Inter Fiołek

Lublin

Opinie o Inter Fiołek

miako
użytkownik zarejestrowany

tak, to prawda, teraz z umową o prace jest naparwde cięzko, ale wydaje mi się, ze spokojnie można u nich jeszcze ponegcojować warunki umowy też na pewno.

Good

Potwierdzam atmosfera w Inter Fiołku potrafi inspirować, ciągnąć w górę wydobywać z człowieka co najlepsze gdy się tam pracuje.

Office

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową stronę internetową. Szczególnie zależało nam, by nowa strona była nowoczesna, czytelna i bezpieczna z certyfikatami bezpieczeństwa SSL, wykluczająca możliwość ataków hakerskich przez SQL i XSS. Zmieniliśmy całą strukturę strony oraz dodaliśmy nowe obszary tematyczne, aby ułatwić naszym klientom dotarcie do najważniejszych informacji. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

kastan
użytkownik zarejestrowany

także nie spotkałem się z tym problemem. Ale może zmienimy temat i powiecie coś o samej pracy w Fiołku?

Jola

Oczywiście.

Jola

Prezes super gość ! konkret, na temat i wszystko załatwione ! Świetna firma, świetna atmosfera, super praca, uczciwe zarobki !!!

Mój Szef Ma poczucie humoru, nie poniża ludzi, stanie w twojej obronie, słowny, zna swój fach, szanuje innych, daje szansę.

Ola

Żyjemy w Inter Fiołku jak w jednej rodzinie ... mamy zaufanie do Prezesa ... wszyscy do wszystkich .

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre. Wszystko to zasługa naszego prezesa. Prezes dbał o nas jak ojciec najlepszy.

j

Ciągle pracuje, wszystkiego dopilnuje ..... Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes IF niech żyje nam.

Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś ... że też ... na przykład jest komu winien, to zaraz odda... W ogóle to nigdy nic nie jest winien, bo w tych sprawach jest dbający.

Cześć, pracuję w Inter Fiołek ponad rok, praca jest ciężka, ale masz gratyfikację finansową wiesz za co robisz,tu roboty nigdy nie brakuje, więc perspektywy są bo w innych firmach straszą że kryzys itd. Tutaj wszystko na wysoki standard, nie ma się do czego przyczepić.

Zostaw opinię o Inter Fiołek - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Fiołek