Opinie o TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k.

Andrzej

Według mnie firma naprawdę jest OK. Jestem w tej firmie tylko gościem raz na jakiś czas ale mając porównanie z innymi firmami które odwiedzam to muszę przyznać że poza tym że poza tym że czasami praca ze względu na charakter produkcji bywa ciężka (hałas prasy czy piły, czy kłopotliwy materiał) to firma sporo oferuje, warunki pracy są naprawdę niezłe i Ci którzy dobrze i solidnie pracują mogą naprawdę godziwie zarobić. Inna sprawa że firma cały czas się rozwija więc nie ma się poczucia że pracuje si ę w dogorywającej czy upadającej ledwie zipiącej budzie. Tutaj ciągle dzieje się coś nowego, nowe maszyny, nowe zlcenia itp.Poza tym jest sporo dodatkowych benefitów które może są mało zauważalne ale też się liczą i nie każda firma je zapewnia a już na pewno nie w okolicy. Na przykład: • Karta Multisport dofinansowana • Nagradzanie braku absencji - jak masz 100 obecności możesz dostać nawet 1000 PLN • Gwiazdka – premia nawet do 1000 PLN • Stażowe po 10 i 15 latach • Posiłki regeneracyjne w ziemie bądź suplementy witaminowe w lecie - nie ma kombinowania jak u innych żeby z tego się jakoś wymiksować tylko wszyscy je dostają • Dostępna stołówka z pełnym zapleczem (kuchenki,czajniki) • Ubranie robocze, buty i rękawice regularnie wymieniane - nie ma z tym problemu • System innowacji/KAIZEN pozwala zarobić na pomysłach czy innowacyjnych zmianach • Zaplecze socjalne (szatnia, prysznice, automat do kawy, mikrofalówka, szafki) • Możliwość rozwoju (można zostać liderem championem itp.) • System wynagradzania pozwala dobrze zarobić w odniesieniu do średniej płacy w regionie, najlepsi operatorzy mają naprawdę godne pensje. • Większość pomysłów pracowników w ramach dostępnego w danym miesiącu budżetu bądź z jakimś poślizgiem ale jednak realizowana, wszystko co może poprawić komfort i wygodę pracy, wydajność i i co pozwala zarobić w konsekwencji więcej. • Uruchomione są tablice komunikacyjne i regularne spotkania z pracownikami, omawia się problemy, rozwiązuje je, komunikuje zmiany, można się wypowiedzieć i dostać informację zwrotną. • Zatrudnienie na umowę o pracę, stałe i bezpieczne zatrudnienie + stabilność pracy nawet jak jest gorzej z zamówieniami • Płacone jest tzw. postojowe w sytuacji gdy nie ma zamówień, choć to się zdarza bardzo rzadko bo firma bardzo się rozwija i często nie nadąża z zamówieniami a nie odwrotnie. • Firma pokrywa i organizuje szkolenia zarówno obowiązkowe jak i dodatkowe Jak na ten region to jest naprawdę OK choć pewnie każdy może narzekać ale pod tym względem firma się stara choć wymaga też rzetelnej i uczciwej pracy.

Alicja

Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

koła

Czy możecie napisać coś o pracy w księgowości? Jak atmosfera i wynagrodzenie? Obecnie potrzebują na stanowisko księgowej. W góry dziękuję

koła

maja

Z tego co ja wiem to u nich można liczyć na tym stanowisku na szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających kompetencje,interesujące i pełne wyzwań stanowisko, no i pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną, zajęcia z języka angielskiego, programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy i ubezpieczenie grupowe.

killer

witam wszystkich mam mozliwosc pracy w termme. moze ktos w skrócie o sytuacji i relacjach miedzy pracownikiem a kierow. opowiedzieć, jak tak naprawdę zarobki

rrrrtttttttt

W termetalu jest akord ile zrobisz tyle zarobisz

treno

@index na stanowiskach produkcyjnych jestem w stanie uwierzyć, że szału nie ma, no ale jeśli chodzi o specjalistów z wykształceniem inż. to jednak jest spoko, umowa o pracę, szkolenia.

Aron

Po co pisać opinie na temat pracodawcy skoro podasz prawdę i polecisz nazwiskami to usuną wpis. Tak jest w moim przypadku. Ocenzurowali wpis, albo ktoś z Termetalu zatelefonował i się dogadali bo prawda kuła w oczy. żenada ten gowork. Prawdy się to nie dowiesz!

lip

no gdziesz malo. skoro mozna wyciagnac do 3000 zl miesiecznie.. nie grzeszcie kochani. przez to jeszcze bardziej mnie zainteresowala praca w firmie termetal

lip

rzeczywiscie @3fw fajna oferta z tego co opisales ale teraz aktualnie poszukuja na stanowisko doradcy techniczno handlowego i tez oferta ciekawa, bo oferuja pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych efektów pracy, tylko ciekawe jakiej wysokosci jest to wynagrodzenie. ktos wie

Koba

2 k to akurat można zarobić bez nadgodzin, z nadgodzinami nawet i 3, jeżeli dla kogoś to jest mało...?

kaja

Witam forumowiczów. Mam pytanie do pracowników firmy jak tam się pracuje i jaka jest atmosfera, interesuje mnie praca księgowej. Na takim forum można pisać różne rzeczy , ja bardzo proszę o rzetelne i szczere odpowiedzi, z góry dziękuję.

Koba

Firma stabilna i dynamicznie rozwijająca się. Wiele osób pracuje tu od kilkunastu lat. Odpadają jedynie ci, którzy mają nadzieję na przeczekanie do końca dniówki, bez próby podjęcia pracy. :) Kasa na czas, legalne i przyzwoite zarobki ale i spory zapierdal.

K

Widziałem
@K 06.01.2013 11:50
Nie polecam tej firmy!!! ( usunięte przez administratora ) Atmosfera nerwowa.Charówa.Pieniądze mierne....

Odradzam pracę w tej firmie, pracownik przez kierowników nie jest szanowany, masz tylko pracować i nie narzekać bo za raz po premii,a by mieć 2k musisz dużo nadgodzin klepać :(

Zostaw opinię o TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k.