Opinie o Dolfamex Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dolfamex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolfamex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolfamex Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Czym Dolfamex Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wąski

Tak, obcinniem premi za błędy innych ????????????????????????????????????????????????

Statysta

Oczywiście że zachęcają tylko nigdy tego na fiszce nie widać

Cezary

Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt nie pisze? Mam zamiar aplikować i interesuje mnie wszystko.

Ciekawy

Witam Kolegów Mam pytanie jakie tam macie zarobki dla operatorów cnc? Jaka jest atmosfera pracy? Mam prawie 10 lat doświadczenia jako operator cnc pracowalem na sterowaniu Heidenhain i Sinumerik, bardzo dobry rysunek techniczny, potrafię dobrać parametry skrawania, programować obrabiarki. Aczkolwiek zazwyczaj robiłem masówki. Jakie stawki netto na start i jakie później i po jakim okresie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Elk

Jakie są tu zarobki?

Aplikowałeś na stanowisko Doradca techniczno-handlowy oferowane przez firmę Dolfamex Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Winter

Widzę że rekrutują często ludzi na te same stanowiska. Zastanawiam się czy nie przenieść się z DR. Schneider w Radomierzu bo tutaj wyciągam 2200 PLN Netto i mam dość daleko. Jak wygląda kwestia szkolenia ludzi, czy trzeba się dosłownie pytać o wszystko jak w DRS bo tam ludzie którzy szkolą jedynie bez słowa wszystko pokazują jak jakiemuś zwierzęciu a później są docinki w stylu "Co ty robisz! Ro.... maszynę!" Było wielu nawet po studiach technicznych w DRS i czepiali się ich o byle co nie tłumacząc niczego nawet jak wypełniać poprawnie etykiety skrzyń a później "k... co ty wypisujesz". Czy podobnie jest w Dolfamexie czy ma się normalne osoby które przekazują wiedzę a nie jedynie jak popełnia się wielokrotnie te same błędy?

TP
@Winter

Firma prowadzi podstawowy trzy miesięczny cykl szkoleniowy nowego pracownika. Prowadzącym szkolenie jest zawsze pracownik o większym doświadczeniu i predyspozycjach do przekazywania wiedzy. Wydaje się że taka forma szkoleń się sprawdza - dla tych oczywiście co chcą pracować i tych którzy nadają się do takiego charakteru pracy.

X

Zawsze będzie ktoś niezadowolony z pracy. Nie ma firm idealnych tak jak i pracowników!

Atmosfera w firmie jest beznadziejna. Kompetencje kadry kierowniczej - zerowe. Ulubieńcy prezesa maja się dobrze, reszta jest traktowana bez szacunku, wręcz pomiatana. Firma zatrudnia nawet niepełnoletnich, bo szanujący się odchodzą po kilku dniach. ja widzą co się tu dzieje, uciekają. Prezes, zamiast zarządzać firmą. biega po produkcji, wydaje polecenia i robi zamieszanie.

Nick 30
@pracownik

Pracownik, przypuszczam po Twoim wpisie że Ty się szanujesz i zwolniłeś się z firmy?? W jaki sposób Tobą "pomiatali"?

też pracownik
@pracownik

Rozumiem, że jedyna mądra osoba - to ta - która napisała ten tekst - już po paru dniach nie pracuje w firmie. Z pewnością musiała być bardzo mądra i chętna do nauki.... Pewnie chcieli coś nauczyć i jeszcze oczekiwali, że dana osoba powinna trochę popracować... Cóż z pewnością w innej firmie takich strasznych rzeczy nie wymagają. Powodzenia.

ktoś

M3 dlaczego nowych zle traktują ? co sie tam dzieje? chyba nigdzie nie jest kolorowo

ktoś

Jakieś świeże info na temat pracy w dolfamex? ktoś , coś??

M3

Jak w każdej firmie nie mają ludzi do pracy bo źle nowych traktują, prezes jest zdania - kwestia czasu i ludzie w ogóle nie będą potrzebni bo maszyny same będą wszystko robić. Przyjmują pracowników nie wykwalifikowanych po pierwszym miesiacu rzucają na głęboką wodę, każą robic na conajmniej dwóch trzech maszynach i zasypuja go bardzo trudnymi do wykonania materiałami o których sami nie maja zielonego pojecia co i jak, czasy do wykonania z kosmosu wzięte później dziwią sie że dużo braków i groźby utracenia kasy. Ogółem tak jak wszędzie zależy na jakie stanowisko sie trafi.

M3
@M3

Oczywiscie to wszystko jeżeli sie jest mądra osobą, standard dużo pracujących sobót i masa nadgodzin

Ktoś
@M3

M3 dlaczego nowych traktują źle? Napisz coś więcej

Michael

Dolfamex dla ludzi o mocnych nerwach.

Natalia
@Michael

Co bezpośrednio wpływa na Twoje postrzeganie Dolfamex jako pracodawcy? Zachęcam Cię do pozostawienia na forum swojego całego doświadczenia z tą firmą. Każda merytoryczna uwaga będzie ważna ze względu na osoby planujące aplikowanie do tej firmy.

Krzysztof

@Xxxx, po tym co napisałeś rozumiem, że poszukiwani są głównie pracownicy fizyczni w Dolfamex. Czy wiesz może jak często pracodawca ten otwiera rekrutacje na stanowiska biurowe? Mógłbyś się wypowiedzieć na ten temat? Twoja wypowiedź będzie ważna dla innych użytkowników.

Krzysztof

@xxx, napisałeś, że Dolfamex poszukuje nowych pracowników. Jakie, w takim razie, stanowiska są wolne? Dysponujesz może również informacjami jakie warunki zatrudnienia są teraz proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej przez pracodawcę?

Xxxx
@Krzysztof

Stanowiska są różne, od operatora cnc po szlifierza. Trzeba spojrzeć na ich stronę internetową.

xxx

W mojej ocenie dobra firma ale samemu się trzeba przekonać. Obecnie poszukują na stanowiska pracy. Atmosfera jest spoko,ludzie również.

Krzysztof

@jga Administrator forum ma możliwość kasowania wypowiedzi, które zawierają obraźliwe epitety i są niezgodne z regulaminem. Każda wypowiedź, pozytywna jak i negatywna ma istotę bycia na forum, gdy jest uargumentowana.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Jelenia góra.

crash

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas.W latach 90-00 była to dobra firma.Pózniej kiedy prezesem został Zbigniew Ś dla pracowników produkcji nastały czasy cięzkie zero podwyżek itp. Po prywatyzacji jest nie lepiej ,podwyzki i premie dostaja pupile prezesa.Postawisz się=Nie pracujesz.Obecny prezes Robert K. kompletnie nie nadaje sie na to stanowisko.Traktuje ludzi z buta jest najmadrzejszy i wie najlepiej.jest grupa ludzi którzy sie ustawili i maja dobrze.szkoda tylko ,ze własciciel tak naprawde nie wie jak tam jest........

ON50
@crash

Święta prawda.......

jga

dlaczego kasujecie posty negatywne o dolfamexie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Dolfamex Sp. z o.o.?

PBs

atmosfera jest tam beznadzejna ......

ona 40

mam pytanie.czy zatrudnia firma obecnie kobiety na produkcje?czy panuje duzy halas przy produkcji i trzeba pracowac moze w sluchawkach?jakie sa obecnie zarobki na takim stanowisku i przy obsludze maszyny w systemie komputerowym. ile na reke?prosze o info

ktos

coraz wieksze (usunięte przez administratora) brak jakiego kolwiek szacunku dla pracownika , czysty wyzysk za marne grosze

Karolso2

No i to źle, że szkolą swoich pracowników, umożliwiając im lepsze zarobki i pracę w przyszłości @Gal? Ja nic złego w tym nie widzę. Ciekawe czy zwykły robotnik magazynowy też ma szansę na takie szkolenia. Małe mają wymagania bo wystarczy wykształcenie zawodowe i biegła umiejętność obsługi komputera.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolfamex Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Dolfamex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolfamex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolfamex Sp. z o.o.?

Dolfamex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Jana Sobieskiego 51
    58-500 Jelenia Góra