BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

Krosno

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

Opinie o BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Benio

Umowa przedluzana co miesiac pracowalem tam rok ale sie zwolnilem bo ile mozna na taka umowe robic... Praca na 3 zmiany takze w soboty chociaz NIBY nie sa obowiazkowe oczywiscie soboty placone jak za normalny dzien.. Fajnie by bylo jak by placa byla dobrana do stanowiska a nie montarz ma lajt a cylindry zapiernicz ze nikt tam na wydziale nie chce pracowac a kasa ta sama co za sens ... Wyzysk i tyle lecz ta firma cos w sobie ma ze jak juz sie wpadnie to ciezko odejsc ale ja odeszlem i teraz mam lepsze zarobki i normalna umowe

bookor
@Benio 09.05.2018 11:38

Na dodatek mogę jeszcze powiedzieć, że cylindry i tłoczyska mają płatne soboty, montaż niestety robi w soboty za bezdurno, bo szef wydziału, (usunięte przez administratora) wąsata, i kierownicy linii tak ustalili. Odsiadki nakazują wybierać na pierwszej zmianie w dni powszednie w trakcie tzw TPM lub prób przedprodukcyjnych. Dochodzi do takich absurdów, że czasami w tygodniu na pierwszej zmianie przychodzi się dwa razy, musisz iść bezpłatnie w sobotę, zaś na nie chodzi się twardo 5-6 razy bo nikt ci wolnego nie da, ponieważ jesteś potrzebnym robocie, i nikogo nie obchodzi fakt, że np. w czerwcu ma się jeszcze 5 dni starego urlopu, czyli łącznie 31, powysyłają cię na I zmianie, bo urlop przecież jest także dla pracodawcy.

Ulka

Generalnie za leżenie nikt nie płaci. Zawsze można zmienić firmę i po co tak narzekacie?

Aleksandra.

Dodzwonić się do Państwa do Krosna graniczy z cudem - jestem zażenowana kiepska obsługa.

Natalia

@Benio, długo pracowałeś w BWI Poland Technologies w Krośnie? W jakim trybie i na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracodawcy, którym jest BWI Poland Technologies? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Benio

Pracowalem w BWI w Krosnie fakt jest zapierdziel ale to tez zalezy od stanowiska pracy.. I niestety praca pracy nie rowna a kasa taka sama.. Zarobki marne jesli chodzi o to co wymagaja.. Ale najbardziej wkurza to ze nowego pracownicy oczywiscie nie wszyscy traktuja z gory chociaz sa tacy jak my pracownikami.. Kierownicy zalezy na jakiego tez sie trafi ja niestety trafilem na kierownika nie do wytrzymania.. Pozdrawiam

Natalia

@Edi, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Jakie dostrzegasz plusy i minusy pracy w tej firmie? @robalik, z Twojego komentarza wynika, że naprawdę długo już pracujesz w BWI Poland Technologies. Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? @Look7, rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w BWI Poland Technologies. Jak atmosfera w tej firmie? Czy praca jest ciężka?

johnyyy777

Witam, chciałbym przestrzec wszystkich studentów idących na pseudo staż i pseudo praktyki do tego gówna. Niestety miałem przyjemność trochę porobić jako stażysta.. Na początku powiem, że jest Ci zlecana najbardziej gówniana praca której się nie chce robić technikom badz inzynierom.. To ze jestes traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jedno natomiast te zarobki... 6-7zl na godzine BRUTTO!!! To na prawde pokazuje jaki ten zaklad jest zaje**** gdzie w takim philipie morrrisie daja stazysta 15zł+ lub też ABB. Generalnei gdyby tego mało zakład znajduje się na węźle kraków-skawina, jeżeli nie masz auta to nie polecam jazdy komunikacja bo zapewno większość mieszka w centralnym punkcie krakowa niedaleko uczelni niż na wypizdowie zwanym ruczajem. Pozdrawiam mam nadzieje ze komus sie przyda ta opinia. I co do hejtów w moją strone: Jest mnóstwo lepszych i bliżej zakładów które dadza na pewno lepsze warunki niz ten shit :) trzeba tylko sie pomeczyc i poszukac.

Edi
@johnyyy777 12.09.2016 07:44

Pracuje sumiennie kilkanascie lat ale Dzadostwo i tyle podwyzki w granicach 30 zl nie polecam

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie BWI Poland Technologies Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

robalik

po prostu trzeba być cierpliwym taj jak ja pracuje już 41lat i zostało mi tylko 9 lat do emerytury powodzenia

ddf

zawsze zastanawiało mnie jak ten amortyzator jest robiony, szukałem filmów z tym podgrzewaniem ale to chyba jakaś tajemnica NASA bo nigdzie tego nie można znaleźć high technology

Look7
@ddf 19.02.2017 22:59

Zatrudnił się to się dowiesz. Tak normalnie to tajemnica :-).

Igor

BWI Poland Technologies ma opinię dobrego pracodawcy. Patrząc na forum myślę, że jest tego potwierdzeniem. Od marca nie piszecie bo jest dobrze?

Look7
@Igor 16.11.2017 19:35

Zależy gdzie, bo mają Techniczne Centrum Kraków i zakład produkcyjny w Krośnie na Podkarpaciu. W Krakowie nie byłem. Za to w Krośnie jest różnie. Zależy jakie stanowisko masz. Są stanowisko zaebiste i mniej zaebiste. Na tych gorszych stracisz zdrowie, a zarobisz marnie.

ddf

brutto czy netto

Ktoś

Beznadzieja, nie polecam. Pracownicy opryskliwi, kierownictwo jeszcze gorzej.

jarek

Miałeś płatny staż i jeszcze narzekasz? To jest dopiero dziwne :)

tomek
@maciej 20.07.2016 11:43

święta prawda najlepiej mają liderzy zarabiają trzy razy tyle ponad 4000i nić nie robią przeciętny pracownik zarabia 1500. 1800 a już nie mowie o kierowniku ponad 7000

kargul

To rozpacz,ta firma,Delphi a potem Bwi, [usunięte przez administratora] ,trzymajcie się rodacy i czekajmy na lepsze czasy

bolek

To bardzo przykre że polacy we własnym kraju są [usunięte przez administratora] robolami,to [usunięte przez administratora] musi się kiedyś skończyć,bul,dedpresja i presja,podnoszenie norm o ponad 200 procent,jak np.zgrzewanie astry z 700 sztuk na zmianę do 2600,nie ma czasu nawet do ubikacji wyjść,nikt tam emerytury nie dożyje

Zostaw opinię o BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BWI Poland Technologies Sp. z o.o.