Opinie o Unia Sp. z o.o w Słupsk Przemysłowa 100

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Unia Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unia Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Sp. z o.o w Słupsk Przemysłowa 100

Jola

Kto jest nowym DYREKTOREM??

MumuBambo

Ja pracuję "przy kompie", co to niby za wstyd?

spm
@Jola

tamoj dyrektorow i kierownikow wiecej od pracownikow ... a decyduje grudzadz

Jurek

@jadzia co miesiąc 100 zł premii?

BejbeJ.
@Jurek

Jak p. kierownik nie zapomni to tak

Jadzia

Na próbnym 2500 +100zł.premii na magazynie

Elo
@Jadzia

To na magazyn też przyjmują kobiety i czy napewno

BejbeJ.
@Elo

Tak, na magazyn też.

Pan Reszka

A co sie dzieje ze starym dyrektorem?

Elo
@Pan Reszka

Zużył się już ????????????????

Jola

I jak nowy Dyrektor odpowiada Wam???

Taki tam

Przyjdzie nowy Dyrektor to zrobi porządek

Ona
@Taki tam

Zazdroszczę Wam takiego Dyrektora nowego ???? jest spoko

elo

Czy Są przyjecia i jeszcze czy przyjmuja tam kobiety

monter

najlepiej idzie na serwisie. takie kokosy tam można robić....chłopaki współpracują z każdym działem, zyskami się dzielą :-) wiedzą gdzie schować łupy żeby wywieźć sprzedać na lewo. Mistrzem w dziedzinie jest ten co tam najdłużej pracuje. Gdyby prezes się dowiedział o machlojach, to firma od razu odzyskała by dawną świetność i renomę.

MaaS

Witajcie, zauważyłem, że jest oferta pracy w Unii Famarol na stanowisko konstruktora. Czy mógł by ktoś mi przybliżyć jak wyglądają tam zarobki, atmosfera, ogólna pozycja firmy. Będę wdzięczny za każdą sensowną odpowiedź.

Ktoś

A najlepszy jest Marcin ,który narzeka że mało zarobił a cały czas siedzi na tel. bądź bierze wolne nic nie robi i ciągle mu źle Radzę brygadziście przyjrzeć się mu i zwrócić uwagę bo nikt za niego nie będzie pracował

Fachuura
@Ktoś

Jak malarnia?

Ktoś
@Fachuura

Tak ten z malarni Marcin porażka z nim jakaś ciągle w tel i jeszcze narzeka Zróbcie coś z nim bo zakład pójdzie z torbami

Paulina
@Ktoś

Przypominam, że na forum GoWork.pl obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać.Nie wolno wskazywać na konkretne osoby. Napisz proszę , jakie warunki pracy oferuje firma Unia-Famarol Sp. z o.o. ? Jest otwarta na przyjmowanie pracowników bez doświadczenia ?

Co do malarni praca nie jest zła po za tym ze malarnia zbiera zawsze najwieksze baty za złe spawanie spawaczy i ponowne malowanie maszyn za poprawki po osobach z montarzu ktore nie dbają o delikatne obchodzenie sie z pomalowanymi detalami przez co mamy dodatkowa prace ktora majstrz musi ogarnac zeby normy zostaly wyrobione. Zarobki zależą od pracy jaka wykonujesz chcesz sie czegos nauczyc czy bedziesz stal i wieszal zawiesia. Pamietac trzeba też ze nie wolno robic brygadzie i mistrzom pod górkę.

Ok

fsdfsfdf

powaznie? :D a jakie dokladnie sa zarobki?

Jużef
@fsdfsfdf

Teraz na rękę miałem 2100,98. Nadgodzin nie ma. Premii niema. Jestam tokarzem. Kolega spawacz dostał na rękę 2311. Chyba dostali rozkaz rozwalić firmę

@Jużef

No to siła wyższa. Jak chcą żeby zakładsplajtował - to tak i zrobią. Dzięki. Więc dobrze zrobiłem że się zwolniłem

Jasiek

Okres zimowy nie jest najlepszym czasem dla firmy. Przyjdzie wiosna to zacznie się narzekanie, że są nadgodziny?

@Jasiek

Chłopie, niedługo lato! A te dziury w dachu już załataliście? Przecież tam woda leci wprost na głowę! A sadza pod sufitem sprzątnięta? Ale badanie powietrza wyszło superowe - nie? :) No a Solidarność je z tej samej ręki nadal czy coś za dwa miesiące sie zmieniło? Osobiście nigdy nie narzekałem na nadgodziny. Może pracowałem w innym dziale - tam, na dole od ciebie, kolesiu? Ludzie uciekają - fakt...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Unia Famarol Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Jużef

Z przujściem nowego szefa - katastrofa!! Nawet Ukraińcy uciekają. Znieśli stawkę godzinową, dopłatę za samokontrolę (było 2 zł. na godzinę), zmusili pracowników podpisać poprawki do Umów. To znaczy że jak zarabiałem do połowy zeszłego roku wprawie 3000 na rękę (1-2 dni w tygodniu zostawałem na nadgodziny po 4 godz.) to teraz mam 2100 (!!!) na rękę. Szukam innej pracy. DziękiPanu że mam dobre kwalifikacje - slusarz, tokarz. A wczoraj zostaliśmy na dodatek poinformowani że palić możemy wyłącznie na przerwie! To dla chłopów po 50 jest jest żenada - nie puścić na papierosa jak tak ciężko się haruje.

nick

Praca starymi narzędziami na starych przeciekających halach brud zimno pchły i niekompetentni przełożeni

Juzio

Zarobki tragedia tragedia.Reszta do przezycia.

admin

Co nowego wiecie o firmie Unia Famarol Sp. z o.o. ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Sp. z o.o - Słupsk

• Jak się pracuje w Unia Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unia Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Unia Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unia Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Unia Sp. z o.o