dojeżdżają tylko pracownicy niższego szczebla (czytaj gorsi) to nic z tym nie robią. Dziękujemy

Szymon

Tak jeździłem tym busem. Wracałem z popołudniówki i nie było ogrzewania chyba jakoś 3-4 dni bez ogrzewania w tygodniu i wymienili busa. Ogólnie super para szła z ust. Co tam 1h30 w zimnie kurtka i czapka. Wychodzisz cały zmarznięty nawet stopy lodowate.

Sprawdzanie temperatury
@Szymon

DA
Inne

Ale jakie są te premie, bo tu się na kredytach skupiliście, a człowiek nie może się dowiedzieć, najważniejszego. Podstawa już widzę, że mnie jak 4 tysia na rękę. To już napiszcie do końca, ile czego? Podwyżki od lutego mają być?

=
@DA

Ktoś kto nie pracuje ten nie wie to zrozumiałe. Jak chcesz się przyjąć to powiedzą o tym jakie wynagrodzenie dostaniesz. Informują każdego o tym ile będziesz zarabiać. Chyba że jesteś osobą którą musi się upewnić czy aby nie zarabia mniej w dr. schnaider.

@DA

U nas dali podwyżki 800 brutto plus 200 przenieśli z premii do podstawy.

Prawcownik

800 było w QS-ie Brygadziści to nie wiem ile dostali.

Pracownik okołoprodukcyjny
@DA

Mamy 4600zl brutto podstawy plus premia 900zl i 400zl stażowe, które trzeba wypracować :). Do tego dochodzi dostatek nocny więc od biedy starcza jak się nie choruje. Troche więcej odpowiedzialności niż na produkcji. Mam trochę obowiązków z których jestem rozliczany. Trochę przy kompie trochę w terenie. Nudy nie ma i nawet mi się podoba, bo linka mnie nudzi w koło to samo.

Tata
Kandydat

Na jakich trasach jest dojazd do zakładu?

Dojazd
@Tata

Jest koło 10 tras.

Antoni
@Tata

TRASA 1 LUBAŃ-GRYFÓW-LUBOMIERZ-WOJCIECHÓW-DRAEXLMAIER; TRASA 2 BORÓWNO-BOGUSZÓW-WITKÓW-MARCISZÓW-KACZORÓW- DRAEXLMAIER TRASA 3 BUKOWIEC– JANOWICE WIELKIE – TRZCIŃSKO – DĄBROWICA-DRAEXLMAIER TRASA 4 ŚWIERZAWA-STARA KRAŚNICA-WOJCIESZÓW-DRAEXLMAIER TRASA 5 LUBAWKA-MISZKOWICE-KOWARY-MYSŁAKOWICE-DRAEXLMAIER TRASA 6 KAMIENNA GÓRA-DOMANÓW-BOLKÓW-KACZORÓW-DRAEXLMAIER TRASA 7 GIEBUŁTÓW-MIRSK-RĘBISZÓW-STARA KAMIENICA-DRAEXLMAIER TRASA 8 LWÓWEK ŚLĄSKI-WLEŃ-PILCHOWICE-SIEDLĘCIN-DRAEXLMAIER TRASA 9 SZKLARSKA PORĘBA-PIECHOWICE-WOJCIESZYCE-DRAEXLMAIER TRASA 10 KARPACZ-ŚCIEGNY-MIŁKÓW-MYSŁAKOWICE-ŁOMNICA-DRAEXLMAIER

@pracownik

Czy ktoś się orientuję kiedy będą wypłacane jubileusz 10lecia pracy w zakładzie?

Jubileusz
@@pracownik

Wypłacane jest KW4 22-26 stycznia.

Gruba Ryba

Tegoroczna podwyżka to znowu przekręt bo przenieśli część premii do podstawy żeby mniej dać

SN
@Gruba Ryba

Czyli ile PLN podstawy, a ile premii, bo już się pogubiłem? I od czego przyznawanie premii zależy? To uznaniówka, że może "odpaść"?

@Gruba Ryba

Ta podwyżka w tym roku to jakaś kpina, 500 zł z czego 200 z premi zabierają do podstawy. Czyli jakieś 250 zł na rękę wyjdzie.

Gruba Ryba

Nie dostają wszyscy po równo tyko ci z dłuższym stażem dostają więcej ale z tych premii to teraz będą grosze

@Pracownik

Podwyżki wychodzi 500 zł brutto a gdyby nie przeniesienie z premii to było by więcej czyli pogorszenie bytu pracownika

Daro
@Gruba Ryba

Premia ,a dodatek stażowy to dwie różne sprawy,premia jest dla wszystkich taka sama

Dojazdy pracownicze

Czy ktoś może potwierdzić wiarygodność informacji. Doszła do nas informacja, że firma realizująca transport miała w umowie zapis, że mają nas dowozić busami/autobusami nie starszymi niż 10lat. A na lini nr 1 jeździmy busem z 2008 roku. Jak widać pozostałe linie również mogą nie spełniać tego warunku. Moim zdaniem firma dostaje pieniądze i powinna się stosować do umowy jeżeli taki zapis był.

Pasażer
@Dojazdy pracownicze

Fajnie jakbyśmy wreszcie mieli sprawne busy. Na poszczególnych liniach. Raz się psują i trzeba czekać na innego, albo kapie na głowę i są mokre siedzenia, albo ogrzewanie nie działa, innym razem nie działa klimatyzacja, i nie każdy bus jest wygodny, bo wysocy mają problem.

Paweł

My o chlebie, a Ty o niebie. Przewoźnik bierze pieniądze od drexa i powinien się wywiązać z umowy. A nie robić jaj. A co do dojazdów, dojazdy ponad 30km też kosztują. Wiec nie jest to takie opłacalne. A w końcu autobus i tak jedzie. Więc nie trujemy środowiska dodatkowo i bezpieczniej po nockach jechać autobusem niż przysypiać za kierownicą.

Antonio

Na pewno jak zawsze czyli początek lutego

;
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Ktoś co wie, czy od lutego cała tesla będzie pracować na 4 brygadowce czy to jakieś plotki????

WF
Inne

Tutaj nie widzę ofert, ale jak wchodzę na ich stronę to jest jedna, która mnie interesuje, na pracownika produkcji. Był ktoś na rozmowie, wiadomo od kiedy jest ta praca? Długo ogólnie cały proces przyjęć trwa? Zależy mi na pracy na wczoraj tak naprawdę, niestety tak wyszło.

@WF

Tak szybko to u nas się nie zatrudnisz. Najpierw trzeba złożyć aplikacje przez stronę kariera i czekać aż zaproszą na testy. Jak zaliczysz test to dopiero szkolenie BHP, badania i umowa. Teraz jednak mamy postoje świąteczno- noworoczne niektórzy do 10.01 i raczej testów i przyjęć nie ma

Doinformowany
@Pracownik

BHP masz w pierwszym dniu pracy wiec to jest dzien platny. Kwestia testów i badan przed.

Lokos

Tesla najgorszy projekt w zakładzie i jeszcze 4 brygadowka za 100zl wi3cej do wypłaty polecam plastiki 4 btygadowka i na łapę 4500zl a nie marne grosze w drexie . (usunięte przez administratora) na tesli nawet wyjść do kibla nie można

@Lokos

W plastikach jeszcze dwa dni wolnego do odebrania co miesiąc żeby była norma a na Tesli pewnie godziny nadliczbowe. Świąteczne na Boże Narodzenie 1050 zł , Na Wielkanoc mniej Dodatkowa wyplata udział w zysku firmy w sierpniu po kilka tysięcy zależnie od stażu pracy

TESLLLLA

tak tesla pracuje w sobotę ale tylko foliarki .... tam jest 4brygad...

Od 23.12 do 2 lub 6 stycznia wolne dla wszystkich a nie typowania jakieś! To nie totolotek

Inne

Czyli między świętami a nowym rokiem wolne?

Sekator
Inne

Kiedy Tesla rusza jutro czy 29 ?

sammy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Powie ktoś czy praca na magazynie jest ok ? Interesują mnie wózki wysokiego składowania :-)

Loko

Witam Ktoś wie czy tesla pracuje między świętami?

Koniu
Inne

Jak nikt nie przyjdzie to odwołają, jak z winy pracowników to premie całej zmianie pewnie zabiorą.

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 603.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 552, z czego 177 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 248 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188