Uni-Kat Sp. z o.o.

Opinie o Uni-Kat Sp. z o.o.

Dora Nowy wpis

Ani w wątku ani w ofercie nie przedstawiono wynagrodzenia dla Ślusarza Mechanika, oprócz tego, że mieliście jakieś podwyżki, cisza. Nie wspomniano też nic w ogłoszeniu o doświadczeniu, 2 letnie doświadczenie będzie ok?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

W necie jest rekrutacja na stanowisko ślusarz mechanik z umiejętnością czytania rysunku technicznego. Ktoś wspomniał o podwyżkach w zeszłym roku co mnie cieszy. W tym też będzie przynajmniej tak samo? Po okresie próbnym jakbym się dostał dają większą kasę przy podpisywaniu nowej umowy?

po pracy

Chłopaki mówili, że internety piszą o naszej firmie to i popatrzyłem. Powiem tak praca jak każda inna, ci co tu piszą to pewnie z tych co im żadna praca nie bedzie pasować. Szef spoko, z kierownikami różnie bywa ale w sumie to też całkiem spoko, podwyżka była całkiem fajna, warunki też spoko. A pracować gdzieś i tak trzeeba.

Ayo Nowy wpis
@po pracy

To ile wynosiła ta podwyżka i ogólnie to jak często dają podwyżki? Raz na rok czy częściej lub rzadziej? Co do warunków to co takiego w nich fajnego? Umowa na czas nieokreślony jest dostępna?

ON Nowy wpis
@Ayo

W tym roku były 3 podwyżki. W firmie większość ma umowę na stałe. Kilka osób co krótko pracują to na czas określony ale potem zawsze dają umowę na stałe. Wszystko na zgodnie z kwitami, zusem itd., nic pod stołem.

Małgorzata

Kilka miesięcy temu dali to ogłoszenie na tokarza. Powiedzcie, co z tą rekrutacją, przyjęli już kogoś? Jeśli nie, to chciałabym wiedzieć (nie, nie dla siebie akurat, tylko kogoś z rodziny), czy mogą przyuczyć nową osobę. Ewentualnie zatrudnić na jakiś staż?

Firma Uni-Kat Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w saloniku prasowym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
pracujący

Nie wiem o co wam chodzi. To moja trzecia praca i jak na razie to nie jest źle. Kasa oczywiście mogłabyć większa ale przynajmniej jest na czas i z ludźmi też można się dogadać. Ja robię swoje i resztę mam gdzieś. Co wam kamery przeszkadzają ? Tak jest w każdej firmie. Wierzcie mi może być gorzej zwłaszcza jak wypłata ze 3 tygodnie się spóźnia.

@pracujący

Czy ty siebie słyszysz,to że kasa jest na czas to jest szczyt twoich możliwości??? POWODZENIA W ŻYCIU,SZACUN #####?

pracujący
@Zagłoba

Kolego Zagłoba, strasznie sfrustrowany musisz być tą pracą. Ja tylko wyraziłem swoją opinię - tak JA to widzę. A ty piszesz o szczycie moich możliwości. To po co tu siedzisz, bo chyba stać cię na więcej czy to szczyt TWOICH możliwości. Jak mi się nie podobało w poprzedniwej firmie to się zwolniłem i jest dużo lepiej niż było. Tobie też radzę zmienić na lepsze skoro tu tak źle.

Kowal
@pracujący

Jeżeli dla Ciebie najistotniejsze w firmie dla której pracujesz jest to że masz wypłatę która Ci się należy na czas, no to brawo. Takich ludzi w Unikacie właśnie potrzeba. Przyprowadź resztę ziomków którzy czekają 3 tyg za wypłata.

@pracujący

Kolego pracujący, szybko ci odpisuje.Ja i jeszcze kilka innych osób które tu pracują jesteśmy tu dlatego że mamy opłacony ZUS, dokładki zdrowotne,mamy niedaleko, praca na 1 zmianę oczywiście zrobimy parę złotych ale i tak lepszą kasę zarabiamy po godzinach, właśnie dlatego tu jeszcze pracujemy.

@Pedro

No i właśnie na tym ta praca polega.Trafione w samo sedno.8 godż.i do domu.

@Pedro

Brawo Ty.Co tu wiele mówić w samo sedno.

Lubię placki!!!
@Pedro

Uuuu łał... Nie rozumiem po pracy zarobisz/cie więcej?! To po co się tutaj męczysz/cie?! A jeśli już miałeś tą odwagę, aby jednak zmienić to po co się wypowiadać skoro już Cię tu nie ma?! (Trochę hipokryzja z mojej strony, ale ja tu raczej z opozycji.) Czysty masochizm.... hahaha. A czytanie opinii uni-kat istna telenowela. Twoja wypowiedź brzmi jak kogoś z odwyku ;D "Cześć mam na imię Pedro, pracuje bo mam opłacony ZUS, a po pracy zarabiam na życie" Beka. Ale dobra żebyś się za bardzo nie nakręcił... osobiście już tu nie pracuję, co nie zmienia faktu, że miło wspominam pracę w tej firmie. No, ale firma ze wsi to i ludzie ze wsi. :-P

@Lubię placki!!!

No i właśnie,skoro tak ci tu było dobrze i tak wspaniale płacili to dlaczego ciebie tu już nie ma? Przypadek nie sądzę.Jeszcze jedno jak lubisz placki to z unikatowej wyplaty spokojnie by ci na nie wystarczyło.

Lubię placki!!!
@Pedro

A w którym miejscu mojej wypowiedzi znalazłeś tezę, że wspaniale płacili? Nic takiego nie napisałem...no żeby tutaj nie lukrować zarobki średnie (nie najwyższe ale i nie najniższe przy tym stanowisku) no i pamiętam, że nadgodziny to chyba jakiś magik wymyślił, ale może coś się zmieniło (więc się nie wypowiem). Moim zdaniem podpisałeś umowę w której zgodziłeś się wykonywać określoną pracę za jakąś określoną kwotę. I nagle masz jakiś ból (usunięte przez administratora) że mało zarabiasz?! Wtf??! Widzisz odszedłem, bo dostałem lepszą ofertę, no ale nikt Ci nie może zabronić szukać nowego pracodawcy, albo co lepsze sam otworzyć firmę i pokazać jak się powinno ludzi szanować... :-) . PS. Lubię placki, ale w placku po węgiersku i tu się komplikuje wołowina droga :-) ...

@Lubię placki!!!

No właśnie PLACEK tu się komplikuje bo nie napisałeś że jesteś węgierski,po zmianie firmy być może cię stać na wołowinę do placuna, nie ma cię tu,to się nie udzielaj.Skoro podzielasz zdanie biurowych to się podpisz, przecież już cię tu nie ma.Co ci szkodzi, przecież piszesz pozytywnie o firmie.

PEDRO#NELSON#ZAGŁOBA#InneElfy
@Lubię placki!!!

Jak to dla dlaczego się męczą - napisali wszyscy wymienieni ( a może to jedna osoba), ktoś musi ich leczyć jak się połamią lub zachorują pracując u brata/szwagra/wujka/taty/siebie/itd po południu. A i emeryturę też ktoś musi zapewnić. Wszędzie pełno takich u mnie też, wszystko ich wkurza ale siedzom. Śmiech czytać te telenowele żalu.

Wójek dobra rada
@Pedro

Szkoda energii na robienie lipy! Jak zusik UP opłaci bedzie wiecej czasu na prace po godzinach, za prawdziwy piniądz - wjadą placuszki z kawiorem nawet.

@PEDRO#NELSON#ZAGŁOBA#InneElfy

Tak jak napisałem po godzinach, tak też pracuję i wcale się tego nie wstydzę.Powinni wstydzić się ci którzy robią fuszki w godzinach pracy,a jest kilku takich co robią to od lat i dla kadry dowodzącej nie jest to chyba zbytnim problem więc jest jak jest.

@PEDRO#NELSON#ZAGŁOBA#InneElfy

Mistrzu po pierwsze nie "siedzom"tylko siedzą,a jeżeli jesteś takim super prezesem i o tym wiesz to po co ich jeszcze zatrudniasz, pewnie dlatego że nie masz wyjścia,bo brakuje fachowców, chyba że jest jak w UNI-KAT że dziesięciu stoi za bramą,(hehehe)żal, szok i niedowierzanie, zapłać porządną wypłatę to nie będziemy pracować po godzinach i będziemy pracować tylko u was włącznie z nadgodzinami.

życzliwy
@Pedro

Uważaj co tu piszesz, bo wygląda, że coraz mniej osób z Grabowca i okolic tu pracuje - chyba firma robi (usunięte przez administratora).

Emilia

Jestem zainteresowana ofertą ze strony firmy na Regionalnego Inżyniera Sprzedaży Maszyn CNC. Jak często na tym stanowisku trzeba jeździć do klientów? Jaki jest podział na regiony? Piszą tam że zapewniają narzędzia pracy, służbowe auto też?

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Uni-Kat Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik? Podziel się swoją opinią.

Łagry

Umi czytać? Umi pisać? 3200 netto za skręcanie śrubek, nie wymaga myślenia, wina zawsze po stronie ostatniego, projektant najlepszy i lepszego nie ma. Po pracy trzeba dorobić aby starczyło na chlyp.

@Łagry

To jak konkretnie miałaby wygląda praca jako mechanik u was? Nie ma totalnie żadnych wymogów typu doświadczenie czy coś? Kobiety też skręcają te śrubki w takim razie?

Skladak
@Hanna

Dostajesz zrzut ekranu z programu do projektowania oczywiscie na paoierze Znajdujesz pasujacy element na hali bierzesz śrubki i skręcasz prawie jak puzzle tylko większe tak to mniej więcej wygląda Wymogów brak bo brakuje im pracownikówi mało kto chce tu pracować dużo już ludzi odeszło odchodzą lub chcą odejść a no są jeszcze tacy co pracują tu bo mają blisko lub prezes opłaca im ZUS a zarabiają pieniądze po pracy. Nie kobiety nie skręcają w sumie jeszcze.

Bronisław
@Łagry

Dorobić? No faktycznie, te 3200 to wcale nie tak dużo, chociaż przynajmniej netto, a nie brutto ... A nie macie premii albo możliwości wzięcia nadgodzin, dzięki czemu ta pensja będzie chociaż trochę wyższa?

eeTAM
@Bronisław

Nadgodziny można zrobić jak wszędzie ale gdzie indziej na czarno wiecej placą bo składek i podatków nie odprowadzają ale jak coś się stanie z kręgoslupem, nogą, plecami czy głową to już firma dobra bo L4 można wziać

Zapytanie

Witam Chciałbym się zapytać jak wygada w tej firmie praca na obróbce bo widzę co jakiś czas ogłoszenia na to stanowisko a czytając komentarze kilku pracowników z tad odeszło ktoś miał odejść czy coś się poprawiło i dlaczego tak się dzieje przecież operator obróbki skrawaniem to praca dość odpowiedzialna i rozwijającą?

@Zapytanie

Praca jak każda inna. Kto musiał odejść już odszedł. Nadeszło nowe trzeba się było dostosować lub odejść. Tak jest jak pojawiają się nowe wymagania, ktoś się dostosuje ktos rezygnuje. A tu jak wszedzie narzekają ci co zawsze bedą narzekac

On

Czy to prawda że zwolniono 30 pracowników?

@On

Aż tylu? Ciekawa jestem skąd masz takie informacje... To nie za dużo?

Wiwa
@On

Pracuję tu już od kilku lat i nie słyszałem nic o aż tylu zwolnieniach

@Hanna

Nie na pewno nie bo pracuję tam ładnych kilka lat i nie wiem czy nie było więcej, więc Pani Hanno trochę powściągliwośći w opiniach.Ale prezes powinien wiedzieć mniej więcej ilu ludzi przewija się przez firmę, chyba że ma to gdzieś.

@On

Na szczęście jest to nieprawdziwa informacja. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk. Na portalu GoWork poszukujemy m.in. ślusarzy-mechinków oraz tokarza. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu.

@Uni-Kat Sp. z o.o.

On,czyli kto?Szanowny pan dyrektor? Szukacie ludzi bo ci co pracują kilka lat to żegnają się z firmą tak jak koledzy projektanci mechanicy i tokarz.Ciekawe dlaczego?Czy tu jest aż tak cudownie ????????????.

@Uni-Kat Sp. z o.o.

On czyli kto? Szanowny pan dyrektor?Ciekawe dlaczego tak pilnie poszukujecie bo co odchodzą od was wszyscy którzy pracują tu najdłużej tak jak programiści, mechanicy no i tokarz z długim stażem.Więc jest tu tak cudownie ????????????.Co do świąt od lat dostajemy po 300zł.Żenada bo prezesina za naszą pracę bierze grubą kasę,a rzuca ochłapy ,więc szanujcie się z wypowiedziami????????????.

Kowal
@Uni-Kat Sp. z o.o.

Serdecznie radzę się zastanowić :)

Tradycja

Widzę w Firmie tradycja nie słabnie oczernianie pracowników którzy odeszli takie rzeczy załatwia się w trakcie pracy pracownika no chyba że wtedy wszystko pasowalo brawo dla zarządu no i te 50zl ma święta pewnie nie jednego skusi bo przecież na wasze miejsce jest wielu stoją przed brama. Kto pisze o dokumentacji chyba pseudo dokumentacji pobieranie elementów haha kiedyś to kierownik obróbki pokazywał kierownika zdjęcia ze element był wykonany ale podpisać odbiór to żaden nie chciał. Zobaczcie sobie w pojemnik ze złomem ile bubli idzie z innych działów ilu mechaników wpisywało niezgodności w projektach i gdzie te kartki bo nadal nic praktycznie nie jest zmienione albo składamy maszynę a w trakcie okazuje się że to jednak ma być na inną stronę ale to i tak wina fizycznych. Najłatwiej obwinić tego którego nie ma i najlepiej żeby się jeszcze nie dowiedział wtedy prezes zadowolony ma winnego kierownictwo czyste bo to nie ich wina a pracownik produkcyjny nie musi o niczym wiedzieć bo jeszcze by się odezwał ale kto go tam usłyszy.

K.M
@Tradycja

Dzięki za wyrażenie takiej opinii,bo oczernianie byłych pracowników to w tej firmie tradycja.

Zdegustowany

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Czytam te wszystkie Wasze komentarze i po długim namyśle stwierdzam, że dołożę coś od siebie. Męczy mnie ukazywanie naszej firmy w tak czarnych barwach jak je tu przedstawiacie. Czy to jest jakiś sposób łechtania swojego ego?? No bo przecież wszyscy jesteście takimi specjalistami i nie można Wam nic zarzucić... @Nelson Może cofnijmy się trochę wstecz, kiedy od tej naszej obróbki nie wymagało się tyle co obecnie... też nie było elementów też brakowało, ale powód był taki, że jak element nie wyszedł to był zamiatany pod dywan i w taki oto sposób pieniądze z firmy odpływały. Obecnie jeśli wymaga się od Was, aby dokumentować to co robicie to macie problem... Ale przyjmijmy, że macie też inne problemy... Ok, zmierzając ku końcowi najbardziej irytuje mnie fakt, jak łatwo przychodzi Wam ocenianie innych... Pozwolę sobie, dodać tutaj mały cytat Karel Čapek :"Krytykować - to znaczy dowieść autorowi, że nie robi tego tak, jak bym ja to zrobił, gdybym potrafił." I niestety dotyczy to praktycznie wszystkich, łatwo jest Nam oceniać kogoś... może czas zacząć od siebie? Pozdrawiam!

Zdegustowany II
@Zdegustowany

Piszesz, że łatwo jest oceniać kogoś, zgodzę się z Tobą, tak już my prości ludzie mamy. Proponujesz, żeby zacząć od siebie, czy Ty sam tak robisz ? Wiesz jaki jest wasz największy błąd ? Odpowiedziałeś sobie na to pytanie, gdzie popełniamy błędy, dlaczego nagle tak aktywnie byli i obecni pracownicy zaczęli opisywać sytuację w firmie? Zanim zaczniesz to robić o ile wgl Twoje ego pozwoli Ci na to, napisze Ci w dużym skrócie. Nie szanujecie pracowników, nie doceniacie zaangażowania i wartości pracownika uważacie że tak ma być, prawda jest taka że beneficjentem takich pracowników jesteście Wy. Nie staracie się nawet budować kultury organizacyjnej. Kończąc wy nadal nie rozumiecie że największą wartością firmy jest człowiek/pracownik zwłaszcza z długim doświadczeniem. Takich pracowników się pielęgnuje, firmy zachodnie już dawno to zrozumiały. Wszystko przed wami :)

@Zdegustowany II

Brawo,w końcu coraz więcej osób decyduje się pisać prawdę o tym co dzieje w firmie,bo jak czytałem wcześniej ktoś pisał że, ludzie nie mają odwagi,z tego co widzę jednak innym też się nie podoba to co, się dzieje,ale @zdegustowany,@pani Hanna i pare innych osobób z biura twierdzi wytrwałe że wszystko jest winą ludzi pracujących fizycznie,bo według prezesa fizole to banda złodziei i (usunięte przez administratora) "tak kiedyś powiedział na zebraniu",pracuję tu i coraz bardziej utwierdzam się w tym fakcie,bo ilość kamer na halach jest zatrważająca i robi wrażenie,szacun dla prezesa i reszty jego watahy.

Kolega Spawacza
@Zagłoba

Masz rację, kamer jest dużo, tyle w innych firmach a i tak nie wyłapały, że zapominasz o pobranych detalach i łazisz po nowe Pewnie kamery nie działają bo kolegi z obróbki co go juz nie ma a co ciągle na pecie siedział tez nie łapały ja robie swoje to w (usunięte przez administratora) mam kamery

@Zagłoba

Kolego Zagłoba,ale przecież te kamery to są tylko i wyłącznie dla naszego bezpieczeństwa.Przecierz dyrektor,marynarz i brygadzista na codziennych zebraniach nie mieli by co robić,a tak patrzą i szpiclują.Tylko nie do końca wiedzą że jest to zgodne z prawem no i jeszcze kamera w palarni(przecież jest to pomieszczenie socjalne). Inspekcja pracy nie będzie tak przychylna jak pracownicy-pozdrawiam.

@Kolega Spawacza

Kolego spawacza nie przeszkadza ci że jesteś śledzony na każdym kroku jak (usunięte przez administratora) to szacun.Czyli albo jesteś z biurowych,albo jesteś podnóżkiem dyrektora.A co do obróbki jak była stara ekipa zawsze wszystko było zrobione na czas do usłyszenia lizusie.

Kolega Spawacza

jakie przemyślenia? Gorsze są Twoje, piszesz ze gamoń to ten co Tobie pomógł bo zgubiłeś detale, Ty jesteś za to w porządku. Z tobą chce się kumplować

Seba
@Zagłoba

jak Tobie tak źle to zmień robotę! tylko po męsku bez opowiadania głupot i boleści internetowych. Żyj dalej i bądź szczęśliwy A i zabierz Nelsona bo chyba to twój Ziomek

Seba
@Nelson

jak Tobie tak źle to zmień robotę! tylko po męsku bez opowiadania głupot i boleści internetowych. A i zabierz Zagłobę bo to chyba Twój Ziomek Żyj dalej i bądź szczęśliwy nie męcz siebie i nas

K.M
@Kolega Spawacza

Kolego spawacza jeśli piszesz o mnie i próbujesz mnie oczerniać to weź od chłopaków numer i do mnie zadzwoń to się umówimy i porozmawiamy tchurzu.Odeszłem z firmy bo chciałem,i mogę potwierdzić że opinie innych są w prawie 100% trafione i nie piszę tego jako osoba anonimowa,inni tak robią bo po prostu jeszcze tam pracują i wiedzą co by ich czekało,jeśli masz do mnie jakieś pytania to po prostu zadzwoń.

@Seba

Pseudo Seba,nie podpisuj się imionami pracowników bo Seba jest jeden i myślę że nie podzieliłby twojej opinii, jeżeli jest tak cudownie według Ciebie to nie chowaj się za pseudo podpisz się i zachęć resztę do podzielania twojej opinii.

@K.M

To banda tchórzy nikt do ciebie nie zadzwoni

@Seba

Piszesz o bolączkach internetowych, to dlaczego tu piszesz i chowasz się za nikiem skoro według Ciebie jest tak cudownie to się podpisz Ja piszę swoje opinie i dlatego chowam się za nikiem,bo w pracy nie miał bym życia . Jeszcze jedno pamiętam jak mój wuja dawno temu mówił "najważniejsze że jest robota i że płacą" ale to było kilkadziesiąt lat temu, człowieku co ty za herezje piszesz, widzę że się cofasz????

Zagłoba

Jeszcze jedno, mi osobiście zdarzyło się parę razy pobrać elementy gotowe z obróbki podpisałem je zapomniałem o nich i poszedłem po nie kolejny raz , oczywiście ich nie było,ale po interwencji naszego bohatera "kierownika"i tak je wykonano.Więc tak działa nasza super dokumentacja.

Zagłoba

Szanowny panie zdegustowany,czytam że naprawdę jest pan zdegustowany skoro mówi pan o tej śmiesznej dokumentacji jaką prowadzimy na każdym z każda z tych kart to parodia bo każdy pisze to co chce,jak można od deski do deski pisać 8godzin skoro nikt tyle nie pracuje(jest przerwa,przerwa na papierosy,toaleta itd).Więc jaka dokumentacja,czy elementy pobierane z obróbki ,bierzemy je po prostu,a jak ich nie ma,albo były zabrane wcześniej to i tak obróbka musi dorobić je na biegu,także panie zdegustowany nie wiem o czym pan mówi?????

Zagłoba

W 100% potwierdzam opinie kolegi Nelsona,co wy na to, wszystko jest według was w najlepszym porządku bo my na montażu pomału nie mamy co robić ????????????

Nelson

Witam całą kadrę dowodzącą UNI-KAT Panie Prezesie i Panie Dyrektorze według was w firmie wszystko jest ok?Pytam się bo po odejściu tokarza co pracował naście lat, wypowiedzenie położył frezer z dużej frezarki i on też pracował ładnych kilka lat Ale pozostał wam 1 operator na 3 maszyny(frezer z bacy), bo pseudo technolog i jego nowy koleszka nie mają pojęcia o obróbce.Na chwilę obecną dział obróbki praktycznie nie działa,i wszystkim pasuje że brakuje elementów do montażu.Czekam na odpowiedź bo jutro kolejny dzień pracy a elementy gotowe się kończą. ????????????.

Czy w Uni-Kat Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Do tej pory, co roku nasi pracownicy otrzymywali podarunki uzależnione nie od stanowiska, a od stażu pracy. Pamiętamy o wszystkich, nie pomijamy nikogo - nawet osoby pracujące bardzo krótko, z kilkutygodniowym stażem otrzymywały symboliczny prezent o wartości 50zł.

@Uni-Kat Sp. z o.o.

Prezesie,szanuj się odkąd pamiętam było to zawsze 300 zł.Więc nie opowiadajcie głupot zainteresowanym jaka to firma jest szczodra,bida,bida i jeszcze raz biiiida.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudnia kolejnych pracowników - zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacjach.

Xnnx

Sami się zwalniają.

Merek

Widzę, że u was jak u mnie na goworku. Żółć się leje :) Szczerze nie wierzę w to co tu wypisują wasi pracownicy. Mam wasze 2 maszyny i kontakt z serwisem i parę razy byłem u was. Podziwiam jak się firma rozwija. Wielki szacun dla pana Artura. fajną halę zbudowaliście. A i jedno małe ale - serwis mógłby lepiej telefony odbierać :)

Ex

Zapomniałem dodać że dyrektor produkcji oczywiście stoi na czele tego kolesiostwa i kłamania

@Ex

I po prawie godzinie Ci się to przypomniało? ;) Poważnie dzwoniłeś po znajomych, żeby wrzucili tu coś od siebie? Bo aż ciekawa jestem czy serio ktoś się zjawi. Jak to jest, że ten prezes daje się tak łatwo urobić?

Ex
@Hanna

Nie, żartowałem czekałem na twoją reakcje ;) Reszta osób która się z wami pożegnała nie chce mieć nic wspólnego z twoja firma, nie będę im zawracał głowy. Poważnie podałeś się za kobietę ? Bo aż ciekawy jestem czy serio się nią czujesz czy to tak dla niepoznaki?

@Ex

Nie muszę się nią czuć, bo nią jestem, ale dziękuję za troskę. ;) Już nawet nie będę tłumaczyć, że się mylisz, bo i tak nie uwierzysz. ;p Myślisz, że Prezes ma wgląd tutaj do info na forum? Bo jeśli tak to ciekawe co by zrobił jakby przeczytał to co napisałeś o tym, że podobno go kłamią odnośnie tej całej produkcji

Montanna
@Hanna

Nic by nie zrobił, bo niby co by miał zrobić ? Może ich jedynie pocisnąć jakimi są nieudacznikami. Tylko że tak naprawdę to jak by cisnął sam sobie. Bo to on się otoczył takimi "fachowcami" i poustawiał na stanowiskach które zajmują. Dyrektor który swoją pozycję w firmie budował na pomysłach innych. Nikt go nie szanuje łącznie z jego "cieniem". Zresztą prezes przecież nie wyobraża sobie firmy bez niego to jakie konsekwencje może w stosunku do jego osoby wyciągnąć ? Wszystkich chcą za wszystko rozliczać, niech zaczną od siebie. Elita zmanierowanych inżynierów, którym się wydaje że wszystko wiedzą = " zarząd ". Teraz będziecie mieli dużo czasu to może jakiś audyt po dobrej zmianie pana Dareczka, przecież to tyle pieniędzy kosztowało... Haniu

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Kat Sp. z o.o. - Grabowiec

• Jak się pracuje w Uni-Kat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Kat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Kat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uni-Kat Sp. z o.o.