Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.

Opinie o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.

Piękny ten neon co w zakładzie w Nidzicy stawili, szkoda że na halach w Bartoszycach gaszą światła :(

Uczciwy

Zakład zakładowi nie równy . Dnia 8 grudnia bieżącego roku zakład Nidzica i grupa Stalmot , Kolster Olsztyn, Mikołajkowy Turniej piłki halowej . Zakład Stalmot Bartoszyce 8 grudnia pracuje i odrabia wigilię .Gdzie jest sprawiedliwość.

Pracus
@Uczciwy 12.12.2018 12:45

Dementuje. Wszystkie zakłady pracują 8 grudnia (1 zm.) , odrabiają wigilie i 32.12. Bartoszyce nie grają raczej z braku chęci i zawodników.

Pracus
@Pracus 12.12.2018 16:49

Powinno być : 31.12

@Pracus 12.12.2018 16:51

Mamy zakaz gry w piłkę , chęci są zawodnicy są, ale brak sobut wolnych na grę.

@Pracownik 12.12.2018 18:09

Sobót *

Słyszeliście o PPK (pracownicze plany kapitałowe)? W przyszłym roku mamy podobno przystapic i płacić składki dodatkowe.

Paweł

Pieniadze to nie wszystko ciepłe słowa świateczne sie licza

seko
@Paweł 06.12.2018 12:04

Ciepłych słów do garnka nie włożysz.

@Paweł 06.12.2018 12:04

A właśnie mają być ciepłe słowa .Podobno Pan Dyrektor ma wygłosić orędzie świąteczne i podsumuje rok .Maja być też wyróżnienia i awanse na nowo otwarty dział jakim będzie cynkownia .

do seko
@seko 06.12.2018 19:39

Przecież dostajemy pieniądze na święta - jak co roku.

Tysek
@pracownik 06.12.2018 20:07

Pan Dyrektor nie zna ciepłych słów ,wiecznie chodzi naburmuszony i tylko patrzy o co sie przyje... czy to do pracownika czy to do kierownika bądź brygadzisty wiecznie krzyczy mały hitlerek. Rzadko kiedy wykazuje sie chociażby minimalną kulturą do zwykłego pracownika.

pazot
@Tysek 07.12.2018 23:01

...a potem to (klimat)idzie dalej i konczy sie (odbija sie)w relacjach miedzy pracownikami.Tak niewiele trzeba żeby było inaczej zostawić pyche i gniew z tyłu.... troche pokory i uśmiechu i firma znowu tętni...nie!!!... wolimy zło...a potem kto okarze szacunek kiedy dobre dni przeminą?nikt!,na miescie gęba w przeciwną stronę i nawet nikt nie zasłórzy na zwykłe dzień dobry....przykre ............po tylu latach pracy "razem"(w firmie)

Smile
@Paweł 06.12.2018 12:04

Nagroda świąteczna (+ podziękowania) to powód do zadowolenia!!!! A na ciepłe słowa może się jeszcze doczekasz ... bo do świąt jeszcze jest trochę czasu.

Duduś

Ciekawe czy prezes da coś na święta bożego narodzenia?

Ja
@Duduś 05.12.2018 12:11

Tak, garba :)

Lasst
@Ja 05.12.2018 17:23

Może prezes nie obchodzi świąt....a co dopiero pomysleć o drugim człowieku...

do Lasst
@Duduś 05.12.2018 12:11

Zawsze dostajemy premię na święta. Nie rozumiem skąd te hejty

Antyhejt
@Lasst 05.12.2018 22:33

Mylisz się koleś. Wisi juz ogłoszenie z podziękowaniem i nagrodami. Dzisiaj Mikolajki ;-))

Rzecznik

Przepraszam bardzo Wy macie w Nidzicy wyższe stawki,bale,wyjazdy na mecze i inne imprezy okolicznościowe. Świetnie się bawicie ,a My na Was pracujemy. Więc nie piszcie za Nas co mamy robić, jak chcecie możemy się zamienić na stawki. My premi kwartalnej nie dostaliśmy z 3 miesięcy tylko jałomużnę z miesiąca ,a po drugiie nie jesteśmy kolegami...

NNI
@Rzecznik 12.01.2018 19:37

stawki są podobne. bale, wyjazdy i inne imprezy mamy dzięki dobrej komisji socjalnej, którą wybierają pracownicy produkcji. każda taka impreza jest omawiana i uzgadniana z pracownikami, w kwestiach ewentualnych dopłat itd. więc bawimy się za swoje. zacznijcie najpierw pracować na siebie. bo na nas nie musicie. atmosfera u nas w zakładzie jest dużo lepsza dzięki takim imprezom z rodzinami. jeśli chodzi o "kwartalną"....po pierwsze to "nagroda kwartalna" a nie premia, po drugie wszędzie jest płacona tak samo. u nas też z miesiąca. więc jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz to mija się to z celem ....."nie kolego"

@NNI 16.11.2018 21:49

To dlaczego cały chłam idzie do nas, ale najpierw normy są ciete. Gdy technologia jeszcze była u was inne normy. Tylko technologia u nas się pojawią to na dzień dobry cięcia

Kontrrzecznik
@Rzecznik 12.01.2018 19:37

Bzdury piszesz!!! Bartoszyce mają identyczny fundusz na imprezy, czy bale jak w Nidzicy. Sposób wykorzystywania funduszu zależy od komisji socjalnej. Wiec jeśli chcecie, to załatajcie to sobie ze swoją komisją socjalną w Bartoszycach.

@Kontrrzecznik 01.12.2018 11:44

Tylko od naszej komisji słychać że trzeba Nidzicy się zapytać, i nie dotyczy się tylko socjala a wszystkiego innego

Prawa
@Rzecznik 12.01.2018 19:37

Jaka komisja socjalna - takie świadczenia w danym zakładzie. Widocznie każdy ma to - na co zasłużył.

@Prawa 05.12.2018 09:46

Czyli sigerusz że zakład w Nidzicy zasługuje na więcej ?

Plusy i minusy pracy w stalmocie +Wypłata na czas +Rzadko zwalniają (częściej bywa że ludzie sami odchodzą) +Można się dogadać polubownie w wielu kwestiach (często wiążą się z tym na początku krzyki i tym podobne, ale idą na rękę w wielu przypadkach) -krzyki, wrzaski i sters -ciagle się słyszy że za mało produkujemy (chodź ludzie już dają z siebie wszystko) -wyzysk (z każdą podwyżką normy są cięte )

Greg
@Pracownik 09.11.2018 11:55

To dobra generalnie ocena!!! Ważne, ze wszystko jest oficjalnie i legalnie, zgodnie z prawem. „Krzyki, wrzaski i stres” są niepotrzebne, trzeba je wyeliminować, bo nikomu one nie służą. Ale ze stwierdzeniem „wyzysk” się nie zgadzam, bo stawki rosną, za soboty są płacone setki, generalnie płace idą systematycznie w górę. No i są zamówienia, więc jest z czego się cieszyć. Oby tak dalej ... ;-)))

@Greg 10.11.2018 20:40

Przeczytaj raz jeszcze czemu napisane wyzysk , gdyż z każdą podwyżką normy są cięte gdyby norm nie cieli było by dobrze

@Pracownik 13.11.2018 13:21

Normy są „cięte” tak mocno, ze wszyscy wychodzą z tego co wiem powyżej 100%, niektórzy nawet grubo. Więc Greg podaruj sobie takie rewelacje.

@Pracownik 14.11.2018 21:29

Wychodzić wychodzą ale trafia się robota gdzie w 8h zarobisz 4h i średnia spada dobrze w dół. A coraz więcej takich detali jest

Prawa
@Pracownik 28.11.2018 21:45

Wymieniłem opony na zimowe i trwało to w tym roku 2 godz., za to w poprzednim roku zrobili to samo w 1h. Prawda jest taka, że nie zawsze da się wyliczyć precyzyjnie normę, dobrą dla każdego i na każdy wyrób! Ważne jest żeby na koniec miesiąca średnia wyszła > 100%.

@Prawa 05.12.2018 10:03

Tak tylko kierownicy wiedzą jakie do detale i notorycznie ludzie na nich nie wychodzą i nic z tym nie robią

parazi

Bartoszyce-klimat lipa,brak słów,zamówienia wykonane miesiąc do przodu a dalej ostra nagonka że-pilne,w innych zakładach pracodawca z szacunku do pracownika daje bony,paczki wyraz jakiejś wdziecznosci a tu??Stalmot :))):(((....tu mają najlepiej rodzinka i lizuski....

Antyham
@parazi 04.12.2018 15:40

G. prawda! Klienci czekają na pilne dostawy, ludzie chcą kupić meble na święta. Sam psujesz kolego klimat takim hejtem.

parazi
@Antyham 04.12.2018 19:09

pilne dostawy ,gorszej bzdury nie słyszałem,sam se kup mebelek tylko pamietaj okucia mają być ze stalmotu...:)

Antyham
@parazi 04.12.2018 19:29

G. w kubeł. Jak nie pracujesz w handlu, to nie odzywaj się! Precz z hejtem.

Parazi
@Antyham 04.12.2018 19:35

Lubisz słowo g....? jesteś prymitywny,ucisz buźkę i zapomnij o stronie go work....

pracuś

W firme dzieją się cuda wianeczki coraz czesciej odrabiane są dni pracujące w soboty,kto jest pomysłodawcą? ,nie ma mowy o urlopach ,nerwus zaczyna szaleć?czas płynie...kiedy wróci szacunek?ryba psuje się od ogona?nie...od głowy...........

Banialuki

Witam, mam pytanie do kolegów po fachu z Nidzicy. Czy odpracowujecie 2 listopada ? Pytanie na forum ponieważ nie mam kontaktu z Nidzica i nie jesteśmy pewni czy to niewymyslił dyrektor w Bartoszycach.

NNI
@Banialuki 22.10.2018 11:14

Oczywiście że odrabiamy 2.11.

Prac

Na produkcji premia wynosi: 5% regulaminowa + do 20% za wydajność + 15% premia kwartalna. Czy ktoś może wyjaśnić jak wylicza się premię za wydajność?

seko
@Prac 11.11.2018 18:48

To nie pytanie na forum ,zajdż do biura i się zapytaj,\,

Duszek
@seko 13.11.2018 07:02

To też pytanie pytanie na forum. Premie wylicza się po przez twoje godziny wyrobione jeżeli masz 115% normy dostaniesz 15% premii pozostałe 5% wydaje mi się że liczy się za każde 2%normy 1%premii ale do 15% na bank jest 1% normy to jeden procent premii

ridick

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić dyrektora

MCclusky

teraz hit dnia ,tak jak w smartfonach włacza sie tryb oszczednosci,u nas też gasną światła na hali,wkrótce bedą opaski z latarkami-noktowizja odpada-drogo...czyj pomysł?bardzo ryzykowny ,może jak wydarzy sie wypadek to zapalą pare jarzeniówek wiecej...panowie praca w półmroku powoduje zmęczenie oczu,czemu podejmujecie tak ryzykowne decyzje,to praca przy stali...zastanówcie się...

Borys
@MCclusky 05.11.2018 18:03

Ale po co narzekać...jak nie pasuje to się zwolnij

mclusky
@Borys 06.11.2018 20:15

nie narzekam nie widzisz sensu w moich wnioskach bo nie robisz w ciemni,sam sie zwolnij .

Jacek

Co sądzicie o wolnym w dn.12.XI ? Pewnie uchwalą wolne i skróci się nam miesiąc o jeden dzień do 20 dni. Za to wolne 2.XI. to dobry pomysł, bo z weekendem będzie dłuuugie cztery dni wolne. Ci którzy hejtuja nie mają racji. Lepiej jest teraz odrobić ten dzień i zostawić sobie dzień urlopu na lipiec lub sierpień. Teraz i tak będzie krótki miesiąc, bo rząd 'sprezentuje' nam pewnie wolne 12.XI. Ktoś pisze, że w biurach wezmą urlopy i jest to niesprawiedliwe, bo produkcja pracuje. Niesprawiedliwe dla kogo? Chyba dla biurowych, bo muszą zmarnować urlop. Produkcja skorzysta na płacy i zaoszczędzi sobie urlop na lepszy okres. Czytam te wpisy i nie rozumiem ludzi. Hejtują chyba tylko dla zasady. Nawet komentarz JULITY, jedynej rozsądnej na tym forum, są hejtowane. Ludzie, zastanówcie sie co piszecie, bo poziom dyskusji spada do poziomu rynsztoku. Jak dalej tak będzie, to nie będę tu w ogóle zaglądał.

GIENEK
@Jacek 29.10.2018 20:07

Nie zaglądaj mała strata.Ciekawy jestem kto ci pozwoli trzymać urlop do lipca albo sierpnia.Fizole idą w czerwcu i to bez gadania chcą czy nie.

@GIENEK 30.10.2018 07:49

Bzdura. Urlopy są z zasady w lipcu lub sierpniu, długie co najmniej 14 dni kalendarzowych. Jest ustalany z góry plan urlopów na kolejny rok. Wiec kolego nie wprowadzaj w błąd innych i nie zaniżaj poziomu dyskusji na forum.

GIENEK
@Jacek 30.10.2018 09:56

Są z zasady w lipcu lub sierpniu ale ta zasada kilka razy została złamana .Planowanie urlopów to fikcja,Prośba o urlop to grymas na twarzy dyrektora i odpowiedż urlopy wstrzymane.Tak że kolego chyba pomyliłeś zakłady,

KolegaJacka
@Jacek 29.10.2018 20:07

Nie jesteś chyba odpowiednią osobą żeby mówić kto ma rację a kto nie. Spójrz na tych ludzi, którzy mimo tego że posiadają urlop muszę na ten wolny dzień zapracować. Urlop to nie nagroda tylko coś co się należy za ciężką pracę. Analizując dalej Twój tok myślenia polecam zaoszczędzić urlop i siąść do maszyny. Na pewno znajdzie się jakaś dla Ciebie.

Koks
@Jacek 29.10.2018 20:07

Haha Jacek Ty jesteś normalny? Zamiast posiedzieć w domu na weekend z rodziną i dziećmi spędzić czas to dla Ciebie lepiej przyjść do pracy?, Jacek włącz mózg....

Rzecznik
@Jacek 29.10.2018 20:07

Jak chcesz zawsze możesz się z kimś zamienić i oszczędzisz urlop. A po za tym gdybyś się wziął do pracy a nie układał pasjansa, do też byś musiał odrabiać. A produkcja zaczyna urlop pod koniec czerwca i w środku lipca kończy. A potem krzyki nie ma urlopów!!!!

Ja
@Jacek 29.10.2018 20:07

Gdyby dla biura zależało na urlopie sami by zaproponowali odrabianie se swojej strony. A na wykroinikach i tak ludziom z roku na rok zostaje kupa urlopów których przez okres wakacyjny nie wykorzystaja. A u was urlopy w okresie wakacyjnym przechodzą bez problemu bo sam dyrektor powiedział że wybto mało potrzebni jesteście

@Koks 30.10.2018 21:24

Jeśli chce się mieć wolne 2.11 i posiedzieć w domku z rodziną (4 dni pod rząd), to trzeba odpracować ten dzionek. Co ci się nie podoba? Ty włącz mózg

Gogo
@GIENEK 30.10.2018 07:49

Nie kompromituj się GIENEK! Każdy musi dostać 26 dni urlopu i go dostanie, no nie? Więc po co piszesz te bzdety. Co roku zawsze w lipcu lub sierpniu są dwutygodniówki dla wszystkich, a w innych miesiącach wybieramy pojedyńcze dni urlopu. Wszystko jest wporzo!!!!

Gosc
@Jacek 29.10.2018 20:07

Z tego co mi wiadomo to urlopy trzeba wykorzostać do marca chyba

Gosc

Dział wtryskarek odrabia 2.11 w sobotę na dwie zmiany wiec nie narzekajcie☺

popek monster

proste pytanie które sie przewija.... dlaczego za piątek produkcja nie otrzyma urlopu?w czym jest problem żeby go zwyczajnie udzielić pracownikom??to jest tyko jeden dzień!!!nie piszcie o odróbce bo to jest bzdura która nie powinna zaistnieć w historii zakładu...aha co chcecie odrabiać?,roboty jest tak mało że -przykładowo po przepracowanej sobocie w poniedziałek nie ma do czego wracać...nawet kiedy jest do zrobienia jedna z najgorszych robót w sobote to czy nie lepiej czasem zostawic to na poniedziałek?dalej czy ktos sobie punktuje u kogoś że podejmuje nielogiczne pomysły pracy w sobote ?(do przemyslenia)Biuro! sami wiecie że jestescie czesto bo jestescie ....piszecie opinie na go work i tyle .....decydujecie o wielu rzeczach ale o pracy na hali nie wiecie prawie nic..........i ten ciągły strach przed.................bez obrazy...

Co wy za bzdury tu wypisujecie panowie z biur nie znacie realiów pracy na wykrojnikach jakie urlopy niedługo tak tu będzie że urlop na żądanie trzeba sobie zaplanować dwa tygodnie wcześniej . Ale skąd wy macie to wiedzieć biurowcy . Dopóki będą tu dwa zakłady w zakładzie to będzie niedobrze .

Uczciwy

Szczególne podziękowania dla Zarządu firmy za pamięć o pracownikach i udzielenie im dnia wolnego 2.11.2018r.(piątek)po święcie zmarłych . Teraz hit . Pracownikom umysłowym udzielany jest urlop za dzień wolny od pracy ,natomiast pracownik fizyczny musi go odpracować w następną sobotę miesiąca, chociaż posiada urlop . Brawo oby tak dalej i więcej takich pomysłów .

Gość
@Uczciwy 22.10.2018 18:12

Chyba lepiej wziąć urlop w lecie, a teraz odpracować jeden dzień i mieć 4 dni wolne w ciągu. Są zamówienia, wiec trzeba robić. W lecie zwykle jest miej zamówień i ...ładna pogoda.

Zakład w zakładzie, jedni mogą korzystać z urlopów, inni muszą odpracowywać dni wolne. To jest strasznie niesprawiedliwe, gdy zwykły pracownik produkcji musi odpracowywać dni wolne, bo on jest potrzebny (a nie jest tak samo doceniany jak bardzo jest potrzebny), a pracownicy biur i inni mogą korzystać z dni wolnych bez żadnych skrupułów.

NICK
@Pracownik 22.10.2018 14:38

Dokładnie tak jak wyżej napisane, nie ma szacunku dla produkcji tylko, aby zgnojic ludzi i śmiać im się w twarz. Mówi się jedno żeby było cicho a robi się i tak swoje na koniec. Żal.pl

Mike
@Pracownik 22.10.2018 14:38

Wszyscy mamy tyle samo dni urlopu i kazdy moze go wybrac jak go puszcza, jak trzeba pracowac miedzy bozym narodzeniem a nowym rokiem to sie pracuje mimo ze urlopu do wziecia nie brakuje, i nie zalimy sie na goworku. Po co wpedzacie sie w kompleksy 'fizycznych', dla ludzi z biur jestescie normalnymi ludzmi a nie 'robolami' jak sobie wmawiacie. Taka praca i nic na to nie poradzimy czy na produkcji czy w biurze, pracodawca placi i wymaga. Pozdr. z biura.

@Mike 22.10.2018 20:48

Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem, tu nie chodzi o pracę w dni między świąteczne, tu chodzi że produkcja ma odrobić a biuro już nie. Czyli tłumacząc dosłownie albo wszyscy odrabiamy, idziemy na urlop bądź pracujemy w piątek.

lovelas
@Pracownik 22.10.2018 14:38

proste,złośliwość nie ma granic,prawda taka.... do niczego nie jestesmy potrzebni bo ostatnio roboty jest niewiele same misje na których czesto nie można wyrobić dniówki,cieżko dac urlop,to co sie dzieje przeczy logice,oby tak dalej ,otwierają ocynkownie może wejdą pakistany a potem więzniowie,parodia....

Gość
@Pracownik 22.10.2018 14:38

Dzieki wolnemu 2 listopada masz w ciągu 4 dni wolne, wiec zamiast się cieszyć, to narzekasz, ze musisz odpracować. To jest lepsza opcja niż urlop. Urlopy bierze się w lecie, a teraz, gdy zamówień dużo to trzeba odpracować. W biurach w sobotę nie ma sensu pracować, podobno będą dyżury 2.11. Więc jest to sprawiedliwe i logiczne(!!!). Wiec nie narzekaj, tylko zarabiaj, jak masz możliwość.

banialuk 2

dokładnie chłopaki z nidzicy,napiszcie czy odpracowujecie dni wolne to wazne ponieważ potwierdzi to tylko czy sa to zarzadzenia odgórne czy fantastyczne pomysły Pana dyrektora.

Xxxxx

Młodzi do wojska uciekają gdy z dodatkami mają ponad e tysiące a nie jak tu marne grosze. Cięcia są na pracownikach a dla nowych technologów na przedłużenie umowy kolosalne podwyżki , gdyby jeszcze znali się na robocie :/

Julita

@Garbuz, nie dla idei - jest to moja praca. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o roli moderatora to możesz poczytać o tym w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin @do Julita, nie zamierzam nikogo podsycać do pisania złych opinii. Zależy nam, aby na forum znajdowały się jedynie wiarygodne opinie. Bez względu na to czy są pozytywne czy negatywne, mają być zgodne z prawdą.

O

Firma godna polecenia. Zarobki okej i na czas. Atmosfera jak na tak duzy zakład świetna.

xxxx
@O 03.08.2018 16:09

Napisz w jakim mieście pracujesz.

o:)
@O 03.08.2018 16:09

firma NIE godna polecenia,zarobki zgadza sie -na czas.atmosfera-do bańki...

logitech

Fakt ilosci tych negatywnych opini,to przesądza o tym że to prawda. ilość lajków pod tymi negatywnymi opiniami i prawie zero lajków pod pozytywnymi wskazuje na to że sytuacja jest zła w tych zakładach pracy,jakiekolwiek próby pozytywnego przedstawienia tej frmy(P.Julito)spęłza na niczym.z tego samego IP nie można dać lajka wielokrotnie wiec to prawda że różni ludzie w różnych miejscach dają lajki to logiczne nie???cienizna nie ma co...................................................................

do Julita

Takimi pytaniami tylko podsycasz tych niezadowolonych i robisz wodę na młyn, a myślę, że nie ma ich wielu. W firmie pracuje się dobrze, aa niezadowolony zawsze się znajdzie...

przykra prawda...

Prawda jest taka jest coraz trudniej wyrobić dzienną normę,brygadziści muszą pomagać siedząc na maszynach,zabierane są dopłaty za zmiane narzędzi,kolesiostwo jest ale i tym osobom trudniej już sie robi,całkowity brak rozumnego myslenia,brygadzisci nie mają z czego dac pracy bo nie ma zamówień a jeżeli są to tak małe że nie ma opcji wyjscia z normy,WSPÓŁCZUJE tym któży twierdzą ze jest dobrze-TO NIEPRAWDA.................................oby panu prezesowi otworzyły sie oczy bo robota jest ok ,ale coraz trudniej i .....zaczną sie zwalniać ludzie coraz częsciej,już sie wielu zwolniło a to byli pracowite osoby

Garbuz

Hmmm.....jakoś nie wierzę że dla idei moderujesz akurat sw a pozostałe firmy z regionu nie...moim zdaniem uciszasz tych co mowia prawdę bo jest niewygodna. A szkoda wlaśnie...tak było w PRL. I nic tu się nie zmienia...

Julita

@Garbuz, nie pracuję dla Stalmot & Wolmet. Jestem moderatorem tego forum. Moja praca polega na pilnowaniu, aby użytkownicy przestrzegali regulaminu strony Gowork. Poza tym zbieram informacje, które mogą być istotne dla osób, które szukają zatrudnienia. W swoich komentarzach jestem bezstronna. Nie jest w moim interesie, aby na tym wątku znajdowały się same pozytywne opinie. Zależy mi na tym, aby pracownicy zamieszczali jedynie prawdziwe informacje, ponieważ tylko wtedy będzie można poznać jak rzeczywiście wygląda praca w Stalmot & Wolmet. @Pracownik, z Twojej wypowiedzi wynika, że system motywacyjny byłby dobrym dodatkiem jeśli chodzi o pracę w Stalmot & Wolmet. Zgadzam się z Tobą, że jest to ważna kwestia i dziękuję za Twoją opinię.

Julita

@rzeźnik, Twoja opinia jest dosyć surowa, ale jednak pracujesz w Stalmot & Wolmet, więc może mógłbyś powiedzieć jakie są plusy pracy w tym miejscu? Czy masz jakieś wskazówki dla osób, które mają zamiar aplikować do Stalmot & Wolmet? Powiedzcie, czy obecnie firma prowadzi nabór pracowników?

@Julita 16.09.2018 14:13

Ludzie często pracują w stalomocie bo nie chcą zmieniać swoich kwalifikacji kolejny raz. Zakład jest w średnich miastach więc nie ma zbyt wielkiej konkurencji jeżeli chodzi o branże metalurgiczną. Pracuje w nim około 5 lat i mam większą stawkę jak starszy pracownik. Dlaczego? Gdyz starszy pracownik nie odejdzie bo nie zbyt ma gdzie. Osoba pracująca na maszynach jeżdżąc jednocześnie na wózku widłowym i obsługuje suwnice i nie ma żadnych dodatkowych dopłat do wypłaty za tyle obowiązków . Szkolenia niby są na maszynę jak brak operatora ale nie wiąże się to ani z podwyżka ani jakimiś bonusami . Nie powiem wypłata jest na czas i nawet można by rzec że próbują umilić warunki pracy ale nadal brak motywacji dla pracownika . Jak myślę że po 20 latach pracy w tym zakładzie przyjdzie jakiś żółtodziób i będzie zarabiał więcej ode mnie bo on może uciec a ja nie bo przecież gdzie ? To mi się odechciewa tam iść. Gdyby doceniano pracowników którzy pracują już tam np 10 lat dodatkowymi nagrodami ( i wcale nie mam namysłu marnych 100 zł a przynajmniej 250) za staż do bynajmniej dawało do by ludziom do zrozumienia że dbają o pracownika który dla nich pracuje. P.S przepraszam za brak przecinków ale klawisz mi nie działa

Garbuz

Julita a ty pracujesz dla sw?bo inni pracodawcy nie mają moderatorów.placa ci za dobre opinie?bo wpisów masz najwięcej...

Zostaw opinię o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. - Nidzica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.