Chemaxpol

Opinie o Chemaxpol

Luidzi

Każdy ma możliwość negocjacji warunków finansowych. Nie można tak uogólniać!

robo

Zachęcam właścicieli Chemaxpol do skomentowania mojej opini,być może są nieświadomi że mają tak kreatywnego kierownika , a kolejki spawaczy pod bramą nie widać Pozdrawiam ,

robo

potwierdzam opinie kolegi ryobi , pan który oprowadza po firmie proponuje proponuje nadziałalności +-22 zł!!!!! (patrzy profesjonalnie w jakiś zeszyt i szuka długo kwoty ile płacą na działalności) i tu jest fenomen bo w ogłoszeniu podają 5600brutto na umowie(koszt pracodawcy to ok 6500 zawiera płatny urlop,jakieś chorobowe, premie,kilkaset zł do ZUS pokrywa pracodawca),a 22zł x ok 168godz=3700 tak więc może trzeba do firmy nowego księgowego, a nie spawacza na działalności za 12,50/godz (3700-zus-podatek-księgowa=2100/168=12.50) Pzdrawiam

Sławomir
@robo 03.01.2019 18:22

Mam przez to rozumieć, że firma Chemaxpol zatrudnia spawaczy tylko na podstawie własnej działalności gospodarczej? Nie ma możliwości, aby zostać zatrudnionym bezpośrednio przez firmę? Zastanawia mnie, czy w takim razie firma pomaga osobom, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. Zachęcam, abyś opisał, jak to wygląda.

Wiesz jak wyglądają zarobki w chemaxpol? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Biszop

Jezeli odpowiada ci bycie spawaczem, monterem, slusarzem, czasem nawet projektantem bo wielu rzeczy brak na rysunku a ty masz to po prostu wiedziec i teksty w stylu zrob tak zeby było dobrze za 13 zl na godzine to ta frma jest własnie dla ciebie. Nadgodziny platne tak samo, soboty, niedziele tez (a sprobuj powiedziec, ze nie przyjdziesz). Tyle w temacie.

ryobi

szukają spawaczy tig ,byłem na rozmowie i kopara mi opadła ,propozycja firmy to 15 zł brutttttttooooo albo 20-22 na działalności (to tak ok 9-10 na ręke przy etatowych godzinach) piszę opinię dla oszczędności czasu i paliwa potencjalnych kandydatów bo przez telefon tych wiadomości nieusłyszycie no i gratuluje poczucia humoru włścicielom.

ryobi

Zostaw opinię o Chemaxpol - Ostaszewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemaxpol