Opinie o REMO-CAR SP. Z O.O. w Święcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy REMO-CAR SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMO-CAR SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMO-CAR SP. Z O.O. w Święcice

Administrator Nowy wpis

Czy Kucharz w firmie REMO-CAR SP. Z O.O. można zmienić po czasie na inny?

olo Nowy wpis

Witam , otrzymałem odpowiedź pana Mosiewicz Przemysław na zgłoszenie moich strat spowodowane nie dotrzymaniem terminu dostawy samochodu. Jeżeli firma tak działa to nie dziwne że nie mają klientów . ja kupuję samochód co ok poł roku. U NICH OSTATNI RAZ. WG PANA KIEROWNIKA REGIONU FIRMA REMO -CAR ZA NIC NIE ODPOWIADA. JEST W STU PROCENTACH ZWOLNIONA ZE WSZYSTKICH OBOWIĄZKÓW WOBEC KLIENTA. A TERMIN TO JEST,, ORIENTACYJNY '' W UMOWIE TZN ......... nie wiadomo jaki.

Poldek Nowy wpis

Czy są aktualnie szanse na pracę w firmie? jakieś podpowiedzi o zarobkach, atmosferze byłyby mile widziane.

Blackbird Nowy wpis

Jak zwykle na takich forach jedni są sfrustrowany i narzekają a drudzy zachwalają pracodawcę. Czytając te skrajne opinie nie można wyciągnąć sensownych wniosków. Czy ktoś wie jak się ma ogólnie grupa DBK w związku ze zmową cenową pojazdów DAF zaistniałą w DBK? Czy to zaszkodziło grupie DBK i czy warto tu pracować? Szczerze.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMO-CAR SP. Z O.O. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystentka - Recepcjonistka.
Witek

Dobra firma i dobry pracodawca a atmosferę to musimy poprawiać sami skoro ją psujemy!

nikt

atmosfera w pracy pozostawia dużo do życzenia, kadra zarządzająca to władza absolutna, każda forma sprzeciwu grozi kara, albo donosisz albo jesteś popychadłem, szkoda że nikt nie ma odwagi wyjść przed szereg

Antoni

Zarobki do (usunięte przez administratora) Od najniższej zarejestrowani 2 tys brutto (1400 netto) Specjalistów nie szanują , brak narzędzi , trzeba się prosić. Osoby które zarządzają J.Z J.A nie nadaja się na to staniwiska tylko dobre wrazenie robią. Klientów naj lepiej by pracownik ściągnął z ulicy bo sami nie umieją pozyskać. Oszukują na godzinach jak mogą tylko by nie można było się połapać w wynagrodzeniu. Stawki godziniwe od 12 do 28 rbh brutto do tego sa progi godzinowe. Jesli jesteś ulubiencem masz dobre zlecenia jesli nie najgorsze nie płatne zlecenia. Nie polecam tej firmy.

płaca minimalna
@Antoni

do tego pensja obiecana okazuje się być brutto

gut
@płaca minimalna

a jakieś konkrety podasz może? ile wynosi?

Obiektywnym

Opinię poniżej nie są krzywdzące, są prawdziwe. Konwersacja poniżej wygląda na rozmowę dwóch botów którzy chcą zachęcić do pracy. W filmach promocyjnych na serwisie internetowym w pierwszych sekwencjach sa wypowiedziane podobne słowa. Marketing...

@Obiektywnym

Ja nie jestem botem. Moją intencją jest zdobycie informacji na temat realiów, z jakimi można się spotkać pracując w REMO-CAR. Nie chcę nikogo zachęcać, ani zniechęcać. Zależy mi na obiektywnych i sprawdzonych informacjach od osób, które posiadają wiedzę z pierwszej ręki. W związku z tym, Ciebie również zapraszam do dyskusji. Napisz nam proszę, jak oceniasz tego pracodawcę i z czego wynika Twoja opinia.

Remo-Car to część Grupy DBK, dzięki czemu jako spółka może dynamicznie rozwijać się. Fajna ekipa, praca wymagająca i dająca możliwości rozwoju. Uważam, że wcześniejsze komentarze są krzywdzące i mało merytoryczne. Jeśli ktoś myśli o rozwoju w branży motoryzacyjnej, to polecam pracę w Grupie DBK/oddział Święcice :)

Urszula

Proszę, żebyś rozwinął kwestię możliwości rozwoju zawodowego w REMO-CAR. Czy pracownik może liczyć na to, że firma wyśle go na szkolenia? Praca, która pozwala rozwijać kwalifikacje zawodowe jest poszukiwana przez wiele osób. Chętnie dowiedzą się na, co mogą liczyć w tym przypadku.

@Urszula

Tak, pracownicy mogą liczyć na udział w szkoleniach :). Wszystko zależy od stanowiska - jakie ma potrzeby odnośnie rozwoju i wymagania związane ze swoją pracą. Wiele szkoleń jest obowiązkowych, co wynika z naszych autoryzacji, które posiadamy, np. marki MAN. Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby dobrze wykonywać swoją pracę :)

@Urszula

Urszula

@Ula na stronie internetowej REMO-CAR znalazłam oferty pracy na kilku stanowiskach: Doradca serwisowy, Mechanik, Specjalista ds. części zamiennych, Specjalista ds. gwarancji, Kierownik zmiany serwisu mechanicznego, oraz Specjalista ds. sprzedaży pojazdów gamy lekkiej. Wszelkie szczegóły poszczególnych ogłoszeń, znajdziesz tu: http://man.remo-car.pl/remo-car-kariera Czy któraś z propozycji jest dla Ciebie interesująca? Zamierzasz wysłać cv?

Ula

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Urszula

@Stary, czemu tak uważasz? Uargumentuj swoją opinię, poprzyj konkretnymi przykładami, sytuacjami, które miały miejsce. Merytoryczna opinia może być bardzo pomocna dla innych użytkowników tego forum. @Marian, opisz dokładniej sytuację. Piszesz w swoim poście o mobbingu a to jest poważne oskarżenie. Dlaczego odczuwasz, że dane zdarzenie czy zdarzenia mogą być mobbingiem? Mobbing zgodnie z art. 94§2 ^3 oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

oszukany

(usunięte przez administratora) tyle mam do napisania

Marian
@oszukany

Jest tam taki gość j.z. co wygryzie wszystkich, którzy maja coś do powiedzenia, takich co maja trochę chęci i pojęcia, takich którzy próbują coś poprawić. Nie kablujesz do niego nie ma cię, próbujesz coś zmienić nie da się, mobbing to norma. Nawet prezesa wygryzł... i właściciela zmanipulował. Atmosfera pracy tragiczna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w REMO-CAR SP. Z O.O.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Stary

masakra...

Wojtek

Zobaczymy jak długo podziała, jak wyjdą brudy na jaw. A jak bedą tak postępować z klientami to pewnie wyjdą.

By

No firma nadal działa w branży, to całkowicie prawda mój drogi

Gerard

To niezłe masz aspiracje jak chcesz usunąc panią wiceprezes Monikę. Chyba myślenie przychodzi Ci ciężko i dla tego nie mogłeś znaleźc wyżej aprobaty swoich pomysłów. Tak się składa że znam J.Z. i chyba on jeden jest wstanie zastąpic dosłownie każdego w tej firmie a już z pewnością nie wymaga więcej niż sam jest w stanie zrobic. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Robię w tej firmie od kilku lat i nigdy nie miałem mu nic do zarzucenia. Co do firmy to klimat jak w każdej korporacji (cyferki najważniejsze :).

Heniek

Brakuje mi słów by opisać jakie (usunięte przez administratora) jest w tej firmie

bogdan

może być szału nie ma