Arf

Barcinek

Opinie o Arf

jack

BHP nie istnieje w ARF nawet nie myślcie o pracy w tym syfie

użytkownik zarejestrowany

oli
użytkownik zarejestrowany

a to nie często zdarza się w takich firmach @max .

ja

zero kompetencji ma kierownictwo ktore tam pracuje,brak jakiego kolwiek szacunku.nie myslacy ludzie wogole.lepiej nie szukajcie tam pracy bo bedziecie zalowac.strata czasu i zdrowia

qwerty

niedawno ktoś tam miał wypadek, co powiedzieli? że nie zawiozą na pogotowie i nie wezwą karetki, żeby zakład nie miał problemów.. tylko pracownicy pomogli , ocena 0

sz-r

Zakład zatruwa środowisko naturalne. Wylewa do rzeki kwas solny i inne chemikalia. Tadeusz Zadworny(SLD)Radny w Starej Kamienicy, a zarazem właściciel tego trującego przyrodę zakładu, opłaca wszelkiego rodzaju kontrole.

waldek

firma ok

quni

Pracuję tam od wielu lat i nie zauważylem żadnego problemu z pracownikami. Po prostu nie ma zbyt dużej rotacji, bo wszyscy chcą tam pracować. Na naszym terenie duże bezrobocie a w ARF (i Domino) zawsze płaca na czas i atmosfera super

Zostaw opinię o Arf - Barcinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arf