Opinie o DBK Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DBK Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DBK Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBK Sp. z o.o. w Olsztyn

Sportowiec

Widzę, że część opinii zniknęła. Oj nieładnie.

Macie w firmie szafki na swoje rzeczy?

Czy jest możliwość pracy w DBK Sp. z o.o. na część etatu?

Hmm

Częściowo tak , możesz pracować 8 h dziennie , a dostaniesz za połowę dnia .

Me

Czy może jakieś dofinansowania do nauki języka czy kursów tu są?

Witam, mam pytanie - czy warto starać się o pracę w dzile części DBK w Olsztynie lub Gdańsku? Przeprowadzam się z Żoną do Elbląga i całe życie pracowałem w częściach.

@Piotr

Mimo wszystko proponuję oddział w Olsztynie.

Jak długo czekaliście na odzew z DBK Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Albo zostaniesz olany ciepłym moczem albo zadzwonią, zatrudnisz się i zobaczysz jakie sa realia pracy tam . Nie przejmuj się że nie dzwonili lepiej szukaj gdzie indziej .

Xyz

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, podpadniesz trutniom i od razu do wyrzucenia. Najbardziej mnie rozwaliły panie z HR, totalne.... zero pojęcia, pytania poziomu szkoły podstawowej

Pracownik były Olsztyn

Masakra, nie polecam, wszystkim o 20 % zmniejszyli pensje tylko nie dyrektorom, (usunięte przez administratora) szkoda zdrowia, ciągłe parcie na słupki, wyniki a kasa w dół, wirus sie skończy to sami będą pracować ci z biur pan dyrektor TM, GS i inni bo wielu się zwolni bardzo dobrych ludzi. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Do pracownika ols
@Pracownik były Olsztyn

20% ???????? Chyba 25% !!!!!!

Chris G.

Totalnie (usunięte przez administratora) potraktowanie przez pania(usunięte przez administratora) z kadr . Brak znajomosci prawa . Szkoda ze mialem inne wrazenie o firmie .

Marco

Chaos podparty niepotrzebnym stresem i parciem na cięcia.

Karol.

Czy pracują jeszcze w tej firmie stróża z Gardy . Ponieważ pracują po 24 godziny doby pracowniczej . To znaczy do 23 :00 i jak wyjdzie sprzątaczka kładą się spać. Dwa piwka na lepszy sen. A najlepiej im się śpi na kanapie w dziale obsługi klienta.czyto jest ochrona .

Jagoda
@Karol.

Ale dla ochrony zostały założone czytniki pracy pracowników ochrony. Tylko dla dwóch pracowników, trzech pozostałych było z tego zwolnieni ponieważ mieli układ z Garda że mogą spać. A ci dwaj nowi mają pracować.cidwaj nowi robili obchody A ci trzej popisali piwko i spali. Jedenw samochodzie , dwaj pozostali na kanapie w dziale obsługi klienta.

Andrzej.
@Jagoda

To uważasz jagoda ze za spanie biorą kasę. I w godzinach nocnych popijają piwko i śpią i się śmieją. I pracują nawet 24/ 120 albo więcej. Tak kombinuje brygadzista . Odbiera za zaległe lata wolne za godziny nadliczbowe kosztem nowych pracowników. A prezes firmy zamiast zapłacić za te nadgodziny wykorzystuje kosztem tego cwaniaka ludzi niepełnosprawny.

@mechanik ale nawet teraz macie otwarte ?

Mechanik

W tej firmie brakuje silnego dyrektora serwisu. GS tylko jak widzę siedzi i cały czas rozmawia przez telefon. Kiedy pojawiły się problemy po wprowadzeniu nowego systemu magazynowego to nawet nie zainteresował się tym. Wszyscy mechanicy zostali zostawieni sami sobie. Za dużo w tym wszystkim polityki a za mało pracy z autami.

Uwaga na Shreka na Pstrowskiego, chodzący podsłuch i sprzedawca

DBK

Gdyby nie Shreku to byście części nie mieli. Gość dba o to aby w oddziale był porządek i dostępność części. Jak już nie ma Michała K to nikt z części nie zajedzie i nie dowie się czy są braki. Pan z wąsem z gdańska zapomniał już chyba o tym oddziale.

Olsztyn

Nie ma większego pozoranta w firmie od kierownika obiektu MAN klepaka, koleś często udaje że rozmawia przez tel, kiedyś niby rozmawiał a jak zadzwoniliśmy to przy uchu mu tel zadzwonił, większego aktora w firmie nie ma, no ale firma dbk takich ściemniaczy najbardziej lubi.

Dbk

Najlepszy jesteś ty . Czemu nie przyjdziesz i nie powiesz mu tego prosto w oczy tylko wypisujesz tu jak jakiś dzieciak . Pisząc tu na kogoś wykazujesz się cechami typowego frajera . I bardzo dobrze jak informuje dyrekcję o bieżących problemach tak to tylko narzekanie że brak części itp... żeby nie on to by dyrekcja nie wiedziała o bieżących problemach bo z czego mi wiadomo działa tam klika mieszaczy z kierownikiem na czele .Zawsze jest tak że ryba psuje się od głowy , on nikogo nie atakuje personalnie jak coś mu się nie podoba powie prosto w oczy. To jest pracownik który się stara żeby to jakoś się kręciło a nie jak ty co próbujesz wprowadzać zamieszanie i działanie na szkodę firmy . (usunięte przez administratora)

DBK

Najsmutniejsze jest to że to jest prawda. Od początku 2019 nie da się w tej firmie pracować. Nie poradzili sobie ze zmianami. Odeszli najlepsi a inni najlepsi zostali zwolnieni. Myślę, że przy podpisywaniu umowy należy dokładnie przeczytać umowę i nagocjować warunki bo to co jest w umowie to będzie respektowane. Mechanicy zarabiają nieźle ale stres i brak dostępności części powoduje duże frustracje. Trzeba nauczyć się z tym żyć. Mam nadzieję, że Zarząd zauważy to co się dzieje i zmieni parę osób.

Nik
@Dbk

Czytaj ze zrozumieniem, poniżej jest napisane, że sprawy są zgłaszane do kierownictwa. Kierownictwo nic z tym nie robi, a nawet śmieje się z tego i podkręca spiralę. Postawisz się takim trzymanym w pracy po znajomości to jesteś zwolniony. Wiele jest takich osób co nic nie wnoszą i tylko donoszą do dyrektora (nawet nie mają powodu do donoszenia, swoje zadania nie wykonują i spychają na innych i idą na donos). W pracy pozory pracy zachowane nawet laptop na ramię i do domu z laptopem, tylko pokazać że jestem zapracowana. Chyba nie trzeba wymieniać z imienia? Sekretarka to nawet telefon wciskała innym współpracownikom.

dbk
@Nik

Zgadzam się z Tobą. Markowanie roboty gorzej niż w korpo.

BOK

Ciągłe zmiany i brak jasnych zasad. Od dawna nie jest to pracodawca pierwszego wyboru. Na górze też zmiany. Ludzie nie wiedzą jaka jest struktura. Nawet asystentki nie wiedzą do kogo przekazać temat. Kiedyś było inaczej i lepiej. Wiedziałem kto jest moim szefem. Odszedłem w zeszłym roku do korpo i mam wreszcie jasne zasady oraz umowę o pracę na czas nieokreślony.

Ryszard
@BOK

Jaką umowę proponował pracodawca w DBK? Ile czasu tu spędziłeś i co Twoim zdaniem musiałoby się zmienić, aby firma była bardziej przyjazna dla pracowników? Daj znać!

@BOK
@Ryszard

Ogólnie to brak było zasad co do umów w zatrudnianiu. Jedne osoby pracowały na samozatrudnieniu, inne dostawały umowę. Co miało by się zmienić? - jasne standardy wynagradzania, jednolity system premiowy jak został wprowadzony w częściach w 2018. Częstsze spotkania z przełożonymi. Przepracowałem w firmie wiele lat i kiedyś można było spotkać się z prezesem, który wysłuchał naszych uwag i szybko wprowadzał zmiany, teraz nawet nie ma wspólnych wyjść do miasta itp. Tylko cyferki, maile, tabelki. W korpo niby też są cyferki i tabelki ale przynajmniej wiem na początku roku ile tego jest.

Hah

Ale emplyer branding ma dbk. Podobno w firmie działa dział HR. W tej firmie coraz mniej fajnych ludzi. Haaaahaa

pepe

Nie polecam mobbing na porządku dziennym, dużo zatrudnionych po znajomości, robisz za tych po znajomości, kierownictwu się to podoba. Jakn nie chcesz pracować to fo zwolnienia. Szkoda zdrowia MOBBING

Lipę straszną uczyniłeś .

Art. 212. KK Zniesławienie § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Do pracownik

Lipę masz ... Karany , ksążkowy przykład hejtu . Wstyd :-)

Zostaw merytoryczną opinię o DBK Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w DBK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DBK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBK Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DBK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DBK Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DBK Sp. z o.o.