Opinie o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

ziom

Jesteś małym pionkiem,za wyzywanie osób z całej firmy powinieneś dostać kopa w łeb.. ..I sprawę w sądzie....

Pan Yapa ;)

Ten zakład to jakaś kpina . Ludzi zwalniają , nie przedłużają umów " nie bo nie " i mają czelność bo godności żadnej wieszać baner " przyjmiemy do pracy ". Teraz szybciej pracę znajdzie na terenie Bartoszyc były skazany jak były pracownik tej firmy który w swoim CV wpisze jako doświadczenie ową firmę. Dlaczego ? Bo na mieście wszyscy wiedzą ,że tylko tu jest tak duża rotacja ludzi i potencjalny przyszły pracodawca czytając CV (fajnie jak dojdzie do rozmowy kwalifikacyjnej i człowiek ma jeszcze szansę się wybronić) już wie że z człowiekiem jest coś nie halo . Dlaczego ? Bo ta firma ludzi ma za nic ,uważają że nikt się nie nadaje do pracy ,liczą się znajomości i dobry lub zły humor małego . Ktoś tam napisał że nadzieją był nowy kierownik ten czar prysł jeszcze szybciej jak bańka mydlana. I teraz nasuwa się pytanie . Czy to ci wszyscy ludzie byli , obecni pracujący tam są kompletnymi nieudacznikami czy wina tkwi tylko w jednym człowieku ?

@Pan Yapa ;)

Witam serdecznie. Pracując tu, więc widzę co tu się dzieje. Tak kolego! Masz rację. Uważają ludzi za nic. Rzucają po działach jak psów. Zwalniają tych co mają coś do powiedzenia, mają odwagę powiedzieć i postawić się co do pracy. Ale to już niedługo, wiosna i wielu dobrych fachowców odejdzie. Powstanie pytanie, dlaczego produkcja zmalała lub jest zła jakość wykonania. Pozdrawiam

Szklana
@Pan Yapa ;)

Za rok to jusz nikt tam nie przyjdzie do pracy w Bartoszycach to o tej firmie śmiech jeśli władza nie zrozumie to marnie ta firma skończy ludzie nie chcą tam pracować ponieważ zarobki są smieszne i presja przełożonych jest duża za te marne grosze.Dzuzo rotacji

past
@Nowy

Prawda!!!!ściągajcie to ogłoszenie, może ktoś kto idzie na naukę jazdy zobaczy i zatrudni się:))))))

t.
@Pan Yapa ;)

Co do ostatniego pytania-odpowiedź znasz........

Pan Yapa
@Szklana

Póki granica zamknięta i nastał " Nowy ład " :D ludzie będą szukali pracy i tyrali tam (usunięte przez administratora) ;)

Stp
@Pan Yapa

Obsral te firme jest wiele innej pracy za granicą za o wiele lepsze pieniodze wystarczy chcieć a nie narzekać i dalej tyrac dla złodziei wasz wybór cioty bartoszyce i okoliczne

karzeł

Kiedy będą podwyżki ???w połowie roku?do tej pory połowa się zwolni a połowa l4 .produkcja spada ,zdziwko wielkie?nie wymagajcie od ludzi zaangazowania kiedy ceny rosną a stawki stoją w miejscu ,i co dalej naciskacie żeby robić więcej?w pierwszym lepszym zakładzie pracy powoli są już stawki jak w STALI.USZANUJCIE LUDZI DAJCIE WIEKSZE PODWYŻKI A BEDĄ ONI PRACOWAC SUMIENNIE I TRAKTUJCIE ICH POWAŻNIE A SAMI DLA WAS BEDA Z CHECIĄ ROBIĆ bo jakiekolwiek kombinacje czy z normami czy z płacami zawsze z czasem doprowadza do krachu.(usunięte przez administratora) i tyle.....a "mnie tu nie było" nie pal głupka rób uczciwie.......

BabaJaga
@karzeł

Jedną ręką dają podwyżki, drugą skrobią w dół normy. Jeszcze się nie nauczyłeś, że u nich nie można zarabiać.

"mnie tu nie było"
@karzeł

Karzeł -nie jesteś moim kierownikiem

karzeł
@"mnie tu nie było"

Pewnie ze nie jestem! ale badz uczciwy wobec innych liderów i pracowników......

UK

Jakie stawki ma produkcja w Nidzicy i Bartoszycach?

Polk
@UK

Startujesz z najniższego pułapu

Uk
@Polk

A jaki jest najniższy? 22-23?

Polk
@Uk

To co napisałeś to szczyt

Aplikowałeś do Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor - Technolog? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Zuch

Od siedmiu boleści firma co nawet logo ma z dziurami w literkach :) Czyli sama siebie przedstawia w świetle,w którym trzeba ją postrzegać, śmiech na sali hahah

max

Zmieńcie podejście do ludzi, dlaczego ci co po pół roku zwolnienia mają najlepsze roboty?jedni liderzy uczciwie pokażą że sami coś robią a inni luz kawka i...blues nawet nie ustawią maszyny licząc na to że ktoś to już zrobi to od czego jesteście i za co macie większą kasę?czemu wciąż kombinujecie żeby ludzie więcej robili za takie pieniądze w dobie takiej inflacji,biuro siedzi g... pali i łazi tam i z powrotem....a pracownik bez pleców dwoi się i troi aby wyrobić 5,6 h a potem pretensje ze mało robi!brygady na mimośrody przy takiej ilości osób ? Myślcie trochę !!!nic to nie zmieni chyba że przy połączonych działach......czemu na halach są ci co mają najlepsze roboty???przykładowo chłopaki sie dwoją z hydrauliki non stop chłam a taki delikwent ciach 6 h ima 8h....???bądźcie uczciwi....

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Technolog?

Stjopa

Oszczal te firme co (usunięte przez administratora) i naiwnych szukają do pracy premia normy a 10 grosze znam realia pracowałem tam nie polecam

paris

Jak długo będzie jeszcze trwał ten cyrk?gdyby tylko jeden człowiek został zwolniony lub wyraźnie upomniony przez pana prezesa to problem stresu na zakładzie w Bartoszycach zniknął by zupełnie...jak długo jest na zakładzie to atmosfera jest tak zepsuta że robić się nie chce.........I będą dalej zwalniać się ludzie a wszyscy wiedzą o kogo chodzi.........

@paris

Większość negatywnych wpisów tyczy się "tego człowieka" . I co z tego. Prezes ma sporo na głowie i takimi problemami nie będzie zawracał sobie głowy. Póki są ludzie do pracy tak już zostanie.

Tulipan
@zzzz

Ludzi traktują jak przedmioty, pracowników którzy pracują sumiennie i wykonują swoje obowiązki szybko zwalniają i nie chcą przedłużyć umowy,a leserów co podejmą pracę i zaraz idą na zwolnienie to dostają umowy na stałe, albo takich co chcą zwolnić to taki chodzi płacze i zostawiają z umową na stałe, to nie zakład tylko przedszkole.

Ciężko było dać wolne poniedziałek I wtorek po świętach??zawsze były wolne te dni.....!!!!!!!!dobry gest !dziekujemy!!!!

Nol
@.

To od kiedy nowy kierownik zdobywa zaufanie elit, normy mocno w dół i wolnego między świętami brak. Chyba, że tak się jakoś zgrało w czasie????????????

Sławomir
@Nol

Słabo wyszło z tym wolnym ;/ Ale premii itp nie ruszyli? Wszystko gra pod tym względem?

kaz
@Nol

Kiedy przyszedł do firmy była nadzieja ze może coś się zmieni ale teraz ....popłynął z prądem

HR

Zachęcamy wszystkich ambitnych do poprawiania mankamentów naszej firmy. Im więcej pomysłów i sugestii z Państwa strony, tym lepiej dla nas wszystkich. Współpraca i zgoda budują - prosimy o tym pamiętać, gdy wyrażacie Państwo swoje opinie. A każda krytyka jest dobra, jeśli jest konstruktywna. Jednak problemy załatwia się nie tu na forum, ale podczas otwartej rozmowy, na którą zapraszamy - Dział Kadr umówi spotkanie z Zarządem.

zzzzz
@HR

Proszę zapytać się starego prezesa co robił ,że za jego czasów nie było żadnych słów krytyki na zakład . Co też robił , że zakład miał super renomę w śród ludzi . Być może prezes odwiedza zarząd więc przy okazji warto go zapytać jak ktoś z zarządu jest ambitny.

Igor
@zzzzz

Z całym szacunkiem pan Starszy Prezes jest człowiekiem godnym zaufania , bynajmniej był bo oddał władzę ludziom, którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy. Jeśli pracownicy będą docenieni w swojej pracy dla swojej firmy to firma nie pozostanie sama jeśli nadejdzie czas próby. Jak mówią chytry dwa razy traci i wszyscy widzimy jak jest dzisiaj. Pan Senior wspominał, że to wszystko wspólne, zróbmy tak niech to wszystko będzie prezesa a my jako pracownicy powiecmy, że pracujemy i godnie żyjemy.Szanujmy się a wszyscy zyskamy,tylko nasza góra tego nie potrafi pojąć.Duma jednostki nie potrafi myśleć,a szkoda bo ludzie chcą współpracować, pracować dla swojej firmy.

@HR

Ostatnio padło pytanie w stronę dyrektora w sprawie zaległych kwartalnych, lecz załoga nie dostała żadnej informacji na ten temat. I jak mamy wierzyć w jakiekolwiek rozmowy, skoro na tak proste pytania nie dostaje się prostych odpowiedzi ?

@zzzzz

Stary prezes wiedział że sukces firmy zależy od ludzi zawsze był blisko ludzi. Klasa zarządzania sama w sobie. Oprócz budynków nie zostało już nic z dawnej firmy.

Xxx
@HR

HR czytasz ten czat i nic z niego nie rozumiesz, zapraszacie na spotkanie aby poprawić mankamenty firmy. Jedyny mankament waszej firmy sami możecie rozwiązać. Zapłaćcie pracownikom uczciwe pieniądze to nikt na tym czacie nie będzie krytykował firmy tylko ja chwalił. I tym oto sposobem rozwiarzecie wszystkie mankamenty waszej niestety nie naszej firmy.

@Xxx

Ludzie liczą na premie kwartalne czy one wrócą ? W innych zakładach dawali dodatki za pracę w korona wirusie, u nas odwrotnie. A są ludzie którzy nie panikowali, i jak trzeba było w czasie epidemii przychodzić to byli. Takich ludzi powinno się docenić

deadpool
@HR

HR nie ma współpracy i zgody dopóki nie ma wzajemnego szacunku.PAMIĘTAJ!!!!!! Tu-Najpierw produkcja potem człowiek.........jeżeli będzie odwrotnie będzie ok.

WLK
@HR

"Jednak problemy załatwia się nie tu na forum, ale podczas otwartej rozmowy, na którą zapraszamy - Dział Kadr umówi spotkanie z Zarządem." Ludzie wam się skończyli? Nie możecie sobie sprowadzić ludzi z Ukrainy albo z Azji? Kiedy ja u was jeszcze pracowałem i zgłaszałem problem, to usłyszałem od was "Decyzja kierownika, nic nie możemy zrobić" a teraz nagle chcecie "poprawić mankamenty"? Może to w HR nie odpowiednie osoby pracują? Kiedy ja chciałem rozmawiać to mnie w d. mieliście i śmiech. Oby nic się nie zmieniło bo ubaw mam z tego co tu ludzie piszą o firmie.

@HR

Ale wy teraz głupoty piszecie gdy bym nie pracował u was może bym uwierzył. Ciągle upierdalanie normy nie długo trzeba będzie biegać żeby wyrobić godziny jedni jadą cały czas same dobre godziny że po4 godzinach mają wyrobione godziny i siedzą i w (usunięte przez administratora) lecą inni zapierniczaja żeby je wyrobić bo w waszej firmie są układy jedni jadą same dobre roboty a drudzy (usunięte przez administratora) radzę ruszyć (usunięte przez administratora) z krzeseł i niech zarząd i prezes kontrolują co się dzieje bo zostało wam mało starych pracowników a młodzi nie będą zapierniczac za tą kasę bo to jest czysty wyzysk.i róbcie kontrolę nie zapowiedziane a nie prezes dzwoni do Wolsztyna to wszyscy skaczą żeby porządki itp robić niech przyjedzie bez zapowiedzi i sprawdzi i słońcu zrób cie coś z wypłatami bo za ten (usunięte przez administratora) to3500 na dzień dobry powinno być

post

Masz rację kolego....

@Rambo

@Rambo to wy tam w Wolsztynie nawet 3500 netto nie zarabiacie?

Nack

3500 netto ?poważnie???w Bartoszycach chyba 1000zł mniej.......

stach

Gdyby Pan Prezes zdecydował się sprawdzić opinie pracowników o dyrekcji,brygadzistach, liderach itd zrozumiałby czemu tu są takie opinie....i wiele mógłby zmienić na lepsze....

Zuch
@stach

Widocznie dużo od nich wszystkich nie odstaje, skoro dzieje się to tyle czasu, a nie ma żadnych kroków ku dobremu. Pracownicy też sobie strzelają w kolano godząc się z tym cięciem norm, (usunięte przez administratora) te normy, rób na ile sił starcza, a nie zapiernicz w pocie czoła za śmieszne parę groszy więcej.

Rambo

Stalmot wolmetu porażka .układy jedni robią co chcą i nic im nie robią.premia kwartalna liczona raz dostaniesz 400zl a później po150zl to taka premie za 3 miesiące chodzenia w (usunięte przez administratora) niech sobie wsadza bo pójdziesz w sobotę gdzie indziej i dostaniesz do ręki tyle. Podejście do pracownika jak najwięcej żeby poszło w linie na chrom.Asy z góry biorą ładna kasę a robole dostają podwyżkę 1.50zl minus podatek to Hugo z tego jest .wielkie jedno (usunięte przez administratora) a brygadziści robią co chcą z kierownikami żenada wszystko drożeje ci z góry dostają kokosy za to że ty (usunięte przez administratora) a ty masz wielki hu... Z tego porażka stalmot wolmetu Wolsztyn to jedne wielkie układy i znajomości .Prezes przyjedzie to wszyscy skaczą pojedzie wielki jeden (usunięte przez administratora)

Paula
@Rambo

To prawda Wolsztyn to porażka zero kontroli robią co chca

Hwi
@Rambo

W BARTOSZYCACH to samo pracowałem tam i rzucali po działach a jak wypłata to najnisza krajową z dodatkiem na bułki śmiech z tej firmy ale z tego co piszecie jusz coraz trudniej znaleźć im naiwnych do pracy w tej firmie

Skoro biuro i technolodzy są nie potrzebni to odrabiania dni wolnych, proponuje kilku zwolnić wtedy może to czegoś się przydadzą

Rambo

Bo nie Roby z biura nie muszą odrabiać a zwykle robole tak i tak jest w wolsztynie

Moni

Dzień dobry chciałabym podjąć pracę w tej firmie ale slyszałam ze ludzie tam są traktowani przedmiotowo i panuje tam niemiła atmosfera,czy warto składać tam CV?

@Moni

Przyjdź. Jak Ciebie przyjmą do pracy zobaczysz jak tu jest. Ocenisz jak tu się pracuje sama.

@Moni

Daj sobie spokój pracowałem tam cyrk

@Trk

Stalmot to firma nastawiona na zysk tu człowiek jest tylko do charowania za minimalne polskie wynagrodzenie no morze 200 zloty wiencej jeśli na zwolnienia nie chodzisz Młodzi co się przyjmowali jusz nie pracują bo kto bendzie pracował za 2400 w stali śmiech

p.

W pagedzie już podobne zarobki:)))))))2,5 jest

Zzzz
@p.

Chrzanisz.Faceci zarabiają najnizsza krajowa a żeby więcej zarobić co niektórzy chodzą pytać się dyr.czy mogą przyjsc w sobotę na nadgodziny żeby więcej zarobić

Moni

Chodzi mi o zaklad w Bartoszycach.

Hejt to nie opinia. PAMIĘTAJCIE O TYM. Dla mnie praca OK. Wypłaty na czas, wszystko uczciwie, zasiłek socjalny, wczasy pod gruszą, premie kwartalne. Nie ma się czego czepiać.

anty

Co cie przekupiło ze tak piszesz? Chodz na wykrojniki odechce Ci się tak pisać!!!

do anty
@anty

A ty na wykrojnikach nie dostajesz wypłaty na czas?

@do anty

Nie nazwał bym tego wypłata a co najwyżej zapomogą.

na czasie
@do anty

Co ma wyplata do norm ???!dostaje i co?mądralo chodz na 3 hale i pokaz co potrafisz.jasne ze wypłaty na czas sa ok,socjal tez ale kosztem czego?? pomysl! a jak nie myślisz to siadaj i wal pedałem na maszynie aż ci noga odpadnie!zmienisz zdanie....

do na czasie
@na czasie

to zmień pracę

Jaki zasiłek socjalny ?

zzzz

Zapewne młodemu pracownikowi coś się pomyliło . Należy też jednak pamiętać , że nasze województwo to jest Polska C ( jak to ktoś kiedyś określił) -taki zaścianek Polski . Raczej tu żaden z " prywaciarzy" wiele więcej tu nie płaci. Więc pozostaje albo budżetówka , albo wyjazd w inną część Polski. Żal tylko że niekiedy kobiety w naszym mieście zarabiają więcej jak mężczyźni.

Trk

A ja wam powiem mi się nie podobało i odeszlem z tego cyrku teraz pracuje za granicą i nie narzekam a wy narzekacie i dalej tam pracujecie chyba boicie się zwolnić bo nic innego nie potraficie robić

Nickus

Ja myślę, że ma cie bardzo fajnie, że wam płacą wszystko uczciwie, ja pracowałem w Wolsztyńskim Stalmocie i nie płacili za wszystkie godziny.

pp.
@Trk

Racja, warto się zastanowić...nad zmianą roboty, pisanie nic nie zmieni...brak słów ...

...

Co wy robicie?wysyłacie ludzi z różnych działów na których mieli doświadczenie do pakowania, na innych działach są liderzy którzy służą pomocą i radą jak pracować na danym dziale a gdzie lider pakowania który by zapytał nauczył lub sprawdził czy jest ok?zróbcie ekipe pakowaczy jak na innych dziaĺach zatrudnijcie i nauczcie ludzi,a potem są pretensje ze są reklamacje.......!!!I kto może dostać po d......e?pracownik....gdyby byli sami nowicjusze na firmie to firma chyba by już upadła....szanujcie ludzi!

@...

Szacunek? Nie w Bartoszycach.

pr.

Pawidlowo!!!co to za przywileje??!!! robol robi a Pan w domku z rodzinką....

Hwi
@pr.

A ja mam gdzieś stalmot zwoniłem się i teraz tesz zaginam na akord za granicą a la nie za 2400 tylko za 10400 miesięcznie(usunięte przez administratora)

...

Pełno negatywnych opini o ludziach ,zakładzie,woda sodowa odbija chyba niektórym do główek,jeżeli nie zmienicie podejścia do ludzi,organizacji pracy z czasem nic z tego zakładu nie będzie..........a wy pozbawieni będziecie dobrej opini i nieważne czy was to interesuje........

Zostaw merytoryczną opinię o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. - Nidzica

• Jak się pracuje w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 12 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 89 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 500 ocen.
  • Lubelska 3
    10-404 Nidzica

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.