Opinie o SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Toruń

Czy udało się firmie wyjść na prostą? Jak to tam teraz wygląda sytuacja finansowa? Niedawno słyszałem że jest dość kiepsko

@kolorowa miseczka

Jako pracownik mogę się wypowiedzieć, że sorimex nie jest dobrym płatnikiem, wynagrodzenia i na produkcji i w biurach są niskie. Choć praca jest dość stabilna i atmosfera raczej ok.

Polecacie aplikować na młodszego operatora wtryskarki? Dopiero co pokazała mi się oferta z internetu. po opisie nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić ile zapłacą za prace a ostatnie komentarze skupiły się raczej na przedstawicielach.

@Marek

Kiepsko? Ze dwa miesiące temu spec od sprzedaży był poszukiwany, wiec skąd masz takie doniesienia? Tamte przyjęcia były ze względu na rozwój może? wiem, że teraz konstruktor jest potrzebny ale mnie do tego pierwszego stanowiska jest znacznie bliżej, zarobki trudno określić, skoro w ofercie widełek nie podają?

kolorowa miseczka Nowy wpis

Ja sobie właśnie sprawdziłam sprawozdanie finansowe i za 2022r i firma przyniosła stratę 2,5mln. Nie wygląda to dobrze. Teraz gospodarka robi się jeszcze słabsza. Ktoś wie ile można dostać bo zaryzykowała bym gdyby pensja było sporo wyższa od tej którą mam teraz. Ktosik?? Cuśś podpowie?? Nie chcę za bardzo tracić czasu, a przede wszystkim urlopu na bezsensowne rozmowy Dzięki z góry :) :)

Pracownik Nowy wpis
@kolorowa miseczka

Sabrina

Widzę, że niektórym nie podeszły chyba do gustu ostatnie rozmowy rekrutacyjne, czy chodziło o prace jako spec od sprzedaży? na takim portalu jest oferta na Katarzynkę. Czy ktoś by mi napisał najpierw wprost jakich widełek można się spodziewać? I co należy do tych niezbędnych narzędzi do pracy, które są udostępniane? jakie są standardy?

kandydat

21.05 zakonczyła się rekrutacja na stanowisko przedstawiciela medycznego, a dziś pojawiło się kolejne ogłoszenie, dokładnie na ten sam rejon. Moja aplikacja wciąż ma status "rozpatrywana". Mam za soba również rozmowę, a raczej przesłuchanie, podczas którego nie dane było mi dowiedzieć sie czegokolwiek na temat floty, ilości wizyt czy zasad raportowania. Nie zamierzam aplikować ponownie.

Dominika
@kandydat

Hej, a to spotkanie było już osobiście czy tylko wywiad telefoniczny? Jakie pytania padały? Może pytali o stawkę i po prostu za wysoką podałeś? Chciałam próbować jako PH, dobrze byłoby wiedzieć czego się spodziewać mniej więcej.

@Dominika

Plus dla nich, że wszystko odbyo sie przez telefon. I tak mogła być to kwestia stawki, ale nie zmienię firmy za kwotę niższa niż zarabiam obecnie na takim terenie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. na stanowisko Kontroler finansowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Krzysiek

Planuję aplikować do tej firmy. Słyszałem od różnych ludzi, że po przejściowych zawirowaniach firma odzyskuje stabilizację. Ile w tym prawdy?

Czy nowo zatrudnione osoby w SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Planuję aplikować na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów do firmy SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Doradca

A nie chcesz na księgową aplikować? Tez wolne miejsce się zrobilo. Razem zmienicie Sorimex na lepsze

Zuzanna

Jest jakiś konkretny powód, dla którego mogłaby mieć faktycznie dość? Wy z tego co widzę, nie macie, skoro aktualnie pracujecie? Ktoś kiedyś pytał o zarobki w wysokości 28 tys, doszło wtedy do pomyłki jakiejś? Ile tu tak w rzeczywistości max da rade w miesiącu wyciągnąć i na którym ze stanowisk?

@Zuzanna

Sorimex już swoje najlepsze lata ma za sobą. No niestety, od czasu gdy nie ma już starego prezesa firma schodzi na (usunięte przez administratora). Totalny chaos i brak planu na rozwój ☹️ Rotacja pracowników jak w zarysie. Kto popracuje i zobaczy ten bałagan ten wie że trzeba uciekać.

Zuzanna

Kiedy tego typu zmiany miały tu tak właściwie miejsce, że piszesz o kimś całkiem nowym na stanowisku Prezesa? Negatywne opinie od dłuższego czasu się pojawiają i mnie to teraz zastanawia. Ktoś kiedyś zastanawiał się nad kosztami samych rekrutacji. Ile osób do nich obecnie się tu zatrudnia? Wiadomo jakie warunki wynagradzania przysługują na tych stanowiskach?

Zosia
@Zuzanna

Rekrutacje powtarzane kilka razy, a na koniec i tak przyjmowani ludzie z zupelnie innej branży albo ambitne studentki. Zarobki ponizej przeciętnej. Na produkcji najniższa krajowa i 3 zmiany.

Asia

Kiedyś bardzo dobrze pracowało się w tej firmie. Od jakiś dwóch lat nieustający chaos i olbrzymia rotacja pracowników. W tym roku dwa działy zostały wchłonięte do innych, bo ludzie odeszli. W pozostałych tez juz niewielu znających się.... Brak umiejętności budowania zespołu to zwykła ulomnosc, ale rozbijanie zgranych dzialow to wstyd i ignorancja.

@Asia

Rozbijanie? Ale z tego co zrozumiałam to nie oni to robią tylko powodem są ludzie, którzy odchodzą? I chyba to nie jest rozbijanie tylko scalanie właśnie tego co zostało, coś w tym złego?

@Zuzanna

Chyba jednak nie zrozumiałaś koleżanki wyżej. To, że pracownicy odchodzą to nie ich wina. Ryba psuje się zawsze od głowy... Tym bardziej, że tylu ludzi odeszło...., więc mianownik jest jeden... Można to nazwać scalaniem, reorganizacją, dynamicznym rozwojem, zmianami na lepsze. Czy to ważne? Ważny efekt. Tak zarządzają, takie profesjonalistki, takie zmiany, że ludzie mają dość.

Ciekawa
@Zuzanna

A kto przejmie obowiązki po zwalniających się pracownikach? Panie z biura?

@Ciekawa

Ano chyba, że w takim kontekście, już rozumiem, że źle zinterpretowałam niestety. Co do obowiązków to one raczej nie posiadają takich kompetencji, więc będzie nacisk na kogoś nowego?

Paulina
@Zuzanna

Niestety bardzo powoli idzie znajdowanie następców. Najczęściej pierwsza rekrutacja nieudana. Kto odpowiada za nieudane rekrutacje? Kto ponosi tego koszty? Czas leci i to narazie szeregowi pracownicy dostają w kość, bo mają robić za dwóch albo i więcej. A panie specjalistki BEZTROSKO żyją od papierosa do spotkania. Byle do konca dnia.

@Paulina

Co jest powodem tego, że najczęściej pierwsza rekrutacja jest nieudana?

Paulina
@Anna

Mnie nie interesują powody. Mnie interesują efekty tych rekrutacji- czyli brak ludzi do pracy i spychologia obowiązków na innych.

@Paulina

A nie ma opcji, żeby ewentualnie kogoś z polecenia tutaj zaproponować? Większe grono znajomych raczej zniwelowałoby tę wspomnianą spychologię?

@Asia

A czy są korekty wynagrodzeń w związku z dużą inflacją?

Elżbieta

Ale jakie zmiany np.? Rozpisałeś się, ale nie podajesz żadnych konkretów tak naprawdę i nie wiem o co chodzi nadal pomimo tego, że siedzę tu i czytam.

@Marta

Jedyna możliwa korekta to w dół :)

Były

Nie polecam. Korporacja. Brak szacunku dla pracownika.

Kochani.W ostatnim dniu pracy naszej kolezanki ubieramy się wszyscy na kolorowo.Cieszymy sie ze udało jej sie znalezć lepsze miejsce. Bedzie smutno i ciebie brakowac, ale dla ciebie lepiej. POWODZENIE. A na pożegnaniu bedziemy klaskac brawa i gratulacje dla personalnych.to dzięki wam pracownicy moga sie dale rozwijac ale poza firma

Szczera

Pracownicy są winni tak dużej rotacji - to oczywiste !!! Powinni siedzieć cicho. Mi tam się bardzo dobrze pracuje. Sporo przerw np. na papieroska. Czasami zanim zbierzemy się za magazynem to minie nawet pol godziny :-) potem kilka spotkań i fajrant! A podstarzali malkontenci swoje zrobili. Więc żegnajcie, papa !

Na różnych portalach ciągle uzupełniają stanowiska po zwalniających się pracownikach. Ludzie z zupelnie różnych działów z przyjemnością odchodzą i nie żałują. To jest najlepsza opinia na temat tej firmy! Ciężko się zorientować, kto kiedy odszedł, a kto do kiedy jeszcze będzie. Nikt nad tym nie panuje, nikt sie też tym nie przejmuje. Pewne jest tylko ciasto na koniec miesiąca. Potencjalnym kandydatom radzę bardzo uważać.

To umowy które mają pracownicy nie świadczą właśnie o tym że mogą być zwolnieni wtedy kiedy im się umowa kończy? Czy się nie przejmują i zwalniają też w trakcie trwania umowy ?

@Anna

Pracownicy sami składają wypowiedzenia. Tak fajnie się pracuje

Grażyna

A co jest takim najczęstszym powodem, że ludzie decydują się odchodzić? Jakbyś miał powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Równinna 25
    87-100 Toruń

SORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.