LASERSTAR

Toruń

Opinie o LASERSTAR

M&m's

Pozytywne opinie pachną ściemą, tj. rozmawianiem sam ze sobą...

Sekretariat Laserstar

W związku ze stale rosnącą ilością zleceń aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: księgowy , operator prasy krawędziowej, operator wycinarki laserowej, operator wiertarki promieniowej, operator wytaczarki, operator frezarki, operator tokarki, ślusarz . Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na firmowy adres e-mail: laserstar@laserstar.pl .

kandydat

Czy obecnie poszukuje się pracowników w firmie?

Razorr

@Joanna. Oczywiście, że warto o tym mówić. Ja mogę jedynie napisać o moich warunkach, które ustaliłem z szefem firmy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zaproponowano mi wynagrodzenie podstawowe oraz premię. Dodatkowo pani kadrowa zaproponowała mi przystąpienie wraz z małżonką do niedrogiego ubezpieczenia grupowego. Zakres ubezpieczenia uważam za bardzo korzystny. Nie słyszałem nic o prywatnym ubezpieczeniu medycznym, więc prawdopodobnie takiego nie oferuje się pracownikom. Od kolegów z działu wiem ,że firma wypłaca również premie okolicznościowe np. na Święta. Porównując samo wynagrodzenie podstawowe to w moim przypadku pensja wzrosła o 18% w stosunku do poprzedniego pracodawcy. Doliczając dodatki wychodzi to całkiem nieźle. W temacie ofert pracy nie mam niestety żadnej wiedzy. Ja wysyłałem swoje CV po znalezieniu ogłoszenia na OLX-sie.

Razorr

Podziękowania dla wszystkich piszących o tej firmie. Dzięki waszym komentarzom zdecydowałem się na zatrudnienie w Laserze. Potwierdzam , że to był dobry wybór. Atmosfera w firmie jest istotnie fajna. Sprzęt wysokiej klasy , zakres obowiązków przejrzysty, praca jest wymagająca ale godziwie nagradzana. Mogę wam polecić tego pracodawcę.

Jawor89

Tak jak pisałem wcześniej że napiszę co myśle po sprawdzeniu jak tu jest. Miną miesiąc mojej pracy. Przeszedłem szkolenie, dano mi wyposażenie i ubrania. Załoga przyjeła mnie bez problemu i nie odczulem na sobie że ktoś mi chce robic pod góre. Klimat jest spoko, roboty dużo, kierownictwo i szefostwo O.K. Dziś moge powiedzieć że dobrze że przeszedlem a impreza była spoko.

Ania

Potwierdzam, impreza była w dechę. Do następnej Kochani!

Jakun

@Joanna. Firma zaprasza kilka razy w roku na spotkanie wszystkich ludzi. Najczęściej połączone jest to z zabawą, sportem, dobrym jedzeniem i piwkiem. To dobry pomysł. Ludzie mogą się odprężyć, spokojnie pogadać co u kogo i wybawić na całego. Brawo za pomysł i ostanie spotkanie.

Joanna

@Jakun LASERSTAR zorganizował dla pracowników imprezę integracyjną? Często macie okazje na takie wspólne spędzenie czasu poza firmą? Jeśli chodzi o integracje, to czy są to tylko imprezy, czy może też inne formy wspólnych aktywności?

Jakun

Podziękowania dla wszystkich za kolejną fajną imprezkę firmową. Zabawa przednia. Wszyscy pytają kiedy następna?

czechu

@Joanna 2017-07-03 12:46 Polecilem firmę bo jest tu dobrze. Mogę liczyć na kolegów i koleżanki w pracy. NIe miałem żadnych przepraw z kierownikami, wyposażenie nie kuleje, imprezy firmowe zawsze na plus, premie są, klimat fajny, co jeszcze?

Joanna

@czechu co sprawia, że LASERSTAR tak pozytywnie wypada na tle Twoich poprzednich miejsc pracy? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które są zainteresowane pracą w firmie i trafiły właśnie na ten wątek.

Sekretariat Laserstar

@Razorr . Szanowny Panie, proszę o przesłanie aplikacji w postaci CV na adres główny naszej firmy - laserstar@laserstar.pl lub rekrutacja@laserstar.pl . Aktualnie poszukujemy kandydatów do działu produkcji - technologia, przygotowanie produkcji, operatorzy maszyn CNC. Pana aplikacja na pewno zostanie poddana procesowi rekrutacyjnemu. Poinformujemy o jego rezultacie.

Razorrr

Panowie. Jestem absolwentem UTP w Bydgoszczy na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Czy osoby po takich studiach mogą liczyć na zatrudnienie i w jakich działach?

czechu

Można polecić. Nie pracowałem w lepszej na razie.

Xyz

Ja już tu robię . Nie dygaj i uważaj na pety. W zakładzie się nie pali i pilnują tego. Jak nie odwalasz to brygadzisci się nie czepiają , ekipa na halach jest mocna, ale pozytywnie, klimat spoko. Ja się z tąd nie ruszam. Sam decyduj

Jawor89

Zatrudniono mnie a wcześniej nikt mi nie dał nawet szansy. Narazie jest git. Napisze za jakiś czas jak jest. Niedługo jest impra firmowa. Poznam ludzi i wam napisze co jest.

Sekretariat Laserstar

@mewa90 . Szanowny Panie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko w dziale handlowym. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, to z pewnością odnajdzie Pan nasze ogłoszenia w internecie. Zachęcam do okresowego sprawdzania ofert na popularnych serwisach pracy.

Kuba Jaworski

Byłem dziś na rozmowie o staż z U.P. mialem skieorwanie i trafilem chyba do prezesa. Jeszcze nigdy i nikt mnie tak dobrze nie potraktował. szacunek i dzieki. zapamietam to na pewno. polecam tych ludzi.

mewa90

Cze. Chciałbym zapytać o prace na stanowisku handlowca . Jakie narzędzia mają handlowcy? Jaki jest kierownik w handlu? Czy plany sprzedażowe realne?

były pracownik

Pani Joanno. Nie każdy utrzymał się w tej firmie. Mam żal , że ja musiałem odejść. Teraz na kuroniówce gorzej sypiam, nie starcza mi na fajne życie i nawet na piwko i fajki muszę mendzić pod blokiem. Lipa proszę Pani.

Darek S

Piszę w ten sposób bo tak sądzę - po prostu. Ale widzę, że ty wiesz lepiej ode mnie. Zastanów się co piszesz i skup się na swojej pracy. Jeżeli ją masz...

Joanna

@były pracownikjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora ze względu na naruszanie zasad regulaminu. Co sprawia, że masz negatywną opinię na temat firmy? W czym w Twoim odczuciu przejawiał się brak szacunku do pracowników?

XX

Darku czemu tak słodzisz I sciemniasz jak sam wiesz nie miałeś tak super. Gdybyś mial to dalej byś pracował.

Darek S

Moim drogim koleżankom i kolegom życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych . Pomimo tego, że nasze losy się rozeszły już jakiś czas temu, pozostaliście w moim sercu i nigdy Was nie zapomnę. Dla ludzi szukających solidnego pracodawcy i fajnej atmosfery w pracy - polecam. Darek.

Greg

No i to rozumiem! Szacunek dla tych co robią i tych co odeszli, ja miałem tak tylko raz. Robiłem w mleczarni i po odejsciu ekipa skolowala impre w miescie. Nie zapomne tych chwil, brawo!

Sekretariat Laserstar

@Grzegorz K. Cześć Grzegorzu. Dziękujemy za szczere i mile słowa. Wspominamy Cię bardzo ciepło i niewątpliwie masz spory udział w porządkowaniu spraw na Twoim technologicznym podwórku . Przyjmij od naszego zespołu serdeczne pozdrowienia. Mamy nadzieję, że wszystkie sprawy toczą się po twojej myśli !

Sekretariat Laserstar

@kokoo3. Dzień dobry. Prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowiska produkcyjne tj. Spawacz TIG, Ślusarz z doświadczeniem w pracy na wiertarkach promieniowych, Wytaczarz, Operator pras krawędziowych CNC, Operator wycinarek laserowych CNC. Kandydatów zachęcamy do składania aplikacji w postaci CV na główny adres mailowy naszej firmy ( laserstar@laserstar.pl ) .

Grzegorz K.
@Sekretariat Laserstar 22.05.2017 08:16

Witam Pracowałem jakiś czas temu w technologi. Od tamtego czasu widzę, że sporo się zmieniło - przynajmniej wnioskuję po wpisach. Szkoda że nie ma "starych" technologów ale może nowi też ogarniają z pomocą kolegi T. :). Osoby kierownicze miały duży stres ze względu na duże wymagania Zarządu ale właśnie na tym polega rozwój i konkurencyjność Polskich firm. Praca na produkcji jest ok (czystość, ład, nadzór, przygotowanie dok.) dlatego fajnie że się rozwijają. Właściciel nie może odpuścić płaci dobrze i wymaga. Bardzo ważne są inwestycje a te u nich widać.

kokoo3

Witam, Czy jest prowadzona obecnie jakaś rekrutacja? Na jaki email można ewentualnie wysłać kandydaturę? Spawacz TIG

Koni

Ludki spoko, praca ciekawa, co chcieć więcej?

Moris

@ Joanna. Oczywiście, z przyjemnością. To normalna firma z normalnymi ludźmi. Nie ma tu układów i układzików jak budżetówce. Wiem coś o tym, pracowałam w urzędzie w naszym mieście. Bez pleców nie ma tam szans na rozwój , awans czy nawet podwyżkę. W Laserze jest inaczej. Oceniana/ny jesteś stale lecz o wynikach dowiadujesz się podczas kulturalnej rozmowy na osobności. To dobry zwyczaj, pozwala lepsze budowanie zaufania i relacji z kierownictwem. Ooo, i miłe jest to, że na spotkania firmowe przychodzi tak wiele osób. Nie ma sztywniactwa i sztucznych podziałów. Bawimy się świetnie.

Joanna

@Morisdziękuję za Twoją opinię. Mogłabyś napisać coś więcej na temat tego jakim pracodawcą jest LASERSTAR? Czy pracownicy mogą liczyć na zdobycie doświadczenia/rozwój, czy też awans? @klawisz jak dawno pracowałeś w firmie? Może od tego czasu coś się zmieniło, gdyż @Kenzwraca uwagę, że właśnie firma jest dobrze poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa i obowiązki.

Moris

Dzień dobry. Cały czas tu pracuję już od ponad 5 lat. Czuję się dobrze traktowana i nie brakuje mi dobrych relacji z kolegami i koleżankami z pracy. Przez cały okres zatrudnienia nie byłam świadkiem negatywnych sytuacji z udziałem kierownictwa czy zarządu. Wszelkie trudne sytuacje rozwiązuje się kulturalnie i na poziomie. Nie planuję zmiany pracy.

Joanna

@psigojto dobrze, że LASERSTAR szanuje swoich pracowników. Bardzo ważne jest to dla atmosfery i dobrego samopoczucia w codziennej pracy. W jaki sposób przejawia się ten szacunek do pracowników? W jakich sytuacjach mogłeś/mogłaś liczyć na wsparcie?

klawisz
@Joanna 14.04.2017 10:07

pracowałem troche bałagan nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) małe zarobki i zbyt wysokie wymagania

psigoj

Jak najbardziej polecam pracę w firmie Laserstar. Szefostwo ma szacunek do pracownika, nie oszukują na pensji. Od czasu do czasu wpadają też premie. Jak uczciwie i dobrze pracujesz to Cię docenią.

T

Jak ta Pani ( wredna ) w kooperacji sobie radzi ? Pracyje jeszcze na tym stanowisku czy wymiękła?

Joanna

@dfdfrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia?

dfdf

To dobry zaklad. Nie zostaniesz oszukany albo wyrolowany. Robiłem w paru miejscach i wiem o co chodzi. Pracuja tez tu dziadki to chyba jest opcja na emeryture. Ja sie nigdzie stad nie ruszam. wyplata powoli ale rosnie. ludzie spoko. zyc nie umierac.

Ken

To firma poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa i obowiązki. Przez lata pracy dane mi było poznać Zarządzających , bo nie byli pozamykani w swoich gabinetach. W trakcie mojej kariery doświadczyłem wielu sytuacji, po których mogę ich pozytywnie ocenić. Niezależnie od tego jak było na rynku ze zleceniami to ja czułem się stabilnie. Tak jak pisałem , to sprawni menadżerowie bo rozwijali firmę z roku na rok. Ten rozwój widać było po inwestycjach w sprzęt, wyposażenie, narzędzia. Zresztą, nadal utrzymuję stały kontakt z kilkoma pracownikami. Nigdy nie warto palić mostów....

Joanna

@Kenbardzo chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Co najbardziej ceniłeś w pracy w LASERSTAR?

Ken

Wspominam tą firmę bardzo dobrze. Nasza współpraca trwała bardzo długo i była na tzw. dobre i złe. Dziś po kilku latach mogę tylko potwierdzić, że to odpowiedzialni i skuteczni menadżerowie. Można na nich liczyć. Dziś jestem pracownikiem większej firmy. Lata nauki w LS wykorzystuję codziennie. Inna firma, inne problemy i niedoskonałości. Chyba nie ma ideału....

malutki

Nie można narzekać. Robi się tu dobrze i warunki są okej. Z mojego wydziału ludzie są głównie z Torunia i okolic. Kierownik się stara. Godzin nie brakuje.

rokita1

Firma godna polecenia. Oby więcej takich pracodawców w Toronto! Chyba najcenniejsza jest panująca tu stabilizacja i jasno określone zadania.

miki

zajebista firma. można rozwinoć horyzont i nauczyć się wiele. jak myślisz o sztancy i stabilnej posadce to znalazłeś. pamietaj tylko, ze inni patrzą i jak olewasz to cie kukną.

rudy

Muszę przyznać, że firma wywiązuje się ze zobowiązań i nie mam problemów z pracą. Ludzie O.K. , imprezy wypas, premie, czysto. Można pracować bez problemu.

miki

Zdecydowanie polecam. Jestem zadowolony i czuję, że się rozwijam. Najgorsza jest zawsze stagnacja i brak perspektyw.

kkk

Nie widzę problemów. Podwyżki są, warunki spoko, ludzie gitara, kierownictwo na poziomie. Czego chcieć więcej? Ja bym się nigdzie nie przeniósł...

CT1000

Napisze coś od siebie. Jestem w LS już ponad 4 lata. W tym czasie przeszedłem szkolenie na dwóch stanowiskach. Dzięki nim mogłem powiedzieć co mnie najbardziej ciekawi i gdzie mi sie dobrze robi. Nie miałem kłopotu z wejściem do pracy po elektryku w Toruniu. Z tego co widze to jest tu więcej osób z tam tąd. Warsztaty się przydały... Klimat mi pasuje, firme oceniam dobrze.

Przedstawiciel zespołu

W mieniu zespołu składamy podziękowania dla Szefostwa za kolejną, super zabawę na Wigilii firmowej. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy.

mega kot

Widziałem stoisko Laser stara na tagach w Kolonii. No,no,no. Szacunek! Miło widzieć takie nowoczesne zakłady z kraju u naszych dobrych sąsiadów. Niech nie myślą, że tylko u nich są firmy na poziomie. POLSKA górą!

Zostaw opinię o LASERSTAR - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LASERSTAR