Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Żona dr lubicza

Najlepszym wskaźnikiem tego jak się pracuje w DRS jest tegoroczny odpływ pracowników z logistyki. Kiedyś pracowała tam elita, specjaliści, a teraz... ? Zbieranina przypadkowych ludzi i "przyspawani" do stołków . Czy będzie w DRS lepiej ? Obawiam się że lepiej to już było .

Pracownik_12 lat w firmie.

Witam serdecznie szperaczy internetowych :) Pracuję w Dr Schneider 12 lat. Jestem na stanowisku kierowniczym które zdobyłem ciężką pracą i zaangażowaniem w dobro firmy. W okolicy jest wiele firm oferujących różne pensje i dodatki, ale nie tak dobre jak w Dr Schneider. Myślę, że jeśli ktoś pracuje uczciwie i wypełnia swoje obowiązki dobrze. To nie musi się obawiać presji ze strony kierownictwa ! Osoby które tak "płaczą" na firmę itp. to chyba nie wiedzą czego chcą od życia, albo za dużo oczekują nie robiąc nic. Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych, pracowitych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi :)

Zofia z montażu V5
Kandydat

Część montaży nie przyszła w niedzielę na noc,bunt na statku.Jak to jest??Obowiązuje 5 dniowy cykl pracy,a każdy następny jest dniem dodatkowym,który powinien być płatny extra. A tak,za free NIKT nie chce przychodzić.Bo i czemu?Na wtryskarni też (usunięte przez administratora) ludzi w grudniu,mieli za sobotę zapłacić,nie zapłacili.Żeby wtryskarnia pracowała 5 dni,również w soboty, wprowadzili grafik.Okręt tonie, a główny dyrektor tego nie widzi...za chwilę nie będzie komu pracować,bo nikt nie będzie orał po 6 dni za free.Ludziom trzeba mówić do kieszeni,a nie (usunięte przez administratora) .Nawet ludzie z Ukrainy omijają tą firmę szerokim łukiem.O czymś to świadczy... .Specjaliści się zwalniają.DYREKTORZE LARUM GRAJĄ-NIE SŁYSZYSZ???Ludziom trzeba dać zarobić,a nie tylko wymagać.

Jak wygląda kwestia awansu w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Magazynier?

Nick Nowy wpis
@Pytanie

Podobno szukają pracowników produkcyjnych do zakładu w Kronach-Neuses :)

Krystyna Nowy wpis
@Nick

Podobno, to skąd masz takie info o rekrutacji? Widziałeś gdzieś ogłoszenia czy coś czy to jakieś plotki?

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz.

Sprawdź
Chętny do pracy
Kandydat

Dzień dobry czy to prawda, że Schneider ogłasza niedługo upadłość? Czy to prawda, że pracownicy nie dostają pensji?

Marzena
@Chętny do pracy

A skąd masz ogólnie takie infomacje?

Stad
@Marzena

Gość
@Stad

Upadłość dotyczy wyłącznie oddziałów na terenie Niemiec. Pozostałe oddziały (USA, China, Spain and Poland) nie ogłaszają upadłości. https://www.rtl.de/cms/automobilzulieferer-dr-schneider-ist-insolvent-kann-eine-sanierung-das-traditionsunternehmen-retten-5005738.html

aaa
@Gość

Jak sobie wyobrażasz funkcjonowanie firmy w. Polsce na dłuższą metę jak spółka matka ogłasza upadłość? W Niemczech co prawda upadłośc jest inna niż w Polsce i bardziej wygląda jak restrukturyzacja ale ceny energii robią swoje.. Pracownicy walczcie o odprawy ew szukajcie nowej pracy

Nowy Nowy wpis
@Gość

Bingo, właśnie tak. Polska prężnie działa i się rozwija.

Ola ola Nowy wpis

Wypłata ma być podobno 13/14 , wychodzi na to że oni sami nie wiedzą Czy wypłaty będą

Zakład jest jaki jest, dużo ludzi to pracuje płace są jakie są, dużo ludzi to pracuje ponieważ nie ma kwalifikacji żeby iść gdzie indziej do pracy, a jeżeli komuś to nie odpowiada praca , można jechać do Jawora, do Jeleniej Góry, do Wałbrzycha, poza tym cała Polska na was czeka

@Pracownik

Czyli tylko ludzie bez doświadczenia mają szanse na pracę?

Łysy
@Pracownik

Tak i zrobiłem, teraz mam dobrą pracę we Wrocławiu. Bałem się, ale teraz nie żałuję

Zapracowana
Kandydat

Hejka. Ile na na rękę wyciągnie nowy pracownik?Ponad 3 koła da radę czy trzeba przepracować chwilę żeby dostać jakaś premie czy coś w tym stylu. Pytam bo chciałabym przyjść do pracy ale na samym początku muszę się zorientować jak to wygląda.Czy ktoś może odpowiedzieć ?

logo firmy Pracownik produkcji
Radomierz
Thom-Polska Sp. z o.o.
(38 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Schneider chwali się w radio bogatym pakietem socjalnym... Enelmed na który nie ma gdzie iść. Jedzenie w kantynie które jest niejadalne. Dopłata do wypoczynku 300zł.... I uwaga 300zł na święta. No jest jeszcze multi sport z którego nie ma gdzie skorzystać. Dopłata do żłobków 50zł. Wszystkie świadczenia ZFFŚ zostały obniżone w czasie korony, ale nikt nie myśli o ich waloryzacji. Same oszczędności, a największe na pracownikach. Gdyby nie pracownicy z Ukrainy zakład dawno byłby niewydolny produkcyjnie.

Marzena
@Pracownik

No to faktycznie tego zaplecza aż tyle nie ma. Ale w dalszym ciągu lepsze to niż nic. Nie wiem, co tu poradzić. Może warto przegadać ten temat i wynegocjować zadowalające benefity? Myślałeś o tym?

@Pracownik

Szkoda, że piszesz nieprawdę. No cóż na tym polega hejt. Wszyskto co wymieniłeś jest drugie tyle. A do tego dużo więcej. Po co to robisz?????? Jak Ci się nie podoba, to droga wolna

Remek
@Obserwator

Jak nie prawda ktos napisal jak jest smieszne pieniadze na urlop I swieta zenada

Paweł

Ja do urlopu dostałem 450 zł

@Obserwator

Cieszę się że są tu jeszcze osoby które dementują głupie plotki o zakładzie.

@Obserwator

Co do urlopówki to jest troszkę więcej ale reszta się zgadza. To nie hejt to sama prawda. W sprawie dopłat do przedszkoli to się nie wypowiem bo mnie to nie dotyczy.

Paweł
@Vipera

Uważam że w Polsce jest dużo miejsc pracy , Jak komuś nie odpowiada ta to niech idzie gdzie indziej

Czy urlop w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

M
@Pytanie

Tak. Do tego masz przy 10 i powyżej urlopówkę, zależną od dochodu i finansów firmy

@M

Przy 10 czego? 10 k wypłaty?

Wtryskarnia zmiana A To jeden wielki bałagan, Jedni pracują ponad normę, a inni nie robią nic za zgodą skoczków.

jestem
@Pracownik

Takie są wszędzie, niestety. Na linkach dużo takich — jedna skacze na 2 stanowiska, druga stoi na 1 i na papierosy lata cogodzinny na 15 minut... A ma być na każdu 1.5 stanowiska.

@jestem

My zaczniemy robić fotki Kto pracuje a kto nie

@Pracownik

Serio wam się chce robić takie rzeczy? Kierownik nie uwierzy na słowo tylko trzeba zdjęcia robić ludziom? :D

Dr.Schneider
@Pracownik

Pracowniku nieszczęśliwy,nie kłam,bo na wtryskarni nie ma norm,więc nie pisz bzdur.Po drugie,zawsze możesz zmienić zmianę,np.zmiana C przyjmie Cię z otwartymi rękami,ugości pyszną kawą i ciastkiem.Nie rozumiem Twych męczarni na zmianie A,to rodzaj masochizmu???I jeszcze jest jedno rozwiązanie Twych dylematów-zostań skoczkiem,z Twoimi aspiracjami,wiedzą,masz pełne prawo.Proponuję wziąć się za pracę,a nie rozglądanie się co kto robi,pilnuj swojej roboty,a nie Zosi ogródka.Widzi co pod lasem,a nie widzi,co pod nosem.Kolejny pierd Pracownika miesiąca...choć pośmiać się można.

Pracownik montazu
@Pracownik

Miałam okazje być pare razy na wtryskarni na zmianie A z powodu postoju montazu i da się zauważyć kto dostaje po (usunięte przez administratora) a kto jest zawsze bez maszyn albo ewentualnie dostanie jedna tak żeby tylko było. Cała zmiana to emeryci którzy niebawem odejdą po za kilkoma wyjątkami. Widac ze kierownik oraz skoczkowie nie przepadają za młodymi wiec zmiana jest jaka jest.(usunięte przez administratora)Życzę powodzenia tej zmianie ja nie wyobrazam sobie tam pracy w takiej atmosferze

Wszyscy na zmianie wiedzą nieszczęśliwy kolego kto to napisał. Chłopie zwolni się wszyscy będą się cieszyć. Nikt napewno nie będzie za tobą płakał To jest najlepsza zmiana. Przeszłam wszystkie wiem coś na ten temat.

Pracownica
@Pracownik

Wreszcie ktoś mądry napisał o zamianie A. To jest zmiana gdzie człowiek z przyjemnością przychodzi do pracy. Pracownik który chejtuje po imieniu pracowników jest nie zadowolony ze swojego życia. Zamiast biadolić trzeba wziąść się do roboty.

Bobi
Kandydat

Szukają do utrzymania ruchu. Powie ktoś jak tam jest? Jakie kierownictwo, jaka atmosfera?

NA WTRYSKARNI LUDZI BRAKUJE, MAŁO TEGO , TYM PRACOWNUKOM CO JESZCZE PRACÓJĄ , KAŻĄ PRACOWAĆ W SOBOTY ZA DARMO , NO ZASARMO ZA DZIEŃ DO WYKOŻYSTANIA ????

@Pracownik

Co za brednie wypisujesz, że tylko za dzień wolny sobotnia praca. Soboty są faktycznie oddawane ale też jest dodatek, nie jest to dużo pieniędzy ale dopłacają o ile się nie mylę 50 zł za pierwszą i 100 zł jak jest się na popołudniowej zamianie. Wstyd takie brednie wypisywać kolego!

Przyjdź popracować to zobaczysz

No właśnie nie dopłacają

Beata
@Vipera

dobrze rozumiem ze jak przyjde w sobote do pracy moge sobie np odebrac w poniedzialek zamiast kasy ? w sumie fajne rozwiazanie ;)

@Beata

Beata jeżeli chodzi o sobotnie dni pracy w Kodeksie Pracy można przeczytać iż sobota jest dniem do odbioru za porozumieniem dwóch stron, jeżeli chcesz mieć poniedziałek wolny rozmawiasz z kierownikiem wcześniej i jeżeli produkcja jest mniejsza lub jest na tyle pracownic to bez problemu masz dzień wolny . Pieniądze o których pisałam wcześniej 50 lub 100zł to premia motywacyjna i nie przepada przy odbiorze wolnego dnia.

Spójrz w fiszkę i napisane jest premia np. 50 zł

Marek
@Beata

Tak już sobie odebrałaś...

Vipera

Dobrze napisane, cieszę się że są tu jeszcze osoby które nie wprowadzają innych w błąd.

Żona dr lubicza

@Żona dr lubicza

W każdym dziale są rotacje, ale nie pamiętam, by kiedyś w logistyce pracowała jakaś specjalistyczna elita... Chyba jakiś pokrzywdzony, niedoceniony "elitarny" to pisał.

Danuta
@d3dx

to ile ty tam pracujesz że myślisz że będziesz wszystkich pamiętał? :D

@Danuta

Ponad 10 lat. I na palcach jednej ręki Ci wymienię kompetentnych "specjalistów" (i wszyscy są do teraz)

Magdalena
@d3dx

A proporcjonalnie to jaki stosunek mają ci z jednej ręki do tej całości?

Czy nadal Schneidera wypłaca 80 % wynagrodzenia czy już są normalne wypłaty??

Anonim
@Pracownik

Niestety nadal, chyba że dopiero jutro dowiemy się czegoś nowego.

@Pracownik

Zależne jest od tego czy jest coś do odrobienia. Cześć ma 100 a część 80.

@Olaola

Pracownicy nieprodukcyjni niestety pracują na 80% nawet jak nie mają żadnych dni do odrobienia ????????‍♀️ tylko produkcja może pracować na 100% w tej firmie

Nadal 80% pesji za 100 pracy + dodatkowo soboty

@Pracownik

Nadal płacą 80%. Jak ktoś nie ma zostawione 8 dni na grudzień to musi odrabiać w piątek i sobotę na wie zmiany a kasa nadal 80%

Większość produkcji pracuje za 80% pensji tylko niewiele ludzi pracuje na 100%

@Lucjan234

Już dawno nieprawda. Wszystko co dotyczy wpisów "praca na 100% , za 80% stawki" jest nieprawda. Jakby pracowali kiedykolwiek bez kasy albo rekompensaty dniem wolnym to inspekcja pracy siedziałaby tu codziennie. Jak się nie znacie to chociaż nie kłamcie i nie siejcie burzy. Może to jakiś szpion, który szuka pracowników???????

Zofia z montażu V5

Dyrektor Larum
@Zofia z montażu V5

Jakie przyjście za darmo? Przychodzisz w sobotę masz poniedziałek wolny. Rozumiem że układ nie jest najlepszy ale nie zakrzywiajmy prawdy zakład za każdą nadgodziny płaci i to nie najgorsza kwotę

@Dyrektor Larum

Tylko że nie mamy tych wolnych, w kolejnym tygodniu lecz dużo dużo później

@Dyrektor Larum

Zgadzam się co do grudniowych wynagrodzeń, faktycznie pracowało się więcej niż pięć dni w tygodniu ale za każdą godzinę były wypłacone wynagrodzenia a gdy komuś coś nie pasowało szło się do kadr. W kadrach bardzo miłe panie wszystko rzetelnie sprawdziły i brakujące pieniążki były wypłacane. Pracując na montażu osobiście zarobiłam za grudzień koło 3700 w tym miesiącu także będą wypłacane nadgodziny. Zakład wywiązuje się co do wynagrodzeń i naprawdę ludzie jeżeli chcecie się podzielić z innymi tu wiadomościami piszcie prawdę, bo to przez takie niedomówienia brak ludzi. Naprawdę jest ciężko ale to jest zakład produkcyjny a nie sklepik z ubraniami.

Mateusz M.
@Vipera

Brak ludzi,bo mało płacą i tyle.Zwolnili się pracownicy wszelkiej maści,od roboli po specjalistów,więc o czymś to świadczy.Zakład się wywiązuje-śmiechu warte.Z niczego się nie wywiązuje.Jeszcze tak nie było by człek nie mógł doliczyć się kasy,urlopu, nadgodzin.Cóż,"dobra opinia" już dawno poszła w świat...wieeelka produkcja za nędzne pieniądze.NIE .DZIĘKUJĘ.

Dorota Deredas
@Vipera

Witam.Widziałam ofertę pracy w Waszej firmie.Mam pytanie-jaka jest pensja dla początkujących pracowników?Co oznacza "bogaty pakiet socjalny"?Z tego co czytałam to są dwa działy-montaż i wtryskarnia, gdzie jest lepiej?Czytając opinie,nic dobrego nie można stwierdzić.Proszę o rzetelne info,zależy mi na tym.Interesuje mnie pensja początkującego pracownika.DZIĘKUJĘ.

Szczęśliwa
@Dyrektor Larum

Jaki poniedziałek wolny????? Wolne odbierzesz kiedy Ci zakład /kierownik, a najczęściej majster pozwoli! Jeszcze się tłumacz po co, na co i czy jest niezbędne te wolne. A ileż to razy robiliśmy maratony.

Viva
@Dorota Deredas

"Bogaty pakiet socjalny" to nic innego jak 250 zł świątecznego i ok 400-500 zł wczasów pod gruszą.

@lojalnik
@Viva

250 to dostaje ten, któremu komornik zajął wypłatę. W rzeczywistości te świadczenia są sporo większe. Nie sprowadzaj ludzi w błąd!

Viva
@@lojalnik

Przecież to sama prawda. No chyba że się pracuje w biurze to może oni mają wyższe tzw zapomogi. A jeśli ktoś ma komornika to nie wiem ile dostaje, ile zabierają

@Zofia z montażu V5

Rozumiem frustrację, ale nie warto naginać faktów... w umowie masz średnio 5-dniowy, tzn w jednym tygodniu 6, w kolejnym 4 etc. Nie robisz "za free", tylko może robiłeś/aś free, gdy zakład leciał na 80%, a Tobie wpływało 100, wiedząc że trzeba to będzie odrobić.

@@lojalnik

świątecznego ok - 350, ale serio się czepiasz? aż tak wprowadza w błąd? dowiedz się ile płacą inni, zapytaj o Jawor, to Ci mina zrzędnie...

Pomoc dla Zofii
@Zofia z montażu V5

No to chyba czas na Ciebie, Zofio Specjalistko. Co tam jeszcze robisz? A ludzie z Ukrainy to właśnie codziennie stoją pod zakładem. Może im zwolnisz swoje miejsce?:)

@Viva

Pakiet socjalny to rowniez: dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, ubezpieczenie grupowe za 1zl, pakiet medyczny i multisport oraz bezpłatne dowozt do pracy z wielu kierunków. Do tego dofinansowanie do posiłków itp. Myślę, że to nie jest mało. Firma stara się utrzymywać wszystkie te benefity więc chyba nie jest tak źle?

ArtystaPlastyk

Witajcie zbłąkane owieczki szukające pracy aby spłacić kredyt na mieszkanie czy Xboxa. Jako były pracownik śmiało mogę się wypowiedzieć na temat tej prężnie rozwijającej się firmy kosztem ludzi. kokosów nie zarobicie a tylko będziecie mieli dokręcaną śrubę, zatrudniając się w niej będziecie jedynie (usunięte przez administratora) i to niezależnie od wybranego działu. W firmie podwyżka jest równoznaczna z istnieniem świętego mikołaja. Tak więc nie polecam, chyba że jesteś kobietą która planuje dzieci, lub dziadkiem który chce dorobić do bogatej emerytury, lub masz w myślach coś lepszego w przyszłości. Obecnym pracownikom proponuję poczytać o swoich prawach, kodeks pracy i walczyć o swoje bo w chwili pandemii i postojów zrobili z ludźmi co chcieli. Im bardziej ktoś liże.. tym ma lżej a jak się nie podoba to można się zwolnić prawda ? Korpo ???? jedynym plusem są współpracownicy jadący na tym samym wózku co Ty, oni wiedzą jakie jest życie są lojalni i można na nich liczyć, ale zawsze się znajdzie jakaś łysa zapluta (usunięte przez administratora) bajkopisarz i podpierdalacz za grosza który zrobi wszystko aby się tylko utrzymać. Pozdrawiam Cieplutko ????

@ArtystaPlastyk

Bełkot frustrata. Artysta, ale tylko we własnym mniemaniu. Świat się na nim nie poznał. I chyba tak samo pracował...

Pracownik_12 lat w firmie.

12 latek
@Pracownik_12 lat w firmie.

Widać że nie oczekujesz więcej od życia niż to co zaoferuje ci DRS a oferuje pracę w znoju z niekompetentnymi przełożonymi których szybciej jest przeskoczyć niż obejść. Dobrze że przychodzę jedynie tam pracować i nie szukam na siłę wątpliwych znajomości lub tym bardziej osoby z którą miałbym dzielić resztę życia.

Obcy_01
@12 latek

Więc dlaczego jeszcze tam pracujesz ? Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na pracę i dalej w niej pozostają ? To jest przykre. Nie zmienisz swojego życia robiąc ciągle to samo :) Zachęcam do pozytywnego myślenia.

Marian
@Pracownik_12 lat w firmie.

ja tam może się nie znam, ale pracowałem w innych firmach i wiem jedno, że w DRS jest po prostu bałagan. Dlaczego ? Bo nie ma tam nikogo kto zna się na zarządzaniu produkcją. Miło że ktoś z operatora awansował aż do kierownika, tylko co z tego jak dalej myśli jak operator i nie ma pojęcia, jak firma powinna wyglądać. Bo niby skąd ? Z książek ?:)

Error
@Pracownik_12 lat w firmie.

Pewnie jesteś z tej samej wiochy co przełożeni, lubisz naginać prawo pracy i traktować ludzi jak pomioty. W każdym tak dużym zakładzie jak Dr. Schneider płacą porównywalne pieniądze i jako "Kierowniczka" powinnaś też widzieć że w tak dużych zakładach jest stosunkowo duża rotacja ludzi więc każdy ma szansę pracować i to nie z "Boską" pomocą.

Tak ciężką pracą????

Jack
Klient

Słabe i śmieszne

123????
@Pracownik_12 lat w firmie.

Widzę, że jest Pan oderwany od stanu rzeczywistego jaki panuje w chwili obecnej w firmie dr. Schneider pozdrawiam

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na stanowisku Dyspozytor? Czy pracownicy dostają premie?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6100 można liczyć na dodatkową premię?

Anna
@Administrator

6100????ha ha ha chyba za trzy miesiące :)

@Anna

Administrator to jakieś jaja? Raczysz żartować ze ludzie na produkcji mają takie zarobki! Twój informator okłamuje Cię

@Anna

Tu utną, tam utną. Tu będzie błąd systemu. To będzie do odbioru (we wskazanym przez kierownika terminie). Wierzcie mi oglądając fiszkę nie doliczycie się. Bywało tak, że za krótszy miesiąc lub miesiąc z dużą ilością nocek, dostawaliśmy mniej niż w standardowym miesięcu.

Antena

Dr.Schneider nic ci nie da Zadnej sciezki rozwoju

Aleksander
@Antena

Może jednak znajdą się też jakieś plusy pracy w Dr. Schneider Automotive? Jaka jest tu wysokość pensji i jaka panuje atmosfera w zespole? Twoja opinia jest bardzo krótka i liczę że w kolejnym wpisie napiszesz nieco więcej! :D

Rozczarowany
@Aleksander

Kryzys w branży zrobił swoje, wiadomo szedzie panowała taka sama sytuacja, brak półprzewodników brak zamówień od klientów. Różnica między firmą DS a innymi okolicznymi z branży Automotive jest taka że żadna inna nie postąpiła tak z pracownikami jak DS, pod przykrywką ratowania miejsc pracy obniżyła wymiar czasu pracy.. Tylko teoretycznie bo pracownicy pracują za 80% swojego wcześniejszego wynagrodzenia teraz nawet 6 dni w tygodniu a godziny nadliczbowe są im oddawane jako dzień wolny lub idą na pokrycie dni na minus, które zostały wygenerowane w czasie kiedy firma nie miała dla nich pracy. Złoty interes gratulacje dla zarządu a szczególnie dla dyrektora. Długoletni doświadczeni pracownicy z różnych działów sami odchodzą a ich wypowiedzenia podpisywane są bez drgnięcia ręki. Tutaj nikomu nie zależy na czyimś doświadczeniu ani zaangażowaniu które latami ktoś wkładał w swoją pracę.

Marek
@Rozczarowany

Pracuję tam rok czasu dla mnie to jest nie zrozumiałe że zwalnia się ludzi którzy pracują tam długo i coś potrafią a przyjmuje się ludzi którzy nic nie potrafią bo pracują miesiąc półtora i sami się zwalniają bo nie dają rady

Ptyś z magazynu
@Aleksander

Jak utorujesz sobie drogę do odbytu kierownika zmiany i on Cie polubi to jeśli jakiś przełożony zespołu nie wytrzyma psychicznie i się zwolni to wyjdziesz na jego miejsce :) i będziesz mógł zarabiać 300 zł brutto więcej i robić bardziej gów... robotę jak wcześniej. Pozdrawiam :)

Ja
@Rozczarowany

To prawda ta firma schodzi na samo (usunięte przez administratora) Nie szanują ludzi tylko patrzą jak ich wykorzystać. Zabrali nam prawie wszystko co tylko możliwe a za chwilę zostaną sami z ludźmi z Ukrainy bo my długoletni pracownicy pouciekamy. Nie ma perspektywy żeby tu dalej pracować. Socjal jest tak okrojony, że aż przykro.

Adam Best
@Ja

Nawet Ukraińcy długo tutaj nie pracują. A jeżeli Ukraińcy nie chcą no to będzie wesoło. Oprócz tego, częsty (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który zapomniał że był clelatkiem (produkcja/biuro)

Ja
@Adam Best

I tu masz rację brak szacunku do ludzi otwiera oczy wszystkim. Przy takiej polityce firmy niczego nie ugrają. Każdy ma już dość ich zagrań i szantaży.

Zwykły Człowiek
@Aleksander

Plusem jest chyba Umowa O Prace. I że można otrzymać trochę groszy na SwMikolaja. Wystarczy żeby po pracy kupić kebaba (dużego). Pensja... Młodszy pracownik otrzymuje "minimalke" + premia, jeżeli wyrabiasz normę, i przez cały miesiąc byłeś w pracy. (Jeżeli masz L4 - premia "ciach"). Magazynier trochę więcej. Zwykły pracownik produkcji (starszy/doświadczony) trochę więcej min, ale więcej niż 3000 to nie otrzymasz. Chyba, że będą robocze sb i nd. Atmosfera...to zależy... nieźle jest na wtryskarni... najgorzej na produkcji, gdzie za premię 300zl będą łamać palce, żeby była norma. Tak, można ją zrobić, ale to zależy kto kiedy się wciągnie. Ktoś szybko, ktoś nie. Tylko Starsze pracownicy nie chcą tego zrozumieć, bo jak nie zrobisz normy Po okresie szkoleniowym to mogę trochę "Ciach" premię. Różne maszyny różne ludzie. Na maszynie 1 jest dobra atmosfera, na 2 już nie. Kiedyś tutaj prawie nie było Ukraińców teraz już często można ich zobaczyć, ale sezonowo. Są ci którzy pracują latami, ale to rzadkość. Nic przeciwko Ukraińców nie mam, bo bez nich będzie niedługo pusta hala. Pozdrawiam zmianę A. Tam jest najlepiej.

@Antena

Raczej można powiedzieć że doda ale dodatkowej pracy, obowiązków to tak . A żeby dodać troszkę pieniążków to już nie. Pracodawca jest przekonany że jak daje pracę ro powinniśmy być wdzięczni że wogule ją nam daje.Troche idzie starym systemem ale czasy trochę zmieniły się. To pracownik może wybierać sobie z ofert pracy gdzie mógłby pracować

Czy pracodawca Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ex
@Pytanie

Motywuje tylko nowych. A tak to bardziej metoda bata, bo o marchewkę szefostwo w ramach dziwnych oszczędności zabrało. Jako stary pracownik liczysz na ochłapy jubileuszowego ok. 200. I na Ciebie spada norma za nowego.

@Pytanie

Raczej można by ująć że raczej demotywuje ciągłym straszeniem zabrania premii, wstawienia NN za nie przyjście do pracy w sobotę pracującą. I dzięki takiemu podejściu coraz to więcej "starych"pracowników składa wymówienia.

@Pytanie

Tak motywuje żeby zlozyc wypowiedzenie

W Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Administrator. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Asia
@Pytanie

Oczywiście, że tak. Niektóre projekty mają już wolne na początku grudnia przez cały miesiąc, inne w połowie, inne tydzień, dwa przed świętami, to zależy :)

Stary pracownik
@Asia

Niestety w tym roku niektóre projekty będą pracować do samego końca,do 23 grudnia....dużo się w firmie pozmieniało, niestety na gorsze ????

@Stary pracownik

Oczywiście że na gorsze. Z roku na rok coraz gorzej. Tylko oszczędności i oszczędności.Pomijając pandemie i kryzys w branży motoryzacyjnej. To stało się oposesyjne od paru ładnych lat jeszcze przed Covidem. W innych zakładach w branży motoryzacyjne potrafią docenić ludzi i odpowiednio wynagrodzić np. w Mercedesie w Jaworze.Mozna tylko dodać że wielu świetnych specjalistów tam właśnie odeszło ze Schneidera bo tu nie mogli liczyć na lepsze pieniądze.

@Pytanie

Jeżeli chodzi o wigilię faktycznie jest dzień wolny aż do samego Nowego Roku, dlatego już we wrześniu a nawet wcześniej oblicza się ile dni urlopowych nam potrzeba. Wigilia to normalny dzień pracy, należy wziąć urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 270 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.