Opinie o Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. w Jelenia Góra Spółdzielcza 45

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. w Jelenia Góra Spółdzielcza 45

Koleżanka

Pracuję w DIP Draexlmaier w Gliwicach od kilku miesięcy. Polecam ją ze względu na super atmosferę. Wszyscy są tutaj bardzo sympatyczni oraz pomocni.

vespa crabro
@Koleżanka

Jak mocno wystraszony jest teraz DIP w Gliwicach, na myśl, że straci cały HO pod rządami nowego dyra?

Mrgaret Nowy wpis

Tragedia, ta firma jakieś 7 lat temu była fajna. Po odejściu kadry i przejęciu przez Jelenia Górę jest gorzej niż w NGK. Nie warto i nie polecam. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie polecam Endego

Koleżanka Nowy wpis

vespa crabro Nowy wpis
@Koleżanka

bićszabląpis Nowy wpis

Myślicie, że coś się zmieni po połączeniu z DWS? Może tyrania dyrektora nieco się ukróci?

Bezimienny

Jeżeli chcesz pracować w jedynym korpo na świecie bez możliwości pracy na Home Office, to zapraszamy. Ogólnie to zarząd DIPa wprowadza wytyczne dla biur (JEL//GLI) według swojego uznania. Wymagania niemieckie, pensje polskie. Draexlamaier = we are not family

Katarzyna
@Bezimienny

I tak było przez całą pandemię, musieliście pracować stacjonarnie? Czy firma pozostawia przynajmniej jakąś elastyczność co do godzin rozpoczęcia pracy?

Lelek
@Katarzyna

W jg brak możliwości pracy zdalnej, do pracy możesz przyjść 7-9.

Kamila
@Lelek

A skąd ta dowolność w przedziale tych dwóch godzin?

Lelek
@Kamila

Elastyczne godziny pracy- benefit

Kamila
@Lelek

Czyli ludzie aż tak ze sobą nie współpracują tutaj skoro mogą być w różnych godzinach? A jak wyglądają tu sprawy z przerwami? Jest wyznaczony przedział czy też każdy robi sobie kiedy chce?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Ponoć dyrektor nawet z biura nie wychodził... Nie wiem jak jest teraz, ale czy to oznacza, że kontakt między nim a pracownikami stał się ograniczony ?

były

Kiedyś DIP był bardzo fajny, niestety nastapiła zmiana na stanowiskach, podziały i zaczęła sie kołomyja. Teraz z pracownikami nikt sie nie liczu a pan dyrektor to nawet z biura nie wychodzi .

Małgorzata
@były

A co konkretnie się zmieniło w firmie? W jaki sposób ktoś się nie liczy z pracownikami? Przybliżysz dokładniej?

Magdalena
@były

Ja znam jednego dyrektora innej firmy. To nosa z biura nie wyściubił, bo bał się koronawirusa. Może z tym tak samo jest?

ziobrownik
@Magdalena

Aktualny dyrektor DIP JEL wcale nie boi się koronawirusa. Niestety do tego stopnia, że całkowicie wyklucza home office i zezwala na niego dopiero wtedy, gdy połowa biura jest już zarażona. Niezrozumiała i nieuzasadniona jest jego decyzja.

Zibi

@Jaro to jak się nie ma znajomości to lepiej nie aplikować tu?

Jaro

jak nie jestes z kręgu znajomych to nic nie wskórasz. If you are not from the circle you cant do anything, forget the company in Poland. Draexlmaier in Germany or Romania is much better.

Wrrr

Zapomnij

Zainteresowana

Czy ktos mogl by sie wypowiedziec na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.?

Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.

Dip Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.