dbk sp zoo

Olsztyn

Opinie o dbk sp zoo

Mam nadzieję

Nie wiem co moge powiedziec, pewnie nic mądrego, ale wiadomo, że czasami jest trudniej niż normalnie

Jeszcze kilka lat temu firma była bardzo pozytywna pod względem finansowym jednakże od czasu "kryzysu" (który tej firmy dotknął w bardzo małym stopniu) zaczęto wprowadzać oszczędności kosztem pracowników fizycznych. W czasie kryzysu budowano nowe obiekty serwisowe twierdząc, że jest to metoda walki z kryzysem. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o dbk sp zoo - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dbk sp zoo