Opinie o DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk w Gdańsk Tomasza Zana 11A

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk w Gdańsk Tomasza Zana 11A

Prawda Nowy wpis

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Najpierw chcą zatrudnić na umowę zlecenie, potem jakieś kombinacje, w rozmowie wydają być się wiarygodni natomiast nie dotrzymują słowa. Mówią że oddzwonią i poinformują że kandydat się nie dostał ale niestety tak nie jest. Myślałem że to bardziej poważna firma

Jak szefostwo w DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk traktuje ludzi?

Pracowałem w dbk Gdańsk (usunięte przez administratora) odcinają premie jak się da.a na początku obiecują o te góry i opowiadają jaka to wspaniała firma. Całe kierownictwo jest oderwane od rzeczywistości.

Max Nowy wpis

Czy kierownictwo to konkretnie były już dyrektor Krajewski ?

Ufo

Nie polecam tej firmy ,pracownika mają za nic .wszystko naprawiają tylko teoretycznie.A w Gdańsku nikt się na niczym nie zna ,a jak ktoś ma pojęcie to ucieka jak najdalej Dbk.Dobrze mają pociotki tak jak obecny dyrektorek

Max Nowy wpis
@Ufo

Juz go nie ma, poszedł do Mercedesa i teraz tam wszystkich wprowadza. Zabrał swojego kierowniczka, wprowadził tam znajomą Kamilę na koordynatora serwisu, a ona jest okropna i tylko męczy wszystkich i psuje atmosferę pracy. Mistrza tez ściągnął z DBK. Ciekawe kogo jeszcze tam zatrudni.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Julia

A jaki procent zatrudnionych to osoby po znajomości?

Max
@Julia

Za Krajewskiego był bardzo duży. Wszędzie obstawiał się swoimi. Jak teraz jest to nie wiem, bo już mnie tam nie ma i się tym nie interesuje.

Iwo

Co znaczy, że nie szanują pracownika? Może wymagają dobrej pracy??

DBK Gdansk
@Iwo

Zobacz na to jaka jest rotacja. Ciągłe zmiany po cichu, każdy boi się cokolwiek powiedzieć.

Karol
@DBK Gdansk

Czym spowodowana jest rzekoma rotacja, która w Twojej ocenie panuje w tej firmie? Pracodawca jest niezadowolony z pracy swoich pracowników i decyduje się na ich zwolnienie, czy może wpływa na to zupełnie co innego?

Zależność
@Karol

Powody są różne. W każdej firmie przeważnie to pracownicy decydują się na inne miejsca pracy. Ciekawe jak będzie teraz?

Max
@DBK Gdansk

Już Krajewskiego nie ma to może będzie lepiej. Zresztą jego ucho Kierownik serwisu Koprowicz też odszedł więc może będzie lepiej. Najgorzej, że obaj poszli do Mercedesa i tam będą wprowadzać swoje „mądrości” i mącić. Szkoda mi tych ludzi, którzy tam pracują, bo są wporzo i pewnie też będą się zwalniać przez Krajewskiego.

Dorota
@Max

Widzę, że były jesteś, ale skoro nie ma już tych, którzy Ci przeszkadzali to nie będziesz miał ochoty może tu wrócić? ;p A co do warunków tam u nich to nie bądź taki złośliwy może tam inaczej się będą zachowywać i nikt nie będzie miał pod górkę?

Witam . Wiecie jakie jest wynagrodzenie dla mechanika ?

Scania klient serwisu

Witam auto zostawiłem na poprawki lakiernicze zrobione na sztukę oddali w środku chlew ,dywaniki brudne to mało powiedziane wszystkie usterki nie naprawione jednym słowem omijać z dalekim łukiem

Czy w firmie DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk są regularne szkolenia pracownicze?

DBK Gdansk

Części dotychczas miały regularnie. W tym roku na razie nic nie ma ale mam nadzieję że będą.

dbk gdańsk

jest ok. myjnia

Aneta

@Pep, mobbing to bardzo poważny zarzut dlatego też myślę, że najlepiej będzie jeśli zapoznasz się z jego definicją zawartą w Międzynarodowej Organizacji Pracy i ustosunkujesz do tego, czy rzeczywiście występuje on w firmie DBK z Gdańska. Oto definicja mobbingu - mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (...), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia. Innymi słowy mobbing to proces przemocy i nękania psychicznego pracownika trwający nie krócej niż sześć miesięcy, stosowany systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, godzący w godność i osobowość człowieka, naruszający integralność psychiczną i fizyczną. - Czy odczuwasz, że właśnie taka sytuacja ma miejsce w tym miejscu pracy?

Pep

Nie polecam mobbing na porządku dziennym, dużo zatrudnionych po znajomości, robisz za tych po znajomości, kierownictwu się to podoba. Jakn nie chcesz pracować to fo zwolnienia. Szkoda zdrowia MOBBING

Karol

Szkoda, że nikt z obecnych pracowników nie pisze. Chętni do pracy szukają wskazówek od pracowników!

Leszek

Mam nadzieję, że otrzymam pracę w firmie. Szkoda tylko, że nie mogę uzupełnić informacji o opinie pracowników. To dla mnie ważne, ale mam nadzieję, że jest dobrze i tak trzymajmy.

Aneta

@DBKa Ty w jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w DBK?

DBK

Kolega poszedł pracować do Scania stare bielice i zarobił w drugim miesiącu 5500 netto a w tym Dbk SKĄPCY tną wszystko i zarobki na poziomie maks 3500 netto

Aneta

Pracujesz w DBK? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

psx

OBCINAJĄ WSZYSTKO CO SIE DA, NIGDY NIE WIESZ ILE ZAROBISZ, MEGA CIŚNIENIE I CIĄGLE IM MAŁO, LUDZI MAJA ZA NIC, JAK IDZIESZ NA URLOP ALBO NA ZWOLNIENIE TO DOSTAJESZ TYLKO PODSTAWE, ZAROBKI W PRZEDZIALEM 2000-2500 MAKS. WARUNKI MASAKRYCZNE I PODEJSCIE DYREKTOROW DO PRACOWNIKOW TRAGICZNE, NA MIEJSCU PREZESA POLOWE BYM WYWALIŁ.

allo alllo
@psx

to jest jedna banda same pociotki jak pseudo dyrektorek (usunięte przez administratora) a pracownika maja za nic ja osobiscie nie oddałbym nawet taczki do naprawy

a tak to ciekawa jestem czy gdybym chciała zatrudnić się u was jako blacharz - lakiernik to mam jakiekolwiek szanse? ciekawi mnie czy jako płeć piękna w ogóle mogę u was starać się o takie stanowisko

dziekujepoczekam

jedna z tych firm których wiele czyli taka dla której nie warto tracić czasu

Zostaw merytoryczną opinię o DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk?

DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.

DBK Sp. z o.o. o/Gdańsk