Opinie o Elpigas Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elpigas Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elpigas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpigas Sp. z o.o. w Grudziądz

O czym pisza w firmie Nowy wpis

tresc emaila: Piotr Chorom.. historia prawdziwa Kolega Piotr Chorom... (niezatapialny export menager Elpigaz Grudziadz) nadal lekko podchodzi do caego tematu. Cytat"Firma stoji za mna i tak nic nikt mi nie zrobi moga sobie zgaszac do tych urzedow PIP,US,...". Panie cpunie, pedofilu myslisz jezeli juz chwilowo przestales dilowac to przeszlosc ciebie nie dogoni.Dziekuje za pomysl, firma bierze na siebie twoje wystepki. Dopuki bedziesz pracowal dogonie ciebie w kazdej w ktorej bedziesz pracowal. Pamietasz swoje lewizny z klientami, warsztatami -one tez dzieki tobie beda miely niemile kontrole napewno beda wdzieczne jak sie dowiedza ze to przez ciebie (lub jak wolisz przez elpigaz). Wiesz dlaczego, karma wraca pamietasz jak gwalciles male dzieci, cpales, dilowales bialy proszek, wymieniales 13 letnia corke aby gwalcic inna 13 latke (taka zamiana). Jestem ciekaw kogo jeszcze pociagnies za soba. Co niby jestes polakiem juz nie masz kolegow z rosji (a wczesniej brales kase - za co?).

Klient Nowy wpis

Potwierdzam i dziękuje że o tym w końcu jest mówione. Piotr Choro… handlowiec najpierw prowokuje żeby zaprosić na imprezę. Robi popijawę do oporu (+ dziewczynki + „koks”. A potem mówi : co odemnie nie kupisz mamy tyle wspólnych prywatnych wspomnień , chyba chcesz żeby były prywatne. Czysty szantaż. Dziwie się że jeszcze nikt mu ry.a nie obił No tak „dobry Handlowiec”. Czy tak wszyscy u was działają.

Dobre imie ? Nowy wpis

Dziękuje za podesłanie linku. Martwi mnie że w firmie takie coś się dzieje, bardzo proszę zarząd o zakończenie kompromitującego dla nas wszystkich tematu. Dostałem informacje że „akcja informacyjna” dotrze do firm współpracujących oraz do naszych klientów. Z tego co przeczytałem (są to cytaty z mail które krążą od najmniej 3 miesięcy po poczcie firmowej) dotyczy to jednej osoby, proszę o pilną i stanowczą interwencje. Po przeczytaniu wcześniejszych maili jasno z nich wynika że akcja może („będzie”) kontynuowana w każdej firmie w jakiej będzie pracował. Raczej wniosek jest jednoznaczny, ale nie jestem w zarządzie chyba że jest coś w ostatnim opisie.

Re Piter niezatapialny Nowy wpis

Witam kolegę. Dziwi mnie twoje blachę podejście do tak ważnego tematu. Jeżeli jest wśród nas taka „osoba”, która popełniła i popełnia opisane rzeczy to nie można obok tego przejść obojętnie. Dbając o interes i dobre imię firmy trzeba z tym tematem zrobić porządek. Śledzę od paru miesięcy tę tematykę łącznie z tłumaczeniami wymienianego kolegi i dziwi mnie to że firma nie może położyć temu końca (chyba że ktoś jeszcze stoi za tym ?).Musi któryś z pracujących dla firmy zostać „sygnalistą” i zawiadomić odpowiednie służby. Wspominany kolega szczycił się kontaktami z zarządem, ale równolegle niby dla śmiechu straszył takim stwierdzeniem : osobie nieprzyjaznej żeby osiągnąć swój cel podrzuci małe torebki z białym proszkiem i zgłosi donos do odpowiednich służb, i znowu będzie miał spokój. Tak ap-ropo to czemu on jeździ samochodem prezesa ?– ciekawe.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Elpigas Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pieter oddaj kase

Piotr oddaj resztę pieniędzy. Przestań zasłaniać się Grzegorzem. Czekam do 10 stycznia. PANIE EXPORT MANAGER.Nie chcę twojego lewego towaru

Ryszard
@Pieter oddaj kase

Właściciel jest ci winny pieniądze? Napiszesz ile? Nie można się dogadać bezpośrednio? Próbowałeś chociaż?

Re Piter niezatapialny
@Ryszard

Informacja

Fragment korespondencji do firmy.: Piotr Chor.... ELPIGAZ Grudziadz POLAND, . Odwazny jestes firmowym BMW CG52..C rozwozisz po swoich dilerach takie ilosci towaru. Kolaborancie teraz nie znasz twoich sojusznikow bo wywolali wojne a jak donosiles i brales za to kase .......to bylo ok, ......., cze to znaczy ze firma tez kolaboruje z "najlepszym rynkiem", co dom duzo kosztowal, a uciechy z dziecmi sa bardzo drogie, alkoholiku. Jak tam malzonka Anna dalej diluje w barach na wyspie szobieszewskiej, chwalisz sie ze niby pracuje po rodzinie bez papierow i dlatego moze bezkarnie rozprowadzac towar po 30000 z jednego baru a jest ich wiecej. Same przekrety. Czy ELPIGAZ - bierze gotowke nierejestrowana za kolaboracje z narodem ktory wywolal wojne

Ryszard
@Informacja

Nie bardzo rozumiem twój komentarz. Jak się on ma do pracy w firmie? Jak jesteś pracownikiem to może napisałbyś jak tu płacą. Żeby wiedział na co się szykuje jakbym chciał aplikować.

Co przemyca Piotr

Piotr oddaj resztę pieniędzy. Przestań zasłaniać się Grzegorzem. Czekam do 10 stycznia. PANIE EXPORT MANAGER. Nie odzywasz się dlatego piszę na parę adresów na pewno do ciebie dojdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Elpigas Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Elpigas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elpigas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elpigas Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elpigas Sp. z o.o.
  • Magazynowa 14