Opinie o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Gośka

Ty, ja też tak zrobiłam . Ale jajca... ja tez nie żałuję - pozdro. G.

Hojny-b

Namówił mnie kumpel żeby zmienić prace na ta która miałem w papierach. Od kilku lat robiłem różne rzeczy od kelnera po dostawce. Już nie musze i tyle . Polecam firme produkcyjna. Olać starówke i inne padaki .

elana85

To super firma. Nie ma nic do zarzucenia a pracowałem już w nie jednym firmie, nawet ostaszewie. Wiem co mówię. Szukają ludzi z doświadczeniem technicznym lub obsługa maszyn. Można się rozwijać. Spszet maja na wypasie.

Mateusz

Witam. Pracowałem w firmie ponad dwa i pół roku zanim się przeniosłem do rodzinnego miasta. Szefostwo sympatyczne, naprawdę idzie się dogadać w wielu kwestiach. Pracodawcę polecam, bo są naprawdę jednym z lepszych na lokalnym rynku i pewnym. Maja swoje wymagania, standardy, ale jeśli oczekujemy porządku i szerokiego doświadczenia to firma będzie dobrym wyborem. Ja polecam. Praca z nimi wiele mi dała. Dziś rozwijam umiejętności w innym zespole lecz w pamięci zostali mi starzy kumple i kumpele. Pozdrowienia dla Was!

Zakład Mechaniczny SKOK

Polecam tą firmę jako rzetelnego kooperanta i fachowego dostawcę. Współpraca przebiega bezproblemowo a jakość dostarczanych usług jest na wysokim poziomie.

Bezglowy Nick
@Zakład Mechaniczny SKOK

Pomyliło ci się rekomendacje dajemy na innych stronach,"szczególnie ustawione" tu wypowiadamy się NT pracodawcy, nie o interesach

Zakład Mechaniczny SKOK
@Bezglowy Nick

Krytykować to sobie możesz siebie. Ja zamieszczam swoje posty tam gdzie chcę i nic ci do tego. Uważam , że zakład swoją pracą zasłużył na pochwałę i dlatego ją otrzymał. Rozumiem, że pochwała to obce ci zjawisko. Tak też bywa. Nie wszyscy na nią zasługują.

Biały mercedes
@Zakład Mechaniczny SKOK

No i proszę kolejna postawiona wypowiedź. Nie dosyć że podstawiona to jeszcze zawiera błędy interpunkcyjne. Czego Was uczą w tych prywatnych szkołach...

Wieloletni pracownik

To jakiś żart! Kto uciekł??? Gdzie źle piszą???? Jakieś bzdury!! Jeden pa...nt zwolniony gówn..burzę rozkręca... TAKA AKCJA! My tu wszyscy pracujemy od lat ten sam skład ... przestań czlowieczku...

@Wieloletni pracownik

A morze Wieloletni pracowniku z zarządu Laserstar warto zaproponować naprzykład PAKIETY SPORTOWE aby pracownicy nieodchodzili albo chcieli nowi pracować ?

Leo
@Anonim

Właśnie bo zamiast usuwać można dyskutować. Niestety to wymaga odwagi

Moskwa
@Anonim

Ja proponuję prywatną opiekę medyczną i samochód służbowy na weekendy dla wszystkich. Ale wcześniej Anomim napisz maila do szefa.

dknts

Roboty jest sporo, organizacja daje rade, klimat OK. Nie słyszałem zeby gdzieś w toruniu było lepiej. Mi jest dobrze i planuje zmian.

Stef

Nie znam lepszego zakładu w toronto. Pracuję tu już 7 lat i nikt mi nie powie że brakuje mi werwy. Nie wyobrażam sobie zmiany roboty

CT1000

Napisze coś od siebie. Jestem w LS już ponad 4 lata. W tym czasie przeszedłem szkolenie na dwóch stanowiskach. Dzięki nim mogłem powiedzieć co mnie najbardziej ciekawi i gdzie mi sie dobrze robi. Nie miałem kłopotu z wejściem do pracy po elektryku w Toruniu. Z tego co widze to jest tu więcej osób z tam tąd. Warsztaty się przydały... Klimat mi pasuje, firme oceniam dobrze.

Jaras

Polecam firmę dla wszystkich zainteresowanych. Praca w tym zespole to wielka frajda i przyjemność.

Miki

Firma spoko. Te fałszywe komentarze tylko rozśmieszają kolegów i koleżanki. Widać kogoś to boli z konkurencji. Zespół mamy pierwsza klasa i jeszcze nie przerosło nas żadne wyzwanie produkcyjne.

@Miki

@Miki

Katex

To normalne , że nic nie trwa wiecznie. W tej firmie też ludzie odchodzą lub są przyjmowani. Pewnie rozumiesz, że każdy ma prawo do kierowania swoim życiem a powody takich decyzji są przeróżne. Nic nadzwyczajnego. Najważniejsze jest to , że atmosfera w pracy jest poukładana i nikt nie czuje się źle idąc do roboty.

Martin

Tak jest dobrze ze kolejni ludzie odchodzą z firmy. W zamian nie dostajemy nikogo

warol

Jestem tu 6 miesiency. Warunki ustalone i utrzymane. Robota nie nudna i nie ma co narzekać. Jak dla mnie ok.

Lolek
@warol

A z ortografii to chyba była pała co? No ale takich właśnie tam lubią.

psigoj

Dzięki również ! Było klawo.

Pilon
@psigoj

Klasa? Jak Ci nie wstyd...

Sekretariat Laserstar

Drogie koleżanki i drodzy koledzy! Dziękujemy wszystkim pracownikom za udział w tegorocznej Wigilii firmowej. Szczególne podziękowania kierujemy dla całego Zespołu za świetną zabawę i zbudowanie niezapomnianej atmosfery do samego końca :) Zdrowych i wesołych Świąt !!!

Jolka

Jesteście pewni, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Może samemu trzeba starać się aby atmosfera była dobra??

Sekretariat Laserstar

W związku ze stale rosnącą ilością zleceń aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: księgowy , operator prasy krawędziowej, operator wycinarki laserowej, operator wiertarki promieniowej, operator wytaczarki, operator frezarki, operator tokarki, ślusarz . Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na firmowy adres e-mail: laserstar@laserstar.pl .

kandydat

Czy obecnie poszukuje się pracowników w firmie?

Razorr

@Joanna. Oczywiście, że warto o tym mówić. Ja mogę jedynie napisać o moich warunkach, które ustaliłem z szefem firmy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zaproponowano mi wynagrodzenie podstawowe oraz premię. Dodatkowo pani kadrowa zaproponowała mi przystąpienie wraz z małżonką do niedrogiego ubezpieczenia grupowego. Zakres ubezpieczenia uważam za bardzo korzystny. Nie słyszałem nic o prywatnym ubezpieczeniu medycznym, więc prawdopodobnie takiego nie oferuje się pracownikom. Od kolegów z działu wiem ,że firma wypłaca również premie okolicznościowe np. na Święta. Porównując samo wynagrodzenie podstawowe to w moim przypadku pensja wzrosła o 18% w stosunku do poprzedniego pracodawcy. Doliczając dodatki wychodzi to całkiem nieźle. W temacie ofert pracy nie mam niestety żadnej wiedzy. Ja wysyłałem swoje CV po znalezieniu ogłoszenia na OLX-sie.

Zostaw merytoryczną opinię o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. - Toruń

• Jak się pracuje w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.
1.5/5 Na podstawie 399 ocen.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.