Unia-Famarol Sp. z o.o.

Słupsk

Unia-Famarol Sp. z o.o.

Opinie o Unia-Famarol Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Unia Famarol Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

fsdfsfdf

powaznie? :D a jakie dokladnie sa zarobki?

nick

Praca starymi narzędziami na starych przeciekających halach brud zimno pchły i niekompetentni przełożeni

Juzio

Zarobki tragedia tragedia.Reszta do przezycia.

Co nowego wiecie o firmie Unia Famarol Sp. z o.o. ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Unia-Famarol Sp. z o.o. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unia-Famarol Sp. z o.o.