Dolfamex Sp. z o.o.

Jelenia góra

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Dolfamex Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolfamex Sp. z o.o.

ktos

coraz wieksze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak jakiego kolwiek szacunku dla pracownika , czysty wyzysk za marne grosze

Karolso2

No i to źle, że szkolą swoich pracowników, umożliwiając im lepsze zarobki i pracę w przyszłości @Gal? Ja nic złego w tym nie widzę. Ciekawe czy zwykły robotnik magazynowy też ma szansę na takie szkolenia. Małe mają wymagania bo wystarczy wykształcenie zawodowe i biegła umiejętność obsługi komputera.

anonim

(usunięte przez administratora)

Gal

Farsą jest ciągłe szkolenie nowych pracowników na operatorów CNC. Operatorzy którzy już w pewnym zakresie opanowali umiejętność obsługi maszyn z powodu płacy szukają pracy gdzieś indziej i raczej ją znajdują. Sytuacja się powtarza, a działań kierownictwa związanego z zatrzymaniem pracowników raczej nie widać. Pracownicy z doświadczeniem oczekują lepszych warunków płacowych i zgadzam się z opinią że nie potrafią ich wywalczyć. Problem ten ciągnie się od długiego czasu i nie raczej nie widać jego rozwiązania po myśli pracowników i kierownictwa.

Tak o

Firma bardzo przeciętna. Na produkcji pracownicy sami odpowiadają za programowanie maszyn, lecz zarobki jak dla standardowego operatora CNC. W działach technicznych jakieś dziwne przepychanki, atmosfera bardzo nieprzyjemna.

Obiektywny

Ktos,kto pracował tylko 2 miesiace nie moze mieć obiektywnej opinii o firmie. Nikogo tu się nie zwalnia bez jego wyraznej ,,zasługi". W zakładzie sa nowoczesne maszyny, dużo się mozna nauczyc. W mojej ocenie bardzo dobra firma pod kazdym wzgledem

były pracownik

Firma nie daje umów na czas nieokreślony przyjmuje tylko do wykonania czarnej roboty i kop.Ludzie zastanówcie się zanim złożycie tam podanie o pracę jak pracownik jest mądrzejszy od kierownika to podrzuca mu się świnię ginie coś na jego konto.Ja pracowałem tam dwa miesiące nigdy więcej.

Zostaw opinię o Dolfamex Sp. z o.o. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolfamex Sp. z o.o.