Gamet S.A.

Toruń

Opinie o Gamet S.A.

Co się dzieje w Gamecie?

Martyn

Podwyżkę? Gdzie wy macie podwyżkę? Teraz jest ustawowo tak jak powinno być 2000 tyś brutto i do 25% premii ale już z biura nas poinformowali, że nie mamy na co liczyć niż na 15%. Ludzie się cieszą bo widzą 2000 tyś na umowie a tak na prawdę na wypłacie się zdziwią, że nawet do 2000 nie dojdzie. Czysta matematyka się kłania, a jak już jesteście tacy leniwi to wystarczy w kalkulatorze brutto sobie to obliczyć. Żeby była podwyżka to trzeba dostać ANEKS do umowy a nie zmianę umowy.

Vector84
@Martyn 2 tygodnie temu

Od kiedy ustawa mówi o wysokości premii???? Śmiesz wytykać jakieś błędy innym,a samemu jakieś bzdury podawać ??? Niby co ludzie na produkcji dostali - nowe umowy??? Nową umowę dostajesz w przypadku zakończenia okresu trwania poprzedniej umowy. Wszelkie zmiany obowiązującej umowy o pracę są dokonywane poprzez zastosowanie ANEKSU umowy. Czyste prawo pracy się kłania, a jak jesteś już taki leniwy to otwórz sobie wikipedię... Poza tym jeżeli tak Ci źle,tak niedobrze o gnie zmienisz pracodawcy??? Lęk przed nieznanym Cię paraliżuje ???

użytkownik zarejestrowany

@Vector84, dobrze, że chociaż coś takiego udało się wywalczyć i moim zdaniem co do wysokości też jest nadzieja. Skoro Gamet zgodził się w ogóle na jakąkolwiek podwyżkę to może w przyszłości zgodzi się też, żeby była ona wyższa?

Vector84

Podwyzki płacy w firmie zostały wręcz wymuszone na pracodawcy, natomiast ich wysokość nie napawa optymizmem.....

użytkownik zarejestrowany

@Ben widzę, że zdanie na temat tych podwyżek w Gamet S.A. są podzielone. @Sk wskazuje, że jest inaczej? @Sk na jakim stanowisku w tej firmie pracujesz?

Ben

Tak wszystkich

Sk
@Ben 06.09.2017, 20:09
Tak wszystkich

No niestety nie wszystkich

użytkownik zarejestrowany

@Ben to bardzo pozytywna wiadomość dla wszystkich aktualnych i potencjalnych pracowników. Możesz napisać, czy dotyczą one wszystkich pracowników Gamet S.A.?

Ben

Podwyżki w Gamecie!!!

użytkownik zarejestrowany

Takie określenia @druh są bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe dla pracodawcy. Nazywanie zakładu obozem pracy to rzeczy naruszające dobra osobiste całego zakładu. Czy możesz podać argumenty poświadczającego Twoje negatywne zdanie? Gdy Twoja opinia będzie konstruktywna każdy użytkownik będzie mógł się do niej odnieść.

Ktoś

Pani Alicjo te oferty już tam są od ok roku. Dziękuję.

użytkownik zarejestrowany

@Ktoś aktualne oferty pracy firmy Gamet S.A. możesz znaleźć na ich stronie internetowej - http://www.gamet.eu/kariera/pl/

Ktoś

Przyjmują do gametu?

były

Pytanie do Pracowitego? Łysy to znaczy kierownik nie pracyje już w Gamecie? Wywalili go?????? Bo jest mowa o nowym Kierowniku?

ccc

Łysy musi odejść , wraz z królową. Darma karma, jeśli. Chcą się dalej ślizgać to niech idą pracować w państwowej firmie. Dość przemocy.

ccc

Bysio - Zapamiętaj sobie że Królowa to łysego żona. I nie zapomnij.

Ktoś :)

Pomyśl człowieku- kto może być królową w Gamecie.

Bysio

O jaką Królową chodzi? Bo nie kumam...

Prawa ręka

Kłamstwo jakie występuje w przypadku Kamizelki jest nie słuszne ponieważ dzięki niemu firma GAMET ma nadzieję że chociaż trochę podtrzyma P. Prezesa na duchu. Jego żona wie że będzie wywyższany ( chociaż on taki mały) chociaż widzi jaki jest słaby. Okłamują go te kamizelki aby dodać mu wigoru.

Tak masz rację Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka !!!! On wie o co biegaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Mariusz

Rozmawiałem z kolegami i koleżankami w pracy , muszę powiedzieć że nie jest najgorzej . Wiemy jednak żę ''łysy'' musi odejść , mamy wytypowanego następce . To jest ten nowy z chyba Stalmotu ( kamizelka ) który pracuje w magazynach . Ostatnio robił szkolenia z pierwszej pomocy , jest ludzki i ma podejście do prostego pracownika . Stara się nas zrozumieć , i przede wszystkim szanuje za to że jesteśmy ludzmi . Z takim wolałbym zgubić niż z'' łysym'' znaleźć .

Nikt
@Mariusz 26.04.2017, 20:21
Rozmawiałem z kolegami i koleżankami w pracy , muszę powiedzieć że nie jest najgorzej . Wiemy jednak żę ''łysy'&...

Kto tutaj daje te komentarze. Ten ostatni to wygląda jak reklama.

były

Aktualnie ta sama skromna osoba ( emeryt) co niby się zna na produkcji a na chemii jeszcze lepiej ( za biurkiem).

Gośćnfjknfke

A kto teraz jest aktualnie dyrektorem produkcji?

użytkownik zarejestrowany

@S., dobrze to słyszeć. A z czego jesteś zadowolony najbardziej?

S.

Firma spoko, czysta i poukładana. Wiesz co masz do zrobienia( E-kioskiiiii) i nikt nie oczekuje nie wiadomo czego. Mogę polecić wszystkim zainteresowanym. Firma daje rade. Nie ma problemów z kierownictwem P. Łysym( krzyczy na ludzi,stresuje,uważa ich za śmieci jest OK) i innymi ludzmi z klanu łysego. Klimat O.K. Nie żałuję przejścia do Gametu. Nie ma do czego się doczepić. Za dwa miesiące mój kolega też będzie aplikował! Mogę polecać!!!!

użytkownik zarejestrowany

@były, dziękuję! Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy http://www.gamet.eu/kariera/pl/ Kto będzie aplikował?

były

Dobrze się stało, że pojawiła się była osoba na stanowisku dyrektora produkcji ( co od krzesła odkleić się nie może). Facet jest kompetentny aż do bólu. Życzę mu dalszych sukcesów( poza emerytalnych na stołku Gamet może doczeka się nowego biura w nowym obiekcie) w tej ekipie: łysego i królowej ( a królowa jest tylko jedna ). Na dzień dzisiejszy jest chwalony i motywowany. Brawoooo!! Szefostwo( całkiem nowa Pani Prezes i Pan Prezes) pokazuje, że nie dyskryminuje kandydatów ze względu na wiek i emeryturę - więc emeryci !! - macie tu pole do rozwoju zawodowego!!! Branża odpowiedzialna i czasem wymagająca,lecz przy prawidłowej organizacji( tj. łysy,królowa itd.) pracy ( na fotelu) nie ma nic strasznego!!

były

Firma godna polecenia. Oby więcej było takich kierowników łysych, królowych od spraw niepotrzebnych . Chyba najcenniejsza jest panująca tu stabilizacja i jasno określone zadania przez dyrektora produkcji (co będzie siedział do dębowej deski w tej firmie- emerytura za mało!!!!) kierownika łysego , królową (najważniejszą osąbę w tej firmie) i ludzi łysego,same plusy tak trzymać!!!! Polecam!!!

użytkownik zarejestrowany

@Kędy, co jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w Gamet S.A.?

Kędy

To firma poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa (prawo- łysego) i obowiązki (obowiązki- łysego). Przez lata pracy dane mi było poznać zarządzającego Pana kierownika łysego , bo nie jest pozamykany tylko wyzywajaco otwarty i mocno krzykliwy w swoim gabinecie i poza nim. W trakcie mojej kariery doświadczyłem wielu sytuacji, po których mogę kierownika łysego pozytywnie ocenić ( zawsze wszędzie go słychać zero stresu i mobbingu). Tak jak pisałem , to sprawny kierownik bo rozwija firmę z roku na rok. Ten rozwój widać było po inwestycjach w swoich pracowników ( klan rodzinny zaczynając od królowej itd.). Zresztą, nadal utrzymuję stały kontakt z kilkoma pracownikami. Nigdy nie warto palić Pana kierownika łysego....

użytkownik zarejestrowany

@w górę oprócz tego firma poszukuje jeszcze Manager ds. Eksportu :)

w górę

szukają technologa i kontrolera jakości ; kto się zwolnił?

T

Inlovewith- Zapomniałeś dopisać+ Pani Prezes BB.

były

Czyżby znowuż SPRZEDALI Gamet innemu właścicielowi??

były

A łysy jeszcze jest? Bo podobno miał iść do knkurencji? A co do donosicielstwa to święta prawda. Ten zakład jest sławny na cały Toruń.

Gość,

z Gametu to się ludzie zwalniają...

były murzyn
@ad/hd 27.11.2016, 23:56
oj nie tylko tam chociaz tu macie pierwsza lige mobbingu, chamstwa i donoscielstwa. Czasem sie zastanawiam jak by byly traktowa...

wszedzie indziej sa do odstrzału po pierwszej akcji. Dla tego dziadostwa nie ma miejsca w innych zakladach. Za donosicielstwo ludzie potrafia zrobic innym pieklo Podobno łysy odchodzi do konkurencji

goniec
@były murzyn 23.12.2016, 18:35

Jest donosicielstwo, bo przelożeni na tym bazuja. Nie ma znaczenia czy kapuś powie prawde, czy tylko zmysloną historyjke, ma plusa! A pomówiony ma przechlapane, nawet nie moze sie obronić, bo szef stoi na stanowisku ze " ja mówię ty słuchsz" tak bylo z brygadzistka gwinciarek, podkablowali, nagadali niestworzonych historyjek i kobitka wyleciala! Nikomu nie chcialo sie sprawdzić czy to prawda!

WxWdt

A jak wygląda praca w eksporcie? jakie warunki finansowe? podstawa + premia?

Sławek

Jak tam w Gamecie chciałem złożyć papiery na produkcje w Toruniu ale kim rozmawiam to nie polecają.Pomóżcie.Na jaki dział najlepiej trafić.Jakie zarobki.Dzięki za szczere odpowiedzi.

@Sławek 17.11.2016, 20:49

A co umiesz, że chcesz sobie wybrać dział?

edek
użytkownik zarejestrowany

Export Sales Manager na rynek niemiecki jest potrzebny u nich.

fff

A jak jest na polerowaniu ?

Pracowałem kilka lat w Gamecie, dużo doświadczyłem tego co się tam dzieje. Jak dla mnie pakownia to jeden z najbardziej stresujących działów. Nikt Ci niczego nie pokaże, nie wytłumaczy... Liczą się tylko minutki. Jak się nie wyrobisz w czasie to ni dostaniesz premi

ytty

I co jakieś podwyżki dali.Myślę że wszystko idzie ku dobremu.

Mr D

Zrobiłem to samo i jednego czego żałuję to to, że nie zrobiłem tego wcześniej, dużo wcześniej. Pozdrawiam

Mr D

Zrobiłem to samo i jednego żałuję, że nie zrobiłem tego kilka lat wcześniej. Pozdrawiam

kolo bolo

Marian się zwolnił drugi raz i drugi raz z tego samego powodu

kr

Tusik ale tu chodzi o Gamet w Toruniu a nie o Wrocław.Jakbym chciał we Wrocławiu szukać to bym tutaj nie pytał.

kr

Jedki a skąd masz info że płacą na cnc 15-18 pln.Z tego co się dowiedziałem to mniej.Tez jestem zainteresowany pracą na cnc.To są stawki na produkcji?

suzan

No i nie ma pana p.

władek
@suzan 14.03.2016, 13:42
No i nie ma pana p.

A dlaczego odzszedł?

xyz

Jaki ferment inet.Takie są fakty.Wystarczy posłuchać zwykłych pracowników.

xyz

Tak rozwijają sie haha.Wystarczy zapytać pracowników.Przecież to wszystko ledwo sie kula.Produkcja idzie na ćwierć gwizdka.Źle to wygląda.

nata

Co jak co ale widać, że się rozwijają.

Zostaw opinię o Gamet S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamet S.A.