PPH TECHNOSTAL Marek Rogala

Grudziądz

Opinie o PPH TECHNOSTAL Marek Rogala

Jac

Ja pracuje tu już 3 lata i nie narzekam.

@Jac 15.07.2017 11:57
Ja pracuje tu już 3 lata i nie narzekam.

Czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje?

Ann

Uwaga na tę firmę. Nie płacą faktur za transport! Oszuści..

anato

ciężko powiedzieć, jeśli do tej pory nie pojawiły się żadne nowe oferty pracy u nich to może być ciężko, ale to tylko świadczy o tym, że w firmie jest stabilna sytuacja i pracownicy nie chcą stamtąd uciekać :) może jakiś staż by cię zainteresował np?

doswiadczony

firma pucuj dziada dziadostwo placa najnizsza krajowa placona na raty.nie placi zusu i innych oplat

nowy

(usunięte przez administratora) pracownicy z łapanki w PUP, zalega z wypłatami

Minimalna krajowa, bez umowy, z wszystkimi konsekwencjami, wypłaty w ratach, nie przestrzegają BHP, brak ubrań roboczych,[usunięte przez admina]

x

Firma pup udział, połowa zatrudnionych na[usunięte przez admina] Wypłata na dwie raty, jak kasę będzie miał i będzie chciał wypłacić.

Zostaw opinię o PPH TECHNOSTAL Marek Rogala - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH TECHNOSTAL Marek Rogala