Gamet sp. zoo

Wrocław

Opinie o Gamet sp. zoo

Lidia

Firma Gamet na swojej stronie wymienia swoje atuty: WYKWALIFIKOWANA KADRA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG, NOWOCZESNY SPRZĘT, UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA I KONSTRUKTYWNE DZIAŁANIE http://gamet.net.pl/oferta,3,pl.html To dlaczego zatem pojawiają się takie opinie jak Wasze @Jan niezbędny, @nieeee? Czy w praktyce wygląda inaczej praca w tej firmie?

Jan niezbędny

Ta "firma" to porażka, spychologia, słaba organizacja ergonomii pracy, do tego wcale nieodpłatne soboty jak ktoś niedopatrzy czegoś i puści wadliwe części musi to za darmo odpracować

nieeee

Powiem tak, jesli ktos jest przyparty do muru czy chce dorobic to ok. Generalnie zero szans na jakikolwiek awans, brak multisport, posilkow, pakietu medycznego, czy bonow swiatecznych. Jak ktos ma leb na karku to idzie szukac czegos normalnego, pracy teraz nie brakuje.

err

@Dori jak dla mnie to bardzo rozległe pojęcie, które niewiele mi mówi o firmie Gamet :)

Mr W.

Ooo. Po wpisach widze że wiele sie po latach zmieniło niestety jeszcze bardziej na kupę. Przykre! Przecież "koncepcja Pietra była słuszna" a Wy jednak dalej w robocie siedzicie. Wszystkiego Dobrego po świętach! Oddechu życzę!!! Mr W.-Z.

Szefunio

Banda idiotów z Piotrusiem na czele!!! Mistrz to typowy kretyn!!! GAMET schodzi na psy!!! Każdy kto coś potrafi sp....ala z tamtąd!!

Szukająca Pracy

Witam, Mam pytanie odnośnie stanowiska asystentki- sekretarki, czy często na tym stanowisku zmieniają się osoby? Jak wygląda atmosfera w biurze ? A może ktoś jest w stanie napisać mi jak wyglądają zarobki na tym stanowisku?

Mr.T.

Jak czytam na początku opinie śluzolizów z warstwą wazeliny na tyle,to zastanawiam się ile czasu razem spędzają w WC i czy starcza im opakowanie pomady żelowej na jedno spotkanie.Lub dlaczego im stary wymiótł rozum zmiotkom donosów.Prześciganją się w liptingu zalotów jezykiem,w pozach narciarskich,po oblucjach po ekstrtrmentalnych w strefach ciszy i po kryjomu,robią to nawzajem i panom w niebieskich fartuchach.Trudno sie dziwić że maja profity i złego nie powiedzą na nich a i praca po liftingach idzie gładko jak po żelowej pomadzie.

Mr. W

Jak tam chłopaki dalej macie wiatr na półkach? Konkurencja robi na trzy zmiany a wy? Przeszliście już na wynajem pomieszczeń? Jeszcze paru ludzi zostało to przynajmniej obiekt ma dobrą ochronę ;D))

APLIKANT

Witam.Mam pytanie na temat pracy jako operator zgrzewarki i prasy.A mianowicie na ile zmian się pracuje , i jakie zarobki na wyżej wymienionym stanowisku?

porazka

Osiemnaście/dziewiętnaście brutto nie przebije nikt w gamecie. Dwa sto na rękę? To na wioskach w małych firmach ludzie więcej zarabiają, Piotruś żyła i cwaniak, każdy to wie....

Mr. T.

CHWAŁA STAREJ EKIPIE !!!!!! Piotruś powinien Wam stopy całowac i podwyżke x2 minimum .........cóż takie moje zdanie i nie zmienie. Szkoda na tych poganiaczy i grzybolizów lagi,bo po pierwszym razie bym na nich połamał,paroby Brata czekoladwa pupa.

Mr. T.

Nie poopłcane składki ZUS,pózniej pod groźbą kar uiszczone. Kilka wypadków na zakładzie które nie ujrzały światła dziennego,olane protokoły i pseudo BHPowcy. Despota były brygadier jedzący zawsze banana na śniadanie co by poślizg był......a prawde to typowany statysta z umysłem bez charakteryzacji szpitala dla obłąkanych........Jesli ktoś zgadł to chwała mu,a jeśli nie to chodzi o Zdzisia który był bardzo wysportowany i gipppki w klasie ułomności bezszelestnej.

Mr. T.

Anegdota.........spędziłem tam sporo,sporo godzin......może 1000 może 2000,może 10.000.......... Podtawowe to teraz totalna rozpadlina waąca się ku wielkiej brązowej Piotrusiowej kupki.........Prezes był ONLY ONE!!!!.......ten to falsyfikat, robiący małe i duże prawne skoki na boki........tuszki,tuszowanki i firmy grające pod czujnym jego okiem. Hmmm,jak sprawa jest rozdmuchiwana,to wina nie jego bo on ni wiedział.Pan Piotruś Cwniaczk. Likwidacja pracowniczych etatów,to pierwszy strzal świeżego intruza,którego tak przedstawiał ochoczo kolega szef.prod. i sm pognał pózniej.

Mr. T.

Wielka Pupa Piotrusia patrzy z kakaowego oka AP. adres tylko do wiadomości jego...... Krzyś jego turbo EX,wszędzie go pełno,Klaun z kamienną twarzą.

Kaziu

No właśnie. Cieszcie się, że macie robotę. Kierownik jest wyrozumiały, z mistrzami można się dogadać (przynajmniej z jednym), premię dają. Gdzie indziej jest gorzej. Jak chcecie mieć lepszą robotę to trzeba było się uczyć. Jak się komuś nie podoba to droga wolna.

jack

nie kwekajcie bo pogorszy się Wam, podobno firma rekrutuje nowych za posrednictwem agencji pracy, nowy i tańszy pracownik

Pan "anty cinek" ma rację. Jak komuś się nie podoba, to nie ma co marudzić. Gamet jaki jest każdy widzi i szkoda o tej firemce w ogóle gadać. Trzeba ruszyć tyłek, szukać i tyle. Panie "anty cinek", rżnij pan dalej głupa, póki nie runie panu chałupa. I nadrób pan co nieco zaległości, boś w mowie ojczystej nie połapany i ci się gadka z lekka nie lepi. Może "po to jesteś pan taki zadowolony". Pozdrawiam wszystkich znajomków z gametu padołu, tych "jeszcze cierpliwych" i tych, którzy już się ewakuowali. Merry Christmas

ktoś taki jak ty
@cinek 29.11.2014 20:32
zadowolony. Udziela ci się hipokryzja cwaniaków, którzy ci wydają polecenia. Z tego co widzę masz stanowisko pracy obok "...

cinek
@ktoś taki jak ty 11.01.2015 19:46
a myślisz że piętro wyżej jest lżej? i tam robota jest lżejsza od spania? to dlaczego ciebie jeszcze tam nie ma?...

nie ma mnie tam bo nie dam się upokarzać jak ci co mają ludzi za nic i grają tak jak im ich pan i władca im każe. nie umiem oszukiwać ludzi i lizać tyłka za blaszkę, karczycho i kopa w dupę. tak pod tym względem to kawał ciężkiej roboty.

olaboga

Stali pracownicy mają średnie zdanie o firmie? Za dobrze powiedziane :) Te pozytywne komentarze na pewno nie są komentarzami osób z produkcji - za to dam rękę sobie uciąć. Więc trzeba jeszcze raz przejrzeć wszystkie wpisy i wyciągnąć z nich wniosek :) Jak chcesz nabyć doświadczenie i poszukać lepszej firmy po zdobytych umiejętnościach - ta firma jest dla Ciebie. Stawki są na tyle małe, że każdy rozsądny człowiek nie zostaje tam dłużej niż na 3-4 lata, bo inflacja rośnie w górę, a nasz dochód zostaje w miejscu (brak sensownych podwyżek). Nie docenią Cie za to że zapieprzasz za trzech, bo nikt tego nie sprawdza, elita co miesiąc dostaje premię a reszcie mówi się że nie ma kasy...osobiście twierdzę że gdyby każdy dostawał po 2,5tys na miesiąc to by nie było takich komentarzy, a że jest znacznie mniej, to lud szerzy swoją opinię w jak najbardziej odpowiednim świetle. P.s poszukajcie lepszych firm, szkoda nerwów i życia jak szczur za kilka groszy

olaboga

Może i produkty robią dobre - ale? Prezes ma szczęście, że jeszcze dobrzy fachowcy siedzą u niego na produkcji za te śmieszne pieniądze. Poleciałoby kolejne kilka osób którzy pracują tam kilka lat, a firma by się posypała jak domek z kart. Stawka jest niezadowalająca, klimat pracy słaby, ani nie pogadasz, ani się po d*pie nie podrapiesz, bo wszędzie kamery, tudzież dla bezpieczeństwa pracowników (choć bardziej uwzględniam to, że "wielki brat" nie ma co robić w życiu prywatnym i podpatruje jak jego białe murzyny robią za bezcen). Niebawem nowy rok, nowe możliwości, rynek się otworzy i kolejna porcja tych mądrzejszych osób pofrunie do lepszych firm, co życzę każdemu obecnemu pracownikowi z całego serca ; )

@olaboga 14.10.2014 12:21

trele morele,ciekawe czy dalej dla Otisa robicie? i dla Abw?

benek

Sława przeminęła. Teraz nie ma czasu na jakość, trzeba robić i sprzedać jak najwięcej. Zgodnie z zasadą: "Masz klienta to go duś, jak się zesr... to go puść". A pracownik ma milczeć i zapier... najlepiej na cztery ręce.

Kolego! Stan twojej świadomości i ambicji jest wprost proporcjonalny do stanu twojej ortografii ("NAŻEKAJĄ"). Może kierownictwo (prezes), po sześciu latach dał komuś niewielką podwyżkę, ale nie ma się ona nijak do wzrostu inflacji i kosztów życia w Polsce w tym okresie. Motywacją tej wspaniałomyślności był, jak piszesz fakt, że w jednym czasie, zwolniło się z Gametu pięciu dobrych i doświadczonych pracowników, którym po wielu latach pracy w Gamecie, skończyła się cierpliwość do sposobu traktowania i wynagradzania. Wierz mi, że obecnie nie "nażekają", a nawet nie narzekają i są zadowoleni. Płace w Gamecie są niższe w porównaniu do innych zakładów tej branży we Wrocławiu i jeśli ktoś coś potrafi i chce, może zarabiać wiele więcej w normalnej atmosferze. Rynek się otworzył i branża ma zamówienia. A jak u was? Coś więcej prócz wiatru na półkach? Pozdrowienia dla wszystkich "nażekających", którzy się odważyli! Myślę, że są zadowoleni :)

bolo

poprawiło się ostatnio kierownik nie jest jednak zły podwyżki uruchomił premie wręcza lepiej się pracuje jak stara kadra niezadowolona odeszła szacun kierownictwo tak trzymać a niezadowolonym podziękować niech robią i nażekają gdzie indziej i jest spokój i kasy więcej

Nik

Dobra, dobra pincik, jakie czasy są, to zachowaj dla siebie, bo nie w każdym zakładzie czeka się na podwyżki po 5-10 lat i nie w każdym zakładzie jest górna granica ile możesz zarabiać i nie w sposób jej przekroczyć - tak jak w owej firmie gamet. PODWYŻKI DLA KAŻDEGO a nie dla najlepszych, dużo ludzi tam nie zostało z tego co słyszałem

picnik

jest ok., ostatnio poszły podwyżki i to całkiem sporo, masz karpika i wczasy pod gruszą, składki opłacane jak należy, pensja zawsze na czas + premia jak zasłużysz. Ogólnie dobry pracodawca jak na dzisiejsze czasy.

doktorek
@picnik 19.06.2014 18:31

Z tego co słyszałem to kolejni pracownicy Gamet szukają pracy. Dlaczego? Przecież jest tak dobrze? Mam wrażenie, że osoby o nickach: bolo, picnik, marcin, bolek i lolek, mały kaziu, nie pracują na produkcji w Gamecie. Bardzo szybko odpowiadają na posty. Tak jakby cały czas siedziały przy kompie. A może to ta sama osoba, która zadaje pytania i na nie odpowiada... To jest SŁABE :D

xxx

Roboty malo, pracownikow tez coraz mniej, premii brak (bo roboty malo), ale za to w zamian socjal obnizyli i wczasy oraz karpik mniejsze o 100 pln (czyli ze 300 pln do raczki bedzie). Firma inwestuje w nowe maszyny tylko, ze niedlugo nie bedzie na nich co robic.

maly kaziu

ja ta mam dobre zdanie o firmie i pracuję trochę dłużej i wiem jak było a jak jest a niektórzy pracownicy to na wszystko narzekają aż mi się nie chce czasami słuchać a uważaja się za geniuszy w maszynach a guzik umieją i uważaja że gdzie indziej inny el prezeso będzie im płacił lepszą kasę hehe próbowałem juz w innym zakładzie to co innego mówia a jak sie popracuje 2 tygodnie to wypłatę dają inną pracuję więc i się pokazuje jak najlepiej umiem i za to mi daja prawie co miesiąc premię a nawet ostatnio dostałem podwyżkę tak jak poprzednik mówi.

bolek i lolek

Dostajemy tyle na ile zgodziliśmy się w umowie. Nikt nas nie zmusił siłą. Zawsze możemy iść na górę i negocjować, znamy takich którym się to udało i są zadowoleni. Nie znamy przypadku żeby "najlepszy" pracownik, zwolnił się sam z własnej woli ale znamy przypadki że była próba powrotu do firmy co jest już niemożliwe. To właśnie najlepsi boją się najbardziej że zostaną zwolnieni bo mają dobre stawki. Jeśli macie narzekać to zwolnijcie miejsca innym, którzy z chęcią wezmą tą pracę i być może są lepsi od was. A takie straszenie że pozwalniają się ludzie i zakład będzie miał problemy jest po prostu słabe.

dresik

Pracowałem już w różnych zakładach ale muszę powiedzieć że to jest najlepiej zarządzany zakład ze wszystkich w których byłem. Każdy wie co ma robić. Nie ma spychologii. Wszystko poukładane, czysto aż się chce pracować. Widać że zakład również inwestuje w nowe maszyny i technologie. A malkontenci zawsze się znajdą. Oby tak dalej.

@dresik 16.03.2014 22:03

"Wszystko poukładane, czysto aż się chce pracować" - biadolenie głupot. Co z tego że wszystko poukładane, nowe maszyny, technologie i inne pierdoły. To że oni kupują maszyny to nie znaczy, że w firmie jest dobrze, bo zarobki padają nieopodal najniższej krajowej i tu mowa o ludziach którzy nawet kilka lat tam pracują, bądź pracowali. Cały czas odchodzą starzy, przychodzą nowi i tak w koło, nie ma nawet pół roku przerwy od takich sytuacji. Inwestycja spółki jest prosta - inwestować w siebie, a nie w ludzi - nie zdziwi mnie to, że za kilka lat firma zacznie kuleć na jedną nogę, bo taki wyzysk to strzał w kolano dla samej firmy - a każdy kto jest ogarnięty szuka pracy w lepszej firmie, przez co stąd biorą się częste zmiany pracowników, a jak odejdą najlepsi (w co nie wątpię) to el prezeso będzie miał poważny problem ;)

dresik

Nik

Żeby jeszcze Ci u góry patrzyli na innych niż tylko w swoje koryto, to by było dobrze.Firma z potencjałem, dobrze wszystko zorganizowane i to wszystko na jej temat, o pieniądzach lepiej się nie wypowiadać, atmosfera w pracy "pod kluczem".

Jacek

Tak Leszek ubezpiecza

Rajmund

A możesz napisać coś więcej? np. Odnośnie zarobków dla kadry kierowniczej oraz nastrojów panujących w firmie na dzień dzisiejszy?

bałkanica
@Rajmund 29.10.2012 11:19
A możesz napisać coś więcej? np. Odnośnie zarobków dla kadry kierowniczej oraz nastrojów panujących w firmie na dzień dzisiejsz...

na ukrainie sa obecnie podobne nastroje co w tej firmie, ale "janukowycz" zadowolony, bo jego kieszenie sa pelne

normalny

witam wszystkich pracuję w tej firmie około 2 lata firma jest super inwestuje w maszyny normalnie dba o pracownikow nie ma co oczekiwać wiele ale pracowałem w wadexie i projprzem oraz kicka to dopiero dramat.Dobry nowy kierownik ,socjal i dodatki nie ma ŻLE ALE MOGŁO BY BYC LEPIEJ pozyjemy zobaczymy

emo

Gamet to dziś przeszłość.Już nie ma kumpli,przyjaciół... Teraz to się tylko tak nazywa.Atmosfera wprowadzona podejrzewam w jakimś celu przez pewnych osobników nieznanego mi gatunku doprowadza, kiedyś super firmę,chyba do...no nie wiem armagedonu? Ale "może jutro będzie lepiej"

zadowolony

Ja zgadzam się z kolegą pracuję w tym zakładzie niedługo ale to co opowiadają pracownicy jest dobrze socjal mają,pensja na czas,premie są,bony dają na swieta.Nie wiem czemu ktoś narzeka chyba nie pracował w takich firmach jak ja wczesniej/syf totalny/ tu chociaz jest kultura pracy i miła atmosfera i widać ze dbaja o pracownika i sie interesuja.

Wszystko co piszecie to bzdury ja pracuję w firmie od 2 lat i jestem bardzo zadowolony atmosfera jest dobra dbają o pracowników może jesteście osobami które ostatnio odchodziły z firmy i macie żal a my sie cieszymy że nie ma wsrud nas takich nierobuw którzy tylko psuli atmosfere i przez nich nie dostawałem premii

jaskiniowiec...

"Dobre czasy się skończyły", stare kierownictwo odeszło i stara gwardia również... kto rozsądniejszy to już znalazł lub szuka lepszej pracy... O nowych przełożonych za mojej kadencji nie będę się wypowiadał...

Smerf

A może mi ktoś powiedzieć jak tam wyglądają zarobki social i inne takie?

randrynek

W tej firmie jedyne czego można się dorobić to wrzód żołądka, garb na plecach i nerwica.Traktowanie pracowników nie spełnia żadnych norm społecznych i etycznych.Można wszystko,lecz nie można nic.Każdy jest intensywnie obserwowany i choćby nie wiem co zrobił to i tak premia wynosi zero-a nawet minus zero. Firma prowadzi politykę "krok do przodu a dziesięć w tył" Powodzenia i wytrwałości

D

Wszystko sie zgadza. Kierownictwo doprowadzilo do tego, ze porzadni pracownicy sie zwalniaja, a nowi sa wymieniani niemalze co miesiac.

D

wielki szu

Straz miejska, skad masz takie infromacje? To jest pewne?

chrupek

Powiedziałem dobranoc i ulżyło.

Zawiedziony

To naprawdę ciekawa firma.O jakość i termin sprzedaży sprzedawanych produktów dbają głównie pracownicy produkcji. Kadra zarządzająca nie ma o produkcji zielonego pojęcia.

Straż Miejska

Do opini Busha chciałbym dodać ,że jest jeszcze gorzej niż kolega to opisał. Mam nadzieje ,że to, się kiedyś zmieni, może nawet brdzie to grudzień tego roku. Przewidziane są pewne pogrzeby istniejacego zarządzania w firmie.

castro

Wpełni zgadzam się z opinią kolegi Busha

Bush

Niskie place, brak perspektyw, mozliwosci rozwoju i podwyzek. Beznadziejne zarzadzanie, kipeska organizacja pracy, opryskliwy kierownik produkcji oraz chamscy i zarozumiali zastepcy tegoz. Robienie pracownikom na zlosc, podobnie jak klientom. Oszukiwanie klientow, dlugie terminy realizacji zlecen.

Zostaw opinię o Gamet sp. zoo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamet sp. zoo