Opinie o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

Jakie wartości są cenione w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Im więcej umiesz, więcej robisz tym mniej zarobisz

Dziękuję sobie ze podjąłem decyzję żeby odejść po pięciu latach pracy w tej firmie, podjąłem pracę w innej firmie na tym samym stanowisku i teraz otworzyłem oczy. Uwierzcie ludzie którzy tam zapuściliścię korzenie że można w Nidzicy pracować w normalnej atmosferze bez presji akordu i przełożonych i za godne pieniądze. Przekupywali nas socjalem, premiami kwartalnymi i co najśmieszniejsze podwyżkami od 70 gr do 1.5 zł. Tam się robi jak w Chinach. Nie pozdrawiam kierownika i brygadzistę g...

Paw

Druga Afryka to jest tam od dawna niedługo to za banany będziecie pracować ale to jest wasz wybór

Nowy 1

Witam. Od jakiegoś czasu obserwuję poczynania co niektórych. Narzekacie na normy - a może tak trzeba się wziąść do pracy do ich wyrobienia, robicie po 4 godziny a następnie siedzicie na telefonach i gracie a następnie nie możecie wyrobić norm. To raczej normalne, samo się nie zrobi. Następnie narzekacie na place - proszę państwa, przecież siłą was tu nikt nie trzyma (to nie wojsko zasadnicze) nie pasuje więc wychodzę przez bramę jak wcześniej wszedłem. Proste. Narzekacie na sytuację zwierzchników - jakby jeden z drugim nie psuł detali i pracował normalnie i dbał o porządki to nikt by złego słowa nie powiedział. Także podsumuję to wszystko nie pasuje nie pracuje tu i nieblokuj miejsca innym. Pozdrawiam i sory jak kogoś urazilem. Ale tu jest cała prawda. Więc?

Rock
@Nowy 1

Brawo Ty zabłysnąłeś jak kontrolka w pasacie następnym razem nie obserwuj tylko weź się za prace i zajmij się nią bo tracisz 4 godziny na obserwacje zamiast robić ????

Były
@Nowy 1

Za pracę przez całe 8 godzin nic więcej się nie zarobi od osoby która 8 godzin prześpi w laboratorium.

Zuch
@Nowy 1

Cała prawda, napisał teoretyk, bardzo zabawne. Nie blokuj miejsca innym, ha ha ha, gościu, tak tu mlekiem i miodem płynie, że kolejka pod bramą stoi. Wyrabiamy po 4 godziny, to wyciągnij wnioski dlaczego, może dlatego, że taki teoretyk tak wyliczył myśląc, że operator jest maszyną, która nie potrzebuje się napić, zjeść, odetchnąć i myśli tylko tej śmiesznej pracy. Tylko glupi się zajeżdża starając się o tą absurdalną normę, a potem leży obłogiem po robocie ze zmęczenia po dniu pracy, a przecież jutro też jest dzień. Podsumuje to tak, jaka płaca, taka praca

Aplikowałeś do Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor - Technolog? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
hehehehe

25 lecie, malowanie,porządki porządeczki,tyle lat a teraz spina........... hale mają błyszczeć :))))))!!

@hehehehe

W sobotę gril kaszanka tyle wam do szczęścia trzeba i w poniedziałek do roboty za grosze haha

Jbs
@Bump

Panowie poprawiło się coś u was z wyplatami bo słyszałem że przyjmują bo ludzi nie ma na l4 czy sami odeszli

Rb
@Jbs

Przyjmują ale szybko się zwalniają jak zobaczą co tu się dzieje

...

Nie ma kogoś długi czas ?niech nie zabiera po powrocie innym lepszych robót ! miej honor bierz też gorsze roboty bez psioczenia.....może Pan Dyrektor zrobi z tym porządek

Realia

Pozytywny klimat,ale kłamstwa,ludzie masowo łażą na L4 bo co jakiś czas trzeba odpocząc,normy takie że człowiek zchodzi z roboty styrany, wszystko to pozory niby firma się rozwija a pod kątem relacji kolesiostwo, układy,jeden 5 godzin roboty i dniówka a drugi 8 godzin i 6,7 ,jedyne co ok.-wyplata na czas.....

@Realia

Jeżeli ktoś ma chęć pracować za 2300 i tyrac to firma dla niego pseldo nagrody i grosze co dziesiątego Ci co pracuje widzą o czym pisze dlatego ja podziękował

...

Kiedy przez jakiś czas nie było pewnych osób był spokój,nie trzeba żadnego stresu i presji żeby wszystko było dobrze wystarczy szacunek...aż chce się wtedy robić,zobaczymy co dalej.....

rudy

O nie rozumiem to ktoś ma prywatną maszynę?to chyba zart.....raczej żart......

bek

Lidera nie ma i myszy harcują........

arte
@bek

Taaaa i jeszcze tabliczka z napisem "obiekt monitorowany" pomimo braku kamer:)))))))))cyrki.

bek
@arte

Tabliczka była na maszynie....nie na ścianie....:)

toy

Najgorsze jest to że są tacy co łażą często na l4 po parę miesięcy, wracają i wymądrzają się .......

poz

Nawet z ustaleniem terminu urlopu wypoczynkowego jest problem....liczy się tylko produkcja.....ludzie mają już zaplanowany wypoczynek a tu???potem zdziwko że ludzie są na l4.....

Hwdp
@poz

Jeszcze trochę a nikt tam nie przyjdzie pracować śmiech z tymi zarobkami niech tak dalej rządzi

@Hwdp

Stalmot najlepsza FIRMA W BARTOSZYCACH ZAROBKI NA POZIOMIE MUNDURUWKI URLOPY KIEDY SIE CHCE WSZYSTKO NAJLEPSZE

@Bump

Coś puchy sie zrobiły w zakładzie co tu jest grane chyba URLOPY haha

Jbs
@Nit

Jak tam chłopaki ciepło na zakładzie a ja piwo zimne piję i olewam firmę poraszke

@Bump

Ty pijany jesteś czy stanowisko kierownicze ? Bo jeśli 2,5k to są zarobki mundurowi to jesteś po prostu głupi

Pracuj dalej za 2500 tys pajacu stalmotowy

Kocham stalmot i malego

bop

Bohaterze pokaz mi inne miejsce w bartach gdzie zarobisz lepiej a pójdę tam.... nie wyzywaj innych hejterze za dychę....

brygadier bop

mądrala wyzywajacy kogo popadnie i do tego jasnowidz bo wie kto pisze:))jeżeli tak poważnie zostałeś skrzywdzony przez zaklad idź zwyczajnie do psychologa zmów zdrowaśkę i ci przejdzie......albo zwolnij się z zakładu wtedy przestaniesz już pisać:))

@brygadier bop

@brygadier bop Jeżeli się zwolniłem ze Stalmotu to już nie mogę pisać o byłym pracodawcy że nie płacił mi za wszystkie przepracowane godziny? Co sprawia że były pracownik nie może?

Zakład w kturym wyrabiasz akort a 10 najnisza krajowa lub 100 zloty wiencej o co tu chodzi Ci co się przyjmą to sie zwalniają lub na l4 uciekają cyrk korona

Bruz

Weźcie się ogarnijcie wstyd to czytać, błędy , bełkot wypowiedzi. Wcale się nie dziwię,że mają nas za nic skoro muszą na codzień użerać się z banda analfabetów i półgłówków. Jak macie tak(usunięte przez administratora)aby tylko (usunięte przez administratora)to się przynajmniej podpisujcie. Wstyd, żeby paru nieudaczników pisało w imieniu całej załogi.

nas
@Bruz

Kto tutaj jest hejterem samo to że admin usuwa twoje wulgaryzmy to już świadczy o tobie nie wyzywaj ludzi od nieudaczników analfabetów i półgłówków bo obrażasz innych również tych co piszą nie ubliżając nikomu!!!! Poza tym strona go work po to jest aby umieszczać opinie I informacje o firmach ,skąd wiesz ze osoby piszą w Imieniu całej załogi?siedz na swoim dziale do emerytury i zwyczajnie nie pisz jak masz używać wyrażeń które później administracja usuwa.....a które mogą ubliżając innym....

nas
@Bruz

W ostatnim zdaniu miało być "ubliżać"

@Bruz

Witam mam pytanie do pracowników ale tak bardzo szczerze proszę : chce zmienić pracę więc pytam czy jesteście zadowoleni z pracy w tej firmie jeśli chodzi o zarobki i atmosferę dziękuję z góry za odpowiedzi

@Zainteresowany

No gdyby ludzie byli zadowoleni, to by takich komentarzy nie pisali. Nie wiem jak tak w Nidzicy, ale w Wolsztynie nie płacili mi za całe 8 godzin, więc nie było jak być z wypłaty zadowolonym, po komentarzach widać że w firmie w cale nie jest lepiej.

pst.

Takie negatywne opinie i Pan Prezes pomimo tyłu sygnałów że coś złego się dzieje nic nie robi.przykre....ta firma naprawdę mogłaby prosperować lepiej,tak ohydny klimat a ci co psują ten klimat pewnie dalej pracują, tak to porażka dlaczego nikt nie sprawdzi opini incognito na zakładzie. byłoby zdziwienie.........919 opinii średnia 1.9!!!szok.......

Może wprowadzimy system pracy Islandzki. Skoro wprowadzamy jakieś systemy japońskie, niemieckie to czemu nie islandzkie 4 dniowe. A zapomniałem w tym zakładzie nie działa się na rzecz ogółu, a tylko dla paru jednostek

papi

Na temat tej firmy szkoda nawet klikać w klawiaturę ...........

Ksiezyc
@papi

Bo już wszystko zostało napisane i nie ma żadnej reakcji, pisanie tu jest bez sensu. Nikt nie słucha...

Zuch

Dziś dostałem w morde, to znaczy 'wypłatę' ze s(r)talmotu :)

Niedługo jubileusz lub rocznica ,poczekamy może będzie w końcu jakiś dobry gest.....:)np.finansowy ,dla zachęty...

Bruz
@:)

Faktycznie, to chyba z 25 lat Bartoszyckiego oddziału. Git przydadzą się nowe długopisy i breloczki.

@:)

Firma poraszka i koniec tematu

pist

Na takim poziomie jest firma że zamiast dać ludziom sobotę to każą pracować po 10 godzin w tygodniu szkoda pisać ...zamiast wcześniej powiedzieć o możliwości pracy po 10h.... w piątek kartka na tablicy aby przyjść w poniedziałek i zasuwac po 10 h zero rozmowy z całą ekipą tylko hasło "od poniedziałku po 10 h"spotkania i obłudna gadka o porozumieniu a tu ........niedługo będzie 1000 komentarzy ale ile jest tu pozytywów?

@pist

Sami jech sobie pracują po 10h ta firma jest porażką odchodzę z tego bagna już,niedługo co za firma niedługo przyjdzie i powie że od jutra po 15 h śmiech

Bump

Czy firma stalmot przyjmuje osoby na produkcję bo nie wiem czy składać sv

Heinrich
@Bump

Nie warto, starsi pracują tu z przyzwyczajenia , nowi zaraz się zwalniają.

@Heinrich

Z opinie w Bartoszycach to jest firma pośmiewisko miasta z tego co mówią to młodzi nie mogą tam zarobić 2500 tys śmiech

@pist

Bo ludzie mają za nic, liczą się dla nich cyferki babich kontach i koperty na koniec roku

Polk
@Nit

2500 to stary zarabia a ty o młodych piszesz? Hahahahhahahah

mem

Czego nie ogarniasz?brygadzista pracuje na maszynach bo nie ma ludzi do pracy ,ciężko już wyrobić 8 h bo nie ma zleceń, o liderze nie ma co pisać ...sytuacja pogarsza się pomimo zwiększonej ilości maszyn......I g z tego mamy....porządki ważniejsze chyba od produkcji........

Ja tu czegoś nie ogarniam, brygadzista lata i robi na maszynach i g z tego ma, lider nadstawia się dla zakładu i też g z tego ma. To obrazuje nam tylko jedno, nie warto się starać bo i tak g z tego masz.

Gwiazda

No.W końcu ktoś pisze na temat.Wszędzie tak samo jest w Bartoszycach.Nic nie zmienicie pisaniem tu.

Ameryka

Widzę, że w końcu odkryliście Amerykę, w Wolsztyńskim to nawet tak było, że ten kto się stara i całe 8h na nocnej przepracuje to ten co nic nie robi, a ten co prześpi całe 8h to jeszcze podwyżkę dostanie. W ogóle to nawet nazwę zmienili na goworku na "Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica" tak jak u was, żeby miejscowi nie wiedzieli że te komentarze były o wolsztyńskim stalmocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. - Nidzica

• Jak się pracuje w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 12 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 500 ocen.
  • Lubelska 3
    10-404 Nidzica

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.