Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Radomierz

Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Pola

Zakład przypomina (usunięte przez administratora). Coraz większa kontrola nad pracownikiem, szukanie okazji do podniesienia i tak już wysokich norm. Ilość niestety nie równa się jakości. "Przymus" chodzenia do pracy w soboty- nieważne, że w tygodniu linka stoi bo nagle zrobił się zapas. Od czego są planujący ? Czy nie powinni oni przewidywać takich sytuacji ? U jednego kierownika można się sprzeciwiać co do przyjścia do pracy w sobotę a u innego już nie- więc sami nie wiedzą do czego mają prawo a do czego nie. Podniesione stawki za soboty, ale niestety nie widać tego przy wypłacie. Zarabia się wciąż tyle samo. Podniesienie najniższej krajowej od stycznia? Nie w tym zakładzie. Tu ustawa zaczyna obowiązywać dopiero od kwietnia... Zarobki nie są adekwatne do 3-zmianowego trybu pracy i do ilości pracy wykonywanej przez pracowników. 8 godzin w jednym miejscu w butach z kij wie czego - masakra. Innowacyjne maszyny? Szkoda tylko, że psują się non stop, a znalezienie nieraz wolnego mechanika graniczy z cudem; ty nie masz na czym pracować a normę i tak zrób... Nie znalazłam na razie plusów pracy w tym obozie. Nie ma się więc co dziwić, że młodzi przychodzą i odchodzą. Mogą przebierać w ofertach i na pewno nie będą się użerać z bandą (usunięte przez administratora). Jeżeli nic nie zmienią to nie wróżę im dalszych sukcesów w rozwoju firmy. Mogą budować nowe hale ale bez pracownika nic nie zdziałają ;)

Tomasz

Jeśli chcesz się przyjąć zastanów się dobrze.Na początek szkolenie, które nijak ma się do rzeczywistości.Zastraszania ,tłumaczyć się trzeba np.dlaczego tak długo w toalecie lub pytać się o wyjście na papierosa albo mówić do widzenia przy biurku.Rozmowy zwłaszcza śmiech nie mile widziane.To że piszą że premia, szybko mogą ja zabrac.Soboty obowiązkowe bo inaczej nn i zabrane z podstawy pieniądze.Nowo przyjęty niech nie myśli że Stary pracownik będzie nadrabiać za niego normę.Ogólnie jest kicha Stary pracownik może usłyszeć że nikt go nie trzyma, droga wolna.Myślę że PIP powinien zająć się tymi zebranymi pieniędzmi z podstawy, z harmonogramem którego nikt nie może zobaczyć. Nie dajcie się nabrać na piękne słowa spytajcie się na początku jak wyglada harmonogram co z sobotami,czy można chodzić na papierosa czy trzeba specjalnego pozwolenia na wyjście na dymka.Ludzie uciekają bo wymagania rosną lecz pensja nie,raczej patrzą by zabrać premię.Ciągła kontrola pracownika,ciągle pretensje powodują beznadziejną atmosferę.

Tako
@Tomasz 08.11.2017 19:54

Jaga

Żuk

W Radomierzu to jest nie zakład tylko wykorzystywalnia pracownika tam są ala kierownicy niedouczeni traktują ludzi jak im się podoba nowych na pare dni i zwolnić i.następna tura i wykorzystywalnia idzie opowiadają że jest premia i za niechodzenie na zwolnienia dodatek to jest kłamsrwo omijać to miejsce z daleka.

Ola

Tam dzieją się cuda ludzie donoszą na siebie przyjmują na miesiąc wykorzystają i potem dowidzenia wyszczegajcie się tego zakładu w Radomierzu nowych pracowników traktują jak chcą .

pola

Panie dyrektorze niech pan coś zrobi aby było lepiej w tym zakładzie bo chyba nie wie pan co się dzieje na produkcji

zofia

Powinni badać pracowników i kierowników alkomatem jak zaczynają pracę bo to juz przesada jak przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu

iwona

Sprawdzajcie ludzi na l4. Bo sobie siedzą i biorą kasę a my za nich robimy symulacji oczywiście

iwona
@iwona 18.10.2017 13:32
Życie

Zawsze prace może zmienić

Sylwia
@iwona 18.10.2017 13:35
Zawsze prace może zmienić

Każdy na prawo do godnej pracy, przychodząc do pracy pracoodawca nie mówi całej prawdy,bo nikt by się nie przyjął.Dlatego mamy prawo walczyć i mówić co nam leży na .Czasy niewolnictwa się skończyły.A być może to pani powinna się zwolnić bo być może przez takich ludzi jak pani jest tak a nie inaczej w zakładzie.

zuzia

Kierownictwo w tym zakładzie zero kultury ciężko powiedzieć dzień dobry korona z głowy spadnie

ulla

Jeszcze trochę to w tym zakładzie będą pracować same ukrainki dlaczego bo niedoceniaja tych co mają polki

Ulalala

Ja po zakończonej pracy idę do biurka i mówię "Do widzenia" z kultury i dobrego wychowania. Nie widzę w tym nic złego i nie wiem na jakim świecie Aga żyjesz, ale na ziemi są miejsca gdzie mówi się dzień dobry i do widzenia :)

Iwona

@Ja czy możesz powiedzieć jak wspominasz pracę w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.? @Ulalala w ofercie napisali, że wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze jakości w firmie produkcyjnej; znajomości zagadnień dotyczących zarządzania jakością (mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO/TS 16949); wykształcenia wyższego (mile widziane wykształcenie techniczne lub w kierunku ZJ); bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - poziom min B2 (jest to warunek konieczny); wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych z innymi ludźmi. Czy aplikujesz?

ulala
@Iwona 05.10.2017 14:50

nie spełniam wymagań.

Iwona

@Ulalaladziękujemy za pozostawienie opinii na forum. Aktualnie firma Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. jakości dostaw. W ofercie napisali, że zapewniają ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym, szkolenia specjalistyczne, prywatną opiekę medyczną, pakiety sportowe, fundusz socjalny i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe. Czy ktoś może chce aplikować?

Bartek
@Aga 06.10.2017 05:02
Z chęcią bym przyjęła się do pracy, lecz słyszałam że trzeba mówić do widzenia kierownicze.Nigdzie w świecie nie ma takiego cze...

Jeśli nie wyniosłaś z domu kultury, to faktycznie, poszukaj pracy gdzieś indziej. Czerp nadal światopogląd od cioci i nie kłaniaj się ludziom. Z pewnością wyrośniesz na jeszcze ciekawszą osobę...

ola
@Bartek 07.10.2017 00:55

O jakiej kulturze mówisz,przychodzą do biurka starsze kobiety i kłaniają się młodej kobiecie.To jest kultura twoim zdaniem,raczej kulturą by było gdyby to kierownik przyszedł do pracownika,podziękował za dobrze wykonany plan.Co innego iść z własnej nie przymuszonej woli a co innego gdy ktoś tego wymaga.I jeśli jesteś taka obyta to rozumiesz różnicę.

Ulalala

Mi się podoba wypłata na czas i darmowe dojazdy. jak produkcja idzie bez problemów ( awarie, źle części, brak zgrania w zespole ) to i dzień lepiej zleci i pracować milej. Ale to czy ja sobie mogę opowiedzieć koleżance obok jak mi minął weekend zależy od humoru majstra no to sorry. Normy wysokie do granic możliwości chociaż jeszcze nie wszędzie. Są projekty ze nowi nie dają rady a i starzy pracownicy czasem się nie wyrobia jak straci się choć 5 minut w którejś godzinie, potem nie do nadbrobienia. Kierownictwo ustala normy wg czasu jaki jest postrzebny na zrobienie 1sztuki produktu na stanowisku. A gadzie wypisanie kart, papierów, etykiet, przełożenie skrzynek, dolozenie kuwety z komponentami, czasem dostawca się nie wyrobi, czasem części braknie i zanim magazyn dowiezie to też mija.

rządza pracy

po kolei: doświadczenia są takie ...że pracować można Na takie jakie są Nic mi się nie podoba ale praca jest Myślę nad aplikacjami ale w małych dawkach...

Ola

Nie rozumiem czym ta Pani M wam zaszkodziła? Jest bardzo dobrym kierownikiem zna się na rzeczy , jest stworzona do swojej pracy, jest miła i sympatyczna i praktycznie każdy o niej tak sądzi ... no widać że nie każdy znajdzie się taka jedna z drugą zazdrosna i potem wypisują na portalach społecznościowych.. A proszę popatrzeć się na siebie i pilnować swojego czubka nosa bo co wy tutaj piszecie to śmiech na sali.. pozdrawiam ;)

@Ola 28.08.2017 07:17

A swoją drogą w całym zakładzie jest kilka majstrowych na M. Więc nie wiadomo o której mowa tutaj.

Balbo

mam wrazenie ze jeden kierownik na caly zaklad jest bo wszyscy o tej M, pisza jakby nie wiadomo kim byla.......

500euro nie ma, za soboty beda wyplacac bug wie.kiedy. Na jednej ze zmian pani kierownik M. Przeklada ludzi z.linki na linkę,ma pretensje ze sie człowiek pyta gdzie ma stac na której lini. Faeoryzuje dwa dziwczyny z linki dla niej w sumie nie musza pracować. Ciekawe czy za sobote zaplaca teraz w ta wypłatę.

wiesław

W każdym systemie przeciętnie pięcio dniowego tygodnia pracy musi być wyznaczony dzień wolny,nawet jeśli jest to roczny okres rozliczeniowy.W regulaminie pracy mamy zapisaną sobotę i inny dzień wyznaczony przez pracodawcę ,ale pracownik ma prawo znać swój grafik np miesięczny mimo że jest okres rozliczeniowy roczny i w takim grafiku muszą być wyznaczone dni wolne może to być piątek ,wtorek itd. ale muszą być .Nie ma czegoś takiego, że stwierdzają że jest roczny i sami oddają go kiedy chcą,jest to naruszenie praw pracowniczych i nadużycie zakładu.Notoryczne przekładanie urlopu również jest dużym naruszeniem praw pracownika.Dla przypomnienia okres rozliczeniowy roczny był wprowadzony dla firm które np w miesiącach zimowych lub letnich mieli problem z pracą dla pracowników.Jak wiemy, nasz zakład ma się dobrze,a to że nie ma rąk do pracy nie jest winą pracowników tylko pracodawcy.Zakład nie ma prawa wykorzystywać pracowników którzy świadczą dla niego prace.Jeszcze jedno świadczy o tym że zakład ma się dobrze ,to ju ż wspomniane urlopy które przechodzą z roku na rok.Gdzie jest kryzys,skoro nie ma czasu wykorzystać urlop i jeszcze pracować w dzień wolny.Również jest zapis w kodeksie pracy że ,wewnętrzny regulamin, nie może szkodzić pracownikowi i zawierać zapisy które są niezgodne z kodeksem pracy.

@Koralina 22.08.2017 16:35
O 6 nockach nie słyszałam nawet. Za to soboty pracujące już odczuwam w kościach. Coraz więcej Ukraińców.....

Niedługo tylko oni będą tam pracować, coraz więcej osób się zwalnia nawet tych z dużym stażem. Tam trzeba mieć mocne nerwy aby przetrwać.

sara

@sara 18.08.2017 10:44
Uwaga zainteresowani ,w zakładzie zaczyna się sezon pracujących sobót .Oczywiście kto chce(kto chce zachować premię)...

Atmosfera w tym zakładzie robi się coraz gorsza, krążą słuchy o 6 nockach, masakra. Zamiast zachęcać to zniechęcają, później płaczą że nie ma komu pracować. Zero szacunku dla pracownika.

Koralina

Swoją drogą ma być euro? Bo coś chodzą znowu plotki ze jednak bedzie, ale już nie wiem czy wierzyć. Ktoś ma jakieś wiarygodne info?

Blondi
@Koralina 07.08.2017 08:11

Euro nie będzie!!!

gunia

Witam, zastanawiam się nad przyjęciem do pracy na.produkcji. Mam pytanie czy płaca wynosi minimalną stawkę krajową czyli 2000 brutto plus ewentualnie premia? I jak to jest z tymi sobotami? Przez telefon Pani mi powiedziała że w soboty jest sporadycznie i tylko na pierwszą zmianę. Czy za sobotę coś płacą czy tylko jest do odbioru? Dzięki

@gunia 02.08.2017 20:50

Jest 2000podstawy plus premia ( premia 200 dyspozycyjnej i druga zależy od ilości maszyn na jakich umiesz wyrobić 100% normy) Sobota do odebrania plus dodatkowo 30zl ( podobno od września 50zl i 100zl za drugą zmianę w sobote).

PRL się kłania

Ja pitolę czy na wszystkich stanowiskach (oprócz zwykłego robola) pracują idioci bez szkoły i chęci do robienia czegokolwiek? Ja wiem że poranna kawa musi być... ale nie nie do ciężkiej cholery cały dzień! Ruszcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Grażyny z szeroko pojętego biura (nie będę wymieniam kolejno działów) Patologia normalnie...

Sie zobaczy

A jak wygląda praca na jakości w tych zewnętrznych firmach? Warto?

@Sie zobaczy 20.07.2017 18:51
A jak wygląda praca na jakości w tych zewnętrznych firmach? Warto?

Poczytaj opinie o tych firmach

Tak między nami ciekawe co z tą premią 500 euro bo podobno Neuses,Judenbach ,Tschirn i Walencja już dostali....ciekawe w czym my jestesmy gorsi od niemców czy hiszpanów????

@Pracownik 18.07.2017 19:11

Czemu gorsi? Myślę że nawet lepsi, dostaniemy końcem lipca

RUDA

witam czytając opinie o tej firmie mam wahanie czy tam pracować (ide od sierpnia na produkcje) w kadrach opowiadali ze premia jest gwarantowana. powiedzcie na jakiej zmianie jest fany kierownik- normalny. podobno zarabia się tam 2100-2300 czy to prawda?

wypłata
@Blondi 15.08.2017 21:49
2100 to jest maksimum na produkcji przy najwyzszej premii,czyli umiejętność pracy 100% na 6 maszynach

brutto? netto?

ola
@wypłata 24.08.2017 17:12
brutto? netto?

netto.Musisz jednak pamiętać że premia jest za dyspozycyjność i wyniki w pracy .Wystarczy że nie będzie ciebie w sobotę lub dwie soboty lub trzy a może nawet cztery to masz po premii masz NN i zabrane z pensji podstawy ,bo musisz również pamiętać, że zakład ma swoje prawa i żaden kodeks pracy im nie jest straszny,dla nich nie ma czegoś takiego jak kodeks pracy.Pozdrawiam

Gośka

Dziewczyny jak się pracuje przez ostatnie dwa tygodnie pod kierownictwem skoczka? Dalej taki bałagan i kawiarnia całą zmianę? Coś się polepszyło? Dyszami po głowach też bije? Na stałe zostaje kierowniczką czy wraca poprzednia? Chcą mnie przenieść na waszą zmianę.

@dusia 18.07.2017 09:33
Wiesz może trochę to są to bajki,ale do widzenia przy biurku to już nie.Napisz moja droga gdzie jest zapisane że pracownik po s...

Pracuję już długo i jakoś nie przypominam sobie abym praktykowała zwyczaj o którym piszesz, kończę pracę, sprzątam stanowisko, robię co do mnie należy i idę do domu.

EVA
@Cecylia 18.07.2017 12:55

Może ty nie, ale są linki które to robią.Masz szczęście,lub rozum że tego nie robisz.Jak dobrze postraszy taka pseudo majstrowa to nie jedna kobitka trzęsie galotami, i leci dla świętego spokoju powiedzieć do widzenia.

Wicia

Jaka jest ekipa i atmosfera w Magazynie ? na jakie pieniądze można liczyć na początek ? Czy obowiązuje system 3 zmianowy ? Jakie jest podejście kierowników magazynu do magazyniera ? czego mogę się spodziewać czy praca jest sprawnie zorganizowana ( bardzo ciężko jest ? ) z Góry dziękuje za odpowiedź

Iwona

@janosikrozumiem, że sytuacja którą opisujesz logistyki. Wspominasz również o benefitach jakie oferuje firma. Mógłbyś powiedzieć co się w nich zawiera?

janosik

Tak zgadza się taka duuuża premia tylko w każdej chwili mogą ci ją zabrać i zostajesz ze swoimi 2000 brutto.Przykład nie przyjdziesz w sobotę masz po premii.Zrobisz bubla i przyjdzie reklamacja też mogą ci ją zabrać.Karzą dla przykładu by inni poczuli strach.Robi się bardzo nieprzyjemnie.Dlatego jeżeli chcesz mieć wolne soboty a już na pewno nie chcesz pracować w soboty na drugą zmianę to się dobrze zastanów.Bardzo zachęcają tymi swoimi socjalami ale to jak traktują ludzi nie przebije.Czasem lepiej zapłacić za przejazd niż być "podeptanym"przez pana kierownika.

zagubiony

Straszenie, zabieranie premii za nieprzyjście do pracy w wolną sobotę.Ciągły brak części lub części są wadliwe co w konsekwencji równa się pracuje soboty .Ogólnie kicha nie docenia się dobrych pracowników wręcz przeciwnie,wyciskają z nich ostatnie soki.

Hella

Dajcie plis znac jak tam jest w logistyce? Jakis fajny zespol? Jak zarobki?

Marcin

Widzę, że ciągle szukają osób do logistyki. Takie mają zapotrzebowanie czy każdy się zwalnia? Kto tam jest kierownikiem w tym dziale? Na produkcji widzę, że też przemiał jest.

Iwona

@szalonooka a długo już pracujesz w firmie? Mogłabyś opowiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Dr. Schneider Automotive?

Psotka

W tym zakłady to tylko ciągle zakazy i nakazy aby ludzia utrudnić pracę zestresować i zgnoić! Pracownicy w tym zakładzie że stażem pracy nie są wogole doceniane przez kierowników majstersztyk itp . Caly zakład to są jedne wilkie układy i ukladziki i nikt z tym nic nie robi całe rodziny kierowników Skoczów itp jeden drugiego wciąga. Kierownicy latają na fajke co 15 min a dla pracownika nie mają czasu na odpowiedź. Ciągle mają przerwy i mówią że niby mają nienormowany czas pracy i jakoś nikt nie widzi ze przez 8 h pracują może z godzinę przy dobrych wiatrach. I co z tego że jest premia jak tylko na każdym kroku patrzą żeby Ci ją zabrać. Chamstwo trzoda i obora.!

psotka
@111:) 06.03.2017 16:13
psotko poczytaj bhp.

Spadaj

Ja
@nn 06.03.2017 12:56
Nie możesz siedzieć na "kszesłach" na montaszu ? Straszne to jest .

Pracowałam kiedyś na linii i siedziałam 8 godzin i nic mi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie bylo

dzień dobry

Ja proponuje aby zakończyć rytuał mówienia do widzenia swojej kierowniczce,czekać lub przyjść do jej biurka.Czy pani kierownik chce coś udowodnić, coś poza tym, że jej w głowie coś się poprzestawiało. Są to może dla większości nieistotne sprawy,ale bardzo irytujące.Chciałam bez złośliwości,lecz się nie da.

@dzień dobry 28.02.2017 11:41

Dzień dobry. Dawno,dawno temu istniał taki zwyczaj: właściciel dziękował za udział w naradzie dyrektorom,oni kierownikom dziękowali za udział w zebraniu, ci zaś majstrom za udział w odprawie, majstrowie i brygadziści dziękowali wszystkim pracownikom za przepracowany dzień - tak było. Dożynki - pan dziękował chłopom za zbiory i ich pracę. Ksiądz dziękuje wiernym za udział w nabożeństwie. # To raczej Państwa kierownicy powinni dziękować za 8 godzin pracy - no, chyba, że jest to taki nowy świecki zwyczaj lub dobra zmiana +. Pozdrawiam.

pojasniacz zakladowy

@pojasniacz zakladowy 24.02.2017 13:59
do roboty sie bierzcie ludzie bo pracownicy z Ukrainy juz czekaja na wasze miejsca pracy i nie marudzic mi tu wiecej....

Mam wrażenie, że należysz do takich, co to najchętniej w czasie pracy, rączki w kieszeniach spodni trzymają. Rad dobrych udzielają i innych do pracy wytężonej zapędzają. Jeśli piszesz o pracownikach z Ukrainy to pamiętaj, że Polacy w UE też pracują i nikomu miejsc pracy nie odbierają.

szalonooka

To się robi już śmieszne... Kierowniczka o której mowa wyżej przez takie plotki o biciu dysza ( brawo za puszczenie E. Brawo! ) może mieć spore problemy, ale najważniejsze żeby dopiec co? Nie byłam u niej, nie wiem jaka jest ale takiego świństwa chyba bym nie umiała zrobić. Fakt że słyszałam o niej i dobre i złe rzeczy ale na litość boską, po co wypisywać takie rzeczy? Zero myślenia o konsekwencjach. ZERO

@szalonooka 23.02.2017 21:13

Masz rację - nie chce mi się wierzyć, żeby Kierowniczka uderzyła Pracownicę. Wygląda to na nieudolny sposób odegrania się na zwierzchniku, na dodatek podsycany przez innych. Pozdrawiam.

zenek

Droga Szalona ona - grunt to cos madrego do powiedzenia !!! Trzymaj tak dalej, a napewno zablysniesz jak cekin.... Droga Nowy. Mam wrazenie ze piszesz dla samego pisania. Ktos was zmusza do pracy w tej firmie ? Jest wiele zakladow w Jeleniej i okolicy. Jezeli jest tu tak zle to idzcie tam gdzie jest lepiej !!! Jestescie wolnymi kobietami i robcie co chcecie - nie podoba sie to zmiencie prace na inna. To jest zaklad pracy, a nie fundacja - Spelniamy marzenia..... Jakie widzi mi sie ? Przychodzisz do pracy i masz zmontowac konkretna ilosc elementow. Co masz dodatkowego zrobic ? Tance goralskie w miedzy czasie zaprezentowac ? Konkret poprosze..... Czujesz sie wykorzystana, niedoceniona, zle Ci sie pracuje ? To sie zwolnij..... Zyjemy w wolnym kraju. .....i przestan sie mazac....

szalonooka
@Emeryt 27.02.2017 00:47
Witaj. Podejrzewam, że w wielu przypadkach jesteście Panie same sobie winne: - czy zwracacie uwagę na dniową normę pod kątem...

Poza tym na prawdę łatwo o tym mówić z innego punktu widzenia, niż pracownik produkcji, a sądząc po Pańskiej znajomości jak zakład funkcjonuje i jak powinno ( teoretycznie) być, jest/był Pan kimś wyżej. Ludzie się boją sprzeciwić, robią co muszą, nadrobią ta awarie choc nie mają czasu sie po tyłku podrapać, nie odezwa sie i pracują dalej przytakując. Szczególnie jak potem słyszą, że kierownik dyszą uderzył, choć na zakładzie mało kto w to wierzy. Wszyscy stawiają na ilość z jakością, ale nie uwzględniając czasu na tą jakość. Bo nawalić sztuk to każdy głupi może, jak przychodzi reklamacja to juz afera. Dziwne, że jak audyty są to nagle norma mniejsza, bo ma byc picus glancuś. Po audycie można juz robić na najwyższych obrotach i jeszcze patrzac na jakość.

@szalonooka 27.02.2017 10:31

Witam. Idealnie opisujesz sytuacje, które (moim zdaniem) występują w większości tego typu firm, jak Dr. Schneider. Z jednej strony duży wkład finansowy Właścicieli w organizację i stworzenie Firmy z drugiej, nie do końca kompetentny (chyba)średni personel techniczny oraz brak nadzoru nad nim. Jak mechanik może nie podpisać przerwy awaryjnej? Przecież to jest obowiązkowe? To Majstrowie powinni tego pilnować i egzekwować. Przecież tym samym „wyłapie” się fachowców, a także partaczy, których praca gryzie w ręce. Podobnie z firmami zewnętrznymi – uwagi pracujących na linkach są w tym bezcenne, to Wy najlepiej ocenicie ich pracę. Audyt zewnętrzny – to jest ocena całości procesów i procedur produkcyjnych, a nie bezpośrednio Pań pracy. Oceniani są kierujący i organizujący pracę ! Czyli - jeżeli w czasie audytu wszystko jest picuś glancuś, to Kierownictwo samo pokazuje, jak powinno BYĆ ZAWSZE, a jaka jest (smutna) codzienność? Ktoś się kompromituje ! Lekarstwo jest jedno – trzeba mówić, pisać, zgłaszać, proponować – pokazywać słabe strony w organizacji pracy. Jeśli będą to uwagi konstruktywne, to nikomu włos z głowy nie spadnie. Może uaktywnić pozostałych do korzystania z tego forum, ale bez złośliwości, przekomarzania, plotkowania. Pozdrawiam.

@zenek 23.02.2017 18:47
Szalona ona - adwokatem nie jestem, ale moge zostac Twoim Gwiazdorem

Mysza - dzieki ze mam tupet, a nie tupecik

Szalona ona
@zenek 23.02.2017 18:47
Szalona ona - adwokatem nie jestem, ale moge zostac Twoim Gwiazdorem

Wiesz co "Zenek"? Bij się dyszą w łeb.

Szalona ona

Zenek a Ty co w adwokata się bawisz? A może pod tym nickiem kryje się sama gwiazda tej dyskusji.

Mysza
@Szalona ona 23.02.2017 17:11

Tak gwiazda to Ona jest i jeszcze jaki tupet ma .

Nowy

Zenek ty również nie popisałeś się postem.Piszeszgo go o północy to albo nie jesteś zmęczony albo jesteś w pracy i masz czas pisac posty , ty naprawdę musisz byc zmęczony.Ciężką masz pracę.A dla przypomnienia ,czasy niewolnictwa się skończyły.Muszę również dać Ci radę zadzwoń z Wandą do Miodka, skoro jesteś taki szybki do wytykania błędów.UCIŚNIONYCH a nie ucieśnionych.

@zenek 23.02.2017 16:21
Droga Nowy/Nowa ( bo cos ciezko Ci idzie z okresleniem sie swojej meskosci lub kobiecosci ). Ja tam na swoja prace nie narzeka...

Przeczytaj w pierwszym poście jaki napisałeś ,stwierdzając że panie maja chyba za duzo czasu po pracy i nie są zmęczone.Więc nie pisz że nikogo z czasu nie rozliczana.Myślę że pisanie w sposób jak Ci się nie podoba to coś tam coś tam jest bez sensu.Tak piszą ludzie którzy się boją.Ja przychodząc do pracy mam zrobic swoje zadanie dobrze ,każde widzi mi sie ponad moja pracę, jest nadużyciem osób kierujących.Jeżeli ja jestem uczciwa wobec pracodawcy również tego samego oczekuję.Jeśli ktoś chce bym więcej dawała z siebie niech proporcjonalnie mi więcej zapłaci. Nic nie ma za darmo,tyczy to się każdego aspektu życia.Dlatego myślę, że każdy ma prawo pisać,mówić jeśli zle się dzieje i ma prawo walczyć o swoje, nikt nie ma prawa mówić ,to się zwolnij.Chcesz by cie wykorzystywali ,wymyślali swoje głupie zasady, ludzie z byt wysokim ego,twoja sprawa.

retro500
@Nowy 23.02.2017 07:49

Piszeszgo go???

zenek

Witam Uwielbiam takie dyskusje na forach gdzie kazdy jest "anonimowy" i moze powiedziec wszystko, bo nikt nic sie nie dowie ;) ....zyjcie dalej w tym przekonaniu..... Czasu za duzo po pracy macie, czy za bardzo wypoczete/wypoczeci wracacie do domu, bo ja nie mam sily na pisanie takich bzdur po pracy. Internet to takie fajnie miejsce, ze kazda bzdure od najwiekszego kretyna przyjmie. .....ja moi drodzy to naprzyklad ostatnio widzialem na zakladzie, jak wyladowalo UFO, wysiedli Ufoki i zaczeli montowac dysze za panie - no powaga !!! Jak wam tak zle, to idzcie gdzie indziej, przeciez nikt Was nie zmusza do pracy w takim strasznym zakladzie.... Zobaczymy jak zaspiewacie u kogos innego. Droga Wandziu. Jak masz takie zapedy do obrony slabych i uciesnionych, to moze na prawo trzeba bylo pojsc, a nie taki talent w Sznajderze marnowac ?

@zenek 23.02.2017 00:01

(.....bo nie wszystko sie zmiescilo ) ....Wandzia ! Wandzia ! Wandzia ! P.S. NN-mam prosbe. Zadzwon i porozmawiaj z Janem Miodkiem, aby Twoje MORZLIWE, stalo sie bardziej MOZLIWE......

Nowy

Nie moge sobie wyobrazić ze jakaś imitacja człowieka rzuca we mnie czym kolwiek a ja stoję i nic.Nie ważne że to praca, tym bardziej bym się postawiła.Nikt nie ma prawa tak robić bez względu na wszystko.Czyli w zakładzie jest przemoc fizyczna i psychiczna, nie warto składać papierów za parę srebrników.Za piękna otoczka bonusów kryje się mrok brrry.

E.

Takie cebulactwo wynika z tego że niestety szybko się zapomina jak samemu tyralo się na produkcji.

NN
@niedowiarek 22.02.2017 14:07
Wanda ,ty chyba odpisałaś na post ola która zadała pytanie .Post Oli znikł, mój nie został pokazany.W takim razie ja zadam pyta...

Morzliwe...

Wanda
@niedowiarek 22.02.2017 14:07

Niestety możliwe. Jak można sobie na to pozwolić?

leniuszek

Tak ,ciężkie życie mają ci z kontroli ,z tego co wiem to są osoby w dziale którzy ani języka ani matury.Jak jest problem to zwalają na pracownika lub czekają że to pracownik rozwiąże.Zapraszam na linkę,my to mamy sielankę i zarabiamy że ho ho.

leniuszek
@Angus 04.02.2017 20:30
Tak tak wy tam na produkcji wszystkie jesteście w temacie .Wszystkie wszystko wiecie najlepiej ,najmądrzejsze,najpiękniejsze it...

Widzisz jak brak mocnych argumentów to szuka się głupot typu, najpiękniejsze, najmądrzejsze(choć patrząc na paniusie z kontroli to nie wiem kto bardziej zasługuje na miano najpiękniejsze naj naj, gdzie są wasze koszulki) A reklamacje spływały i będą spływać.Niestety w tym zakładzie stawia się na ilość a nie jakość,przecież chyba wiesz że sprawdzalność 100% sprawdza się, ale nie przy takich ilościach.

Angus
@leniuszek 07.02.2017 10:07

A tutaj Ciebie boli ...koszulki hehehhe. Nie dziwi już mnie to że ,majstrowie biją was dyszami.

Pracownica 11

Ja piszę odnośnie kontroli jakości. Praca też jest bardzo ciężka. Duża odpowiedzialność na głowie pracownika. Zazwyczaj na zmianę są 3 2 lub jedna osoba na cały zakład. Musi zwolnić cały towar który przyjechał a do tego rozwiązać wszystkie problemy na produkcj, powiadomić o nich dostawce. Musi ustalać sposoby naprawy.Pracownik często musi podejmować decyzję za osoby z wyższych szczebli. Bardzo duży stres. Wymagają od nas znajomości języka niemieckiego oraz studiów. Kurs niemieckiego niestety nie jest dla nas... Ciężko o jakikolwiek awans. Wola zatrudnić i wyszkolić nowa osobę niż awansować kogoś z działu. (usunięte przez administratora)

Martwy

Ludzie uciekajcie stamtąd gdzie się da, nie warto tam pracować. Szkoda nerwów i kręgosłupa.

Damian

A jak praca w logistyce tutaj? Jak atmosfera i czy ludzie są w porządku?

Zostaw opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.