Opinie o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Pracuję w tej firmie już 7 lat. Obecnie jestem drugi tydzień na urlopie. Głupio się wstaję i nie widzi tych samych , fajnych ludzi z którymi się pracuje. Tęsknię za Wami, w przyszłym tygodniu wracam.

Kulfon

Hahahaha, co za brednie...już brak pomysłów na hejt???

BIM

Pozdrawiam tych gości. Tak prowadzić biznes to rzadkość w tych stronach. Tu (usunięte przez administratora) i bankruci trzymali biznes metalowy. Oby więcej takich firm to dla nas zwykłych ludzi zwiększy to szanse na stabilna i godna prace. Pozdrowienia z Aleksandrowa

Maniek

To nie jest dobry pracodawca. Odradzam(usunięte przez administratora)

Anita
@Maniek

Smutny hejt Maniek. Przecież wiesz dlaczego cie wywalili... moze chcesz żebym napisała na forum?

Maniek
@Anita

Chcę

@Maniek

To ściongaj gacie Maniek, ja ci pokarze ciulu bananowy. Błahaha !

Anita
@Maniek

Proszę o powstrzymanie się z włączaniem w kulturalny dialog z hejterem. Sama wiem co to jest za typ i co mu odpisać. Szkoda słów na Mańka...

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ruchy

Można polecić. Starają się. Niedawno podwyżki. Jest dobrze.

Ogr

Spoko firemka. Szacunek dla reszty kadry. Mozna swoje dostac i sie nie zaorac. Fejki i negatywy to chyba konkurencja albo zwolnieni.

arystoteles

Uważam że jest to bardzo dobre miejsce na pierwszą pracę. Zaznaczam że na pierwszą. Jeżeli człowiek pójdzie gdziekolwiek indziej zobaczy co traci i co powinien mieć (np. socjal). Więc absolwenci zachęcam na kilka miesięcy a potem uciekajcie jak się tylko da

arystoteles
@arystoteles

I jeszcze jedno młode wilczki. Ja uciekłem przez płot na pierwszej zmianie. Porwałem pory i skręciłem kostkę. Od tej pory ziomale na bloku nazywają mnie wielkim myślicielem lub po prostu bonzo.

elana85
@arystoteles

Ej ten myśliciel to niezły kozak. Ciekawe gdzie teraz robisz? Napisz gdzie uciekłeś arystoteles i jak tam jest? My młode wilczki zawsze chetnie posłuchamy mondrego brata.

Arystoteles
@elana85

Dzisiaj pracuje w Państwowej Inspekcji Pracy, jest tu naprawdę dobrze. Tak jak wymaga tego kodeks pracy.

Byłem na rozmowie o prace. Przyjęto mnie. Podstawa to rysunek i doświadczenie na maszynach cnc albo konwencjonalnych. Warunki maja dobre. Rozmowa nie była trudna a kierownictwo wydaje sie przyjazne. Cv wysłałem sam bez ogłoszenia. Telefon i zaproszenie dostałem po kilku dniach.

Joanna

@Monia, jeśli będziesz zainteresowana pracą w tej firmie i złożysz tam aplikację, może mogłabyś podzielić się w tym wątku swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? Twoja opinia, może pomóc innym użytkownikom forum w znalezieniu pracy. @Ola, dziękuję za Twoją opinię, może jeszcze mogłabyś dodać jakie warunki pracy Ci zaproponowali, czym zajmujesz się na swoim stanowisku i czy firma oferuje poza płacowe dodatki typu dobry pakiet socjalny?

Majkelandżello
@Joanna

No ten pakiet socjalny to strzał w dziesiątkę :-)

Ola.

@Joanna. Witam. Posiadam wykształcenie techniczne zdobyte w ZDZ Toruń. Na rozmowie kwalifikacyjnej dostałam kilka rysunków technicznych żeby udowodnić, że potrafię je czytać. I poszło. Warunki zaproponowano mi atrakcyjne. Są lepsze niż w mojej byłej firmie, gdzie spędziłam 4 lata. Minął pierwszy miesiąc mojej pracy i widzę fajny klimat wśród ludzi. NIe spotkałam się z żadnymi negatywnymi wrażeniami. Chcę tu zostać.

Monia
@Ola.

Olu a na jakim stanowisku pracujesz że wymagano tylko znajomości czytania rysunku technicznego? Nie pytam złośliwie ale może skoro za samo zrozumienie rysunku można mieć pracę sama bym się zgłosiła... Nigdy nie słyszałam o takich wymaganiach do pracy - no ale może jest utworzone jakieś stanowisko gdzie np. czyta się rysunki innym pracownikom, którzy jeszcze nie opanowali tej sztuki :-)

Joanna

@Ola, może mogłabyś podpowiedzieć innym uczestnikom forum, którzy chcieliby aplikować do firmy LASERSTAR jakie kwalifikacje należy posiadać? Napisz proszę coś więcej o polityce firmy dotyczącej zatrudnienia, wynagrodzenia i pakietów socjalnych. Każda informacja będzie pomocna.

Ola

Stabilny pracodawca. Reguły jasne i przestrzegane. Moja umowa kończy się za dwa miesiące i juz wiem, że będę przedłużać. Ludzie są w porządku, nawet kilka razy podwieźli mnie do domu.

Ola

@Maja 24.04.2018 13:03 Cześć Maju. Skończyłam elektryka w Toronto. Miałyśmy podstawy rysunku technicznego i elektromechanikę. Czy to wystarczy?

@Ola

Witamy na pokładzie Olka!!! Napisz coś tu czasem żeby fejki i hejty marginalizować . Bzdury łatwo pisać trudniej je obronić.

@Ola

Właśnie skończyłam pierwszy miesiac pracy . Jest ok i moge powiedzieć , ze poziom zachowują spoko. To co mówią to robią. Jasne zasady.

Maja

Cześć Pracownik. Tu nikt nie kłamie. Wypłata jest wypłacana w całości. Bądź spokojny. Co do warunków to każdy je ustala na rozmowie z panem Prezesem. Ale to chyba wiesz.

Dizel

Mi wszystko powiedziano jak jest zanim się przyjolem.

Kajko

Ja tu już 4 lata robię i nie słyszałem żeby takie rzeczy się działy...ktoś tu sieje ferment i tyle

Marynarz
@Kajko

Oczywiście że tak jest. Tłumaczą to tym że "tutaj wszyscy tak mają"

Kajko
@Marynarz

Ale jak się umówisz na konkretną kase za miesiąc to ja masz... i premia nie jest płacona"ewentualnie" tylko jest zawsze i nie kłamcie ludzie.

Jarosław z domu Stsnisław

Kasa dobra. Ludzie są naprawdę fajni. Kierownictwo mówi jak jest i nie wali ściemy. Ciongly wzrost, wiencej ludzi widać z miesiąca na miesiąc . Te głupoty co czytam to chyba jakieś wazony z konkurencji. U nas wszyscy hepi !

Maja

Ważne pytanie to zadaj takie: czy ja jestem pracownikiem??? Nie oszukuj sam siebie kochany :) Buziak od dziewczyn z Produkcji. Wiemy kim jesteś tajemniczy nieznajomy ;)

Marynarz

I właśnie tacy ludzie tam pracują, puści i bezczelni. Nic dodać nic ująć

Bizon

Tu pracują świetni ludzie. Marynarzom kwit na tańszy papier toaletowy !

Sekretariat Laserstar

Szanowni Internauci. Proszę o zachowanie czystości języka polskiego w umieszczanych postach i nie używanie wulgaryzmów. Kultura dialogu podnosi merytoryczną wartość informacyjną. Z góry dziękuję.

Dizel

Co to za babski sojusz? A facetów to już nie chcą? A jak mamy lepsze referencje to nas odżucą? Bez jajców ale to jest męska robota!

Maja

Dziewczyny! Jeżeli macie wykształcenie logistyczne lub techniczne (robotyka, mechanika i budowa maszyn lub obsługujecie maszyny CNC) to jest to świetne miejsce do robienia kariery. Jest nas tu już sporo i doskonale sobie radzimy. Mogę powiedzieć, że Panowie wspaniale wywiązują się z dżentelmeńskiego zachowania wobec Nas :) Wybierajcie zawsze takie zakłady!!!

@Maja

AAA

Zapraszam wszystkich obserwatorów tego konta do składania aplikacji do największej firmy w regionie - Airon Investment z Bydgoszczy. Na najlepszych fachowców czekają super bonusy... Zgłoś się i ty!

operator
@AAA

tylko po co jak tam bida aż piszczy?

kry
@AAA

dzięki za zaproszenie już to robimy

ruchy
@AAA

ja dzwonilem. jakis syndyk tam siedzi. zakład jest zamkły.

Feder6

Jak pisałem . Jest lepiej od czasu jak nie ma baby na produkcji i nie wiem co za tempe wywody tu ktos sprzedaje na wizji. Jakie pierdy? jest zapierdol i roboty tyle ze można się nią dzielić po sąsiadach.

Zostaw merytoryczną opinię o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. - Toruń

• Jak się pracuje w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.
1.5/5 Na podstawie 399 ocen.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.