Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Unitex Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Unitex Sp. z o.o.

golden

ja nie słucham plotek hehe :D jeśli ktoś z was pracował lub pracuje dla nich, to bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, ponieważ chciałbym dostać się do nich na staż czy coś takiego, ale nie wiem czy to w ogóle jest wykonalne... jeśli coś wiecie to pomóżcie mi, bo sam nie wiem gdzie szukać informacji

Nie słuchaj plotek o firmie Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Unitex Sp. z o.o., cała prawda tylko na naszym forum. Czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Unitex Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Unitex Sp. z o.o.