Opinie o Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o. w Kowary

Bartek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Klient

Witam, jak wygląda w tym zakładzie praca lakiernika? Jakie stawki dają?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o.?

Magda Nowy wpis

To prawda ze terminy nie są w firmie utrzymywane ?

bogota
Klient

Niejaki Traczyk mówi że jest współwłaścicielem ponad 20 lat w firmie KEMPF gdzie nie można go znaleść w ogóle w KRS czy też innych strukturach firmy poszukuje do pracy pracownika w DE - KEMPF umawia się na terminy rozmów gdzie wielokrotnie nie dotrzymuje termów i się nie odzywa przez tydzień .Potem ma jakieś wielkie zarzuty i wątpliwośc,i że ktoś języka nie zna niemieckiego gdzie nie odbyła się żadna rozmowa kwalifikacyjna a do tego dostał wielokrotnie propozycje natychmiastowej weryfikacji języka . Nabrał wody w usta . Bardzo nie poważna osoba , gdzie pensje również proponuje żenującą . Osoba pretensjonalna i nerwowa bardzo. Przypisuje zachowania ludziom które nie były weryfikowane z klientem . Wrażenie ,że ludzi ma za niewolników. Stanowczo NIE polecam z uwagi na brak powagi , nierzetelność , domniemam że przy takiej osobie w przyszłości wiąże się wiele problemów personalnych , Chłop wiekowy ale żadnego doświadczenia w rozmowach personalnych , ani żaden manager czy też facet który ma pojęcie w kontakcie z osobami .

cross Nowy wpis
@bogota

Traczyk to żaden manager to stonka ziemniaczana , purchawa gdzie ludzi ma za nic , robi z siebie nie wiadomo kogo opowiada cuda na kiju a potem wychodzi że to osoba w butach ze słomą nafaszerowana gnojem , rasowy burak , wizjoner , magic , ubarwiacz ...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak jest z pakietem medycznym w Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Olgierd

Wiecie może cos o ewentualnej pracy w firmie? Warto szukać tu szczęścia?

jebK

Potwierdzam opinie kolegi ze strachu o posadę nie podam innych danych

Daros

Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam i wiem jak jest. Pan prokurent szuka swojego miejsca w polityce bo wie że długo niemcy go trzymać nie będą. Kiedyś kariera się jego skonczy za traktowanie pracowników i wiele innych spraw. Przyjdzie na to czas.

Maciej Michella
@Daros

Nie szukam miejsca w polityce tylko chce zrobić jeszcze więcej dla Kowar, choć pewnie takim jak ty trudno w to uwierzyć. Co do Niemców, od lutego nie jestem już prokurentem ale wspólnikiem w firmie razem z braćmi Kempf, oraz jednym z pięciu prezesów zarządu holdingu KEMPF, tyle. Jesteśmy największym pracodawcą w Kowarach, sukces zawdzięczamy sobie samym, tzn inżynierom, handlowcom, spawaczom, wszystkim pracownikom produkcyjnym i biurowym. Należymy do najlepiej wynagradzających firm w Polsce, mogę być tylko dumny stojąc na czele takiego zespołu. To, że już ciebie w nim nie ma, potwierdza słuszność mojej decyzji. Nie pozdrawiam Maciej Michella

Marek

Czyżby konkurencja rozsiewała jakieś plotki? Kempf ma opinię dobrej firmy dlatego jestem zaskoczony!!

Edyta

@Oskar 22, zapraszam Cię do przeczytania regulaminu- dowiesz się z niego, że opinie pojawiające się na forum powinny być prawdziwe. Posty niezgodne z zasadami mogą zostać usunięte. Piszesz, że to nie Ty pracujesz w firmie, a czy masz wiedzę na temat oferowanej przez Kempf umowy? Zachęcam do dyskusji, które pracują lub pracowały w firmie i mogą powiedzieć więcej na jej temat.

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się pomocna.

Ok

Ja obecnie pracuje w kempf bad marienberg deutschland pięć gwiazdek daje

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

vbghnm

no bo dawno nikogo nie rekrutowali @arek, mają komplet ludzi

lukasz

kempf:to znaczy rozwijac skrzydla!chcialbym tam pracowac i tez sie rozwijac!mam32 lata i znudzila mnie budowlanka,slydzalem wiele dobrego o kempfie i mam nadzieje ze znajde tam etat jako pracownik fizyczny lub widlakowy

Słowa kojarzące się z kempf (np:.solidna, jak w każdej firmie :płacą za prace a nie za opie.......krucho z podwyżkami ale płaca na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o. - Kowary

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zamkowa 9
    58-530 Kowary
  • NIP: 6110109480 KRS: 0000148615
Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o.