Unia Sp.z o.o.

Grudziądz

Unia Sp.z o.o.
3 6

Opinie o Unia Sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co sądzicie o zarobkach w Unia Sp.z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Luidzi

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód, że nie piszecie?

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Unia Sp.z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

AGROMET BRZEG

Hej jak u was w pracy ? Macie zamówienia na maszyny czy zapowiada się jakiś postój albo zwolnienia ? U nas od lat nie było tak źle...

gosc

co się stało , że został odwołany prezes Andrzej G.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Unia Sp.z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Unia Sp.z o.o. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unia Sp.z o.o.