1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 398 324 5 1

Opinie o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry. Oczywiście Istnieje u nas w firmie system szkoleń dla pracowników. Ich rodzaj i częstotliwość uzależniona jest od zajmowanego stanowiska. W tym roku z uwagi na sytuację związaną z COVID-19 niezbędne szkolenia są przeprowadzane on-line.

Marek.K

Witam!Chciałbym się zorientować ogólnikowo jakich zarobków można się spodziewać w firmie!?Oraz jaki jest system pracy?Chodzi mi głównie o maszyny plazmowe!Mam 8letnie doświadczenie na maszynach Trumpf Co2 oraz Fiber i planuje powrót do Polski.Proszę o wiadomość.

Nowy wpis

@Marek.K

Dzień dobry. Zachęcamy do przesyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres laserstar@laserstar.pl W przypadku rekrutacji na interesujące Pana stanowisko na wszelkie pytania odpowiemy na rozmowie kwalifikacyjnej. pozdrawiamy serdecznie

Marek.K Nowy wpis
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Dziękuję bardzo!Już do państwa wysyłam moje Cv.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Tak2Nie

Jak wygląda podstawa w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

@Pytanie

Dzień dobry. Warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie zawsze są ustalane indywidualnie w trakcie procesu rekrutacyjnego. W celu poznania szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem laserstar@laserstar.pl pozdrawiamy serdecznie

Marek

Dzień dobry, czy w firmie można liczyć na awans?

@Marek

mic

Napiszcie kilka informacji o atmosferze, dodatkach socjalnych i czy warto teraz aplikować.

TakNie1

@mic

Dzień dobry, dziękujemy za wpis. Każdy pracownik oprócz wynagrodzenia zasadniczego (pensji) objęty jest również premią regulaminową, premią uznaniową oraz dodatkowym bonusem świątecznym. Ponadto jest możliwość skorzystania z częściowo dofinansowanej karty Multisport oraz atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego. W przypadku chęci podjęcia pracy u nas prosimy o przysłanie CV na adres mailowy laserstar@laserstar.pl pozdrawiamy serdecznie

Tak1Nie

Czy firma LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

W naszej firmie niezbędne szkolenia dla pracowników są przez nas finansowane. Pragniemy dodać, że są one związane z zajmowanym stanowiskiem oraz wyrażeniem chęci czy potrzeby odbycia szkolenia. Pozdrawiamy

Kolo
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Jakieś konkretne przykłady proszę. Ile szkoleń zewnętrznych w tym roku się odbyło? Ile propozycji szkoleń składanych przez pracowników zostało zrealizowanych?

Spawacz

Zdecydowanie odradzam wchodzenia do tej firmy, szanujmy się(usunięte przez administratora)Naprawdę jeżeli macie możliwość to wszystko tylko nie oni

Tak3Nie1

@Spawacz

Dzień dobry. Pana opinia jest bardzo niepokojąca. Chcielibyśmy się do niej odnieść, jednak niestety z braku szczegółowych informacji nie jesteśmy w stanie. Z tego powodu bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem laserstar@laserstar.pl , abyśmy mogli zbadać wspomnianą kwestię i ją zweryfikować. Pozdrawiamy

michałek

Mam pytanie, pracownik poinformował mnie że w tej firmie reklamacje (wewnętrzne i zewnętrzne)muszą odrabiać pracownicy pracując za darmo po godzinach - czy to prawda? Niedowiary

Tak8Nie

@michałek

Dziękujemy za pytanie. W naszej firmie ściśle przestrzegamy wymiaru czasu pracy i dotrzymujemy ustaleń z pracownikami. Nie wymagamy od nich, by realizowali jakiekolwiek tematy, które nie należą do ich obowiązków i nie mieszczą się w czasie ich pracy. Wszelkie warunki zatrudnienia, wynagrodzenie czy godziny pracy zawsze są omawiane indywidualnie w trakcie procesu rekrutacyjnego. W celu poznania szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem laserstar@laserstar.pl pozdrawiamy serdecznie

Operejtor
@michałek

Zgadza się, trzeba tyrac za reklamację(usunięte przez administratora)Bardzo często trzeba odrabiać pomyłki i inne wpadki

Tak4Nie1

@Operejtor

Dziękujemy za wpis. Tak jak wspominaliśmy wyżej w naszej firmie ściśle przestrzegamy wymiaru czasu pracy i dotrzymujemy ustaleń z pracownikami. Nie wymagamy od nich, by realizowali jakiekolwiek tematy, które nie należą do ich obowiązków i nie mieszczą się w czasie ich pracy. Aby dokładniej przyjrzeć się opisywanej przez Pana sytuacji prosimy o podanie szczegółów drogą mailową. Pozdrawiamy

Tak1Nie2
Pukasz
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

to prawda. biorą na siebie ale wyjasniaja przyczyny. nie slyszalem zeby były z tym jakies problemy.

KIMONO
@michałek

Jak długo pracuję, a pracuję bardzo długo, nie słyszałem żeby ktoś po godzinach jakieś reklamacje tu robił. Pilnują tu bardzo czasów pracy

Irena
@KIMONO

Cieszę się, że natrafiłam na Twój wpis. Jako długoletni pracownik możesz podzielić się tu, na http://GoWork.pl wiedzą o warunkach pracy w firmie LASERSTAR. Jaka jest Twoja opinia o zarobkach, co sądzisz o narzędziach pracy, czy odpowiada Ci atmosfera w pracy? Będę wdzięczna za odzew.

MAG-TIG

Jaką stawkę godzinową mają spawacze MAG 135 i TIG 141 w Laserstar?

@MAG-TIG

Dzień dobry. Zachęcamy do przysyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres laserstar@laserstar.pl Na wszelkie pytania odpowiemy na rozmowie kwalifikacyjnej. pozdrawiamy serdecznie

Marynarz

W tej formie nie ma nic. Przyjmą cię do pracy bardzo szybko niestety jeszcze szy ciej będziesz chciał uciekać stąd. Laserstar to nie jest dobry pracodawca

Tak5Nie1

@Marynarz

@Marynarz, Twoja opinia ma negatywny wydźwięk, a przez to jest krzywdząca dla naszej firmy. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy otwarci na krytykę, o ile jest ona konstruktywna, ponieważ wyłącznie z takiej możemy wyciągać wnioski, by usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Twoja wypowiedź jest zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść, dlatego zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: laserstar@laserstar.pl. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić do Ciebie z odpowiedzią. pozdrawiamy serdecznie

marynarka wojenna
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Rotacja pracowników kontroli jakości - fajny przykład. Każdy kto ma głowę na karku odchodzi do innej pracy - o którą nietrudno w tej dziedzinie. (usunięte przez administratora) Nikt nie chce być tak traktowany jak w tej firmie. (usunięte przez administratora)

@marynarka wojenna

Dziękujemy za wpis. Jest on bardzo niepokojący, ponieważ nie odnotowaliśmy wspomnianej rotacji pracowników. Jako firma stawiająca na jakość i rozwój dbamy o to, by zatrudniać profesjonalistów w swoich dziedzinach. Chcemy nieustannie się doskonalić, dlatego konstruktywna krytyka jest dla nas bardzo ważna, ponieważ tylko z takiej możemy wyciągnąć wnioski. Jeśli zauważył Pan jakiekolwiek uchybienia bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem @. Pozdrawiamy serdecznie

Tak2Nie1
aaaaa mmmm

Witam Mam pytanie czy oprócz pensji jest w firmie jakiś socjal czyli wczasy pod gruszą talony na święta

@aaaaa mmmm

Dzień dobry. Dziękujemy za wpis. Każdy pracownik oprócz wynagrodzenia zasadniczego (pensji) objęty jest również premią regulaminową, premią uznaniową oraz dodatkowym bonusem świątecznym. Ponadto jest możliwość skorzystania z częściowo dofinansowanej karty Multisport. pozdrawiamy serdecznie

Tak4Nie2
SPAWACZ RĘCZNY MAG 135

Witam ,mam pytanie -Ile u was zarabia spawacz MAG 135,z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym,uprawnieniami spawalniczymi,oraz na ile zmian pracuje spawacz ręczny mag 135,Chciałbym się również też zorientować jaki jest poziom hałasu na stanowiskach spawalniczych.Proszę o możliwie szybką i precyzyjną odpowiedż. Dziękuję i ozdrawiam

@SPAWACZ RĘCZNY MAG 135

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za wpis. Zachęcamy do przysyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres laserstar@laserstar.pl Na wszelkie Pana pytania odpowiemy na rozmowie kwalifikacyjnej. pozdrawiamy serdecznie

Tak3Nie4
Patryk

Mam zamiar aplikować na stanowisko operatora CNC do państwa firmy i zanim złoże papiery chciałbym sie dowiedzieć paru konkretnych rzeczy bo już robiłem na CNC to jest ile na początek na godzine netto dostane,czy za to prócz obowiązków operatora bede też robił prace pomocnika i inne roboty dalszej obróbki ,ile będzie za nadgodziny albo w sobotę,czy prawda że są u was normy do wyrabiania na dzień pracy bo kolega co sie zwolnił mi powiedział ? Prosze o odpowiedzi bo od tego uzależniam złożenie CV.Dziękuję.

@Patryk

Dzień dobry. Dziękujemy za pytania. Warunki pracy ustalane są każdorazowo z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Poziom wynagrodzenia uzależniony jest od wielu czynników tj. umiejętności, kwalifikacje, doświadczenie, staż pracy, efektywność itp. Na chwilę obecną nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko operatora maszyn CNC, lecz w związku z planowanym uruchomieniem nowych stanowisk, sytuacja ta może się niedługo zmienić. Pozdrawiamy.

Patryk

Dziękuję LS czy to sie dotyczy wszystkich stanowisk w tej firmie bo może złoże papiery na co innego inne stanowisko ?

Niki
@Patryk

Pracuje na produkcji. W tym roku miałem podwyżke stawki. Pracuje drugi rok. Nie spodziewaj się częstszych wzrostów. Ogólnie liczy się staz pracy i to jak cie oceniaja.

Koniu

Pracowałem, pare lat temu. Niestety zrezygnowalem, to chyba był błąd. Mile wspominam firmę, szacunek dla wizji firmy I odwagi w otwieraniu usług w oparciu o nowe technologie. Polecić moge każdemu, szef wymagający ale bardzo szczery. Robić trzeba aby płacili,pamietajcie młodzi;) pozdrowienia dla Państwa W., powodzenia I sukcesów.

@Koniu

Bardzo dziękujemy za wpis i miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie

Koniu
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Życzę sukcesów i dalszej ekspansji w kraju jak i za granicami. Czas spędzony U was zawsze będę mile wspominać I polecam każdemu kto nie boi się pracować I dawać z siebie 100 procent ;)

Śmierdzielka
@Koniu

A dlaczego Koniu się zwolniłeś ?

Kry
@Koniu

Koniu a dlaczego zrezygnowałeś z pracy w firmie LASERSTAR ?

Kera

Czy poszukują handlowców, dajcie znać

@Kera

Dziękujemy za pytanie. Wszelkie aplikacje prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: laserstar@laserstar.pl Wszystkie aplikacje są analizowane. pozdrawiamy serdecznie

Henryk

Witam, czy trzeba mieć wyższe wykształcenie, by dostać pracę?

@Henryk

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko chciałby Pan aplikować. Zachęcamy do przesyłania aplikacji w formie CV na adres laserstar@laserstar.pl Pozdrawiamy serdecznie.

Aktualność
Laserstar to miejsce, w którym nasza pasja spotyka się z precyzją wykonania, a rozwój z konsekwencją działania. To tutaj rodzą się pomysły, które przybierają realny kształt.
Jako dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych zajmujemy się produkcją różnego rodzaju detali. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników, kierowanych przez kadrę menadżerską i inżynierską.
W chwili obecnej dysponujemy min. 4 wycinarkami laserowymi firmy Trumpf, laserem do cięcia rur i profili TRUMPF TUBEMATIC 3,2 KW, zrobotyzowanym spawaniem laserowym, spawaniem konwencjonalnym, gięciem na prasach krawędziowych, toczeniem CNC, frezowaniem oraz innymi obróbkami mechanicznymi detali.
W związku z rozszerzaniem oferowanych usług i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, miło nam poinformować, że firma Laserstar już wkrótce powiększy swój park maszynowy o kolejne urządzenia
1.Prasa krawędziowa SAFANDARLEY o nacisku 4000 KN i długości 5100 mm

2. Trzpieniowa GIĘTARKA DO RUR i PROFILI
Maksymalna grubość giętej rury (stal Rm = 450 N/mm˛) - 60 x 3 mm
Maksymalna grubość giętej rury (stal nierdzewna Rm = 700 N/mm˛) - 50,8 x 2 mm
Maksymalna wymiary giętego profilu (stal Rm = 450 N/mm˛) -  50,8 x 50,8 x 2 mm

3. Hydrauliczna GIĘTARKA DO RUR, PROFILI i PRĘTÓW
Możliwość zwijania ze zmiennym promieniem
Maksymalna średnica zwijanego pręta do fi 45
Maksymalna grubość zwijanej rury do 76x3
Maksymalny wymiar zwijanego profilu do 60x60x4
Możliwość zwijania wyrobów hutniczych typu L,C,T,H

4.Czterowalcowa zwijarka do blach
Długość robocza walców 2050mm
Maksymalna grubość zwijanej blachy 6mm
Minimalna średnica zwijki 150mm
System zwijania stożków
Sterowanie CNC zapewniające automatyczne zwijanie prostych kształtów jak i skomplikowanych np. o różnych promieniach w jednym cyklu.

Dzięki najnowszym inwestycjom gwarantujemy naszym klientom szybszą realizację zleceń oraz wysoką jakość gotowych elementów. W celu złożenia zapytania ofertowego lub otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu laserstar@laserstar.pl

Tak6Nie
Panna Nikt

Szanowni panowie W. A kiedy to będzie można zobaczyć pierwszą z tych wspaniałych maszyn i kiedy owy park będzie skompletowany w całości ?

@Panna Nikt

Dziękujemy za wpis. Nowe maszyny będą zainstalowane do końca br. pozdrawiamy serdecznie

Panna Nikt

Oj panowie W tak czytam i widzę że pracownicy naprawdę zaczynają już mieć dość

Tak9Nie

@Panna Nikt

Dziękujemy za wpis. Forum umożliwia wyrażanie subiektywnych opinii naszych pracowników. Niestety, często z braku szczegółów, nie do wszystkich jesteśmy w stanie się odnieść. Jako rzetelna dbająca o satysfakcję oraz zadowolenie z pracy naszego zespołu firma pragniemy nieustannie się rozwijać i doskonalić. Z tego powodu bardzo serdecznie zachęcamy do przesyłania swoich sugestii, uwag pod adres laserstar@laserstar.pl lub nr tel. 056 6103400 Pozdrawiamy serdecznie

A. D.
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Witam a czy potrzebujecie może technologów na Przyuczenie? Pozdrawiam.

@A. D.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zachęcamy do przesyłania aplikacji w formie CV na adres laserstar@laserstar.pl . Pozdrawiamy serdecznie.

Karol

Otrzymałem odpowiedź z sekretariatu na moje CV. Nie czekałem długo i to się chwali. Rozmawiałem też z bardzo miłą panią przez telefon. Ogólnie dowiedziałem się wszystkiego i byłoby git gdyby jeszcze potrzebowali kogoś do kontroli... Podobno zadzwonią jak będą powiększać dział. Poczekamy, zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. - Toruń