Uni-Kat Sp. z o.o.

Opinie o Uni-Kat Sp. z o.o.

Patryk

Co tak dużo ofert pracy się do was pojawił? Jakieś problemy ma firma. Szukam czegoś ciekawego ale nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę więc będę wdzięczny za wszelkie opinie

Emilia
@Patryk

Skąd od razu takie negatywne myslenie ? A może firma się rozwija i stąd tyle ofert?

tajson
@Emilia

raczej tonie w dlugach

Hanna
@tajson

Jak wielkich?

Lilia
@Emilia

Skoro masz takie przypuszczenia to polecam przeczytać książkę Jak upadają giganci J.Colins, następnie porozmawiaj z osobami, które nadal tam pracują lub do niedawna pracowały. Jest to mój pierwszy i ostatni komentarz. Mimo negatywnych wspomnień życzę wam wszystkiego najlepszego i nie pozdrawiam.

Www
@Patryk

Jeżeli lubisz ciągły chaos, brak organizacji i nie będziesz miał problemu z tym że dostaniesz 50gr/h podwyżki bo takie przypadki są, przynajmniej na produkcji to wpadaj zapraszamy

Hanna
@Www

I ta podwyżka to niby tylko raz na rok??? Czy może zdarza się częściej ?

Nelson

Witam.Co do wcześniejszych opinii o firmie nic się nie zmieniło.Nadal panuje tu kolesiostwo począwszy od "dyrektora"produkcji kończąc na niektórych pracownikach.inaczej mówiąc są równi i równiejsi.Co do podwyżek 100% prawda ,było od 49-80gr.na godź.lAle nic ,nowym kierasem mechanicznego został emerytowany marynarz ,z trochę wątłą pamięcią,ale hitem jest nowy kieras obrobki skrawaniem, obcokrajowiec niedowładający polskim,który nie ma pojęcia o obróbce skrawaniem,a wydaje polecenia i mówi co i jak robić chłopakom co pracują tam ładnych parę lat.Lecz jak koledzy pisali wcześniej wszystko dzieje się za przyzwoleniem szefa.Narazie to na tyle do usłyszenia.

Www
@Nelson

Dokładnie tak jak kolega napisał.

Nelson
@Www

Www, dzięki za potwierdzenie bo nie wiem czy reszta pracowników się boi czy jest tak zakłamana,ale czego się bać prawdy???

Mateusz

Czy firma zatrudnia osoby bez matury?

Dobroduszny
@Mateusz

Oczywiście.. kierownikiem działu mechanicznego jest osobą po zawodówce.

nick
@Mateusz

pianie

Szczery
@Dobroduszny

Kierownikiem działu mechanicznego generalnie jest wybitny specjalista w dziedzinie zarządzania ???? Elokwentny, komunikatywny. Fachowiec jakich mało ????

Pytanienasniadanie

@Hanna no właśnie Panie prezesie jak to jest ? ;)

Firma Uni-Kat Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w saloniku prasowym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Ex

Firma odpowiednia dla uczniaka po szkole w celu zdobycia doświadczenia. Dla osób z doświadczeniem nie polecam tej firmy. Na stanowiskach kierowniczych panuje kolesiostwo, ręką rękę myje byle prezes się nie dowiedział o ich nieudolności. Kłamią prezesowi prosto w oczy o sytuacjach produkcyjnych czego sam byłem świadkiem. Widzę że mało tutaj jest opinii jak na tyle lat istnienia firmy... Podzwonie i poproszę osoby które pracowały ale i nadal pracuje niech się wypowiedza na temat sytuacji w firmie bo wiem że nie są zadowolone jak firma jest zarządzana.

Kazik

Ile przeciętnie zarabiają inżynierowie ? Czy z doświadczeniem na starcie otrzymam granicach 4500 netto - 5000 ?

Stefan
@Kazik

Słyszałem, że dobrze stawka godzinowa x 168 tj. ok 2,8k-3,5k netto + premie

Lukas
@Stefan

To nie jest dobra stawka.

zainteresowany

Może ktoś mi podpowie czy są aktualnie szanse na otrzymanie pracy w firmie?

Uni-kat
@zainteresowany

Proszę wysłać CV na adres praca@uni-kat.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Kat Sp. z o.o. - Grabowiec

• Jak się pracuje w Uni-Kat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Kat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Kat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uni-Kat Sp. z o.o.