DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk

Gdańsk

Opinie o DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk

Leszek

Mam nadzieję, że otrzymam pracę w firmie. Szkoda tylko, że nie mogę uzupełnić informacji o opinie pracowników. To dla mnie ważne, ale mam nadzieję, że jest dobrze i tak trzymajmy.

Aneta

@DBKa Ty w jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w DBK?

DBK

Kolega poszedł pracować do Scania stare bielice i zarobił w drugim miesiącu 5500 netto a w tym Dbk SKĄPCY tną wszystko i zarobki na poziomie maks 3500 netto

Aneta

Pracujesz w DBK? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

psx

OBCINAJĄ WSZYSTKO CO SIE DA, NIGDY NIE WIESZ ILE ZAROBISZ, MEGA CIŚNIENIE I CIĄGLE IM MAŁO, LUDZI MAJA ZA NIC, JAK IDZIESZ NA URLOP ALBO NA ZWOLNIENIE TO DOSTAJESZ TYLKO PODSTAWE, ZAROBKI W PRZEDZIALEM 2000-2500 MAKS. WARUNKI MASAKRYCZNE I PODEJSCIE DYREKTOROW DO PRACOWNIKOW TRAGICZNE, NA MIEJSCU PREZESA POLOWE BYM WYWALIŁ.

a tak to ciekawa jestem czy gdybym chciała zatrudnić się u was jako blacharz - lakiernik to mam jakiekolwiek szanse? ciekawi mnie czy jako płeć piękna w ogóle mogę u was starać się o takie stanowisko

dziekujepoczekam

jedna z tych firm których wiele czyli taka dla której nie warto tracić czasu

zjaal

w rudzie śląskiej ciągle szukają i dają ogłoszenia na te same ogłoszenia więc chyba jest coś w tym co piszecie bo jeżeli byłoby inaczej to ludzie by pracowali tam lata a ogłoszenia by się nie powtarzały co jakiś czas więc zdecydujcie sami ale ja odpuszczam po rozmowie z dyrektorkiem w rudzie i po opiniach od was

tirmechanik

co to są według was dobre zarobki???

tirmechanik

ludzie! jeżeli macie inną alternatywę pracy to korzystajcie z niej,tylko nie do DBK-Białystok .a jeżeli już tutaj,to po to tylko aby mieć pojęcie jak można zmarnować ludzi,ich siły i chęci do pracy.podjęcie pracy w tej firmie uważam za największy mój błąd zawodowy.

robol
@tirmechanik 18.02.2016 09:24

Ja pracuje ale wiem że płaca na czas

robol
@robol 13.04.2016 17:13
Ja pracuje ale wiem że płaca na czas

Ja też pracuje a jak narzekasz to czemu się męczysz pracuje tu w DBK Białystok kilka lat i nie podzielam twojej opinii co osoba to klimat

Nick

Dzisiaj prowadzić firmę to niestety wielkie wyzwanie.Człowiek się stara a i tak nie wszyscy zadowoleni. Nie mam nic wspólnego z tą firmą!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale naprawdę warto czasami docenić osoby(właścicieli) które mają tak duży bagaż odpowiedzialności za firmę i osoby pracujące w tej firmie jak i innej.

byly

lizusy mialy pewnie lepiej:)to samo jest w gdansku...DONOSICIELE MAJA LEPSZE PIENIADZE,LZEJSZA ROBOTE...reszta grosze-bo wyplate na poziomie 2,5 tys nie mozna nazwac godziwa

Frank

Nie wiem skąd taka opinia o Toruniu. Pracuje tu cały czas od początku i nie zgadzam się z tym. Sądzę że osoba która to napisała mówiąc delikatnie jest mało wiarygodna.

tirmechanik

tak narzekacie to zapraszam do Białegostoku,tu to dopiero się dzieje.A szkoda bo mogło by być fajnie i zarobki na poziomie 6000 to nie byłby wyczyn...

miecio

Podobnie jak w Toruniu- syf straszny i skłócanie ludzi, pozdrawiam

były pracownik
@miecio 01.05.2015 00:00
Podobnie jak w Toruniu- syf straszny i skłócanie ludzi, pozdrawiam

Miecio na pewno miałeś na myśli Toruń? Pracowałem tam kiedyś lecz ze względów rodzinnych musiałem odejść. Teraz pracuje w tej samej branży sporo kilometrów dalej, jednak warunków pracy i atmosfery tu gdzie teraz jestem już takiej nie ma co w DBK Toruń. Doceniam teraz jeszcze jedną ważną sprawę - w DBK wszystko co jest płacone jest na papierze - nic pod stołem!!! Zarobić też można było nieźle. Co najważniejsze bez robienia nadgodzin! Gdzie masz teraz taki dobrobyt bo to ciekawe?

byly

zgadza sie,obcinaja wszystkim i wszedzie,masz sie zapytac czy po 8 godz mozesz isc do domu,totalne zastraszenie,nigdy nie wiesz ile zarobisz bo godziny,przerob nie maja nic wspolnego z wyplata,zawsze tylko wiecej,szybciej...brak ogrzewania na halach bo oszczednosc,jak przyjezdza ktos z Olsztyna to wtedy Bocian pilnuje zeby nikt nic nie powiedzial,ludzi maja za niewolnikow

handlowiec

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie.Pracowałem tam troszkę na początku opowieści dyrektorów jaka to fajna firma ile oni płac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą zabierają na każdym kroku kase która się należy za wykonaną ciężko prace. Oby ta firma utoneła a z nią wszyscy którzy nią zarządzają!!!

Zostaw opinię o DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk