chemaxpol

Ostaszewo

chemaxpol

Opinie o chemaxpol

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wyglądają zarobki w chemaxpol? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Biszop

Jezeli odpowiada ci bycie spawaczem, monterem, slusarzem, czasem nawet projektantem bo wielu rzeczy brak na rysunku a ty masz to po prostu wiedziec i teksty w stylu zrob tak zeby było dobrze za 13 zl na godzine to ta frma jest własnie dla ciebie. Nadgodziny platne tak samo, soboty, niedziele tez (a sprobuj powiedziec, ze nie przyjdziesz). Tyle w temacie.

ryobi

szukają spawaczy tig ,byłem na rozmowie i kopara mi opadła ,propozycja firmy to 15 zł brutttttttooooo albo 20-22 na działalności (to tak ok 9-10 na ręke przy etatowych godzinach) piszę opinię dla oszczędności czasu i paliwa potencjalnych kandydatów bo przez telefon tych wiadomości nieusłyszycie no i gratuluje poczucia humoru włścicielom.

ryobi

Zostaw opinię o chemaxpol - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie chemaxpol