Beneparts Polska Sp. z o.o.

Olsztyn

Beneparts Polska Sp. z o.o.

Opinie o Beneparts Polska Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

jbp

Witam,wszystkich i na wstępie odradzam pracę w tym bałaganie. Kadra kierownicza z dyrektorem na czele to jedno wielkie nie porozumienie. Możesz sobie flaki wypruwać ale jak dobrze nie ciągniesz to Cie i tak nie docenią. Wymagają Bóg wie czego w zamian nie oferując nic. Dobra opcja dla JELENI. Z tego co wiem są już tak bez szczelni, że do pracy na magazynie ,która w tej branży nie jest lekka gdyż te graty trochę warzą - zatrudniają kobiety:) DNO!!! Ale czegóż się nie robi dla cięcia kosztów.Ogólnie firma krzak hehe. Pozdro dla kumatych!!!

Zostaw opinię o Beneparts Polska Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beneparts Polska Sp. z o.o.