Opinie o Unia Sp. z o.o w Słupsk Przemysłowa 100

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Unia Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unia Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Sp. z o.o w Słupsk Przemysłowa 100

Pannikt

Ktoś napisał że to dziwna firma.Tak to prawda, jest robota się pracuje , nie ma to nie.W każdym razie teraz jest kryzys, zero podwyżek, maszyny się nie sprzedają...zwolnienia.Najlepsze jest to że ukraincy pracują a swoich się wywala, no cóż, taki kraj.Zarobki słabe i widać że nic się nie zmieni, jest źle.

x
@Pannikt

Polskich pracowników zwalniają, bo jest taki rozkaz z góry i to robią w calej Polsce. Polacy są prześladowani we własnym kraju, ukr faworyzowani. Poza tym każdy zakład, który zatrudnia ukr, to otrzymuje dodatki z budżetu panstwa. Wszystko idzie ku gorszemu, rolnictwo w Polsce ma być zlikwidowane lub zminimalizowane.

Pannikt

@Pannikt

Ja tylko wobec tego co napisałeś chciałabym się upewnić. Oni mają te same stawki co Polacy czy to się czymś tu różni? To samo pytanie jeśli o jakość pracy, jest porównywalna czy ktoś robi lepiej?

x Nowy wpis
@Pannikt

Jak w Unia Sp. z o.o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

And. Nowy wpis

Pracowałem w Tym burdel kilka lat. Burdel. Mobbing. Dyskryminacja. Najgorzej w magazynie. Począwszy od tzw. dyrektora Grzyba, poprzez naczelnego wywalonego że Scanii, oraz bydlaka bijacego żonę-którego już nie ma i nie ma jego gumowego ucha Katarzyny. A kończywszy na kolesiach z magazynu i produkcji z Movi, AJ i innych. W pracy nic nie robią, po pracy chleją raz u jednego mistrza, raz u drugiego kierownika.

Jack

Pracowałem, pracuje i będę tu pracować. I nikt mi nie podskoczy. Mam gdzieś wasze użalanie się nad sobą i sytuacją w naszej firmie. Mam jeszcze drugi etat. Nie obawiam się niczego. Jeżeli uczciwie pracujesz to będziesz pracować.

John
@Jack

A jaka jest aktualna sytuacja w firmie? I co masz na myśli uczciwa praca?

Magdalena Nowy wpis
@Jack

to sugestia że były tu osoby, które pracowały nieuczciwe? też ten drugi etat mnie zastanawia, chodzi Ci, że tutaj w firmie czy gdzie?

Ivan

Cy sytuacja w firmie naprawiła się? Cy dalej zwalniają?

yolo
@Ivan

Zwalniają. Dziś kolejni z produkcji, z torbami wychodzili

@yolo

Poważnie piszesz? To ile osób wyszło a ile zostało? Co ciekawe ogłoszeń nie widziałam chyba, że źle patrzę?

Ttttt100
@Magdalena

Ty jesteś płeć męska.A nie Magdalena?Zgadłem?

Yolo
@Magdalena

Nie liczyłem, ale trochę szło. Koszty cięte wszędzie dosłownie na czym się da, od szeregowych, po magazyn, biura, serwis. Absurdalnie to wygląda, bo ci co rozbijają się sluzbowkami dalej to robią.

Wolny człowiek
@Yolo

Zatrudniając się w tej firmie liczyłem na stabilną pracę w zakładzie z dużym doświadczeniem, gdzie wszystko zostało przez wiele dopracowane, i funkcjonuje tak jak powinno. Bardzo wielkie było moje zdziwienie, kiedy już po niedługim czasie przekonałem się, że to jeden wielki bałagan. Są działy gdzie można pić kawę pół dnia, a są takie gdzie trzeba robić za dwóch. Całkowity brak organizacji, i synchronizacji między działami. Miałem wrażenie jakbym pracował w firmie, która dopiero rozpoczęła działalności, miota się, i plącze w swoich działaniach. Wiele osób zasiada na stanowiskach, na których nie powinno ich być. Jednym Słowem TRAGEDIA !!!

Agata ????

Odczepcie się od firmy .Tak jest źle.Może będzie lepiej.Miejmy nadzieję.

@Agata ????

A taka nadzieja to skąd tak w sumie była. I tak właściwie to jak to na dzień dzisiejszy jest? Lepiej?

PiotrPiotrek

Czy to prawda, że firma może ogłosić upadłość wz. z wojną? Podobno już jest komornik na centrali w Grudziądzu.Nie ma pieniędzy zw. ze świadczeniami pracowniczymi. Może trzeba szukać czegoś innego.

Obróbka plastyczna i skrawanie

Jak wygląda praca na wydziale obróbki plastycznej i skrawaniem? Coś możecie powiedzieć?

Kati

W magazynie bez zmian. Wywalili prawdziwego faszyste ze stołka kierownika, ale wstawili jego dobrego kolegę z AJ. I kolega już faworyzuje swoich kolegów z dawnego magazynu. Nie zna się na prawach pracowniczych. Nawiasem mówiąc ta firma jest dosyć Dziwna. Jak nie wypijesz to nie masz kolegów, nawet podczas pracy. Z dawnym kierownikiem trzeba było rozmawiać o szczupakach. Z nowym o piłce. Jak nie zagadasz to cię nie widać.

Stefan
@Kati

Ściąga z firmy Mowi. Wszystkich nieudaczników. Oni tu nie mają pojęcia co robią.

Małgorzata
@Stefan

Nieudaczników? sugerujesz, że pracownicy są niewykwalifikowani i nie mają predyspozycji do pełnienia swoich obowiązków?

On

Posypały się wypowiedzenia szkoda tylko że uczciwi dostali je chociaż jednego nie żałuję..... Marcin już dawno powinien je dostać a nie dopiero teraz.

Łucja
@On

A z jakiego powodu te wypowiedzenia? Czy to jakieś cięcia etatów czy jak?

Tomi

Ile dostaje się na dzień dobry na rozpoczęcie pracy na magazynie??

Spawalnia

Sytuacja w firmie idzie w dobrym kierunku, nowy dyrektor ogarnia bardzo dobrze pomału i spokojnie.Jeszcze nie widziałem żadnego w sobotę a tu zaskoczenie, Normalny człowiek któremu czuję że zależy,Oby cały czas do przodu. Powodzenia. Pozdrawiam was wszystkich!!

@Spawalnia

ile pracujesz ,ze pierwszy raz widzisz dyrektora w sobote - jak byla unia famarol lub farmtech zawsze ktos byl.

Dada
@Spawalnia

Tak, dyrektor musi trzymać za rączkę kierownika magazynu, bo ten nic nie potrafi poza demotywowaniem pracowników :)

Manieksłupsk
@Spawalnia

Widzę że nikt nie pomyślał żeby napisać prawdę, że najgorszą atmosferę w tej firmie robi od paru lat jeden z kierowników, niejaki Piotr P. Gość ten powinien być już dawno (usunięte przez administratora) a wtedy dopiero było by super fajnie w tym zakładzie pracy.

Dorota
@Manieksłupsk

Wiesz, to jednak forum publiczne, więc może nie piszmy o konkretnych pracownikach firmy z imienia i nazwiska. Napisałeś o niekorzystnej atmosferze w firmie Unia-Famarol, a w jaki sposób ona się objawia konkretnie? Co jest nie w porządku?

@Spawalnia

Fajnie że relacje w przełożonym są na dobrym poziomie. Czy wynagrodzenie jest równie zadowalające? Napisz jakie są widełki wynagrodzenia? Można ubiegać się co jakiś czas o podwyżkę?

Ss

Czy przyjmują kobiety w firmie i czy są przyjęcia? I czy jest Social dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Koliega

Moja znajoma to już nic nie robi,pracuje tu kilka lat,wywalają ją z magazynu na magazyn.Kawka,lub częste wychodzenie do toalety.(usunięte przez administratora)Zarabia 2500zł.za nic nierobienie.

Kolieqa 2
@Koliega

A co robisz?tak samo

banan

Jest jeden PAN który trzęsie cala firma jak Kaczyński krajem, , zczyli wszystko robi, żeby wszystko upadło, a ze strachu wszyscy sie trzęsą jak go widzą, ZERO szacunku dla pracownika, pnsja? jak dla kogo... będziesz konfidentem to i zarobisz i urlop dostaniesz.

Paulina
@banan

@banan Pracownicy nie próbują nic zrobić, aby poprawić sytuację z atmosferą w Unia-Famarol? Odpisz proszę. Będę wdzięczna.

@banan

kiedys to byla firma z bogata historia i z przyszloscia ,teraz to ino zaklad produkcyjny a wlasciwie zakladzik ,warsztacik ....

Oleg
@banan

Czyli kto konkretnie? Ns jakim stanowisku?

Xyz
@Paulina

Dobrze pałlinko bóli jest taki ża nikt nie słucha to my robole robimy całą robotę u nas atmosfera jest ok zejdź pogadaj sama zobaczysz

Jak Wam podoba się nowy brygadzista magazynu? Równie kompetentny i miły co sam kierownik, nie dziwota toć to przecież znajomi :) Panowie są tak zapracowani, że nie mają czasu dla pracowników, jak wejdzie się do biura odpowiednio cicho i szybko można zobaczyć jak ciężko pracują po godzinach przeglądając internet w pracy :) Szczerze jak pracuję to takich cyrków nigdy nie było, a zaczęły się od zmiany kierownictwa, za poprzedniego to wszystko było nie do pomyślenia. Pracownik z produkcji podchodzi do brygadzisty magazynu, żeby coś wyjaśnić i słyszy, że ten "Nie ma czasu", po czym idzie w kont i rozmawia prywatnie ze służbowego telefonu przechwalając się, że jego żona pracuje w starostwie (jakby to był jakiś powód do dumy :D). Pracownicy magazynu są mobingowani zarówno starsi jak i młodsi, przez pana kierownika i brygadzistę. Rzucane są żarty na temat wyglądu pracowników typu: "Ty tłusty jesteś, nikt Cię nie lubi". Pracownicy nie są wołani po imieniu, tylko "Ten z tatuażem", "Ta gruba ruda z biura", albo "Ta tłusta ukrainka", (usunięte przez administratora) z biura", "Ten stary, brzydki". Starsi stażem pracownicy są przesuwani na gorsze stanowiska, bo powiedzieli coś, co się kierownikowi nie spodobało. Po jakąkolwiek pomoc nie ma co się zgłaszać ani do brygadzisty, ani do kierownika, bo odpowiedzi są zawsze te same: "Trzeba zrobić tak, żeby było dobrze", "Nie mam czasu", "Proszę mi nie przeszkadzać", po czym dalej idą sobie grać w kulki na telefonach.

Pracownik unii
@625

Pracuje tu ponad 6 lat i w życiu nie słyszałem aby ktoś nazywał tak Panie z biura... być może powiedzą ta ruda z biura albo ukrainka z magazynu ale nigdy z tymi śmiesznymi dodatkami... chyba coś kogoś boli być może zazdrość albo ktoś jest zwyczajnie ślepy... jeżeli macie coś do kierownictwa i liderów spoko ale Panie z biura są jak najbardziej wporządku

Pp
@Pracownik unii

No i tu się zgodzę kogoś bardzo coś boli albo swędzi możemy podrapać jak trzeba gdyby nie ta "ruda" i ta " ukrainka" ale ta starsza bo teraz siedzi tam jeszcze taka mimoza bez wyrazu biuro by dawno poległo bo jest tam ich od ch... I ciut ciut ale większość pracuje kłapiąc dziobem dużo mówią mało robią... A co do wyglądu pań zwłaszcza 1 bardzo bym się kłócił i nie sądzę aby jakikolwiek facet tak chociaż pomyślał A co dopiero powiedział a z tego co wiem kierownictwo to sami faceci bo kobietę zdjeli z lidera

@Pp

Haha ale kogoś poniosło z ta ruda i z druga panią można konie kraść ktoś chyba pań nie lubi bo są szczere i mowia co myślą jednym słowem super babeczki a na magazynie atmosfera jest taka nie inna (usunięte przez administratora) totalna więc myślę że to właśnie dlatego ktoś przyczepił się nawet tych Pań ale nie macie racji i kto zna ten wie

Czy Unia-Famarol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kapitan

Na początek umowa o pracę tymczasową z agencją pracy

Ola

Ja nie rozumniem.dlaczego nikt nie lubi w tej firmnie kobiet.Kobiety som dyskreminowan.Ze wzgledu na umniejetnosci,kolerzenstwo w pracy.Jak nie pasujesz to cie wywalajo na inny dziau.

On

Biedny (usunięte przez administratora)musiał pracować przy makulaturze no jak przykro a taki z niego lakiernik dobry

@On

Wydaje się, że Twoja wypowiedź ma mało wspólnego z kwestami, które uznajemy tu za najważniejsze. Słyszałam, że Unia-Famarol prowadzi w chwili obecnej rekrutację i ma do zaoferowania wiele ciekawych stanowisk pracy. Dlatego też chciałam Cię zapytać, czy jest to odpowiednia firma dla osób, które chcą się nieustannie rozwijać zawodowo? Czy pracodawca daje taką szansę bardzo zaangażowanym pracownikom?

@Monika

Pora zwrócić uwagę na to co robią pracownicy a przeważnie jeden który ciągle narzeka na majstra ,na małe zarobki i na to jak mówi ile on robi a tak na prawdę piszę na tel w godz pracy.A później jest zdziwiony, dlaczego musiał pracować przy makulaturze.Nikt za niego nie będzie robił.

@On

Chcesz przez to napisać, że osoby, które nie przykładają się do wykonywania swoich obowiązków, przenoszone są do pracy przy makulaturze? Wybacz, jeżeli źle zrozumiałem Twój wpis, lecz na chwilę obecną tak on wygląda. Jeżeli chodzi o coś zupełnie innego to, proszę Cię, abyś przekazał swoją wiadomość bardziej zrozumiale.

@Roman

Ta osoba sama przyznała się do tego że praca przy makulaturze to była kara bądź zemsta za to że upomniał się o premię której nie dostał

@On

Piszesz bardzo niepokojące rzeczy. Nie można się w pracy na nikim mścić. To w ogóle nie podlega dyskusji. Sprawa braku należnej premii także powinna być wyjaśniona. Wytłumacz mi, czemu uważasz pracę przy makulaturze za karę. Chciałbym się tego dowiedzieć.

@Roman

Zapytaj o to u źródła dlaczego stwierdziła że praca na makulaturze to kara nie muszę chyba podawać nazwiskiem która to osoba

@On

Cały czas mnie tępi ten Chłopak bez szkoły.

Czy Unia-Famarol Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

BejbeJ.

Tak, narzucają. W tym roku pod koniec lipca każdy ma mieć tydzień urlopu. Produkcja pewnie na czas inwentaryzacji też będzie miała wolne, chociaż w zeszłym roku pomimo inwentaryzacji dalej klepali maszyny, nigdy wcześniej tak nie było.

@BejbeJ.

klepali maszyny - to tam taka lipa,ze trzeba klepac młotem ? za mych czasow to maszyny sie montowano tzw.bialy montaz prawie jak rolls royce... prawie

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Sp. z o.o - Słupsk

• Jak się pracuje w Unia Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unia Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Unia Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unia Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Unia Sp. z o.o