Opinie o Unia Sp.z o.o. w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unia Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unia Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Sp.z o.o. w Grudziądz

Emeryt Nowy wpis

Czy to prawda ze dzial utrzymania ruchu sie rozpada.Chlopaki sami sie zwalniaja.

Pracownik Nowy wpis

Wypowiedzenia dostało około 30 osób. I najlepsze że tylko pracownicy Produkcyjni. A dlaczego nie zwolnili nikogo z biura proponuję Bartka i Mietka jako pierwszych

były pracownik Nowy wpis

to ile jeszcze zostało osób? zwalniają chociaż legalnie z odprawami?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Unia Sp.z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Wyzysk

Unikajcie tej firmy, jak ognia! Wyzysk, najniższa krajowa, pseudo premie, które są tylko na papierze, zabierane za wszystko, co się da, bo ludzie bez zasad na stanowiskach wyżej i mają bonusy za zabieranie premii! Nie uczą pracy młodych, nie motywują, tylko dowalają, by błysnąć przed kierownikami. Dramat, nie ludzie! Nie dość, że praca za najniższą krajową, to jeszcze każdy grosz za bzdury zabiorą. Ale tak postępują ludzie bez kręgosłupów!

Nunu

Uwaga! W uni dzielą stanowiska. Podwyżek dalej nie ma. Więcej(usunięte przez administratora)na których trzeba (usunięte przez administratora) Niedługo się nie zmieszczą w tych budach.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unia Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu
NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER praca w Niemczech do pracy w DE , GB i inne
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Przedstawiciel Handlowy bez doświadczenia
SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ile jest zmian w Unia Sp.z o.o.?

Unia to totalne dno każdy na wyższym stanowisku dba tylko o swoja d..e nic więcej . Mało tego wykańczanie psychiczne pracowników,druga sprawa jak pracownik drugiego pracownika może uderzyć w buzię przy innych pracownikach i nikt nic z tym nie robi ?! Podobno są kamery w zakładzie to co dyrektor czy kierownik bądź prezes nic nie widzą ?! Jak można dopuszczać do takich sytuacji ? Albo tak zwany majsterek bo się wybił troszkę wyżej będzie straszył że jak pracownik pracownik opuści pracę to wpisze mu opuszczenie stanowiska ! Gdzie pracownik prosi go o urlop bo jeden się wiecznie czepia drugiego wykańcza psychicznie i ten przenosi to do domu bo jest nerwowy przez zaklad ,drugi prosi też o urlop i mu mówi że nie da ma urlopu bo nie musi bo inaczej wpisze mu opuszczenie stanowiska gdzie przed chwilą dostał w twarz ! Czy to do cholery jest normalny zakald gdzie się wykańcza ludzi psychicznie oraz pracownicy biją się tzn jeden uderzył drugiego a tamten się bał ! Mam nadzieję że pan panie prezesie Piotrowski to przeczyta !!! Zajmijcie się w końcu pracownikami bo ludziom nie chce się tam pracować a zakald spada na psy już nie wspomnę o wypłatach ludzi o zarobkach 2400 do 2600 na rękę na czysto po odjęciu podatków przy takiej inflacji co teraz jest to ludzi na chleb nie stać !!!!! Będę pisać do skutków

Boss

Potwierdzam ten zaklad to totalne dno ludzi w biurach więcej niż uczciwie pracujących ludzi niedługo nie będzie miał kto tu pracować jedynie na magazyn potrafą kogoś znaleźć ale tam takie tempaki że każdy może się nadać same trzynach i ciągle na fajkę latają Pawski zobaczymy czy znajdziesz ludzi na lasery obrabiarki czy kużnie jak Ci ludzie zaczną odchodzić hurtem ???????????? Będziesz sam zasuwał z tymi ćwierć inteligentami w białych kaskach Niedadajeci się nawet do sprzątania kibli te Panie co sprzątają toalety o niebo lepiej by zarządzały tym zakładem takie są fakty jesteście chodzacymi miernotami ???? Panie Piotrowski niech Pan zrobi z nimi porządek bo niedługo będzie Pan oglaszał upadłość czas zejść na ziemię ???????? Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących ludzi

@Boss

Na tych nierobów w białych kaskach,których jest coraz więcej,poszły właśnie nasze premie.Wraz z rosnącą liczbą tych białych kasków,rośnie tylko poziom panującego bałaganu.Czas opuszczać ten tonący okręt.

@Boss

Właśnie tylko baby awansują ,ciekawe w jaki sposób ,każdy może sobie dopowiedzieć.

Łysy koks

Syf straszny . Bartek nakoksowany pseudo kierownik produkcji zamiast pilnować roboty to chodzi i wącha czy ktoś w kiblu fajek nie pali to sa jedyne jego osiągnięcia.,nagana za fajki. Pod białym kaskiem pusto .premie jak i podwyzki obiecane i zabrane masakra.zamiast wyciągu nawiew w zime zimego w lato gorącego powietrza, inspekcja pracy opłacona i wszystko ok.

Lakiernik

Tak jak wszyscy piszą nawet dziś na rannej zmianie pewna osoba została przez pseudo kierownika potraktowana jak (usunięte przez administratora)chodzi zastrasza tylko robić robić nawet nie ma pojęcia ilu dobrych lakierników szykuje się na odejscie więc Chemirol zrób coś z tym

Nunu

Ci którzy myśleli że coś się zmieni po przejęciu przez Chemirol. To niech nie mają nadziei . Jedyne co jest planowane to zwiększenie produkcji o prawie 100%. Mniejsza ilością ludzi,i paru opierdalaczy z ZK.Niestety podwyżek nie będzie ,premii nie będzie. Kierownicy chodzą i klamia,a że nie są za bardzo rozgarnięci,to gadają co usłyszą na operatywkach. Stan białych kasków do robotników prawie 1:1 czasem jak staną w kupie ma się wrażenie że ich jest nawet więcej. A

Walkom slonecznik
@Nunu

Czy na lakierni dalej jest (usunięte przez administratora)?Czy Prezes , nie widzi że jest problem, że ludzie uciekają, największą przyczyną jest pseudo Kierownik malarni ! Chodzi i (usunięte przez administratora) że ma władzę i może wszystko. Tylko uzysk uzysk! Panie prezesie czas działać !

@Walkom slonecznik

Ile, jeszcze można wytrzymać! Główny Kierownik jak nie zrobi porządku będzie trzeba iść wyżej.Na malarni jest mobbing!Gość, myśli że zakład jest jego, chodzi jak Paf, a słoma z butów wychodzi.

Malarz

Na lakierni nie da się pracować!Ciągle mało uzysk uzysk! Atmosfera jest bardzo nie dobra!

Jaś

Warunki pracy na hali produkcyjnej to koszmar. Tak ja pisał wcześniej kolega, straszne zadymienie, zapylenie i okropny hałas.Dwa lata temu zdementowano stare wyciągi, bo miały być nowe i do tej pory pracownicy wciągają cały syf.W zimę żadnego ogrzewania a w lato piekarnik.Tak wygląda zakład na terenie EU w XXI wieku.

franciszek
@Jaś

dokladnie.... wentylacja nie dziala.. dusimy sie a dyrekcja czeka az sie ktorys wykonczy... ciagle tw ze czekaja na dotacje z unii a jak sie zaczelismy dopiminaco wentylacje to nagle od tego jest dyrektor widmo ktorego nikt nie widzial i teraz ma korone od pol roku.... tragedia bo placa slaba podwyzki katastrofa na poziomie pielenia zielska z kostki brukowej to jeszczeNas truja i maja gdzies bezpieczemstwo.... ciuchy z koszula latwopalna dla spawaczy wentylacji brak ze sie podusic mozna kubki smieszne do kawy plastikowe i smierdzace z chin filtr od wody nieczyszczony stopery do uszu najnizszej jakosci za grosze co bardziej sluch niszcza zimno w przeciagu i ograniczenia inspektora bhp ktory chce cos wniesc do zakladu ... szkoda gadac jak wam zdrowie i kasa mila to dajcie sobie spokoj z tym smiesznym zakladzie co się z zarobkami zatrzymal 10 lat temu... 3100 brutto.... smiech na dali.... pracownicy co maja nawet po 15 lat stazu maja 3600 brutto ledwie a premii brak... nie dajcie sie oszukac na rozmowie kwalifikacyjnej i zmian sa dwie a nie jedna

Masłoś
@Jaś

Jeżeli jesteś (usunięte przez administratora),co będzie naginał za (usunięte przez administratora) to firma Unia zaprasza- syf,kiła,zimno.Jeżeli masz aspiracje ciut większe to konfidentow tam klepia Zapraszamy na rodeo śruciak,gdzie (usunięte przez administratora) i zapach kupy z klozetu niczym bryza we Władku.260 godzin i będzie zarobek.Pozdrawiam

Anty unia
@Jaś

Maszyny uni to złom totalny. Oni nie mają zielonego pojęcia o konstruowaniu maszyn, opryskiwacze uni to totalne (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu, ceny jak za zachodnie maszyny a jakoś wykonania beznadziejna i wszystko strasznie awaryjne, omijajcie Unię z daleka

Ziomek

Proponowali mi za spawacz 2300 netto odwróciłem się na pięcie i wyszedłem

Waldek
@Jaś

i należy dodać jeszcze jeden koszmar , nie polecam montażu tam panuje epoka kamienia łupanego (jak napisali koledzy porządki i dyscyplina najważniejsze) bo oprócz tego co wcześniej napisali inni (zapylenie ,hałas , gorąco w lecie , zimno w zimie) musicie być silni jak Sylwester Stalone , 80% ciężkich rzeczy zakłada się ręcznie ( elementy po 40kg 60kg i o wiele cięższe ....) żadnych udogodnień !

Były Pracownik

Zgadzam się z poprzednikami, zakład (usunięte przez administratora) , niesamowity hałas , zapylenie , w lato na hali upał , w zime się marznie ( ale jak keden mądry z biura powoedział bedziecie (usunięte przez administratora) to będzie wam ciepło) , traktowanie pracownika na produkcji jak zło konieczne , dla kierowniköw premie , auta , dodatki dla reszty na dole porządki i dyscyplina ( i tu nastepny zaj... tekst : maszyny składają się same , aż dziw skąd oni takich inteligentnych ludzi na stanowiska kierownicze biorą) , brak dodatków typu premia , nagroda za np. brak chorobowego itp. , brak możliwości docenienia / awansu bo firma obsadzona rodziną i znajomymi którzy będą zawsze przed toba , starzy pracownicy mieli pensie takie same jak my ktorzy przyszlismy lub mniejsza wiec nie mieli motywacji do uczenia nas. A najlepszy kwiatek to kadra kierownicza , jak ich nazywano AWFista i Geolog którzy zamiast produkcja bo rolnicy uciekaja od firmy z powodu długiego oczekiwania na maszyny to zajmują sie osobiście porządkami na stanowiskach zamiast zadbać by nie czekano montażu tygodniami na części albo by części nie przychodziły (usunięte przez administratora) spawalniczo.

Jolanta
@Były Pracownik

Możesz mi powiedzieć na jakiej umowie jest zatrudnienie? Bo piszesz że jest brak chorobowego, co mnie zastanawia. Na umowie o pracę przecież są takie rzeczy

Jaka jest kultura pracy w Unia Sp.z o.o.?

Karina

A tam wiedzą co to znaczy kultura jakakolwiek ????

Wiktoria
@Karina

A nie wiedzą? Jak coś masz do firmy, to pisz wprost, żeby było wiadomo, o co w ogóle chodzi.

I wyprowadzili doradcy prezesa unie w pole tylko pogratulować.

Weronika

W jaki sposób to zrobili? Możesz trochę rozwinąc?

@Weronika

W taki sposób,że nie ma kasy na wypłaty.

Że ta cała czapa jeszcze na stołkach siedzi to jest po prostu skandal.

Pracownik laserów

Jeden wielki bałagan, nowe obostrzenia nic się nie poprawia tylko pogarsza brak słów Biura coraz więcej, pracowników coraz mniej Brak premii wypłaty jak w sklepie spożywczym Mobing i nie mile stosunki z kerownikem produkcji

@Pracownik laserów

Emas przestań się ośmieszać z tymi wpisami jaki (usunięte przez administratora) akurat kierownika mamy w porządku tylko nie potrafi powalczyć o swoich pracowników ????

Emas

Ty sie w tej chwili ośmieszasz zresztą w każdej sytuacji to robisz zajmij się sobą bo widocznie w życiu ci się nudzi do naszego kierownika nigdy nic nie miałem i to nie mój wpis skończ z popisami Bo staje się to już zabawne wszystko ????

Katakumba
@Emas

Emasa w pracy nie ma a nawet poza nią jest obwiniany haha ????‍♂️????‍♂️????‍♂️

@Katakumba

A za co niby?

@Pracownik laserów

Zgadzam się

@Emas

masz jakiś na sprzedaż kalafior?

Boss
@Irena

No zawsze wszystko przeważnie było na Emasa nie dziwię się ze się zwolnił

@Boss

A czemu akurat na niego co to za traktowanie tak w ogóle. To tutaj nie jest tak, że każdy odpowiada za siebie?

Pan B

Szkoda ze tak robicie, tracicie dobrych pracowników którzy byli wobac was bardzo lojalni!

Andrzej Jierchewicz

Pensje są na tyle godne, że nie potrzebuję żadnej premii. Atmosfera jest zadowalająca. Jestem dumny z tego gdzie pracuję :)

@Andrzej Jierchewicz

To jaka ta wysokość, że premii faktycznie nie trzeba? ;) Ale milej by było jakby jednak były, co nie?

@Andrzej Jierchewicz

O,właśnie takich (usunięte przez administratora)potrzebują polscy przedsiębiorcy :) a Unia w szczególności.

Irena

Rozwiniesz? Bo jakoś prześmiewczo mi to zabrzmiało chyba

Moim zdaniem firma słabo prosperuje, ponieważ jest na utrzymaniu zbyt wielu pracowników fizycznych. Trzeba zwiększyć liczebność personelu kierowniczego aby więcej wycisnąć z produkcji. Chodzi mi o liderów i planistów którzy trzymaliby bat nad nierobami

Pracownik mechanicznego

Ma Pan rację, stosunek białych i żółtych kasków powinien być 1:1. Całe szczęście, że założyli im w biurze klimatyzację to może zachęci potencjalnych kandydatów. To normalne, że w zimę jest 5°C no bo sorry, taki mamy klimat. Jeżeli się komuś nie podoba to może wziąć kredyt i wylecieć do Turcji.

Wydra wracaj bo przy Bartku śmietnik się sam zrobił Tak ciebie każdy nie doceniał a bez ciebie jest jeszcze gorzej niż było

(usunięte przez administratora)przez kierownika działu kuźni pracowników, jeżeli nie będzie poprawy poinformujemy odpowiednie organy.. Ps będzie więcej informacji bo jest duźo tematu

Jakie są warunki zatrudnienia w Unia Sp.z o.o.?

Powiem Ci tak tragiczne nie warto zawracać sobie głowy tym zakładem Spawaczowi dają 3400 brutto :) o czym tu gadać tylko się śmiać nikt do tej firmy nie chce przychodzić Pozdrawiam

Franciszek
@pracownik

Eeee, poważnie? To prawie minimalna. Ludziom z większym stażem też tyle dają?

kobra
@Franciszek

4000 /4200 brutto mają chłopaki po 10 latach pracy

@kobra

10? To czym w sumie jeszcze taki staż jest tu nadrabiany, żeby można było okazać jakieś docenienie? Bo widziałam niestety info, że z premią to problemy jednak są

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Sp.z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Unia Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unia Sp.z o.o.