Opinie o Elpigaz Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elpigaz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elpigaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpigaz Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Pracujesz na Elektryk w firmie Elpigaz Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w Gdańsku kilkanaście lat temu. Jeżeli nic się nie zmieniło to nikomu nie polecam. To była moja najgorsza praca. Cieszę się, że mnie tam nie ma.

Twoj wybawca

Ta firma to jedna wielka pułapka, nie idzcie tam, chyba ze lubicie sie poczuc jak niewolnik, praca za minimalna krajowa, brak premii, prezes to typowy janusz biznesu, kazdy donosi na kazdego do prezesa inaczej mowiac status du** - wylizana. Nikomu nie mozna tam ufac, przyzwyjaczjcie sie do nadgodzin, chyba ze lubicie wracac do domu poznym wieczorem to chyba nie bedzie problem, ukraincow wiecej niz niemcow w polsce w 39, prezes lubi naobiecywac ze bedziesz mial dodatek do wyplaty za dodatkowe uprawnienia, ale nic nie bedziesz mial, lepiej sie nie przyznawac co do swoich umiejetnosci, jak mawial pewien madry czlowiek - tu nie ma przyszlosci dla mlodych ludzi

Marta Nowy wpis
@Twoj wybawca

A płacą dodatkowo za te nadgodziny chociaż?

Twoj wybawca Nowy wpis
@Marta

Nie, ale mowie o odziale w woj, malopolskim

Jak wygląda kwestia awansu w Elpigaz Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Magazynier?

Bezimienny

To jest zakład stworzony przez obłąkanych ludzi, ze zbyt ogromnym zaburzeniem psychicznym, nawet nie patrz w tamtą stronę ???? Jeśli masz w sobie chociaż odrobinę ambicji to znajdziesz coś fajnego w innym miejscu niż w tym gównie. ???? Z własnego doświadczenia wiem że tam będziesz (usunięte przez administratora)i to bardzo . :D

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elpigaz Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Podziel się swoimi wrażeniami!

zb

Osoba próbuje niesłusznie wylewać swoje prywatne uprzedzenia.

Medziks????

Nie jest prawdziwa !

Agata

Ten komentarz to bezpodstawne pomówienie

Tela

Znęcanie się

zb

Osoba próbuje niesłusznie wylewać swoje prywatne uprzedzenia.

Agata

Jest .o bezpodstawne pomówienie

Polak

Ilu mniej więcej w tej firmie pracuje Polaków?

@Polak

A czemu pytasz? To w ogóle tam sa osoby jakieś innej narodowości, jakieś międzynarodowe środowisko? Ciekawe czy trzeba znać języki obce

Bezimienny

Cześć Zuzia, sprzedawczyku z Elpigazu, co to się stało że nawet kierownicy zostali wszyscy zwolnieni i sami Ukraińcy i Gruzini tam robią nawet w weekendy i swięta? Czyż macie zamiar się wynosić z Gorlic? Mam nadzieję, że prezesina z synalkiem będą (usunięte przez administratora) do siebie na Gdańsk... Tak bardzo chcieliście się najeść i nakraść kasy w imię krzywdy ludzi tam pracujących? Bardzo dobrze wam tak, kilka lat temu wam życzyłem wszystkiego najgorszego i w dalszym ciągu jestem tego samego zdania. Pamiętajcie, chcieliście się dorobić, (usunięte przez administratora) ludzi i oszukiwać to teraz macie. "Chytry traci podwójnie..." Jak kiedyś tu pisałem, ze zniczem czekam aż zamknięcie tej (usunięte przez administratora) i znikniecie z Gorlic raz na zawsze przyjdę i wam tam zapalę. Tak bardzo wami gardzę i was nienawidzę za to co robiliście... Nie pozdrawiam.

Ilona
@Bezimienny

Witaj @Bezimienny, czy naprawdę wszyscy polscy kierowcy zostali zwolnieni z Elpigazu? Częstym zabiegiem niestety jest wymiana załogi na pracowników z Ukrainy- chodzi o wysokości wynagrodzeń i dotacje od państwa. Jak ta kwestia wygląda w innych działach? Czy również nastąpiły zwolnienia?

Ilona

Jak Wam się pracuje jako Konsultant w Telefonicznym Centrum Kontaktu w Elpigaz? Widzę, że szukają nowych pracowników, jednak praca w Call Center różnie się kojarzy. Opowiecie mi coś więcej na temat tego stanowiska?

tosiek

Nie rozumiem czemu tylu ludzi narzeka na tą firmę. Od blisko dwóch lat pracuję na produkcji i ok niekiedy jest tak że trzeba się spiąć ale to raz na jakiś czas a widze wypowiadają się tutaj ludzie którzy byli tam maks 2 tygodnie. Jak się nie chce pracować to każda wymówka jest dobra. TYLE

@tosiek

Pracujesz obecnie w Elpigaz Sp. z o.o.? To dobrze, że odpowiada Ci praca w tej firmie. Byłoby świetnie, gdybyś dodał, w jakim systemie pracujecie i jak konkretnie wygląda Twoja praca.

user
@tosiek

Za nadgodziny płacą już tak jak się należy, czy dalej raz w roku na podstawie lewej umowy-zlecenia?

@user

Skoro pytasz o tę kwestię, to na pewno jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Elpigaz. Dlatego też trzymam kciuki, by @tosiek szybko Ci odpowiedział. Także chciałbyś pracować tam na produkcji, czy jednak interesuje Cię inne stanowisko?

tosiek
@user

Przepraszam za spóźnienie z odpowiedzią. Nie ma tam żadnych umów zleceń i tym podobnego syfu. Każda forma zatrudnienia niezależenie od wymiaru czasu tj. 1/2 3/4 i pełny etat są w oparciu o umowę o pracę a co do nadgodzin ot po prostu u Mnie wygląda to tak że nadgodziny z jednego miesiąca przechodzą na kolejny i tym samym mogę je wykorzystać jako ,,wolne" gdyż są doliczane normalnie do kolejnego miesiąca jako przepracowane. Co jak dla Mnie wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem a co do zarobków jest wszystko jak najbardziej na zadowalającym poziomie także ,,turystów" z urzędu pracy którzy przyszli tylko po pieczątkę albo tych którym nie chce się pracować, proszę nie słuchać bo widzę tylko oni wylewają tutaj swoje żale a na zakładzie co raz spotyka się pracowników z wieloletnim stażem w tej firmie którzy dalej pracują tam i nie mają zamiaru odchodzić.

szczerze zainteresowany
@tosiek

Da się tam zarobić chociaż ze 3 tys netto?

Maja
@szczerze zainteresowany

Dorzucę też swoje pytanie. Czy są w Elpigaz na produkcji jakieś dodatki pozapłacowe? Ktoś wie?

laguna
@tosiek

Jakie bonusy oferuje teraz Elpigaz? Dają przynajmniej kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy nadal najniższa krajowa i stówka premii, jak dobrze pójdzie? :)

Russel
@laguna

Stówka premii to bardzo dobry wynik, ja dostałem 74 groszy sprzedając leżący na magazynie ponad 10 lat towar, t.zw. odrzuty, a w rozliczeniu premii, formuła której była rozpisana na 2 kartkach, okazało się, że marża była ujemna (co się dziwić po tylu latach) i masz chłopaku. Obchodzić dalekim łukiem, zwłaszcza skąpego Prezesa. Załoga była jak najbardziej w porządku, ludzie są bardzo ok, ie licząc Dyrektorów i Prezesa. Piszcie co chcecie - zmieniłem i jestem mega happy już od 8 lat!!!!

kazek
@tosiek

Nie rozumiesz? To ci wytłumaczę. Ludzie chcą pracować, ale też i chcą zarabiać. W Elpigazie możesz sobie żyły wypruć, a i tak nie zarobisz. Tam możesz liczyć jedynie na najniższą krajową, a zap..dol przy zbiornikach jest niezły. Widać, że chętni do pracy nie walą do tej firmy drzwiami i oknami, bo znowu pojawiła się ich śmieszna oferta na stronie urzędu pracy. Zatrudnienie na pół etatu za 1300 zł brutto, a robota po 12 godzin w systemie równoważnym. Ha ha ha ha ha Powodzenia! :P

kazek
@tosiek

Nie rozumiesz? To ci wytłumaczę. Ludzie chcą pracować, ale też i chcą zarabiać. W Elpigazie możesz sobie żyły wypruć, a i tak nie zarobisz. Tam możesz liczyć jedynie na najniższą krajową, a (usunięte przez administratora) przy zbiornikach jest niezły. Widać, że chętni do pracy nie walą do tej firmy drzwiami i oknami, bo znowu pojawiła się ich śmieszna oferta na stronie urzędu pracy. (usunięte przez administratora), a robota po 12 godzin w systemie równoważnym. (usunięte przez administratora)

Robot ze spawalni
@tosiek

Przenieś sie na spawalnie i spawaj rekordy z detali, które już z obróbki wychodzą niewłaściwe, każda seria inne wymiary. W międzyczasie zauważ ile zarabiasz i jak dajesz się w÷=/$%!ć :) kierownik nie zostanie dłużej niż 8godzin w pracy, ty możesz i drugie tyle i masz wtedy 2 przerwy po 15min. Kiero z kolei nic nie zrobi jedynie zdenerwuje większość pracowników i sie wyszczeka ;)

Warrior

Nie ma sensu się rozpisywać bo nie ma do czego :) ...... Orka cały dzień, nieznormalizowany czas pracy, obiecanki cacanki, co tydzien nowe pomysły na wydajność, która stale jest zbyt mała, co tydzień nowi koledzy, uprzejmość podłego właściciela rano, wieczny (usunięte przez administratora) w papierach, zleceń ponad horyzonty, oszczędności na wszystkim, (usunięte przez administratora) jakiego nigdzie nie zastaniesz. Urojona norma 450 banioków na dzień he he. Szczerze to ktoś musiał być nieźle stuknięty. Pomiary czasów jak na zawodach sportowych - produkujesz zbiornik i mimo iz nie masz w ogóle konkurentów bo przecież nikt tam niechce pracować, musisz się wyrabiać w czasie bo inaczej ... i tak cie nie zwolnią :) Wyzysk pracowników przy malowaniu, które odbywa się już nawet 2x w tygodniu - praca od np 6 do 22 ;) w (usunięte przez administratora) na kabinach), pot z czoła nieschodzi, boli wszystko - za jedyne minimalne lub 100 wiecej :) Ten typ czyt. właściciel wraz ze swoim potomkiem to bardzo pazerni ludzie. Wychodzisz sobie po 8 godzinach pracy bo to normalne spotykasz starego w bramie który ma pretensje czemu juz skonczyłeś :O. Inspekcja nic niepomaga. Wpada kontrol to nagle nikt nie pracuje ;) Tego nie da się opisać. oszczędności na środkach ochrony osobistej, wentylacja na spawalni to żenada :) Najgorszemu wrogowi nie polecam tej pracy. każda inna lepsza. Zróbcie zrzute dla starego na aku do jego fury bo siara troche ładować beterie gdy +30 st C he he

KAZ
@Warrior

Zaraz, zaraz... Ty tam jeszcze pracujesz? Weź nie żartuj! W stalimpeksie teraz szukają ludzi i chyba trochę lepiej jest, bo jakieś premie płacą i wszystkie nadgodziny wypłacają, jak trzeba razem z dodatkami. Kokosów może nie ma, ale te 2500 zarobisz, a nie ta śmieszna minimalna + 100 zł, jak się uda. Ludzie, co was tam trzyma w tym Epligazie???!!!

bump
@Warrior

Wielkie dzięki, dobry człowieku, za tę szczerą opinię! Pewnie wielu uratowałeś przed wylądowaniem w tym bagnie :)

j23

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas. Nie kompetentna kadra kierownicza, warunki pracy na linii malowania proszkowego gorsze niż w Korei Północnej!!!!!!!!

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wiem jedno, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

nic dobrego
@Igor

No niestety. O tej firmie nic dobrego powiedzieć się nie da.

Kozio

Dno

@Kozio

Jak przypuszczam - nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o tego pracodawcę i oczywiście szanujemy Twoje zdanie. Ale chyba sam przyznasz, że warto byłoby jednak umotywować odpowiednio swoje zdanie. Elpigaz jest aktualnie jednym z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań dedykowanych sektorowi motoryzacyjnemu, a dokładnie producentem gazowych układów zasilania pojazdów, zbiorników LPG i ciśnieniowych zbiorników powietrza oraz sprężarek. I widziałam, iż właśnie prowadzą rekrutacje. Czy Twoim zdaniem osoby bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie w tym miejscu?

Zuzanna

@unnamed soldier, Dziękuję Ci za tak aktywne uczestnictwo w dyskusji. Jeszcze raz Ci powtórzę, iż wysokość wynagrodzenia jest dla każdego pracownika indywidualną kwestią - jednemu pasuje takie, a drugiemu inne. Może dlatego niektórzy będą chcieli aplikować od Elpigaz - wiesz może coś o prowadzonej w tej chwili rekrutacji? A może na dany moment nie chcą nikogo zatrudniać?

Zuzanna

@unnamed soldier Rozumiem i szanuję Twoje zdanie - każdy ma przecież prawo do własnego. Nadmieniasz, że nie można negocjować wysokości wypłaty - nawet wtedy, kiedy ktoś ma już naprawdę spore doświadczenie? Może zatem Elpigaz będzie odpowiednim miejscem pracy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoje życie zawodowe - jak sądzisz?

@Zuzanna

Nie, ta firma nie będzie dobra nawet dla początkujących. Najniższa krajowa to mało nawet dla pracownika niewykwalifikowanego, który ma choć odrobinę chęci do pracy. Do tego dochodzi KANTOWANIE NA NADGODZINACH. Wypłacanie nadgodzin raz w roku, w oparciu o jakąś fikcyjną umowę-zlecenie to też ma być dobra opcja dla początkujących? Powtarzam: SZKODA ŻYCIA NA SZARPANIE SIĘ Z TAKIMI JANUSZAMI BIZNESU. Lepiej iść tyrać choćby do Biedronki, a najlepiej to wyjechać za granicę!

Zuzanna

@unnamed soldier Ale w równym stopniu może to świadczyć o prężnym rozwoju firmy Elpigaz - jak myślisz? A z kolei wysokość wynagrodzenia jest kwestią indywidualną. Jak długi jest albo był Twój staż pracy w tej firmie? Może jeszcze orientujesz się, czy zatrudniają osoby, które nie posiadają większego doświadczenia zawodowego?

@Zuzanna

Może prężny rozwój, a może duża rotacja pracowników. Obstawiam drugą opcję :P Zatrudniają każdego, kto zgodzi się pracować za najniższą krajową. Na wyższe zarobki nie ma co liczyć. Przykładowa "oferta nie do odrzucenia": http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?ee34a9b67886c0af5c0720903d6142f6 Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN praca może być w systemie dwu a nawet trzy zmianowym. Możliwe że osoba będzie kończyć pracę o godz. 22, a nawet 23.00 (praca również w soboty). Oferta nie do odrzucenia, ponieważ wysokości wynagrodzenia negocjować nie można, a jeżeli jakiś nieszczęśnik, przysłany przez Powiatowy Urząd Pracy, odmówi pracy na takich upokarzających warunkach to na 100% wpiszą mu w skierowaniu odmowę. Bez wątpienia, NAJGORSZE MIEJSCE PRACY W GORLICACH!

Zuzanna

Na oficjalnej stronie firmy Elpigaz są nowe oferty pracy http://www.elpigaz.com/pl/kariera/ Mają w planach zatrudnienie między innymi specjalistę ds. logistyki i zarządzania, magazyniera, pracownika produkcji oraz spawacza na linii produkcyjnej. Może w związku z tym był ktoś już na rozmowie kwalifikacyjnej i zachciałby się z nami podzielić tym, jak ona przebiega? Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich do dyskusji.

@Zuzanna

To nie są nowe oferty. Te ogłoszenia wiszą od wielu miesięcy. Widocznie wynagrodzenia są tak atrakcyjne, że jeszcze nie znaleźli się desperaci chętni na te stanowiska. Jeszcze taka informacja dla osób kierowanych przez PUP: dobrze się zastanówcie, zanim przyjmiecie skierowanie do tej "firmy" w urzędzie pracy, bo pola do negocjacji wynagrodzenia nie ma, a gdy odmówicie podjęcia pracy na warunkach, jakie wam narzucą, to na 100% wpiszą wam w skierowaniu ODMOWĘ podjęcia pracy i stracicie ubezpieczenie oraz ewentualny zasiłek. Nie liczcie na to, że ktoś w tej "firmie" pójdzie wam na rękę i wpisze brak kwalifikacji lub doświadczenia. Nie ma szans! Jak nie będziecie chcieli podjąć pracy na narzuconych warunkach to ODMOWA w skierowaniu będzie na 100%. Z czystej złośliwości!

Zuzanna

@Warrior Serdecznie Ci dziękuję za to, że pomimo tak złych doświadczeń związanych z pracą w firmie Elpigaz postanowiłeś wziąć udział w dyskusji. Jak długo tam pracowałeś? Czy pracodawca zapewniał Wam chociaż jakieś ubezpieczenie? @Igor A jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z wyżej wymienioną firmą?

Może tu ktos napisać, jak tam właściwie jest z tymi nadgodzinami? Płacą te godziny na bieżąco tak jak się należy, z wszystkimi dodatkami czy rzeczywiście kantują i wypłacajalą jakieś grosze raz w roku na podstawie lewej umowy zlecenie? Pytam o zakład w Gorlicach.

Pani
@Zainteresowany

Odpowiem Ci z pryzmatu biura w Gdansku: nadgodziny nie sa wypłacane , pan wlasciciel GJ i syn WJ to jedne z większych chamow jakich spotkałem w pracy zawodowej, pracowałem tam 6 miesięcy i był to czas stracony, w każdym innym miejscu pracowałem nie krócej niż 4 lata

Stefan
@Zainteresowany

Człowieku, omijaj z daleka to dziadostwo!!!!! Sam kierownik podczas rekrutacji przyznaje, że bezczelnie ruchają ma nadgodzinach. Wiem, że nikt normalny nie szuka tam zatrudnienia, ale jak już ci wlepili w urzędzie pracy skierowanie do tego (usunięte przez administratora) przymusowej, a nie chcesz tyrać jak wół za najniższą krajową, to w tej sytuacji najlepiej jest palić głupa na badaniach wstępnych. Co to za problem udawać głuchego albo ślepego? he he he Niech sobie prezesina ze swoim niewydarzonym synem (usunięte przez administratora) za 1500 zł przy tych zjebanych zbiornikach! P.S. Nie ma w Gorlicach osoby, która by dobrze mówiła o tej firmie i jej właścicielu. Ja im życzę wszystkiego najgorszego. Za tę qrva krzywdę ludzką, którą mają na sumieniu!!!!!

Warrior
@Zainteresowany

Wykreśl sobie z zainteresowań okienko Elpigaz

Zostaw merytoryczną opinię o Elpigaz Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elpigaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elpigaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Elpigaz Sp. z o.o.