Gamet S.A.

Opinie o Gamet S.A.

Nick nolte

Witajcie, ile podstawy netto na stanowisku PH można wynegocjować? Dzięks

Były

Hej.Jak tam w Gamecie.Porawilo się coś ?

Obecny
@Były 01.11.2018 14:42

Tak! Najgorsi odeszli lub ich zwolniono (jak Ty "Byly") i od razu jest lepiej:-) Są podwyżki, miła atmosfera, cel jest znany, same superlatywy. Gamet zawsze bedzie najlepszy, bo to OK firma, ktora cały czas się rozwija. Co sie "Były" martwisz skoro stąd odszedles? Gdzieś masz gorzej, a obiecali kokosy?

Becia

Hej jakie warunki teraz maja handlowcy?

Ok
@Becia 20.09.2018 16:02

Ok

RPH

Cześć Ile podstawy można wyciągnąć na rękę w Gamecie jako PH Dalej jeżdżą Toyotami Yaris czy coś się zmieniło???

Zainteresowany

Dzień dobry, Jak dział handlowy, stanowiska PH : - Jak atmosfera, - Przełożony, - Plany, - Realne zarobki, - Samochód (GPS, Do celow prywatnych?) Dzięki za odpowiedź.

ja
@Zainteresowany 13.08.2018 17:27

hej, masz kontakty, odbiorców tematycznych? przychodz, coś tam zarobisz, ale nie licz na wiele.Po tym jak dział sprzedaży został roz..e..bany przez przydupasa właściciela to możesz wszystko;) Powodzenia:)

@ja 15.08.2018 00:33

Dziękuję. Możesz mi jeszcze powiedzieć wartość standardowej podstawy wynagrodzenia w firmie Gamet? Słaba komunikacja ogólnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jakiegoś "łał" nie było.

Ja
@ja 15.08.2018 00:33

No i teraz widać efekty rozje.a... działu handlowego.

Artur
@Ja 23.08.2018 14:33

Witajcie, czy orientujecie się ile można otrzymać podstawy netto - na rękę jako PH, jakie samochody we flocie czy można użytkować prywatnie, ile to kosztuje czy są jakieś limity, w jakiej wysokości można uzyskać premie. Dzięki za odp. :)

Grzesiek

Może zamiast narzekać na forum lepiej rozmawiać z szefostwem o ewentualnych podwyżkach?

Lechu
@Grzesiek 06.08.2018 11:40

zgadza się... nie kumam ludzi... każdy potrafi marudzić incognito... a jak już ma rozmawiać o konkretach to już taki odważny nie jest..

Wiki

Konkurencja tak zainspirowała do pisania tych wpisów?

Masakra
@Wiki 19.07.2018 10:14

A co takiego złego jest w tym co ludzie piszą? Wszystko to prawda. Gamet spada na psy i jak nic się nie zmieni to ludzie z biur sami przyjdą na produkcje, bo za te marne pieniądze i 15% premii (25 na umowie) to nikt nie będzie robił!

Ekhm
@Masakra 20.07.2018 17:03

Ludzie z biur nie przyjadą bo też się zwolnią.

Bieńkowski

Chcę tam podjąć pracę by dobrze zarobić i się dorobić, potrzebuję odpowiedzi na kilka pytań, na którym miejscu w Polsce jest ten Gamet pod względem zarobków ?, jakie związki zawodowe bronią pracowników ?, są wczasy pod gruszą ?, świąteczne, 13 pensja, nagrody jubileuszowe ?, oraz czy jest oddzielna szafka na czystą i brudną odzież, oraz ile czasu jest na śniadanie nie licząc czasu przyjścia do szatni powrotu i toalety ? i wreszcie jaka tam panuje atmosfera. Za szczere i prawdziwą odpowiedz będę bardzo wdzięczny by podjąć bardzo ważną decyzję Pozdrawiam.

Klamka
@Bieńkowski 11.05.2018 17:25

Podaj swoje kompetencje, skoro zadajesz takie pytania, to otrzymasz odpowiedz na co możesz liczyć w naszej firmie. Jeszcze nic o Tobie nie wiemy, a juz stawiasz wymagania.

Wkurzony Prcownik Produkcji
@Bieńkowski 11.05.2018 17:25

Zarobki marne, gruszy nie ma, 13 nie ma, 15 minut żeby zrobić wszystko, nagrody to są ale między prezesami, na święta pewnie też nic nie będzie, wymyślą kolejne święto. Nie polecam!!!

Alicja

@Zombi dlaczego tak uważasz? Masz jakieś wskazówki dla brygadzistów, co powinni zmienić by lepiej Wam się układała współpraca w pracy w firmie Gamet S.A.? Warto czasem dawać takie sugestie by usprawnić współpracę.

Zombi

Na wschodniej brygadzisci nie powinni pełnić takiej funkcji,nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednim miejscu

Alicja

@Krzysztof nie wiem za jaką osobę mnie podejrzewasz, ale nią nie jestem, bo nie mam żadnego związku z firmą Gamet S.A. Jestem moderatorem forum gowork.pl i jestem tutaj po to, by pomóc użytkownikom w znalezieniu potrzebnych informacji o firmie. @Hugoș skoro masz inną opinię to możesz ją zawsze tutaj pozostawić. Ważne, by była prawdziwa.

Arek

Dobry pracownik nie narzeka na pracę w firmie bo tu jest dobrze.

Hugoș

Same komentarze ludzi co pracują w biurze i wyżej... Prawda o tej firmie jest inna...

Pedro

Dobra firma to i pracownicy bardzo zadowoleni. Firma potrzebuje pracowników?

qwert
@Pedro 25.04.2018 19:01

Z tego co sie orientuje to szukaja w Chelmzy. Warto podpytac w kadrach

Były
@Pedro 25.04.2018 19:01

Pracownicy zadowoleni?????Skąd takie wiadomości macie.?

mariusz
@Były 03.05.2018 08:19

mój znajomy tam pracuje i sobie chwali. wiadomo, ze nie dogodzi się wszystkim, ale z moich informacji jest spoko

Krzysztof

Alicja = B.B ;) dobre komentarze;)

nick :)

spoko pracodawca. pracowałem i nie narzekam. mój kolega nadal tam pracuje. ludzie pozytywnie nastawienie i pomocni. miło wspominam pracę tam.

Anonim

Pracowałem w tej firmie. Zmieniłem z przyczyn osobistych bo się przeprowadzałem. Jednak miło wspominam tam pracę.. wg mnie to jeden z lepszych pracodawców u którego pracowałem ..

Alicja

@Zainteresowany, aplikowałeś w końcu do firmy? Jak oceniasz proces rekrutacji i atmosferę panującą na rozmowie? @ja, wydajesz się mieć wyrobioną opinię o firmie Gamet. Długo tam pracujesz? Co sądzisz o tym miejscu?

zadowolony_pracownik
@Alicja 27.03.2018 10:53

ja aplikowałem już sporo czasu temu... mogę powiedzieć, że proces rekrutacji przebiega w dobrej atmosferze, momentami nawet można zapomnieć, że właśnie przyszło się na rozmowę o pracę :) co więcej... miałem okazję być na rekrutacji innej osoby do naszej firmy i z czystym sumieniem stwierdzam, że się nic nie zmieniło. Atmosfera jest spoko nie tylko na rozmowie, ale również już podczas pracy w Gamecie.

Zainteresowany

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie jaka atmosfera? Warto aplikować?

ja
@Zainteresowany 09.02.2018 14:29

kto Ci takich głupot naopowiadał?

qwert-123
@ja 16.02.2018 10:35

K.D. to osoba do niczego.Zajmuje się byle czym, aby godziny leciały.Porażka dla Gametu, bo na niczym sensownym się nie zna, więc wymyśla cele swojego istnienia.

No name
@Zainteresowany 09.02.2018 14:29

dobra firma. Jezeli nigdy nie widziales jak sie donosi, jak sie trzyma palec w (usunięte przez administratora) przelozony j ak sie wysmiewa i obgaduje sie innych pracownikow. Jak utrzymuje sie w pracy ludkow ktorzy maja uklady to faktycznie warto tu przyjsc

rEALISTA
@Zainteresowany 09.02.2018 14:29

Firma nie jest dla osób ambitnych...

Anonim
@Zainteresowany 09.02.2018 14:29

Warto. Pracuje od jakiegoś czasu. Ludzie są spoko, atmosfera też.

wesoła wdowa

co planują na 30 lecie firmy

GratisLPG
@wesoła wdowa 14.02.2018 21:53

Dodatkowe kamery i specjalne czujniki.

_pogodna_
@GratisLPG 16.02.2018 12:38

Kamery i czujniki? chyba nie piszesz o Gamecie... jakoś takich rzeczy nie zauwazylam;P pracowałam w innych firmach, które faktycznie instalowały kamery nawt tuż nad glowami... w Gamecie takie rzeczy się nei dzieja. super atmosfera i pozytywnie zakręceni ludzie:) :) :) praca tu to dla mnie przyjemnosć

Młoda

Niestety nic dobrego o Gamecie napisać nie mogę właściwie o ludziach tam pracujących oczywiście nie wszystkich.Pakownia ,szlifiernia ok.Magda i Krzysiu bardzo fajni ludzie i osoby pracujące na ich działach również.Natomiast P.Milena i jej klika z gwinciarni porażka.masz ochotę usłyszeć od Pani brygadzistki "zamknij ryj"to polecam ten dział.

Pracownik od lat
@Młoda 21.03.2018 23:26

Ja mam odmienne zdanie. W firmie atmosfera jest dobra i ludzie w porządku... wiadomo, że niekiedy jest nerwówka i w każdej firmie zdarzają się "ciężkie osobowości". Duża organizacja, w której pracuje tyle ludzi to nie sposób, aby wszyscy żyli w pełnej zgodzie. Przez jednostki nie można negatywnie oceniać firmy. Nie rozumiem osób, które tak narzekają a nadal pracują w niej... jak dla mnie GAMET to dobry pracodawca i z czystym sumieniem mogę polecić tutaj pracę.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Gamet S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Co się dzieje w Gamecie?

Martyn

Podwyżkę? Gdzie wy macie podwyżkę? Teraz jest ustawowo tak jak powinno być 2000 tyś brutto i do 25% premii ale już z biura nas poinformowali, że nie mamy na co liczyć niż na 15%. Ludzie się cieszą bo widzą 2000 tyś na umowie a tak na prawdę na wypłacie się zdziwią, że nawet do 2000 nie dojdzie. Czysta matematyka się kłania, a jak już jesteście tacy leniwi to wystarczy w kalkulatorze brutto sobie to obliczyć. Żeby była podwyżka to trzeba dostać ANEKS do umowy a nie zmianę umowy.

Vector84
@Martyn 07.10.2017 13:26

Od kiedy ustawa mówi o wysokości premii???? Śmiesz wytykać jakieś błędy innym,a samemu jakieś bzdury podawać ??? Niby co ludzie na produkcji dostali - nowe umowy??? Nową umowę dostajesz w przypadku zakończenia okresu trwania poprzedniej umowy. Wszelkie zmiany obowiązującej umowy o pracę są dokonywane poprzez zastosowanie ANEKSU umowy. Czyste prawo pracy się kłania, a jak jesteś już taki leniwy to otwórz sobie wikipedię... Poza tym jeżeli tak Ci źle,tak niedobrze o gnie zmienisz pracodawcy??? Lęk przed nieznanym Cię paraliżuje ???

Alicja

@Vector84, dobrze, że chociaż coś takiego udało się wywalczyć i moim zdaniem co do wysokości też jest nadzieja. Skoro Gamet zgodził się w ogóle na jakąkolwiek podwyżkę to może w przyszłości zgodzi się też, żeby była ona wyższa?

Vector84

Podwyzki płacy w firmie zostały wręcz wymuszone na pracodawcy, natomiast ich wysokość nie napawa optymizmem.....

Alicja

@Ben widzę, że zdanie na temat tych podwyżek w Gamet S.A. są podzielone. @Sk wskazuje, że jest inaczej? @Sk na jakim stanowisku w tej firmie pracujesz?

Ben

Tak wszystkich

Sk
@Ben 06.09.2017 20:09

No niestety nie wszystkich

Alicja

@Ben to bardzo pozytywna wiadomość dla wszystkich aktualnych i potencjalnych pracowników. Możesz napisać, czy dotyczą one wszystkich pracowników Gamet S.A.?

Ben

Podwyżki w Gamecie!!!

Zostaw opinię o Gamet S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamet S.A.