Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik w Toruń

tylkogrebocin

Za takie stawki to niech sam właściciel kopie rowy!!! Szok.

@Elżbieta

Na obecną chwilę dostajesz jak nowy 3500 na rękę a organizacja w Poznaniu jest tragiczna. Firma chce z niczego miasto remontować. Dyrektor to notorycznie krzyczy na pracowników. Wielki wszech wiedzący a tak naprawdę na niczym się nie zna.

luki

To ta "firma" jeszcze istnieje??? Myślałem że upadła.

@Elżbieta

Ja tu pracowałem i ewidetnie widac ze przezes nie zna się na pracy któr@ wykonują jego pracownicy co niestety przenosi się na to że definitywnie łamane jest prawo pracy i pracownika. Dyrektor poznańskiego oddziału nie nadaje się do zajmowanej posady, tylko udaje wszechwiedzacego a nawet dokumentacji nie potrafi dobrz przeczytać.

luki

To ta "firma" jeszcze istnieje??? Myślałem że upadła.

@luki

Ja też tak szczerze zaczęłam przypuszczać, bo nikt tu nawet nie odpisuje na nic. :/ Ty po czym tak myślałeś? Aż tak złe wspomnienia z pracy tutaj masz? :(

grzechu
@luki

nie istnieje bo wlasciciel ryszard zmarł przecież

Pracodawca Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Opinia dotyczy oddziału w Poznaniu. Kompletnie nie kompetentny dyrektor tego oddziału, okazuje się że nie posiada odpowiednich kompetencji na zajmowanie stanowisko, jak ci nie pasuje to dyrektor ci powie cytuje "jak ci się nie podoba to możesz iść w (usunięte przez administratora) ale telefon jak odbiera od znajomych to "szczęść Boże" tzw świętojebliwy, notorycznie okłamuje ludzi z którymi współpracuje. Kompletny bałagan organizacyjny, specjalista od wszystkiego ale planów nie umie dobrze odczytać przez co naraża firmę na ogromne koszta. Podwykonawcy muszą dopominać się o wypłatę pieniędzy. Proponuję omijać szerokim łukiem.

tylkogrebocin

Za takie stawki to niech sam właściciel kopie rowy!!! Szok.

@tylkogrebocin

Takie, to znaczy jakie tak właściwie?

Nick Nowy wpis

Feliks Nowy wpis

Jakby ktoś pytał - minimalna i reszta pod stołem. NIE POLECAM! Januszerka!!!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik na stanowisko Elektryk? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
tomero

Patologia!!!

tyemek

Nie polecam największemu wrogowi.

nie polecam!

@Tomek

A możesz jako pierwszy w końcu uzasadnić o co chodzi z tym całym nie polecaniem? Bo na razie to nikt nic nie wie

Romek

Prymitywna "firemka-krzak" sp. z.o.o. sp.k. na glinianych nogach. Omijać!

Jerzy
@Romek

Miałeś przyjemność tam pracować czy nie zdecydowałeś się?

Iwona

Opinie tutaj są bardzo zdawkowe, czemu jesteście negatywnie nastawieni do tej firmy? Mój mąż chciał się tam zgłosić ale teraz to nie wiadomo co zrobić. Małe zarobki? Czy o co chodzi?

byly pracownik

nigdy więcej takich januszexów!!!

Roni

W tym momencie omijać szerokim łukiem. To nie to co kiedyś za czasów Ryszarda i jego Prezesa.

niedoszlynaszczsciePracownik
@Roni

dramat

torun
@Roni

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik - Toruń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elkard Ryszard Karkosik
  • Grudziądzka 159